VÄSTERORT SQUASHGRUPPSPEL OMGÅNG 14 (180403-180531)

Bokade matcher
Visar av 121 matcher
Spelare
Jens Bengtsson - Patrik Bergman
"Enligt ök"
Bana okänd
Div 5, 2018-04-21 10:00
Tobias Öien - Mikael Ulfward
"Match #61 - Bana 11"
Bana 11
Div 2, 2018-04-24 17:30
Anders Nygren - Kenneth Karlsson
"Match #62 - Bana 12"
Bana 12
Div 2, 2018-04-24 17:30
Rickard Linck - Talha Muhammad
"Match #65 - Bana 12"
Bana 12
Div 1, 2018-04-24 18:15
Anders Norman - Joe Huizar
"Match #64 - Bana 11"
Bana 11
Div 2, 2018-04-24 18:15
Johan Lundberg - Stefan Norberg
"Match #63 - Bana 10"
Bana 10
Div 2, 2018-04-24 18:15
Felix Möller - Jamshaid Malik
"Match #66 - Bana 11"
Bana 11
Div 1, 2018-04-24 19:00
Dennis Manntz - David Hartung
"Match #67 - Bana 12"
Bana 12
Div 1, 2018-04-24 19:00
Mats Öhman - Dick Tilander
"Match #69 - Bana 11"
Bana 11
Div 3, 2018-04-24 19:45
Simon Svensén - Marcus Hallberg
"Match #68 - Bana 10"
Bana 10
Div 1, 2018-04-24 19:45
Resultat
35 av 180 matcher registrerade
SpelareResultatPoäng
Robin Cabander - Håkan Askdal3-07-1
Div 5, 2018-04-12 19:45
Robin Cabander - Johan Gunnarsson2-33-5
Div 5, 2018-04-19 19:45
Fredrik Prüzelius - Fredrik Wik3-25-3
Div 4, 2018-04-19 19:00
Kurt Portnoff - Espen Mortensen3-07-1
Div 4, 2018-04-19 18:15
Mikael Ulfward - Markus Ring3-25-3
Div 2, 2018-04-10 17:30
Simon Svensén - David Hartung1-32-6
Div 1, 2018-04-18 08:32
Talha Muhammad - Micke Anderson3-07-1
Bra spel
Div 1, 2018-04-17 18:15
Kenneth Karlsson - Johan Lundberg2-33-5
Div 2, 2018-04-17 19:00
Joe Huizar - Markus Ring0-31-7
Div 2, 2018-04-17 18:15
Stefan Faith-Ell - Christian González3-16-2
Div 3, 2018-04-17 19:45
Christian Utterborn - Louise Maxe3-16-2
Div 3, 2018-04-17 19:45
Anders Norman - Mikael Ulfward3-07-1
Match #47 - Bana 12
Div 2, 2018-04-17 19:00
Rickard Linck - Marcus Hallberg2-33-5
Div 1, 2018-04-17 18:15
Tobias Öien - Johan Lundberg3-16-2
Div 2, 2018-04-10 18:15
Magnus Uppman - Kurt Portnoff3-16-2
Div 4, 2018-04-15 10:00
Anders Norman - Anders Nygren3-07-1
Match #8 - Bana 10
Div 2, 2018-04-15 16:00
Simon Svensén - Dennis Manntz3-16-2
Div 1, 2018-04-10 19:45
Anders Norman - Kenneth Karlsson3-07-1
Div 2, 2018-04-13 17:00
Magnus Uppman - Stephen Donovan3-16-2
Div 4, 2018-04-12 18:15
Clas Fabricius - Johan Gunnarsson3-16-2
Div 5, 2018-04-12 20:30
Praveen Rangineni - Jens Bengtsson0-31-7
Div 5, 2018-04-12 20:30
Kurt Portnoff - Fredrik Wik3-25-3
Div 4, 2018-04-12 18:15
Fredrik Prüzelius - Kristian Dahlander3-25-3
Div 4, 2018-04-12 18:15
Micke Anderson - Marcus Hallberg2-33-5
9-11 i femte
Div 1, 2018-04-10 18:15
Christian Utterborn - Mats Öhman2-33-5
Div 3, 2018-04-10 20:30
Rickard Linck - Jamshaid Malik3-16-2
Div 1, 2018-04-10 19:00
Joe Huizar - Stefan Norberg3-07-1
Div 2, 2018-04-10 17:30
Fredrik Wik - Alison James3-16-2
Div 4, 2018-04-07 18:15
Praveen Rangineni - Clas Fabricius3-25-3
Could have gone either way Clas. Thanks for a good game
Div 5, 2018-04-05 19:45
Mattias Bendtsen - Håkan Askdal3-07-1
Tack för bra match(er) Håkan!
Div 5, 2018-04-05 20:30
Markus Ring - Tobias Öien3-07-1
Div 2, 2018-04-03 19:00
David Hartung - Jamshaid Malik2-33-5
Grattis J bra krigat!
Div 1, 2018-04-03 18:15
Joe Huizar - Johan Lundberg0-31-7
Div 2, 2018-04-03 19:00
Christian Utterborn - Claudio Talamo3-25-3
Div 3, 2018-04-03 20:30
Micke Anderson - Simon Svensén3-16-2
Div 1, 2018-04-03 17:30