Nick Blackburne

Malmö

Imorgon 18:00

Nästa match
Matilda Ravn-Holm
Division 9, The Club Malmoe GruppspelSquash

Och sen Damir Wettbo 2018-05-02

36

Ranking
12
Omgångar
27
Matcher
11
Vinster
2018-04-24Omgång 19, Division 92018-05-10
#NamnMVP
2Damir Wettbo0/300
3Jens Johansson0/300
4Nick Blackburne0/300
Statistik: Vinster
Rapporterade resultat
MotståndareResultatDatum
Matilda Ravn-Holm
2018-04-10
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 18, Division 9Squash
2-3
2018-04-10
Damir Wettbo
2018-04-05
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 18, Division 9Squash
WO-3
2018-04-05
Jonas Malmsten
2018-04-05
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 18, Division 9Squash
2-3
2018-04-05
Jonas Hedlid
2018-03-28
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 17, Division 8Squash
0-3
2018-03-28
Erik Fredriksen
2018-03-21
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 17, Division 8Squash
3-1
2018-03-21
Jim Henderson
2018-03-15
"We rescheduled our Wednesday evening game to Thursday morning at 7am and Jim Henderson won 3:2. Nick B."
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 17, Division 8Squash
2-3
2018-03-15
Jim Henderson
2018-03-06
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 16, Division 8Squash
0-3
2018-03-06
Jonas Hedlid
2018-02-28
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 16, Division 8Squash
2-3
2018-02-28
Matilda Ravn-Holm
2018-02-20
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 16, Division 8Squash
3-2
2018-02-20
Erik Fredriksen
2018-02-06
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 15, Division 7Squash
WO-3
2018-02-06
Jonathan Edwardsson
2018-02-06
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 15, Division 7Squash
WO-3
2018-02-06
Göran Löwenberg
2018-01-30
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 15, Division 7Squash
NS-3
2018-01-30
Jonas Malmsten
2018-01-25
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 14, Division 8Squash
3-0
2018-01-25
Jens Johansson
2018-01-22
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 14, Division 8Squash
3-0
2018-01-22
Jonas Hedlid
2018-01-10
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 14, Division 8Squash
1-3
2018-01-10
Jens Johansson
2017-10-17
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 10, Division 8Squash
1-3
2017-10-17
Jonas Hedlid
2017-10-10
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 10, Division 8Squash
3-WO
2017-10-10
Patrik Johnsson
2017-10-03
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 10, Division 8Squash
3-2
2017-10-03
Patrik Johnsson
2017-09-29
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 9, Division 8Squash
3-1
2017-09-29
Thomas Andersson
2017-09-29
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 9, Division 8Squash
3-2
2017-09-29
Nathan Clarke
2017-09-12
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 9, Division 8Squash
2-3
2017-09-12
Matilda Ravn-Holm
2017-08-09
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 7, Division 7Squash
3-WO
2017-08-09
Martin Forsman
2017-08-08
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 7, Division 7Squash
3-1
2017-08-08
Jonas Hedlid
2017-08-01
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 7, Division 7Squash
NS-3
2017-08-01
Nathan Clarke
2017-06-20
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 5, Division 8Squash
3-2
2017-06-20
Jim Henderson
2017-03-28
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 1, Division 7Squash
1-3
2017-03-28
Mathias Bohn
2017-03-21
The Club Malmoe Gruppspel, Omgång 1, Division 7Squash
1-3
2017-03-21