Marcus Hallberg

Idag 18:15

Nästa match
Felix Möller
Västerort Squashklubb, Bana 11

"Match #4 - Bana 11"

Division 1, Västerort Squashgruppspel

Och sen Talha Muhammad 2018-01-30

5

Ranking
7
Omgångar
46
Matcher
36
Vinster
2018-01-23Omgång 13, Division 12018-03-29
#NamnMVP
4Rickard Linck0/800
5Marcus Hallberg0/800
6Dan Hollström0/800
Statistik: Vinster
Rapporterade resultat
MotståndareResultatDatum
David Hartung
2017-11-21
"Jag bokade av matchen och har inte hunnit få till en ny tid så matchen tillfaller David."
Omgång 12, Division 1, Västerort Squashgruppspel
WO-3
2017-11-21
Jamshaid Malik
2018-01-16
Omgång 12, Division 1, Västerort Squashgruppspel
2-3
2018-01-16
Dan Hollström
2017-11-21
Omgång 12, Division 1, Västerort Squashgruppspel
3-0
2017-11-21
Dennis Manntz
2017-11-21
Omgång 12, Division 1, Västerort Squashgruppspel
3-1
2017-11-21
Felix Möller
2017-12-19
Omgång 12, Division 1, Västerort Squashgruppspel
1-3
2017-12-19
Markus Ring
2017-12-12
Omgång 12, Division 1, Västerort Squashgruppspel
3-1
2017-12-12
Juan 2Garcia
2017-12-05
Omgång 12, Division 1, Västerort Squashgruppspel
3-0
2017-12-05
Rickard Linck
2017-11-28
Omgång 12, Division 1, Västerort Squashgruppspel
1-3
2017-11-28
Rickard Linck
2017-10-26
Omgång 11, Division 1, Västerort Squashgruppspel
3-1
2017-10-26
Jamshaid Malik
2017-09-05
Omgång 11, Division 1, Västerort Squashgruppspel
0-3
2017-09-05
Dan Hollström
2017-10-03
Omgång 11, Division 1, Västerort Squashgruppspel
2-3
2017-10-03
Felix Möller
2017-10-10
Omgång 11, Division 1, Västerort Squashgruppspel
3-0
2017-10-10
Markus Ring
2017-09-26
Omgång 11, Division 1, Västerort Squashgruppspel
3-1
2017-09-26
Anders Norman
2017-09-19
Omgång 11, Division 1, Västerort Squashgruppspel
3-2
2017-09-19
Juan 2Garcia
2017-09-05
Omgång 11, Division 1, Västerort Squashgruppspel
3-0
2017-09-05
Mathias Pyk
2017-09-12
Omgång 11, Division 1, Västerort Squashgruppspel
3-1
2017-09-12
Putte Grindemo
2017-05-30
Omgång 10, Division 2, Västerort Squashgruppspel
3-0
2017-05-30
Dennis Manntz
2017-04-18
Omgång 10, Division 2, Västerort Squashgruppspel
3-1
2017-04-18
Tobias Öien
2017-05-09
Omgång 10, Division 2, Västerort Squashgruppspel
3-0
2017-05-09
David Hartung
2017-05-16
Omgång 10, Division 2, Västerort Squashgruppspel
3-2
2017-05-16
Joe Huizar
2017-05-09
Omgång 10, Division 2, Västerort Squashgruppspel
3-0
2017-05-09
Mathias Pyk
2017-05-02
Omgång 10, Division 2, Västerort Squashgruppspel
3-2
2017-05-02
Simon Svensén
2017-04-18
Omgång 10, Division 2, Västerort Squashgruppspel
3-1
2017-04-18
Mikael Ulfward
2017-02-14
Omgång 9, Division 3, Västerort Squashgruppspel
3-2
2017-02-14
Tomas Lindhé
2017-03-19
Omgång 9, Division 3, Västerort Squashgruppspel
3-2
2017-03-19
Hannah Ferriday
2017-03-07
Omgång 9, Division 3, Västerort Squashgruppspel
3-1
2017-03-07
Claudio Talamo
2017-03-14
Omgång 9, Division 3, Västerort Squashgruppspel
3-0
2017-03-14
Christian Utterborn
2017-02-21
Omgång 9, Division 3, Västerort Squashgruppspel
3-1
2017-02-21
Bo Töcksberg
2017-02-18
Omgång 9, Division 3, Västerort Squashgruppspel
3-0
2017-02-18
Dick Tilander
2017-02-07
Omgång 9, Division 3, Västerort Squashgruppspel
3-2
2017-02-07
Joe Huizar
2017-01-24
"Skoj match!"
Omgång 9, Division 3, Västerort Squashgruppspel
3-1
2017-01-24
Claudio Talamo
2017-01-12
Omgång 8, Division 3, Västerort Squashgruppspel
3-0
2017-01-12
Mikael Ulfward
2016-12-20
Omgång 8, Division 3, Västerort Squashgruppspel
3-2
2016-12-20
Christian Utterborn
2016-12-06
Omgång 8, Division 3, Västerort Squashgruppspel
3-0
2016-12-06
Joe Huizar
2016-11-29
Omgång 8, Division 3, Västerort Squashgruppspel
3-1
2016-11-29