TOYOTA PADEL LEAGUE OMGÅNG 4 (180911-181211)

Bokade matcher
Visar av 93 matcher
Lag
Curlinglaget - A. Boman/L. Sätterlund
Monera-banan
Div 11, 2018-11-18 09:00
Team Toyota - F. Jonsson/J. Fredriksson
Monera-banan
Div 1, 2018-11-18 19:00
Team Burger Shack - Padelpappan/Linde
Windy-banan
Div 3, 2018-11-19 20:00
Barracuda - J. Hermansson/T. Bertilsson
Windy-banan
Div 5, 2018-11-19 21:00
Guding/Gustafsson - V-Z
Monera-banan
Div 9, 2018-11-20 17:00
Sundell/Pilsmo - C. Svahn/M. Fallsjö
Plivit Trade-banan
Div 9, 2018-11-20 17:00
Smash & Grab - D. Schön/J. Skärlund
Tjustbygdens Sparbank-banan
Div 9, 2018-11-20 17:00
M. Lyngell/A. Jönsson - Team Monera
Monera-banan
Div 3, 2018-11-20 18:00
JR - Team Gnaget
Plivit Trade-banan
Div 7, 2018-11-20 19:00
Isacsson/Pettersson - Tränarna
Windy-banan
Div 7, 2018-11-20 19:00
Resultat
209 av 316 matcher registrerade
LagResultatPoäng
C. Fridell/E. Strid - S. Eriksson/A. Björkegren2-1
(6-1, 6-1, 2-4)
4.5-1.5
Div 11, 2018-11-16 17:00
A.Wiström/J. Dacke - C. Melbacke Rosén/A.Brändström3-0
(6-0, 6-1, 6-0)
6-0
Div 10, 2018-11-16 16:00
M. Lindström/H. Arkåsen - Dallas Cowboys3-0
(7-5, 6-3, 1-0)
5.5-0.5
Div 5, 2018-11-16 17:00
A. Svanström/N. Heed - Team Kontorsspecial3-0
(6-0, 6-1, 6-0)
6-0
Div 4, 2018-11-15 18:00
Westervik Discgolf - Ohlsson/Gustafsson0-3
(2-6, 0-6, 1-6)
0-6
Div 6, 2018-11-15 12:00
Team Chrisma - A-C Qvist/K. Axelsson3-0
(6-2, 6-1, 6-0)
6-0
Div 10, 2018-11-14 18:00
Dunkers Bygg - Tränarna0-3
(2-6, 5-7, 0-2)
0.5-5.5
Div 7, 2018-11-13 18:00
Leftovers - Team John Late3-0
(6-1, 6-2, 5-0)
5.5-0.5
Div 2, 2018-11-14 11:00
Simon Motosport - Tjust VVS Teknik3-0
(6-4, 6-0, 5-3)
5.5-0.5
Div 5, 2018-11-14 11:00
E. Gustafsson/L. Råbock - M. Masth/M. Jonsson3-0
(6-4, 6-4, 2-0)
5.5-0.5
Div 11, 2018-11-13 21:00
Team Gatorade - Ninjas in Pyjamas1-1
(7-5, 2-4)
3.5-2.5
Div 1, 2018-11-13 20:00
M.Wirengård/T.Renström - C. Englund/D-I. Johansson0-3
(1-6, 1-6, 2-6)
0-6
Div 6, 2018-11-13 20:00
A.Throzell/N.Östberg - M. Kindberg/P. Linde0-2
(5-7, 3-5)
1.5-4.5
Div 6, 2018-11-13 20:00
P. Lindh/A. Harrysson - Vikssnickarn AB3-0
(6-4, 6-3, 4-3)
5.5-0.5
Div 8, 2018-11-13 19:00
Technipur - Batman & Fotografen1-1
(3-6, 7-5)
3-3
Div 8, 2018-11-13 20:07
N. Rehnqvist/J. Englund - M. Ulatowski/K. Östergren 3-0
(6-1, 6-2, 6-0)
6-0
Div 8, 2018-11-13 20:00
M. Oskarsson/J. Nilsson - Höögs Måleri1-2
(3-6, 6-4, 0-1)
2.5-3.5
Div 3, 2018-11-13 18:00
R.Höglund/M.Schöldquist - HPP3-0
(6-4, 6-3, 3-1)
5.5-0.5
Div 5, 2018-11-13 17:00
Tyskland - Brand3-0
(7-6, 6-3, 3-0)
5.5-0.5
Div 3, 2018-11-12 12:00
Team Chrisma - C. Melbacke Rosén/A.Brändström3-0
(6-4, 6-1, 4-2)
5.5-0.5
Div 10, 2018-11-10 11:00
Team Gnaget - Isacsson/Pettersson2-0
(7-5, 5-4)
4.5-1.5
Div 7, 2018-11-08 18:00
Indivik - Hockeylegends1-2
(7-5, 4-6, 1-2)
2.5-3.5
Div 4, 2018-11-07 14:00
D. Strömqvist/J. Strömqvist - D. Karlsson/K. Wedel3-0
(6-2, 6-1, 6-2)
6-0
Div 2, 2018-11-06 21:00
Padelpunks - WHAT3-0
(6-2, 6-1, 6-2)
6-0
Div 4, 2018-11-06 22:00
Team Toyota - Bandeja Bandana Band1-1
(6-2, 5-6)
3.5-2.5
Div 1, 2018-11-06 21:00
M. Johansson/M. Appelqvist - JR3-0
(6-0, 6-3, 2-1)
5.5-0.5
Div 7, 2018-11-06 21:00
1938 - D. Schön/J. Skärlund3-0
(6-1, 6-1, 6-0)
6-0
Div 9, 2018-11-06 18:00
Krook/Steffen - Ninjas in Pyjamas2-0
(6-3, 5-1)
4.5-1.5
Div 1, 2018-11-06 17:00
Guding/Gustafsson - Smash & Grab2-1
(7-6, 6-0, 0-3)
4.5-1.5
Div 9, 2018-11-06 18:00
Sundell/Pilsmo - V-Z2-1
(6-3, 2-6, 6-3)
4-2
Div 9, 2018-11-06 18:00
M. Nordquist/J. Kjällgren - SweNor Elit2-0
(6-3, 6-5)
4.5-1.5
Div 2, 2018-11-06 17:00
ROJ - F. Jonsson/J. Fredriksson1-0
(7-5, 5-5)
4-2
Div 1, 2018-11-05 20:00
JJ Love - S. Detterberg/M. Östebro0-2
(3-6, 3-5)
1.5-4.5
Div 11, 2018-11-05 20:00
Björkman/Axelsson - Team 673-0
(6-1, 6-4, 4-3)
5.5-0.5
Div 2, 2018-11-02 16:00
JJ Love - M. Masth/M. Jonsson3-0
(6-2, 6-4, 4-2)
5.5-0.5
Div 11, 2018-10-31 18:00
Sevlidis/Johansson - Westervik Discgolf3-0
(6-0, 6-2, 6-2)
6-0
Div 6, 2018-10-30 19:00
Curlinglaget - C. Fridell/E. Strid3-0
(6-0, 6-1, 6-1)
6-0
Div 11, 2018-10-29 20:00
A.Wiström/J. Dacke - C.Johansson/J. Kindberg1-0
(6-0, 6-6)
4-2
Div 10, 2018-10-29 19:00
M. Lindström/H. Arkåsen - R.Höglund/M.Schöldquist3-0
(6-1, 6-1, 5-2)
5.5-0.5
Div 5, 2018-10-28 16:00
C.Johansson/J. Kindberg - H. Nilsson/M. Hansson3-0
(6-0, 6-0, 6-2)
6-0
Div 10, 2018-10-27 15:00
C.Ström/R.Wahlin - Team Windy3-0
(6-0, 6-1, 6-0)
6-0
Div 4, 2018-10-26 17:00
Höögs Måleri - M. Lyngell/A. Jönsson3-0
(7-5, 6-3, 2-1)
5.5-0.5
Div 3, 2018-10-26 11:00
Smash & Grab - C. Svahn/M. Fallsjö2-1
(6-1, 6-3, 1-2)
4.5-1.5
Div 9, 2018-10-25 20:00
Team Chrisma - A.Vannerberg/I.Karlsson2-1
(6-3, 3-6, 2-0)
3.5-2.5
Div 10, 2018-10-24 18:00
P. Lindh/A. Harrysson - Batman & Fotografen3-0
(6-4, 6-4, 1-0)
5.5-0.5
Div 8, 2018-10-24 17:00
Indivik - Team Windy3-0
(7-5, 6-4, 1-0)
5.5-0.5
Div 4, 2018-10-23 22:00
1891 - M.Wirengård/T.Renström2-1
(7-5, 6-0, 1-3)
4.5-1.5
Div 6, 2018-10-23 22:00
C. Englund/D-I. Johansson - M. Kindberg/P. Linde2-1
(6-3, 6-3, 1-2)
4.5-1.5
Div 6, 2018-10-23 21:00
Ohlsson/Gustafsson - A.Throzell/N.Östberg3-0
(6-1, 6-1, 6-0)
6-0
Div 6, 2018-10-23 22:00
Vikssnickarn AB - D. Sjögren/J. Jupiter2-0
(6-3, 6-4, 1-1)
5-1
Div 8, 2018-10-23 21:00
Leftovers - D. Strömqvist/J. Strömqvist3-0
(7-6, 6-2, 4-0)
5.5-0.5
Div 2, 2018-10-23 21:00
Technipur - M. Ulatowski/K. Östergren 3-0
(6-0, 6-0, 6-1)
6-0
Div 8, 2018-10-23 20:00
A. Boman/L. Sätterlund - E. Gustafsson/L. Råbock2-1
(2-6, 6-4, 2-0)
3.5-2.5
Div 11, 2018-10-23 21:00
Padelpappan/Linde - M. Oskarsson/J. Nilsson3-0
(6-3, 6-4, 2-0)
5.5-0.5
Div 3, 2018-10-23 19:00
Barracuda - Dallas Cowboys3-0
(6-1, 6-4, 6-0)
6-0
Div 5, 2018-10-23 18:00
Tjust VVS Teknik - J. Hermansson/T. Bertilsson2-1
(4-6, 6-2, 3-1)
3.5-2.5
Div 5, 2018-10-23 18:00
Simon Motosport - HPP3-0
(6-1, 6-0, 6-1)
6-0
Div 5, 2018-10-23 18:00
WHAT - Hockeylegends2-0
(6-3, 7-6)
5-1
Div 4, 2018-10-23 17:00
A.Wiström/J. Dacke - H. Nilsson/M. Hansson3-0
(6-0, 6-1, 5-2)
5.5-0.5
Div 10, 2018-10-23 17:00
Brand - Team Monera3-0
(6-0, 6-0, 6-1)
6-0
Div 3, 2018-10-22 20:00
C.Johansson/J. Kindberg - C. Melbacke Rosén/A.Brändström3-0
(6-1, 6-0, 6-2)
6-0
Div 10, 2018-10-21 16:00
C.Ström/R.Wahlin - Indivik3-0
(6-2, 7-5, 6-2)
6-0
Div 4, 2018-10-20 14:00
Team Gatorade - F. Jonsson/J. Fredriksson3-0
(6-0, 6-4, 4-0)
5.5-0.5
Div 1, 2018-10-19 13:00
N. Rehnqvist/J. Englund - Team Inflyttarna1-2
(1-6, 4-6, 2-0)
1.5-4.5
Bra match
Div 8, 2018-10-18 18:00
Padelpappan/Linde - Höögs Måleri3-0
(6-0, 6-3, 6-1)
6-0
Div 3, 2018-10-18 20:00
Sundell/Pilsmo - Smash & Grab3-0
(6-0, 6-3, 3-0)
5.5-0.5
Div 9, 2018-10-18 20:00
Team Toyota - ROJ2-0
(6-1, 6-4, 2-2)
5-1
Div 1, 2018-10-18 14:00
JJ Love - A. Boman/L. Sätterlund3-0
(6-0, 6-2, 4-2)
5.5-0.5
Div 11, 2018-10-17 20:00
A. Krook/S. Alenius - Team Chrisma2-1
(6-3, 6-1, 1-2)
4.5-1.5
Div 10, 2018-10-17 19:00
C. Fridell/E. Strid - E. Gustafsson/L. Råbock2-0
(6-2, 6-4)
5-1
Div 11, 2018-10-16 17:00
D. Strömqvist/J. Strömqvist - M. Nordquist/J. Kjällgren1-1
(7-5, 1-4)
3.5-2.5
Div 2, 2018-10-16 22:00
SweNor Elit - Björkman/Axelsson2-1
(3-6, 6-4, 5-1)
3.5-2.5
Div 2, 2018-10-16 22:00
Team 67 - Team John Late1-0
(7-5, 3-3)
4-2
Div 2, 2018-10-16 23:00
Dunkers Bygg - S. Skaro/E. Billberg1-1
(7-6, 3-5)
3.5-2.5
Div 7, 2018-10-16 21:00
JR - Team Orsab3-0
(6-4, 6-3, 2-0)
5.5-0.5
Div 7, 2018-10-16 21:00
Isacsson/Pettersson - M. Johansson/M. Appelqvist3-0
(6-3, 6-3, 3-2)
5.5-0.5
Div 7, 2018-10-16 21:00
C. Melbacke Rosén/A.Brändström - M. Larsson/L. Ottosson3-0
(6-2, 6-3, 6-1)
6-0
Div 10, 2018-10-16 21:00
C.Johansson/J. Kindberg - A-C Qvist/K. Axelsson3-0
(6-1, 6-1, 4-1)
5.5-0.5
Div 10, 2018-10-16 21:06
Höögs Måleri - Team Monera3-0
(6-1, 6-2, 6-0)
6-0
Div 3, 2018-10-16 21:00
1938 - Guding/Gustafsson3-0
(6-0, 6-4, 6-2)
6-0
Div 9, 2018-10-16 19:00
V-Z - C. Svahn/M. Fallsjö2-1
(6-2, 0-6, 5-3)
3.5-2.5
Div 9, 2018-10-16 20:11
Tretton - D. Schön/J. Skärlund1-1
(6-3, 3-5)
3.5-2.5
Div 9, 2018-10-16 20:00
Ninjas in Pyjamas - Bandeja Bandana Band3-0
(6-1, 6-1, 4-2)
5.5-0.5
Div 1, 2018-10-16 19:31
Leftovers - D. Karlsson/K. Wedel2-1
(6-0, 6-1, 3-5)
4.5-1.5
Div 2, 2018-10-16 19:00
M. Masth/M. Jonsson - S. Detterberg/M. Östebro0-3
(3-6, 3-6, 0-3)
0.5-5.5
Div 11, 2018-10-16 14:03
S. Detterberg/M. Östebro - S. Eriksson/A. Björkegren1-1
(6-3, 5-6)
3.5-2.5
Div 11, 2018-10-16 14:00
D. Karlsson/K. Wedel - Team 672-0
(6-2, 6-4, 2-2)
5-1
Div 2, 2018-10-15 18:00
A-C Qvist/K. Axelsson - A.Vannerberg/I.Karlsson1-1
(7-5, 3-5)
3.5-2.5
Div 10, 2018-10-15 19:00
M. Lyngell/A. Jönsson - Brand2-1
(6-3, 3-6, 4-3)
3.5-2.5
Div 3, 2018-10-15 18:00
Curlinglaget - JJ Love2-0
(7-5, 4-2)
4.5-1.5
Div 11, 2018-10-14 16:00
C.Ström/R.Wahlin - WHAT3-0
(6-1, 6-2, 6-1)
6-0
Div 4, 2018-10-14 09:00
Tränarna - M. Johansson/M. Appelqvist1-0
(7-5, 4-4)
4-2
Div 7, 2018-10-12 14:00
JJ Love - C. Fridell/E. Strid2-0
(6-4, 6-2, 1-1)
5-1
Div 11, 2018-10-02 18:00
ROJ - Jensson Hotell2-1
(1-6, 6-3, 4-0)
3.5-2.5
Div 1, 2018-10-11 19:00
C. Melbacke Rosén/A.Brändström - A.Vannerberg/I.Karlsson1-1
(6-3, 3-6, 1-1)
3-3
Div 10, 2018-10-11 20:00
Team Gnaget - Tränarna2-0
(6-3, 7-5)
5-1
Div 7, 2018-10-11 20:00
Tyskland - Team Burger Shack2-0
(7-5, 6-3)
5-1
Hann inte börja spela 3:e set. Tiden gick ut i pausen mellan 2:a och 3:e set
Div 3, 2018-10-11 18:00
WHAT - Team Windy2-1
(1-6, 6-1, 6-0)
4-2
Div 4, 2018-10-11 18:00
H. Nilsson/M. Hansson - A-C Qvist/K. Axelsson2-0
(7-6, 4-1)
4.5-1.5
Div 10, 2018-10-10 18:00
Team Chrisma - C.Johansson/J. Kindberg1-0
(6-2, 3-3)
4-2
Div 10, 2018-10-10 18:00
Sevlidis/Johansson - A.Throzell/N.Östberg3-0
(7-5, 6-2, 2-0)
5.5-0.5
Div 6, 2018-10-09 22:00
1891 - Westervik Discgolf3-0
(6-3, 6-0, 6-2)
6-0
Div 6, 2018-10-09 23:03
Ohlsson/Gustafsson - C. Englund/D-I. Johansson0-3
(1-6, 3-6, 2-5)
0.5-5.5
Div 6, 2018-10-09 23:00
M. Kindberg/P. Linde - M.Wirengård/T.Renström3-0
(6-0, 6-1, 4-2)
5.5-0.5
Div 6, 2018-10-09 23:00
P. Lindh/A. Harrysson - M. Ulatowski/K. Östergren 3-0
(6-0, 6-0, 6-1)
6-0
Div 8, 2018-10-09 22:00
Vikssnickarn AB - Team Inflyttarna3-0
(6-1, 7-6, 1-0)
5.5-0.5
Div 8, 2018-10-09 22:06
Technipur - N. Rehnqvist/J. Englund1-1
(6-3, 3-5)
3.5-2.5
Div 8, 2018-10-09 22:00
Team Burger Shack - Team Monera3-0
(6-2, 6-0, 4-2)
5.5-0.5
Div 3, 2018-10-09 21:00
Padelpunks - Hockeylegends3-0
(6-0, 6-2, 5-2)
5.5-0.5
Div 4, 2018-10-09 20:00
Curlinglaget - S. Eriksson/A. Björkegren3-0
(6-3, 6-4, 2-1)
5.5-0.5
Div 11, 2018-10-09 21:00
Tjust VVS Teknik - Dallas Cowboys2-1
(6-2, 6-4, 0-1)
4.5-1.5
Div 5, 2018-10-09 20:00
M. Lindström/H. Arkåsen - Barracuda1-2
(5-7, 4-6, 1-0)
1.5-4.5
Div 5, 2018-10-09 20:00
Simon Motosport - R.Höglund/M.Schöldquist2-1
(7-5, 1-6, 5-2)
3.5-2.5
Div 5, 2018-10-09 19:00
1938 - Sundell/Pilsmo3-0
(6-0, 6-1, 6-0)
6-0
Div 9, 2018-10-09 18:00
A. Svanström/N. Heed - Indivik3-0
(6-1, 6-3, 4-2)
5.5-0.5
Div 4, 2018-10-09 18:00
SweNor Elit - Team John Late1-1
(6-3, 5-6)
3.5-2.5
Div 2, 2018-10-09 17:00
A. Krook/S. Alenius - M. Larsson/L. Ottosson3-0
(6-0, 6-1, 6-0)
6-0
Div 10, 2018-10-08 20:00
Batman & Fotografen - D. Sjögren/J. Jupiter3-0
(6-2, 6-4, 3-2)
5.5-0.5
6-2, 6-4, 3-2
Div 8, 2018-10-08 19:00
S. Detterberg/M. Östebro - A. Boman/L. Sätterlund3-0
(6-2, 6-2, 6-2)
6-0
Div 11, 2018-10-08 19:00
M. Nordquist/J. Kjällgren - Björkman/Axelsson2-1
(2-6, 7-5, 5-0)
3.5-2.5
Div 2, 2018-10-07 20:00
Tyskland - M. Oskarsson/J. Nilsson3-0
(7-5, 6-1, 5-2)
5.5-0.5
Div 3, 2018-10-06 13:00
JR - S. Skaro/E. Billberg0-1
(6-7)
2-4
Div 7, 2018-10-03 14:00
Team Gatorade - ROJ3-0
(6-1, 7-5, 2-0)
5.5-0.5
Div 1, 2018-10-02 19:00
Isacsson/Pettersson - Team Orsab3-0
(6-1, 6-1, 6-4)
6-0
Div 7, 2018-10-02 22:00
Team Toyota - Ninjas in Pyjamas1-1
(7-5, 3-4)
3.5-2.5
Div 1, 2018-10-02 23:00
Jensson Hotell - Bandeja Bandana Band1-1
(6-2, 4-6)
3-3
Div 1, 2018-10-02 19:00
Team Gnaget - Dunkers Bygg3-0
(6-2, 6-1, 6-0)
6-0
Div 7, 2018-10-02 22:00
Simon Motosport - M. Lindström/H. Arkåsen2-1
(6-1, 6-2, 1-2)
4.5-1.5
Div 5, 2018-10-02 21:00
D. Schön/J. Skärlund - Guding/Gustafsson2-0
(7-6, 4-1)
4.5-1.5
Div 9, 2018-10-02 22:02
A.Wiström/J. Dacke - M. Larsson/L. Ottosson3-0
(6-1, 6-0, 6-0)
6-0
Div 10, 2018-10-02 21:00
Krook/Steffen - F. Jonsson/J. Fredriksson3-0
(6-3, 6-1, 6-0)
6-0
Div 1, 2018-10-02 21:22
Team John Late - M. Nordquist/J. Kjällgren3-0
(6-2, 6-4, 2-0)
5.5-0.5
Div 2, 2018-10-02 20:00
V-Z - Tretton1-1
(5-7, 3-2)
2.5-3.5
Div 9, 2018-10-02 21:00
C.Johansson/J. Kindberg - A.Vannerberg/I.Karlsson3-0
(6-2, 6-0, 1-0)
5.5-0.5
Div 10, 2018-10-02 18:00
S. Eriksson/A. Björkegren - M. Masth/M. Jonsson3-0
(6-4, 6-2, 4-1)
5.5-0.5
Div 11, 2018-10-02 19:02
A.Throzell/N.Östberg - 18912-1
(5-7, 6-1, 2-1)
3.5-2.5
Div 6, 2018-10-02 17:00
Sevlidis/Johansson - C. Englund/D-I. Johansson2-1
(6-4, 6-2, 1-5)
4.5-1.5
Div 6, 2018-10-02 17:00
M.Wirengård/T.Renström - Westervik Discgolf1-0
(6-2, 6-6)
4-2
Div 6, 2018-10-02 18:03
Ohlsson/Gustafsson - M. Kindberg/P. Linde2-0
(7-6, 6-1)
5-1
Div 6, 2018-10-02 18:00
Team Windy - Hockeylegends3-0
(6-3, 6-1, 5-4)
5.5-0.5
Div 4, 2018-10-02 17:00
Indivik - Team Kontorsspecial3-0
(6-3, 6-0, 6-2)
6-0
Div 4, 2018-09-28 11:00
Krook/Steffen - ROJ3-0
(6-3, 6-2, 2-1)
5.5-0.5
Div 1, 2018-09-27 20:00
A.Wiström/J. Dacke - Team Chrisma3-0
(6-0, 6-4, 6-0)
6-0
Div 10, 2018-09-27 18:00
Technipur - P. Lindh/A. Harrysson1-1
(1-6, 6-4, 4-4)
3-3
Div 8, 2018-09-26 21:00
N. Rehnqvist/J. Englund - Vikssnickarn AB2-1
(6-4, 1-6, 4-0)
3.5-2.5
Div 8, 2018-09-25 23:03
Team Inflyttarna - Batman & Fotografen0-2
(4-6, 3-4)
1.5-4.5
Div 8, 2018-09-25 23:02
D. Strömqvist/J. Strömqvist - Team 673-0
(6-4, 6-4, 1-0)
5.5-0.5
Div 2, 2018-09-25 21:00
D. Sjögren/J. Jupiter - M. Ulatowski/K. Östergren 3-0
(6-0, 6-0, 6-1)
6-0
Div 8, 2018-09-25 22:00
J. Hermansson/T. Bertilsson - R.Höglund/M.Schöldquist2-1
(6-1, 4-6, 3-2)
3.5-2.5
Div 5, 2018-09-25 20:00
Team Burger Shack - Brand1-1
(6-7, 6-4)
3-3
Div 3, 2018-09-25 22:04
Padelpappan/Linde - M. Lyngell/A. Jönsson3-0
(6-2, 6-3, 5-2)
5.5-0.5
Div 3, 2018-09-25 21:00
Björkman/Axelsson - Team John Late1-1
(5-7, 4-2)
2.5-3.5
Div 2, 2018-09-25 21:00
Barracuda - Tjust VVS Teknik1-1
(7-6, 2-5)
3.5-2.5
Div 5, 2018-09-25 21:12
A. Krook/S. Alenius - A-C Qvist/K. Axelsson3-0
(6-0, 6-0, 6-0)
6-0
Div 10, 2018-09-25 21:00
C. Englund/D-I. Johansson - 18913-0
(6-3, 6-4, 4-2)
5.5-0.5
Div 6, 2018-09-25 20:00
A. Svanström/N. Heed - WHAT2-1
(4-6, 6-2, 3-2)
3.5-2.5
Div 4, 2018-09-25 19:00
SweNor Elit - D. Karlsson/K. Wedel3-0
(6-0, 7-5, 5-3)
5.5-0.5
Div 2, 2018-09-25 18:00
Sevlidis/Johansson - M. Kindberg/P. Linde3-0
(7-5, 6-2, 6-0)
6-0
Div 6, 2018-09-25 18:00
Tränarna - Team Orsab2-1
(7-5, 6-2, 0-2)
4.5-1.5
Div 7, 2018-09-25 18:00
Isacsson/Pettersson - S. Skaro/E. Billberg3-0
(6-1, 6-1, 6-0)
6-0
Div 7, 2018-09-25 18:05
JR - Dunkers Bygg1-2
(3-6, 6-1, 2-3)
2.5-3.5
Div 7, 2018-09-25 18:00
Team Inflyttarna - M. Ulatowski/K. Östergren 3-0
(6-1, 6-1, 6-1)
6-0
Div 8, 2018-09-24 20:00
Dallas Cowboys - HPP2-0
(7-6, 3-2)
4.5-1.5
Div 5, 2018-09-24 18:00
M. Oskarsson/J. Nilsson - Team Monera3-0
(6-1, 6-0, 6-0)
6-0
Div 3, 2018-09-23 13:00
Team Chrisma - M. Larsson/L. Ottosson3-0
(6-2, 6-1, 6-0)
6-0
Div 10, 2018-09-22 10:00
Curlinglaget - E. Gustafsson/L. Råbock3-0
(6-1, 6-0, 6-1)
6-0
Div 11, 2018-09-21 16:00
M.Wirengård/T.Renström - Ohlsson/Gustafsson0-1
(2-6, 6-6)
2-4
Div 6, 2018-09-21 08:00
S. Detterberg/M. Östebro - C. Fridell/E. Strid1-0
(6-3, 3-3)
4-2
Div 11, 2018-09-20 20:00
A.Vannerberg/I.Karlsson - M. Larsson/L. Ottosson3-0
(6-1, 6-1, 6-0)
6-0
Div 10, 2018-09-20 18:00
A. Krook/S. Alenius - C. Melbacke Rosén/A.Brändström3-0
(6-2, 6-0, 6-0)
6-0
Div 10, 2018-09-19 20:00
Team Gnaget - M. Johansson/M. Appelqvist3-0
(6-0, 6-1, 4-0)
5.5-0.5
Div 7, 2018-09-19 20:00
Team Toyota - Team Gatorade2-0
(6-3, 6-3, 2-2)
5-1
Div 1, 2018-09-18 21:00
V-Z - Smash & Grab0-2
(6-7, 1-5)
1.5-4.5
Div 9, 2018-09-18 22:00
Guding/Gustafsson - Tretton2-1
(6-3, 6-1, 0-1)
4.5-1.5
Div 9, 2018-09-18 21:00
Sundell/Pilsmo - D. Schön/J. Skärlund1-2
(1-6, 6-1, 0-1)
2.5-3.5
Div 9, 2018-09-18 22:00
Bandeja Bandana Band - F. Jonsson/J. Fredriksson3-0
(6-1, 7-6, 4-0)
5.5-0.5
Div 1, 2018-09-18 21:00
Ninjas in Pyjamas - Jensson Hotell3-0
(6-0, 6-3, 5-1)
5.5-0.5
Div 1, 2018-09-18 21:00
1938 - C. Svahn/M. Fallsjö3-0
(6-0, 6-2, 6-0)
6-0
Div 9, 2018-09-18 20:00
A.Vannerberg/I.Karlsson - H. Nilsson/M. Hansson2-1
(3-6, 6-1, 5-0)
3.5-2.5
Div 10, 2018-09-18 19:00
A.Throzell/N.Östberg - Westervik Discgolf3-0
(6-3, 6-1, 4-2)
5.5-0.5
Div 6, 2018-09-18 18:00
A.Wiström/J. Dacke - A-C Qvist/K. Axelsson3-0
(6-0, 6-0, 6-0)
6-0
Div 10, 2018-09-18 18:00
Höögs Måleri - Tyskland0-1
(3-6, 6-6)
2-4
Div 3, 2018-09-18 18:06
P. Lindh/A. Harrysson - N. Rehnqvist/J. Englund3-0
(6-1, 6-1, 6-2)
6-0
Div 8, 2018-09-18 18:06
Technipur - D. Sjögren/J. Jupiter1-2
(4-6, 3-6, 2-0)
1.5-4.5
Div 8, 2018-09-18 18:00
Leftovers - M. Nordquist/J. Kjällgren3-0
(6-1, 6-2, 6-1)
6-0
Div 2, 2018-09-17 22:00
M. Masth/M. Jonsson - A. Boman/L. Sätterlund2-1
(6-2, 4-6, 2-0)
3.5-2.5
Div 11, 2018-09-17 20:00
E. Gustafsson/L. Råbock - S. Eriksson/A. Björkegren1-1
(1-6, 6-0, 4-4)
3-3
Div 11, 2018-09-17 18:00
A.Wiström/J. Dacke - A.Vannerberg/I.Karlsson3-0
(6-0, 6-1, 6-0)
6-0
Div 10, 2018-09-16 20:00
Leftovers - Team 673-0
(6-0, 6-0, 5-2)
5.5-0.5
Div 2, 2018-09-16 19:00
A. Svanström/N. Heed - C.Ström/R.Wahlin0-2
(5-7, 3-6, 1-1)
1-5
Div 4, 2018-09-16 13:00
H. Nilsson/M. Hansson - C. Melbacke Rosén/A.Brändström1-2
(0-6, 5-7, 4-2)
1.5-4.5
Div 10, 2018-09-16 09:00
Padelpappan/Linde - Tyskland3-0
(6-4, 6-4, 3-2)
5.5-0.5
Div 3, 2018-09-15 10:00
Tränarna - S. Skaro/E. Billberg1-1
(7-5, 5-7)
3-3
Div 7, 2018-09-13 16:00
Team Burger Shack - M. Lyngell/A. Jönsson2-1
(6-2, 6-2, 1-2)
4.5-1.5
Div 3, 2018-09-11 23:00
M. Oskarsson/J. Nilsson - Brand3-0
(6-3, 7-6, 4-0)
5.5-0.5
Div 3, 2018-09-11 23:00
Batman & Fotografen - Vikssnickarn AB2-0
(6-2, 5-4)
4.5-1.5
Div 8, 2018-09-11 23:00
R.Höglund/M.Schöldquist - Dallas Cowboys2-1
(6-2, 4-6, 1-0)
3.5-2.5
Div 5, 2018-09-11 22:00
Tjust VVS Teknik - M. Lindström/H. Arkåsen2-1
(6-2, 4-6, 4-1)
3.5-2.5
Div 5, 2018-09-11 22:03
J. Hermansson/T. Bertilsson - Simon Motosport1-2
(4-6, 6-4, 1-2)
2.5-3.5
Div 5, 2018-09-11 22:02
HPP - Barracuda0-3
(1-6, 0-6, 0-6)
0-6
Div 5, 2018-09-11 22:00
A. Krook/S. Alenius - A.Vannerberg/I.Karlsson3-0
(6-1, 6-1, 6-1)
6-0
Div 10, 2018-09-11 21:06
A. Svanström/N. Heed - Hockeylegends3-0
(6-2, 6-0, 6-1)
6-0
Div 4, 2018-09-11 21:01
Padelpunks - Team Windy3-0
(6-0, 6-2, 6-3)
6-0
Div 4, 2018-09-11 21:00
D. Strömqvist/J. Strömqvist - SweNor Elit3-0
(6-4, 6-3, 2-0)
5.5-0.5
Div 2, 2018-09-11 20:04
Björkman/Axelsson - D. Karlsson/K. Wedel1-1
(2-6, 7-6, 1-1)
3-3
Div 2, 2018-09-11 20:00
Team Gnaget - Team Orsab3-0
(6-0, 6-0, 6-0)
6-0
Div 7, 2018-09-11 19:07
M. Johansson/M. Appelqvist - Dunkers Bygg3-0
(6-4, 6-0, 3-0)
5.5-0.5
Div 7, 2018-09-11 19:00
JR - Isacsson/Pettersson0-3
(2-6, 3-6, 2-5)
0.5-5.5
Div 7, 2018-09-11 19:00
A-C Qvist/K. Axelsson - M. Larsson/L. Ottosson3-0
(6-2, 6-2, 4-1)
5.5-0.5
Div 10, 2018-09-11 17:00