Clas Fabricius

2018-01-25

Nästa match
Alison James
Västerort Squashklubb, Bana 12

"Match #19 - Bana 12"

Division 5, Västerort Squashgruppspel

Och sen Hugo Ahlenius 2018-02-01

44

Ranking
13
Omgångar
87
Matcher
37
Vinster
2018-01-23Omgång 13, Division 52018-03-29
#NamnMVP
7Johan Gunnarsson0/800
8Clas Fabricius0/800
9Hugo Ahlenius0/800
Statistik: Vinster
Rapporterade resultat
MotståndareResultatDatum
Louise Maxe
2017-12-21
Omgång 12, Division 5, Västerort Squashgruppspel
0-3
2017-12-21
Praveen Rangineni
2018-01-11
"Super match Clas."
Omgång 12, Division 5, Västerort Squashgruppspel
2-3
2018-01-11
Patrik Bergman
2018-01-04
Omgång 12, Division 5, Västerort Squashgruppspel
1-3
2018-01-04
Robin Cabander
2017-12-07
Omgång 12, Division 5, Västerort Squashgruppspel
2-3
2017-12-07
Hugo Ahlenius
2017-11-23
Omgång 12, Division 5, Västerort Squashgruppspel
3-0
2017-11-23
Alison James
2017-11-16
Omgång 12, Division 5, Västerort Squashgruppspel
1-3
2017-11-16
Robin Cabander
2017-10-24
Omgång 11, Division 5, Västerort Squashgruppspel
3-WO
2017-10-24
Praveen Rangineni
2017-10-19
"Sorry Clas, couldn't play. "
Omgång 11, Division 5, Västerort Squashgruppspel
3-WO
2017-10-19
Louise Maxe
2017-10-16
Omgång 11, Division 5, Västerort Squashgruppspel
1-3
2017-10-16
Mattias Bendtsen
2017-09-28
Omgång 11, Division 5, Västerort Squashgruppspel
2-3
2017-09-28
Jens Bengtsson
2017-09-07
Omgång 11, Division 5, Västerort Squashgruppspel
1-3
2017-09-07
Hugo Ahlenius
2017-08-31
Omgång 11, Division 5, Västerort Squashgruppspel
3-0
2017-08-31
Patrik Bergman
2017-08-24
Omgång 11, Division 5, Västerort Squashgruppspel
3-1
2017-08-24
Alison James
2017-06-14
Omgång 10, Division 5, Västerort Squashgruppspel
2-3
2017-06-14
Hugo Ahlenius
2017-05-28
Omgång 10, Division 5, Västerort Squashgruppspel
3-0
2017-05-28
Fredrik Wik
2017-05-20
Omgång 10, Division 5, Västerort Squashgruppspel
1-3
2017-05-20
Robin Cabander
2017-04-27
Omgång 10, Division 5, Västerort Squashgruppspel
1-3
2017-04-27
Jens Bengtsson
2017-05-04
Omgång 10, Division 5, Västerort Squashgruppspel
1-3
2017-05-04
Mattias Bendtsen
2017-04-20
Omgång 10, Division 5, Västerort Squashgruppspel
3-1
2017-04-20
Johan Gunnarsson
2017-04-06
Omgång 10, Division 5, Västerort Squashgruppspel
2-3
2017-04-06
Stephen Donovan
2017-03-02
Omgång 9, Division 5, Västerort Squashgruppspel
0-3
2017-03-02
Lasse Andersson
2017-02-22
Omgång 9, Division 5, Västerort Squashgruppspel
0-3
2017-02-22
Alison James
2017-02-16
"Jobbigt jämnt!"
Omgång 9, Division 5, Västerort Squashgruppspel
3-2
2017-02-16
Mattias Bendtsen
2017-02-09
"Tack för bra match Clas! Jämna set."
Omgång 9, Division 5, Västerort Squashgruppspel
1-3
2017-02-09
Patrik Bergman
2017-02-02
Omgång 9, Division 5, Västerort Squashgruppspel
2-3
2017-02-02
Robin Cabander
2017-01-29
Omgång 9, Division 5, Västerort Squashgruppspel
2-3
2017-01-29
Jens Bengtsson
2017-01-16
Omgång 8, Division 5, Västerort Squashgruppspel
3-0
2017-01-16
Hugo Ahlenius
2017-01-15
Omgång 8, Division 5, Västerort Squashgruppspel
3-0
2017-01-15
Praveen Rangineni
2017-01-15
Omgång 8, Division 5, Västerort Squashgruppspel
2-3
2017-01-15
Patrik Bergman
2017-01-12
Omgång 8, Division 5, Västerort Squashgruppspel
1-3
2017-01-12
Rakesh Akurathi
2016-12-04
Omgång 8, Division 5, Västerort Squashgruppspel
3-0
2016-12-04
Kristian Dahlander
2016-12-01
Omgång 8, Division 5, Västerort Squashgruppspel
1-3
2016-12-01
Robin Cabander
2016-11-24
Omgång 8, Division 5, Västerort Squashgruppspel
1-3
2016-11-24
Alison James
2016-11-10
Omgång 8, Division 5, Västerort Squashgruppspel
1-3
2016-11-10
Peter Uddnäs
2016-10-20
Omgång 7, Division 5, Västerort Squashgruppspel
2-3
2016-10-20