VÄSTERORT SQUASHGRUPPSPEL OMGÅNG 14 (180403-180701)

Resultat
144 av 180 matcher registrerade
SpelareResultatPoäng
Stefan Faith-Ell - Claudio Talamo2-33-5
Div 3, 2018-05-15 20:30
Felix Möller - Dennis Manntz3-07-1
Div 1, 2018-05-29 17:30
Micke Anderson - David Hartung1-32-6
Div 1, 2018-06-27 16:00
Kenneth Karlsson - Anders Nygren3-25-3
Div 2, 2018-06-26 18:45
Praveen Rangineni - Johan GunnarssonWO - 3(-1)-3
Div 5, 2018-04-26 19:00
Praveen Rangineni - Patrik BergmanWO - 3(-1)-3
Div 5, 2018-05-03 19:45
Praveen Rangineni - Hugo AhleniusWO - 3(-1)-3
Div 5, 2018-05-17 19:45
Praveen Rangineni - Robin CabanderWO - 3(-1)-3
Div 5, 2018-05-24 20:30
Praveen Rangineni - Håkan AskdalWO - 3(-1)-3
Div 5, 2018-05-31 20:30
Kristian Dahlander - Stephen Donovan3-25-3
Div 4, 2018-06-25 18:15
Kenneth Karlsson - Joe Huizar3-07-1
Div 2, 2018-06-25 18:00
Mattias Bendtsen - Praveen Rangineni3 - WO3-(-1)
Div 5, 2018-05-10 20:30
Stephen Donovan - Espen MortensenOspelad0-0
Div 4, 2018-06-21 12:38
Micke Anderson - Jamshaid Malik0-31-7
Div 1, 2018-06-20 18:00
Jens Bengtsson - Hugo Ahlenius3 - WO3-(-1)
Tråkigaste sortens WO - När man står i hallen och ringer
Div 5, 2018-05-31 19:00
Mattias Bendtsen - Patrik Bergman3 - WO3-(-1)
Div 5, 2018-05-10 20:30
Stefan Faith-Ell - Dick Tilander0-31-7
Div 3, 2018-05-22 19:45
Felix Möller - Micke Anderson3-07-1
Div 1, 2018-06-12 17:30
Christian Utterborn - Dick Tilander1-32-6
Div 3, 2018-05-01 20:30
Kurt Portnoff - Kristian Dahlander3-25-3
Div 4, 2018-05-24 18:15
Joe Huizar - Anders Norman0-31-7
Div 2, 2018-06-12 18:15
Simon Svensén - Rickard Linck3-16-2
Div 1, 2018-06-12 16:29
Patrik Bergman - Johan Gunnarsson3-07-1
Div 5, 2018-05-31 19:45
Stephen Donovan - Alison James3-07-1
Div 4, 2018-06-07 19:15
Fredrik Prüzelius - Magnus Uppman3-16-2
Div 4, 2018-06-07 19:45
Marcus Hallberg - Dennis Manntz1-32-6
Div 1, 2018-05-08 19:00
Johan Lundberg - Markus Ring3-16-2
Div 2, 2018-05-08 18:15
Fredrik Prüzelius - Espen Mortensen3-25-3
Vände 0-2 till 3-2
Div 4, 2018-06-04 19:00
Claudio Talamo - Christian González3-07-1
Div 3, 2018-05-22 19:45
Magnus Uppman - Lasse Andersson3-16-2
Div 4, 2018-05-31 19:00
Robin Cabander - Clas Fabricius3-07-1
Div 5, 2018-05-31 19:45
Dick Tilander - Claudio Talamo3-16-2
Div 3, 2018-05-29 20:30
Johan Lundberg - Anders Nygren3-16-2
Div 2, 2018-05-29 19:45
Espen Mortensen - Alison James3-07-1
Div 4, 2018-05-31 18:15
Fredrik Prüzelius - Stephen Donovan3-25-3
Div 4, 2018-05-31 18:15
Mats Öhman - Louise Maxe3 - WO3-(-1)
Div 3, 2018-05-29 20:30
Kristian Dahlander - Fredrik Wik3-07-1
Div 4, 2018-05-24 18:15
Christian Utterborn - Christian González3-07-1
Div 3, 2018-05-29 19:45
Mikael Ulfward - Joe Huizar3-25-3
Div 2, 2018-05-29 19:00
Anders Norman - Markus Ring3-07-1
Match #166 - Bana 11
Div 2, 2018-05-29 19:00
Rickard Linck - Micke Anderson3-16-2
Div 1, 2018-05-29 19:00
Talha Muhammad - Marcus Hallberg3-07-1
Div 1, 2018-05-29 18:15
Simon Svensén - Jamshaid Malik2-33-5
Div 1, 2018-05-29 18:15
Felix Möller - Simon Svensén2-33-5
Div 1, 2018-05-22 19:00
Stefan Norberg - Anders Nygren0-31-7
Div 2, 2018-04-17 19:45
Clas Fabricius - Håkan Askdal3-16-2
Div 5, 2018-05-24 19:45
Espen Mortensen - Fredrik Wik3-16-2
Div 4, 2018-05-24 18:15
Stephen Donovan - Lasse Andersson3-16-2
Match #156 - Bana 11
Div 4, 2018-05-24 19:00
Mattias Bendtsen - Johan Gunnarsson3-07-1
Tack för bra match Johan! Var betydligt jämnare än siffrorna visar.
Div 5, 2018-05-24 19:00
Mats Öhman - Ralph Winkler3-07-1
Div 3, 2018-05-22 20:30
Markus Ring - Kenneth Karlsson3-25-3
Div 2, 2018-05-22 18:15
Mikael Ulfward - Stefan Norberg3-07-1
Div 2, 2018-05-22 17:30
Marcus Hallberg - David Hartung3-16-2
Div 1, 2018-05-22 18:15
Joe Huizar - Anders Nygren3-16-2
Div 2, 2018-05-22 17:30
Kenneth Karlsson - Stefan Norberg3-07-1
Div 2, 2018-05-19 17:30
Mattias Bendtsen - Clas Fabricius3-07-1
Div 5, 2018-05-19 10:00
Espen Mortensen - Lasse Andersson3-16-2
Div 4, 2018-05-17 19:00
Johan Gunnarsson - Håkan Askdal3-16-2
Div 5, 2018-05-17 19:45
Kurt Portnoff - Fredrik Prüzelius3-16-2
Div 4, 2018-05-17 18:15
Kristian Dahlander - Magnus Uppman1-32-6
Div 4, 2018-05-17 18:15
Mats Öhman - Christian González3-07-1
Div 3, 2018-05-15 20:30
Dick Tilander - Christian González3-16-2
Div 3, 2018-05-08 19:45
Louise Maxe - Dick Tilander0-31-7
Div 3, 2018-05-15 19:45
Stefan Norberg - Markus Ring0-31-7
Div 2, 2018-05-15 19:00
Mikael Ulfward - Kenneth Karlsson3-16-2
Div 2, 2018-05-15 19:00
Christian Utterborn - Ralph Winkler2-33-5
Div 3, 2018-05-15 19:45
Fredrik Prüzelius - Alison James3-07-1
Div 4, 2018-05-10 18:15
Anders Norman - Johan Lundberg3-07-1
Match #125 - Bana 12
Div 2, 2018-05-15 18:15
Marcus Hallberg - Jamshaid Malik3-25-3
Good game!
Div 1, 2018-05-15 17:30
Magnus Uppman - Fredrik Wik3-16-2
Div 4, 2018-05-12 10:00
Kurt Portnoff - Lasse Andersson3-07-1
Div 4, 2018-05-12 10:00
Mats Öhman - Stefan Faith-Ell3-07-1
Div 3, 2018-05-08 20:30
Micke Anderson - Dennis Manntz0-31-7
Div 1, 2018-05-11 16:00
Kristian Dahlander - Espen Mortensen0-31-7
Div 4, 2018-05-10 18:15
Patrik Bergman - Håkan Askdal3-16-2
Div 5, 2018-05-10 19:00
Mikael Ulfward - Anders Nygren3-07-1
Div 2, 2018-05-08 17:30
Talha Muhammad - David Hartung1-32-6
Very well played buddy 18-20
Div 1, 2018-04-10 19:00
Ralph Winkler - Dick Tilander3-16-2
Div 3, 2018-05-01 19:45
Talha Muhammad - Jamshaid Malik3-07-1
Div 1, 2018-05-08 19:00
Stefan Faith-Ell - Louise Maxe3-07-1
Div 3, 2018-05-01 19:45
Mattias Bendtsen - Hugo Ahlenius3-07-1
Div 5, 2018-05-06 10:45
Mattias Bendtsen - Jens Bengtsson3-16-2
Div 5, 2018-05-06 10:00
Kristian Dahlander - Alison James3-25-3
Div 4, 2018-05-03 19:00
Hugo Ahlenius - Clas Fabricius0-31-7
Jämnt!
Div 5, 2018-05-03 19:00
Mattias Bendtsen - Robin Cabander3-25-3
Div 5, 2018-05-03 19:45
Kurt Portnoff - Stephen Donovan3-25-3
Div 4, 2018-05-03 18:15
Johan Lundberg - Mikael Ulfward3-07-1
Div 2, 2018-05-01 18:15
Lasse Andersson - Alison James3-07-1
Div 4, 2018-04-12 19:00
Mats Öhman - Claudio Talamo3-25-3
Div 3, 2018-05-01 20:30
Anders Norman - Stefan Norberg3-07-1
Match #86 - Bana 11
Div 2, 2018-05-01 19:00
David Hartung - Rickard Linck3-07-1
Div 1, 2018-05-01 17:30
Simon Svensén - Talha Muhammad0-31-7
Div 1, 2018-05-01 08:57
Hugo Ahlenius - Robin Cabander1-32-6
Div 5, 2018-04-19 10:00
Patrik Bergman - Clas Fabricius3-25-3
Div 5, 2018-04-19 20:30
Stephen Donovan - Fredrik Wik1-32-6
Div 4, 2018-04-26 19:00
Robin Cabander - Patrik Bergman3-25-3
Div 5, 2018-04-26 20:30
Talha Muhammad - Dennis Manntz3-25-3
bra spel Dennis
Div 1, 2018-04-10 19:00
Magnus Uppman - Espen Mortensen2-33-5
Det var tydligen 10-9 enligt dumare Christian!
Div 4, 2018-04-26 18:15
Kristian Dahlander - Lasse Andersson3-07-1
Div 4, 2018-04-26 18:15
Hugo Ahlenius - Håkan Askdal3-16-2
Tuff match!
Div 5, 2018-04-26 19:45
Kurt Portnoff - Alison James3-16-2
Div 4, 2018-04-26 18:15
David Hartung - Dennis Manntz3-25-3
Div 1, 2018-04-24 19:00
Stefan Norberg - Johan Lundberg1-32-6
Div 2, 2018-04-24 18:15
Christian González - Louise Maxe3-16-2
11-6; 9-11; 11-1; 11-8
Div 3, 2018-04-24 19:45
Mats Öhman - Dick Tilander1-32-6
Hårt och rättvist
Div 3, 2018-04-24 00:00
Christian Utterborn - Stefan Faith-Ell3-16-2
Div 3, 2018-04-24 20:30
Simon Svensén - Marcus Hallberg3-25-3
Div 1, 2018-04-24 19:45
Rickard Linck - Talha Muhammad3-16-2
Div 1, 2018-04-24 18:15
Jens Bengtsson - Håkan Askdal3-07-1
Div 5, 2018-04-19 19:45
Jens Bengtsson - Patrik Bergman3-07-1
Div 5, 2018-04-21 10:00
Magnus Uppman - Alison James3-07-1
Div 4, 2018-04-21 09:15
Robin Cabander - Håkan Askdal3-07-1
Div 5, 2018-04-12 19:45
Robin Cabander - Johan Gunnarsson2-33-5
Div 5, 2018-04-19 19:45
Fredrik Prüzelius - Fredrik Wik3-25-3
Div 4, 2018-04-19 19:00
Kurt Portnoff - Espen Mortensen3-07-1
Div 4, 2018-04-19 18:15
Mikael Ulfward - Markus Ring3-25-3
Div 2, 2018-04-10 17:30
Simon Svensén - David Hartung1-32-6
Div 1, 2018-04-18 08:32
Talha Muhammad - Micke Anderson3-07-1
Bra spel
Div 1, 2018-04-17 18:15
Kenneth Karlsson - Johan Lundberg2-33-5
Div 2, 2018-04-17 19:00
Joe Huizar - Markus Ring0-31-7
Div 2, 2018-04-17 18:15
Stefan Faith-Ell - Christian González3-16-2
Div 3, 2018-04-17 19:45
Christian Utterborn - Louise Maxe3-16-2
Div 3, 2018-04-17 19:45
Anders Norman - Mikael Ulfward3-07-1
Match #47 - Bana 12
Div 2, 2018-04-17 19:00
Rickard Linck - Marcus Hallberg2-33-5
Div 1, 2018-04-17 18:15
Magnus Uppman - Kurt Portnoff3-16-2
Div 4, 2018-04-15 10:00
Anders Norman - Anders Nygren3-07-1
Match #8 - Bana 10
Div 2, 2018-04-15 16:00
Simon Svensén - Dennis Manntz3-16-2
Div 1, 2018-04-10 19:45
Anders Norman - Kenneth Karlsson3-07-1
Div 2, 2018-04-13 17:00
Magnus Uppman - Stephen Donovan3-16-2
Div 4, 2018-04-12 18:15
Clas Fabricius - Johan Gunnarsson3-16-2
Div 5, 2018-04-12 20:30
Praveen Rangineni - Jens Bengtsson0-31-7
Div 5, 2018-04-12 20:30
Kurt Portnoff - Fredrik Wik3-25-3
Div 4, 2018-04-12 18:15
Fredrik Prüzelius - Kristian Dahlander3-25-3
Div 4, 2018-04-12 18:15
Micke Anderson - Marcus Hallberg2-33-5
9-11 i femte
Div 1, 2018-04-10 18:15
Christian Utterborn - Mats Öhman2-33-5
Div 3, 2018-04-10 20:30
Rickard Linck - Jamshaid Malik3-16-2
Div 1, 2018-04-10 19:00
Joe Huizar - Stefan Norberg3-07-1
Div 2, 2018-04-10 17:30
Fredrik Wik - Alison James3-16-2
Div 4, 2018-04-07 18:15
Praveen Rangineni - Clas Fabricius3-25-3
Could have gone either way Clas. Thanks for a good game
Div 5, 2018-04-05 19:45
Mattias Bendtsen - Håkan Askdal3-07-1
Tack för bra match(er) Håkan!
Div 5, 2018-04-05 20:30
David Hartung - Jamshaid Malik2-33-5
Grattis J bra krigat!
Div 1, 2018-04-03 18:15
Joe Huizar - Johan Lundberg0-31-7
Div 2, 2018-04-03 19:00
Christian Utterborn - Claudio Talamo3-25-3
Div 3, 2018-04-03 20:30
Micke Anderson - Simon Svensén3-16-2
Div 1, 2018-04-03 17:30