WASA SQUASHLIGA OMGÅNG 35 (180513-180621)

Resultat
191 av 220 matcher registrerade
SpelareResultatPoäng
Magnus Lysell - David Olofsson3-WO4-0
Div 1, 2018-06-20 00:00
Jakob Eliasson - Johan Wedsberg3-WO4-0
Div 21, 2018-06-21 15:42
Carl Kindal - Jens Edholm3-06-1
Div 16, 2018-06-20 00:00
Nalle Björk - Magnus Lysell3-15-2
Div 1, 2018-06-20 14:47
Adrian Portes - Harald Hermansson3-24-3
Div 12, 2018-06-20 09:06
Jonas Zetterberg - Martin SundinWO-30-4
Tennisarm som vährar släppa
Div 18, 2018-06-20 08:25
Jonas Zetterberg - Fortunato Flores AndoWO-30-4
Tennisarm som vährar släppa
Div 18, 2018-06-20 08:24
Jonas Zetterberg - Andreas AreschougWO-30-4
Tennisarm som vährar släppa
Div 18, 2018-06-20 08:24
Jakob Dobrzynski - Jonas Zetterberg3-WO4-0
Div 18, 2018-06-19 19:44
Jakob Dobrzynski - Martin Sundin3-WO4-0
Div 18, 2018-06-19 19:44
Erik Lystedt - Carl Lindahl3-15-2
Div 8, 2018-06-19 12:45
Peder Stålberg - Lars Johansson3-24-3
Div 6, 2018-06-19 14:15
Jacob Gustafsson - Henrik Aspelin3-WO4-0
Div 5, 2018-06-19 00:00
Erik Jacobsson - Anjani Singh3-WO4-0
Div 9, 2018-06-16 11:15
Micael Johansson - Niclas FredrikssonWO-30-4
Tyvärr. Skadad fot
Div 4, 2018-06-17 23:52
Daniel Hilding - Nalle Björk3-06-1
Div 1, 2018-06-17 00:00
Christoffer Retzer - Jeffrey Moore3-WO4-0
Div 20, 2018-06-14 18:45
Marcus Hagenfeldt - Anastasia Gross3-06-1
Div 2, 2018-06-17 18:15
Anders Malm - Adrian Portes3-24-3
Div 12, 2018-06-17 15:15
Magnus Everskog - Anjani Singh1-32-5
Div 9, 2018-06-17 00:00
Simon Bengtsson - Ricard Nylund3-15-2
Div 19, 2018-06-17 06:32
Mikael Karlsson - Jerker Grankvist3-24-3
Div 8, 2018-06-16 10:30
Niclas Fredriksson - Frédéric Deremaux3-24-3
Div 4, 2018-06-16 13:53
Göran Emitslöf - Jeffrey Moore3-WO4-0
Div 20, 2018-06-16 00:00
Magnus Everskog - Erik Jacobsson1-32-5
Div 9, 2018-06-16 00:00
Markus Enochson - Jesper Lundgren3-15-2
Div 14, 2018-06-16 10:30
Micael Lincoln - Pierre Bäcklund3-WO4-0
Div 15, 2018-06-16 09:22
Niclas Fredriksson - Per Svedman3-WO4-0
Svarar inte.
Div 4, 2018-06-15 22:21
Erik Jacobsson - Tobias Uhlin3-15-2
Div 9, 2018-06-15 17:15
Joel Lallerstedt - Markus Enochson3-06-1
Div 14, 2018-06-15 16:14
Markus Enochson - Wilhelm Kärde3-WO4-0
Div 14, 2018-06-15 00:00
Nelson Ndegwa - Tobias Jansson2-33-4
Div 3, 2018-06-15 13:31
Jakob Dobrzynski - Andreas Areschoug3-06-1
Div 18, 2018-06-15 12:00
Joakim Areschoug - Curtis Sagwete3-WO4-0
Div 16, 2018-06-15 13:22
Peder Stålberg - Filip Eriksson3-24-3
Div 6, 2018-06-15 09:06
Ted Kristoffersson - Peder Stålberg3-24-3
Div 6, 2018-06-15 07:30
Mattias Guilotte - Eric Morand1-32-5
Well played Eric!
Div 7, 2018-06-14 19:30
Mattias Dammgård - Marcus Hagenfeldt3-06-1
Div 2, 2018-06-14 19:30
Joel Lallerstedt - Wilhelm Kärde3-15-2
Div 14, 2018-06-14 20:33
Felix Melin - Markus Enochson3-15-2
Div 14, 2018-06-14 18:00
Micael Lincoln - Richard Calvert-Smith3-06-1
Div 15, 2018-06-14 18:00
Andreas Henningsson - Johan Landé0-31-6
Div 13, 2018-06-13 12:00
Andreas Henningsson - Robert Andersson3-24-3
Div 13, 2018-06-14 14:15
Tim Nowak - Henrik Harryson3-WO4-0
Div 11, 2018-06-14 11:00
Tim Nowak - Christian Moberg3-WO4-0
Div 11, 2018-06-14 00:00
Micael Johansson - Per Svedman3-WO4-0
Inget svar
Div 4, 2018-06-14 07:36
Lisa Pettersén - Gustav LandénWO-30-4
Hinner tyvärr inte spela mina matcher denna omgång, lessen för det
Div 22, 2018-06-13 23:14
Lisa Pettersén - Bozena FranssonWO-30-4
Hinner tyvärr inte spela mina matcher denna omgång, lessen för det
Div 22, 2018-06-13 23:13
Lisa Pettersén - Anton ForssWO-30-4
Hinner tyvärr inte spela mina matcher den omgång, lessen för det
Div 22, 2018-06-13 23:12
Lisa Pettersén - Gustaf ThulinWO-30-4
Hinner tyvörr inte med att spela mina matcher denna omgång, lessen för det.
Div 22, 2018-06-13 23:11
Hugo Tullberg Wengholm - Thomas Jansson3-15-2
Div 7, 2018-06-13 20:15
Göran Emitslöf - Johan Bergfelt3-WO4-0
Div 20, 2018-06-13 00:00
Joakim Areschoug - Erik Daniels3-15-2
Div 16, 2018-06-13 18:00
Micael Lincoln - Jasmin Hasanbegovic3-15-2
Div 15, 2018-06-13 18:00
Christoffer Retzer - Göran Emitslöf3-15-2
Bra spelat!
Div 20, 2018-06-13 18:45
Mikael Karlsson - Carl Lindahl3-24-3
Div 8, 2018-06-13 18:45
Marcus Hagenfeldt - Calle Kihlman3-06-1
Div 2, 2018-06-13 18:00
Matt Delaney - Johan Bergfelt3-WO4-0
Div 20, 2018-06-13 19:19
Tobias Jansson - Donald Harding3-24-3
Div 3, 2018-06-13 18:23
Kasper Kindlund - Johan Bolin3-WO4-0
Inte lyckats boka in match
Div 10, 2018-06-13 17:45
Tobias Uhlin - Anjani Singh2-03-1
Div 9, 2018-06-11 00:00
Jakob Jarl - Johan Bolin3-WO4-0
Div 10, 2018-06-13 17:18
Emil Javelius - Per Svedman3-WO4-0
Inget svar.
Div 4, 2018-06-13 16:59
Joakim Areschoug - Carl Kindal2-33-4
Div 16, 2018-06-12 18:00
Erik Wasell - Mikael KarlssonWO-WO0-0
Div 8, 2018-06-09 00:00
Carl Lindahl - Erik Wasell3-24-3
Div 8, 2018-06-13 12:00
Ted Kristoffersson - Filip Eriksson3-06-1
Div 6, 2018-06-06 11:15
Ted Kristoffersson - Richard Mant3-15-2
Div 6, 2018-06-13 12:00
Magnus Everskog - Max Odlander3-15-2
Div 9, 2018-06-13 00:00
Jens Christiansen - Richard Calvert-Smith1-32-5
Div 15, 2018-06-13 12:59
Peder Stålberg - Richard Mant3-15-2
Good game!
Div 6, 2018-06-12 18:45
Fredrik Lanner - Simon Bengtsson3-15-2
Div 19, 2018-06-12 00:00
Jakob Eliasson - Juri Gendelman3-06-1
skoj match:) hör av dig om du vill köra igen!
Div 21, 2018-06-12 19:30
Micael Johansson - Frédéric Deremaux3-15-2
Div 4, 2018-06-12 20:15
Henrik Svensson - Donald Harding0-31-6
Div 3, 2018-06-04 18:00
Tobias Jansson - Henrik Svensson3-24-3
Div 3, 2018-06-12 18:00
Jonas Nilsson - Anastasia Gross3-06-1
Div 2, 2018-06-12 00:00
Oskar Kvant - Peter SundellWO-30-4
Div 5, 2018-06-12 14:09
Oskar Kvant - Henrik AspelinWO-30-4
Div 5, 2018-06-12 14:09
Oskar Kvant - Marcus EllmanWO-30-4
Div 5, 2018-06-12 14:08
Oskar Kvant - Jacob GustafssonWO-30-4
Div 5, 2018-05-21 20:15
Johan Landé - Felix Grunewald3-06-1
Div 13, 2018-06-05 14:15
Martin Sundin - Andreas Areschoug3-06-1
Div 18, 2018-06-10 18:00
Kasper Kindlund - Oscar Dahlin3-06-1
Div 10, 2018-06-11 18:00
Fredrik Lanner - Ricard Nylund3-24-3
Div 19, 2018-06-11 00:00
Mattias Dammgård - Jonas Nilsson3-15-2
Div 2, 2018-06-11 19:30
David Olofsson - Kristof Vogel3-15-2
Div 1, 2018-06-11 18:45
Calle Kihlman - Anastasia Gross3-06-1
Div 2, 2018-06-11 11:15
Christoffer Retzer - Johan Bergfelt3-WO4-0
Div 20, 2018-06-11 14:52
Erik Daniels - Jens Edholm3-06-1
Div 16, 2018-06-09 00:00
Tobias Jansson - Per Stenbeck3-24-3
Div 3, 2018-06-11 12:00
Anna Max - Jakob Eliasson WO-30-4
Lämnar WO pga skada
Div 21, 2018-06-10 22:42
Anna Max - Juri GendelmanWO-30-4
Lämnar WO pga skada
Div 21, 2018-06-10 22:42
Anna Max - Christian BustosWO-30-4
Lämnar WO pga skada
Div 21, 2018-06-10 22:42
Anna Max - Johan WedsbergWO-30-4
Lämnar WO pga skada
Div 21, 2018-06-10 22:42
Emil Javelius - Micael Johansson1-32-5
Div 4, 2018-06-10 17:30
Emil Javelius - Niclas Fredriksson3-06-1
Div 4, 2018-06-10 16:45
Jeffrey Moore - Johan Bergfelt3-WO4-0
Div 20, 2018-06-10 18:53
Mattias Guilotte - Thomas Jansson2-33-4
Bra match! Thomas dominerade i början, Mattias hämtade hem. 11-9 till T i ett stenhårt sista game. Kul!!
Div 7, 2018-06-08 15:45
Emil Javelius - Frédéric Deremaux3-06-1
Div 4, 2018-06-09 10:30
Frédéric Deremaux - Per Svedman3-WO4-0
Inget svar efter flera försök...
Div 4, 2018-06-08 17:26
Christoffer Retzer - Matt Delaney3-15-2
Bra spelat!
Div 20, 2018-06-07 19:30
Magnus Everskog - Tobias Uhlin1-32-5
Div 9, 2018-06-07 19:30
Mikael Frennesson - Thomas JanssonWO-30-4
Div 7, 2018-06-07 00:00
Mikael Frennesson - Mattias Guilotte0-31-6
Div 7, 2018-06-04 00:00
Eric Morand - Mikael Frennesson3-06-1
Div 7, 2018-06-07 19:30
Felix Melin - Wilhelm Kärde3-15-2
Jobbigaste och jämnaste i år
Div 14, 2018-06-07 18:00
Jens Christiansen - Micael Lincoln3-24-3
Div 15, 2018-06-07 19:47
Tomas Knutsson - Magnus Lund3-24-3
Harrow Tournament. Mycket jämnt.
Div 11, 2018-06-07 00:00
Kristof Vogel - Magnus Lysell2-23-3
Vad fan
Div 1, 2018-06-07 19:46
Joel Lallerstedt - Jesper Lundgren3-06-1
Div 14, 2018-06-07 18:00
Kalle Sjölund - Robert Andersson3-06-1
Div 13, 2018-06-07 12:45
Jakob Dobrzynski - Fortunato Flores Ando3-24-3
Div 18, 2018-06-07 11:15
Jasmin Hasanbegovic - Richard Calvert-Smith3-24-3
Div 15, 2018-06-07 07:30
Max Odlander - Tobias Uhlin3-15-2
Div 9, 2018-05-31 18:45
Jerker Grankvist - Erik Lystedt3-15-2
Div 8, 2018-06-05 18:00
David Olofsson - Nalle Björk3-06-1
Div 1, 2018-06-06 12:00
Kristof Vogel - Nalle Björk0-31-6
Div 1, 2018-06-05 19:34
Daniel Hilding - David Olofsson3-24-3
Div 1, 2018-06-05 12:00
Peter Sundell - Jacob Gustafsson3-24-3
Div 5, 2018-06-04 00:00
Eric Morand - Hugo Tullberg Wengholm3-15-2
Div 7, 2018-06-04 19:30
Anton Forss - Gustav Landén3-24-3
Bra spelat!
Div 22, 2018-06-04 20:15
Jens Christiansen - Pierre Bäcklund3-06-1
Div 15, 2018-06-04 17:15
Tim Nowak - Tomas Knutsson1-32-5
Div 11, 2018-06-04 00:00
Joel Lallerstedt - Felix Melin3-06-1
Div 14, 2018-06-04 18:00
Anton Forss - Gustaf Thulin3-06-1
Div 22, 2018-06-02 00:00
Erik Lystedt - Erik Wasell3-24-3
Div 8, 2018-06-04 12:00
Kristof Vogel - Daniel Hilding1-32-5
Div 1, 2018-06-04 11:15
Peter Sundell - Marcus Ellman3-06-1
Div 5, 2018-06-01 00:00
Joakim Areschoug - Jens Edholm1-32-5
Div 16, 2018-06-02 10:30
Mikael Frennesson - Hugo Tullberg Wengholm2-33-4
Varmt!!!
Div 7, 2018-06-02 10:30
Göran Emitslöf - Matt Delaney3-15-2
Div 20, 2018-05-30 16:30
Andreas Kleve - Simon BengtssonWO-30-4
Div 19, 2018-06-01 18:35
Andreas Kleve - Patrick BalfanzWO-30-4
Div 19, 2018-06-01 18:34
Andreas Kleve - Ricard NylundWO-30-4
Div 19, 2018-06-01 18:34
Andreas Kleve - Fredrik LannerWO-30-4
Div 19, 2018-06-01 18:34
Marcus Hagenfeldt - Jonas Nilsson3-24-3
Div 2, 2018-05-31 17:15
Kalle Sjölund - Andreas Henningsson3-24-3
Div 13, 2018-05-31 18:45
Tim Nowak - Magnus Lund3-06-1
Div 11, 2018-05-31 17:15
Per Stenbeck - Henrik Svensson3-15-2
Div 3, 2018-05-31 18:00
Andreas Henningsson - Felix Grunewald2-33-4
Div 13, 2018-05-30 00:00
Daniel Hilding - Magnus Lysell3-06-1
Div 1, 2018-05-30 20:15
Jerker Grankvist - Erik Wasell3-15-2
Div 8, 2018-05-30 18:45
Harald Hermansson - Anders Malm3-24-3
Div 12, 2018-05-30 00:00
Jens Christiansen - Jasmin Hasanbegovic3-15-2
Div 15, 2018-05-30 12:37
Kalle Sjölund - Johan Landé3-15-2
Div 13, 2018-05-30 11:15
Max Odlander - Anjani Singh3-WO4-0
Div 9, 2018-05-29 18:00
Robert Andersson - Johan Landé3-24-3
Div 13, 2018-05-29 15:00
Mattias Guilotte - Hugo Tullberg Wengholm3-24-3
Kul första match!
Div 7, 2018-05-28 19:30
Tobias Holmström - Harald Hermansson3-24-3
Div 12, 2018-05-28 18:45
Tobias Holmström - Adrian Portes3-24-3
Div 12, 2018-05-28 19:30
Jasmin Hasanbegovic - Pierre Bäcklund3-06-1
Div 15, 2018-05-28 18:00
Nelson Ndegwa - Henrik Svensson3-06-1
Div 3, 2018-05-28 19:30
Filip Eriksson - Lars Johansson3-24-3
Div 6, 2018-05-28 18:00
Calle Kihlman - Jonas Nilsson3-06-1
Div 2, 2018-05-28 17:15
Axel Wennhall - Jakob JarlWO-30-4
Div 10, 2018-05-28 16:19
Axel Wennhall - Kasper KindlundWO-30-4
Div 10, 2018-05-28 16:19
Axel Wennhall - Johan BolinWO-30-4
Div 10, 2018-05-28 16:19
Axel Wennhall - Oscar DahlinWO-30-4
Div 10, 2018-05-28 16:19
Åke Holmberg - Viktor Hultman3-06-1
Div 17, 2018-05-20 00:00
Åke Holmberg - David Ballester3-24-3
Tack för en trevlig match
Div 17, 2018-05-27 12:15
Richard Mant - Lars Johansson3-15-2
Div 6, 2018-05-24 18:00
Tobias Holmström - Anders Malm3-15-2
Div 12, 2018-05-25 11:15
Kalle Sjölund - Felix Grunewald2-33-4
Div 13, 2018-05-25 12:00
Per Stenbeck - Donald Harding3-24-3
Div 3, 2018-05-25 00:00
Jakob Jarl - Kasper Kindlund3-24-3
Div 10, 2018-05-24 18:00
Nelson Ndegwa - Per Stenbeck3-15-2
Div 3, 2018-05-24 18:21
Peter Nicolaisen - Harald HermanssonWO-30-4
Nicolaisen skadad.
Div 12, 2018-05-24 18:04
Peter Nicolaisen - Adrian PortesWO-30-4
Nicolaisen skadad.
Div 12, 2018-05-24 18:03
Peter Nicolaisen - Tobias Holmström1-32-5
Bra tryck till Nicolaisen sträckte låret. Därefter var det elefantdans DeLuxe
Div 12, 2018-05-24 11:15
Juri Gendelman - Christian Bustos2-33-4
Rolig och jämn match :)
Div 21, 2018-05-24 00:00
Carl Lindahl - Jerker Grankvist3-24-3
Div 8, 2018-05-23 18:45
Jakob Jarl - Oscar Dahlin3-06-1
Div 10, 2018-05-23 18:00
Robert Andersson - Felix Grunewald3-06-1
Div 13, 2018-05-22 16:30
Jesper Lundgren - Wilhelm Kärde3-24-3
Div 14, 2018-05-22 18:45
Fortunato Flores Ando - Martin Sundin0-31-6
Div 18, 2018-05-19 00:00
Fortunato Flores Ando - Andreas Areschoug3-06-1
Div 18, 2018-05-22 00:00
Mattias Dammgård - Anastasia Gross3-24-3
Div 2, 2018-05-22 19:30
Anders Malm - Peter Nicolaisen3-06-1
Div 12, 2018-05-22 18:00
Max Odlander - Erik Jacobsson1-32-5
Div 9, 2018-05-21 18:45
Christian Bustos - Jakob Eliasson 3-24-3
Kul match!
Div 21, 2018-05-22 06:45
Simon Bengtsson - Patrick Balfanz3-WO4-0
Div 19, 2018-05-21 14:54
Jeffrey Moore - Matt Delaney3-15-2
Div 20, 2018-05-19 16:30
Eric Morand - Thomas Jansson3-15-2
Div 7, 2018-05-19 10:30
Erik Lystedt - Mikael Karlsson3-24-3
Div 8, 2018-05-16 00:00
Ricard Nylund - Patrick Balfanz3-WO4-0
Div 19, 2018-05-17 00:00
Filip Eriksson - Richard Mant3-06-1
Div 6, 2018-05-16 18:00
Felix Melin - Jesper Lundgren3-06-1
Div 14, 2018-05-14 18:00
Donald Harding - Nelson Ndegwa3-15-2
Div 3, 2018-05-15 06:45
Mattias Dammgård - Calle Kihlman3-24-3
Div 2, 2018-05-14 18:00
Fredrik Lanner - Patrick Balfanz3-WO4-0
Div 19, 2018-05-14 00:00