TOYOTA PADEL LEAGUE OMGÅNG 3 (180410-180612)

Division 1
27 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
SweNor Elit - Team Vimmerby2-0
(7-6, 7-6)
5-1
Div 1, 2018-07-02 13:00
Team Bullpadel - SweNor Elit3-0
(6-2, 6-1, 6-1)
6-0
Div 1, 2018-06-12 22:00
Krook/Svensson - Team Simonz3-0
(6-1, 6-3, 6-0)
6-0
Div 1, 2018-06-12 20:00
SweNor Elit - Team Simonz2-1
(6-3, 2-6, 3-2)
3.5-2.5
Div 1, 2018-06-12 20:10
Krook/Svensson - Jensson Hotell3-0
(6-1, 6-0, 5-0)
5.5-0.5
Div 1, 2018-06-10 20:00
Team Simonz - Jensson Hotell1-0
(6-3, 5-5)
4-2
Div 1, 2018-06-10 21:00
Team Toyota - Jensson Hotell3-0
(6-3, 6-4, 2-1)
5.5-0.5
Div 1, 2018-06-09 12:00
Team Gatorade - Team Toyota0-2
(4-6, 3-5)
1.5-4.5
Div 1, 2018-06-06 21:00
Team Gatorade - Krook/Svensson1-1
(7-5, 0-3)
3.5-2.5
Div 1, 2018-06-06 20:00
Team Bullpadel - Team Simonz3-0
(6-2, 6-2, 3-0)
5.5-0.5
Div 1, 2018-05-31 21:00
Team Bullpadel - Jensson Hotell3-0
(6-2, 6-4, 3-2)
5.5-0.5
Div 1, 2018-05-26 18:00
Team Toyota - Team Vimmerby3-0
(6-3, 6-4, 2-0)
5.5-0.5
Div 1, 2018-05-24 22:14
Krook/Svensson - Team Vimmerby2-0
(6-4, 6-3, 1-1)
5-1
Div 1, 2018-05-24 20:00
Team Bullpadel - Team Gatorade2-1
(6-2, 6-2, 1-3)
4.5-1.5
Div 1, 2018-05-19 09:00
Team Toyota - SweNor Elit3-0
(6-2, 6-2, 6-2)
6-0
Div 1, 2018-05-14 22:00
Jensson Hotell - SweNor Elit2-1
(6-4, 6-4, 1-2)
4.5-1.5
Div 1, 2018-05-12 14:00
Krook/Svensson - Team Toyota0-2
(5-7, 0-3)
1.5-4.5
Div 1, 2018-05-10 21:00
Team Gatorade - Team Simonz3-0
(6-3, 6-0, 5-3)
5.5-0.5
Div 1, 2018-05-08 23:08
Team Bullpadel - Team Vimmerby3-0
(6-2, 6-4, 6-0)
6-0
Div 1, 2018-05-08 23:00
Krook/Svensson - SweNor Elit3-0
(6-1, 6-3, 6-1)
6-0
Div 1, 2018-05-08 20:00
Team Bullpadel - Team Toyota1-0
(7-6, 3-3)
4-2
Div 1, 2018-04-24 22:00
Team Gatorade - Jensson Hotell2-0
(6-4, 4-3)
4.5-1.5
Div 1, 2018-04-24 20:00
Team Vimmerby - Team Simonz3-0
(7-5, 6-3, 3-1)
5.5-0.5
Div 1, 2018-04-24 19:00
Team Vimmerby - Jensson Hotell0-3
(1-6, 2-6, 3-6)
0-6
Div 1, 2018-04-18 10:00
SweNor Elit - Team Gatorade0-3
(3-6, 1-6, 2-6)
0-6
Div 1, 2018-04-17 17:00
Team Bullpadel - Krook/Svensson2-1
(6-1, 7-5, 0-1)
4.5-1.5
Div 1, 2018-04-17 17:00
Team Toyota - Team Simonz2-1
(6-1, 6-3, 0-1)
4.5-1.5
Div 1, 2018-04-16 21:00
Team Gatorade - Team Vimmerby-0-0
Monera-banan
Div 1, 2018-05-28 10:30
Division 2
28 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Team Chrisma - Padelpappan/Mellberg2-0
(6-2, 6-2, 3-3)
5-1
Div 2, 2018-06-14 21:00
F. Jonsson/J. Fredriksson - Team Chrisma2-1
(4-6, 6-1, 3-1)
3.5-2.5
Div 2, 2018-06-09 10:00
F. Jonsson/J. Fredriksson - J. Björkman/U. Björkman1-1
(4-6, 6-2, 6-6)
3-3
Div 2, 2018-06-07 00:00
Team Burger Shack - J. Björkman/U. Björkman1-2
(4-6, 6-3, 0-2)
2.5-3.5
Div 2, 2018-06-06 13:00
C. Olsson/J. Strömqvist - Team John Late1-1
(7-5, 3-4)
3.5-2.5
Div 2, 2018-06-04 21:00
ROJ - Padelpappan/Mellberg3-0
(6-1, 6-1, 6-0)
6-0
Div 2, 2018-06-04 19:00
ROJ - Team John Late3-0
(6-2, 6-2, 6-0)
6-0
Div 2, 2018-06-02 10:00
C. Olsson/J. Strömqvist - J. Björkman/U. Björkman3-0
(6-1, 6-2, 6-0)
6-0
Div 2, 2018-05-29 21:00
Team Burger Shack - F. Jonsson/J. Fredriksson0-3
(6-7, 1-6, 1-4)
0.5-5.5
Div 2, 2018-05-29 21:00
Team Burger Shack - Team Chrisma0-2
(2-6, 2-6)
1-5
Div 2, 2018-05-24 20:00
Team John Late - Padelpappan/Mellberg1-0
(6-1, 6-6)
4-2
Div 2, 2018-05-22 20:00
F. Jonsson/J. Fredriksson - C. Olsson/J. Strömqvist2-1
(6-2, 6-3, 1-3)
4.5-1.5
Div 2, 2018-05-22 20:00
ROJ - J. Björkman/U. Björkman2-1
(6-2, 6-1, 3-5)
4.5-1.5
Div 2, 2018-05-22 19:00
Team Chrisma - J. Björkman/U. Björkman2-1
(6-2, 6-1, 4-5)
4.5-1.5
Div 2, 2018-05-17 20:00
Padelpappan/Mellberg - Team Burger Shack1-2
(1-6, 7-5, 1-2)
2.5-3.5
Div 2, 2018-05-15 17:00
ROJ - F. Jonsson/J. Fredriksson2-1
(6-1, 3-6, 4-3)
3.5-2.5
Div 2, 2018-05-12 12:00
Team John Late - J. Björkman/U. Björkman1-1
(5-7, 5-4)
2.5-3.5
Div 2, 2018-05-12 13:00
C. Olsson/J. Strömqvist - Team Chrisma0-2
(4-6, 1-6)
1-5
Div 2, 2018-05-12 13:00
F. Jonsson/J. Fredriksson - Team John Late2-1
(6-1, 3-6, 4-2)
3.5-2.5
Div 2, 2018-05-07 20:00
Padelpappan/Mellberg - J. Björkman/U. Björkman1-1
(2-6, 7-5, 4-4)
3-3
Div 2, 2018-05-05 10:00
ROJ - Team Chrisma3-0
(6-2, 6-0, 5-3)
5.5-0.5
Div 2, 2018-05-05 09:00
F. Jonsson/J. Fredriksson - Padelpappan/Mellberg2-0
(6-3, 6-0, 2-2)
5-1
Div 2, 2018-05-03 20:00
C. Olsson/J. Strömqvist - Team Burger Shack1-2
(3-6, 6-1, 1-3)
2.5-3.5
Div 2, 2018-04-24 21:00
Team Chrisma - Team John Late1-1
(6-4, 5-6)
3.5-2.5
Div 2, 2018-04-24 00:00
Padelpappan/Mellberg - C. Olsson/J. Strömqvist2-1
(6-4, 0-6, 1-0)
3.5-2.5
Div 2, 2018-04-21 08:00
Team Burger Shack - ROJ1-1
(6-7, 2-1)
2.5-3.5
Div 2, 2018-04-17 22:00
C. Olsson/J. Strömqvist - ROJ2-1
(2-6, 6-3, 1-0)
3.5-2.5
Div 2, 2018-04-10 20:00
Team John Late - Team Burger Shack2-0
(6-2, 6-2, 2-2)
5-1
Div 2, 2018-04-10 20:00
Division 3
28 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Tyskland - Indivik3-0
(6-1, 6-3, 4-2)
5.5-0.5
Div 3, 2018-06-12 17:00
Team Monera - Tyskland3-0
(6-3, 6-2, 4-1)
5.5-0.5
Div 3, 2018-06-12 13:00
J. Oscarsson/M. Garpenberg - Tyskland2-1
(3-6, 6-1, 4-2)
3.5-2.5
Div 3, 2018-05-26 08:00
D. Karlsson/K. Wedel - J. Oscarsson/M. Garpenberg 2-1
(6-1, 2-6, 6-0)
4-2
Div 3, 2018-06-09 10:00
Brand - Indivik3-0
(6-4, 6-0, 6-0)
6-0
Div 3, 2018-06-09 10:00
M. Nordquist/J. Kjällgren - Höögs Måleri3-0
(6-3, 6-4, 2-0)
5.5-0.5
Div 3, 2018-06-05 21:00
Brand - J. Oscarsson/M. Garpenberg 1-0
(6-2, 6-6)
4-2
Div 3, 2018-06-02 10:00
D. Karlsson/K. Wedel - Höögs Måleri3-0
(6-4, 7-6, 2-0)
5.5-0.5
Div 3, 2018-05-29 21:00
M. Nordquist/J. Kjällgren - Team Monera3-0
(6-2, 6-0, 3-1)
5.5-0.5
Div 3, 2018-05-29 21:00
D. Karlsson/K. Wedel - Brand3-0
(6-2, 6-0, 6-2)
6-0
Div 3, 2018-05-26 09:00
Höögs Måleri - Team Monera0-2
(4-6, 4-6)
1-5
Div 3, 2018-05-26 09:00
M. Nordquist/J. Kjällgren - Indivik2-1
(1-6, 6-0, 5-3)
3.5-2.5
Div 3, 2018-05-22 22:00
Höögs Måleri - Indivik2-1
(6-1, 6-4, 2-6)
4-2
Div 3, 2018-05-15 20:00
D. Karlsson/K. Wedel - Team Monera2-1
(6-2, 2-6, 5-4)
3.5-2.5
Div 3, 2018-05-15 21:00
M. Nordquist/J. Kjällgren - J. Oscarsson/M. Garpenberg 2-1
(6-3, 7-5, 0-1)
4.5-1.5
Div 3, 2018-05-15 21:00
J. Oscarsson/M. Garpenberg - Höögs Måleri1-2
(6-3, 0-6, 4-6)
2-4
Div 3, 2018-05-14 00:00
M. Nordquist/J. Kjällgren - Tyskland3-0
(6-4, 6-2, 5-3)
5.5-0.5
Div 3, 2018-05-14 20:00
M. Nordquist/J. Kjällgren - Brand3-0
(6-0, 6-1, 6-3)
6-0
Div 3, 2018-05-08 21:00
Team Monera - Indivik1-1
(7-5, 1-3)
3.5-2.5
Div 3, 2018-05-08 19:00
D. Karlsson/K. Wedel - Tyskland3-0
(6-3, 6-2, 4-0)
5.5-0.5
Div 3, 2018-05-07 22:00
D. Karlsson/K. Wedel - M. Nordquist/J. Kjällgren3-0
(6-3, 6-1, 2-1)
5.5-0.5
Div 3, 2018-04-25 00:00
Indivik - D. Karlsson/K. Wedel0-3
(2-6, 0-6, 0-6)
0-6
Div 3, 2018-04-24 14:00
Indivik - J. Oscarsson/M. Garpenberg 3-0
(6-3, 6-1, 6-1)
6-0
Div 3, 2018-04-23 17:00
Team Monera - J. Oscarsson/M. Garpenberg 3-0
(6-1, 6-3, 3-0)
5.5-0.5
Div 3, 2018-04-23 11:00
Tyskland - Brand3-0
(6-0, 6-4, 6-0)
6-0
Div 3, 2018-04-19 15:00
Brand - Team Monera2-0
(6-3, 6-4, 2-2)
5-1
Div 3, 2018-04-18 10:00
Höögs Måleri - Brand3-0
(6-2, 6-3, 6-0)
6-0
Div 3, 2018-04-16 21:00
Tyskland - Höögs Måleri2-0
(7-5, 6-3, 2-2)
5-1
Div 3, 2018-04-13 17:00
Division 4
28 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Team Kontorsspecial - Hockeylegends2-1
(1-6, 6-1, 6-3)
4-2
Div 4, 2018-06-12 19:00
Team Windy - HM2-1
(6-2, 4-6, 3-2)
3.5-2.5
Div 4, 2018-06-12 19:00
M. Lyngell/A. Jönsson - HPP2-1
(5-7, 6-0, 3-2)
3.5-2.5
Div 4, 2018-06-12 18:00
M. Oskarsson/J. Nilsson - WHAT2-0
(6-2, 6-4, 4-4)
5-1
Div 4, 2018-06-12 17:00
HPP - Team Kontorsspecial0-3
(0-6, 1-6, 1-6)
0-6
Div 4, 2018-06-05 18:00
Hockeylegends - Team Windy2-0
(6-3, 7-5)
5-1
Div 4, 2018-06-05 19:00
M. Oskarsson/J. Nilsson - HM3-0
(6-1, 6-1, 6-2)
6-0
Div 4, 2018-06-05 17:00
WHAT - M. Lyngell/A. Jönsson1-1
(6-4, 3-6)
3-3
Div 4, 2018-05-31 21:00
Team Windy - Team Kontorsspecial3-0
(7-6, 6-0, 1-0)
5.5-0.5
Div 4, 2018-05-29 18:00
M. Oskarsson/J. Nilsson - Hockeylegends2-0
(6-3, 6-4, 1-1)
5-1
Div 4, 2018-05-29 17:00
M. Lyngell/A. Jönsson - HM3-0
(6-1, 6-3, 6-2)
6-0
Div 4, 2018-05-29 17:00
WHAT - HPP3-0
(6-1, 7-5, 3-1)
5.5-0.5
Div 4, 2018-05-29 17:00
WHAT - Team Kontorsspecial2-0
(6-3, 6-0, 5-5)
5-1
Div 4, 2018-05-19 11:00
M. Oskarsson/J. Nilsson - Team Windy3-0
(6-2, 6-1, 5-2)
5.5-0.5
Div 4, 2018-05-19 11:00
HPP - HM1-0
(7-6, 4-4)
4-2
Div 4, 2018-05-19 11:00
HM - WHAT2-0
(7-6, 6-4, 1-1)
5-1
0-0 i tredje
Div 4, 2018-05-13 15:00
Hockeylegends - HPP2-0
(6-3, 6-3)
5-1
Div 4, 2018-05-12 08:00
M. Lyngell/A. Jönsson - Hockeylegends2-0
(6-3, 6-4, 2-2)
5-1
Div 4, 2018-05-12 09:00
M. Lyngell/A. Jönsson - Team Windy3-0
(6-1, 6-1, 6-2)
6-0
Div 4, 2018-05-12 09:00
M. Oskarsson/J. Nilsson - Team Kontorsspecial3-0
(6-0, 6-0, 6-0)
6-0
Div 4, 2018-05-07 21:00
Team Kontorsspecial - HM2-1
(6-2, 6-4, 0-1)
4.5-1.5
Div 4, 2018-04-29 21:00
WHAT - Hockeylegends2-1
(6-3, 6-3, 0-1)
4.5-1.5
Div 4, 2018-04-24 21:00
Team Windy - HPP3-0
(6-0, 6-2, 6-4)
6-0
Div 4, 2018-04-24 20:00
M. Oskarsson/J. Nilsson - M. Lyngell/A. Jönsson3-0
(6-3, 6-1, 6-1)
6-0
Div 4, 2018-04-24 18:00
WHAT - Team Windy2-1
(6-1, 1-6, 6-0)
4-2
Div 4, 2018-04-17 18:00
M. Lyngell/A. Jönsson - Team Kontorsspecial3-0
(6-1, 7-5, 3-0)
5.5-0.5
Div 4, 2018-04-17 20:06
Hockeylegends - HM2-1
(6-3, 6-3, 2-3)
4.5-1.5
Div 4, 2018-04-17 18:00
M. Oskarsson/J. Nilsson - HPP3-0
(6-1, 6-1, 6-1)
6-0
Div 4, 2018-04-17 18:00
Division 5
27 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
C.Ström/R.Wahlin - M. Lindström/H. Arkåsen3-0
(6-0, 6-0, 6-0)
6-0
Div 5, 2018-06-09 11:00
A. Svanström/N. Heed - Tjust VVS Teknik2-0
(6-1, 6-4, 1-1)
5-1
Div 5, 2018-06-09 11:00
M. Lindström/H. Arkåsen - Simon Motosport3-0
(6-3, 6-1, 6-2)
6-0
Div 5, 2018-06-07 21:00
J. Hermansson/T. Bertilsson - A. Gustafsson/J. Strand3-0
(7-5, 6-0, 5-0)
5.5-0.5
Div 5, 2018-06-06 20:00
J. Hermansson/T. Bertilsson - M. Lindström/H. Arkåsen3-0
(6-1, 6-2, 6-2)
6-0
Div 5, 2018-06-04 21:00
A. Gustafsson/J. Strand - SkandSub2-1
(6-4, 0-6, 5-4)
3.5-2.5
Div 5, 2018-06-02 14:00
A. Gustafsson/J. Strand - Simon Motosport3-0
(6-0, 6-0, 6-0)
6-0
Motståndare (Simon Motorsport) dök ej upp. WO.
Div 5, 2018-06-02 11:00
A. Svanström/N. Heed - SkandSub3-0
(6-0, 6-1, 6-1)
6-0
Div 5, 2018-06-02 11:00
C.Ström/R.Wahlin - A. Svanström/N. Heed2-1
(6-3, 6-3, 2-3)
4.5-1.5
Div 5, 2018-05-26 11:00
Tjust VVS Teknik - J. Hermansson/T. Bertilsson3-0
(6-3, 7-5, 3-2)
5.5-0.5
Div 5, 2018-05-26 10:00
C.Ström/R.Wahlin - Tjust VVS Teknik3-0
(6-4, 6-1, 5-2)
5.5-0.5
Div 5, 2018-05-25 18:00
Tjust VVS Teknik - Simon Motosport1-2
(6-3, 5-7, 0-2)
2.5-3.5
Div 5, 2018-05-21 21:00
M. Lindström/H. Arkåsen - A. Gustafsson/J. Strand3-0
(6-1, 6-4, 4-3)
5.5-0.5
Div 5, 2018-05-21 21:00
C.Ström/R.Wahlin - SkandSub3-0
(6-1, 6-1, 6-1)
6-0
Div 5, 2018-05-19 09:00
A. Svanström/N. Heed - J. Hermansson/T. Bertilsson3-0
(6-2, 6-3, 6-2)
6-0
Div 5, 2018-05-19 08:00
C.Ström/R.Wahlin - J. Hermansson/T. Bertilsson3-0
(6-1, 6-1, 6-1)
6-0
Div 5, 2018-05-18 17:00
A. Svanström/N. Heed - Simon Motosport2-1
(6-1, 6-2, 1-4)
4.5-1.5
Div 5, 2018-05-14 21:00
Tjust VVS Teknik - A. Gustafsson/J. Strand3-0
(6-1, 6-1, 6-1)
6-0
Div 5, 2018-05-08 21:00
M. Lindström/H. Arkåsen - SkandSub3-0
(6-2, 6-0, 6-0)
6-0
Div 5, 2018-05-08 21:00
Simon Motosport - J. Hermansson/T. Bertilsson2-0
(6-4, 6-3, 2-2)
5-1
Div 5, 2018-04-27 16:00
M. Lindström/H. Arkåsen - Tjust VVS Teknik1-1
(3-6, 6-4)
3-3
Div 5, 2018-04-24 19:00
J. Hermansson/T. Bertilsson - SkandSub2-1
(5-7, 6-1, 5-2)
3.5-2.5
Div 5, 2018-04-24 19:00
Simon Motosport - C.Ström/R.Wahlin2-1
(1-6, 6-2, 5-4)
3.5-2.5
Div 5, 2018-04-21 12:00
A. Svanström/N. Heed - A. Gustafsson/J. Strand3-0
(6-2, 6-1, 6-0)
6-0
Div 5, 2018-04-21 11:00
C.Ström/R.Wahlin - A. Gustafsson/J. Strand3-0
(6-2, 6-2, 6-1)
6-0
Div 5, 2018-04-14 16:00
Tjust VVS Teknik - SkandSub3-0
(6-2, 6-0, 6-1)
6-0
Div 5, 2018-04-14 12:00
A. Svanström/N. Heed - M. Lindström/H. Arkåsen3-0
(6-1, 6-2, 2-0)
5.5-0.5
Div 5, 2018-04-14 11:00
SkandSub - Simon Motosport-0-0
BPV-banan
Div 5, 2018-06-09 12:00
Division 6
28 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
T. Spets/L. Sandholm - S. Skaro/E. Billberg3-0
(6-1, 6-1, 6-0)
6-0
Div 6, 2018-06-12 21:00
A.Throzell/N.Östberg - M.Wirengård/T.Renström3-0
(6-2, 6-1, 6-2)
6-0
Div 6, 2018-06-05 20:00
R.Höglund/M.Schöldquist - M. Johansson/R. Johansson3-0
(6-4, 6-1, 6-2)
6-0
Div 6, 2018-06-05 19:00
Lagetförejaget - T. Spets/L. Sandholm 2-0
(6-4, 6-4, 1-1)
5-1
Div 6, 2018-06-05 19:03
M.Wirengård/T.Renström - M. Johansson/R. Johansson2-1
(7-6, 7-5, 0-1)
4.5-1.5
Div 6, 2018-06-03 14:00
Dallas Cowboys - S. Skaro/E. Billberg3-0
(6-1, 6-1, 6-1)
6-0
Div 6, 2018-05-30 15:00
A.Throzell/N.Östberg - Dallas Cowboys1-2
(2-6, 1-6, 4-3)
1.5-4.5
Div 6, 2018-05-29 20:00
R.Höglund/M.Schöldquist - Lagetförejaget2-1
(1-6, 6-4, 4-2)
3.5-2.5
Div 6, 2018-05-29 18:00
A.Throzell/N.Östberg - M. Johansson/R. Johansson1-0
(6-3, 5-5)
4-2
Div 6, 2018-05-22 18:00
Lagetförejaget - M.Wirengård/T.Renström2-0
(7-5, 6-2, 2-2)
5-1
Div 6, 2018-05-22 19:00
Dallas Cowboys - T. Spets/L. Sandholm 1-0
(6-3, 6-6)
4-2
Div 6, 2018-05-22 17:00
S. Skaro/E. Billberg - R.Höglund/M.Schöldquist0-3
(1-6, 0-6, 1-6)
0-6
Div 6, 2018-05-22 17:00
A.Throzell/N.Östberg - T. Spets/L. Sandholm 1-0
(7-6, 5-5)
4-2
Div 6, 2018-05-13 21:00
Lagetförejaget - M. Johansson/R. Johansson3-0
(7-5, 6-1, 3-2)
5.5-0.5
Div 6, 2018-05-13 14:00
M.Wirengård/T.Renström - S. Skaro/E. Billberg2-0
(6-2, 6-3)
5-1
Div 6, 2018-05-12 10:00
R.Höglund/M.Schöldquist - Dallas Cowboys1-2
(2-6, 6-3, 1-5)
2.5-3.5
Div 6, 2018-05-12 12:00
A.Throzell/N.Östberg - Lagetförejaget3-0
(6-4, 6-1, 6-2)
6-0
Div 6, 2018-05-05 09:00
R.Höglund/M.Schöldquist - T. Spets/L. Sandholm 1-1
(5-7, 6-2)
3-3
Div 6, 2018-05-05 09:00
M. Johansson/R. Johansson - S. Skaro/E. Billberg3-0
(6-1, 6-0, 6-0)
6-0
Div 6, 2018-05-05 09:00
M.Wirengård/T.Renström - Dallas Cowboys0-2
(1-6, 2-6, 3-3)
1-5
Div 6, 2018-05-05 09:00
R.Höglund/M.Schöldquist - A.Throzell/N.Östberg3-0
(6-2, 6-0, 5-3)
5.5-0.5
Div 6, 2018-04-22 19:00
Lagetförejaget - S. Skaro/E. Billberg3-0
(6-0, 6-1, 6-0)
6-0
Div 6, 2018-04-17 22:06
M.Wirengård/T.Renström - T. Spets/L. Sandholm 2-1
(6-3, 6-2, 1-2)
4.5-1.5
Div 6, 2018-04-17 22:00
Dallas Cowboys - M. Johansson/R. Johansson2-0
(6-4, 6-1, 3-3)
5-1
Div 6, 2018-04-15 17:00
M. Johansson/R. Johansson - T. Spets/L. Sandholm 2-1
(6-3, 3-6, 1-0)
3.5-2.5
Div 6, 2018-04-10 18:00
Lagetförejaget - Dallas Cowboys1-1
(7-6, 3-5)
3.5-2.5
Div 6, 2018-04-10 19:00
R.Höglund/M.Schöldquist - M.Wirengård/T.Renström2-0
(6-1, 6-4, 2-2)
5-1
Div 6, 2018-04-10 18:00
A.Throzell/N.Östberg - S. Skaro/E. Billberg3-0
(6-0, 6-1, 6-0)
6-0
Div 6, 2018-04-10 00:00
Division 7
27 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
A. Svensson/F. Roviera - Team Orsab1-1
(5-7, 7-5)
3-3
Div 7, 2018-06-10 16:00
M. Kindberg/P. Linde - Tränarna2-0
(7-5, 7-5)
5-1
Div 7, 2018-06-10 19:00
G.Österberg/J.Österberg - N. Rehnqvist/ F. Ohlsson3-0
(6-2, 6-3, 2-1)
5.5-0.5
Div 7, 2018-06-09 09:00
A. Svensson/F. Roviera - M. Ulatowski/K. Östergren 3-0
(6-2, 6-0, 4-1)
5.5-0.5
Div 7, 2018-06-09 09:00
N. Rehnqvist/ F. Ohlsson - M. Ulatowski/K. Östergren 3-0
(6-4, 6-1, 5-3)
5.5-0.5
Div 7, 2018-06-07 20:00
G.Österberg/J.Österberg - Tränarna1-2
(4-6, 6-4, 1-2)
2.5-3.5
Div 7, 2018-06-02 09:00
G.Österberg/J.Österberg - M. Ulatowski/K. Östergren 3-0
(6-2, 6-1, 6-0)
6-0
Div 7, 2018-05-21 19:00
M. Kindberg/P. Linde - JR3-0
(6-2, 6-4, 6-0)
6-0
Div 7, 2018-05-30 21:00
G.Österberg/J.Österberg - Team Orsab3-0
(6-2, 6-3, 3-0)
5.5-0.5
Div 7, 2018-05-30 17:00
Tränarna - JR2-1
(6-4, 6-4, 1-3)
4.5-1.5
Div 7, 2018-05-26 10:03
M. Kindberg/P. Linde - A. Svensson/F. Roviera3-0
(6-2, 6-2, 6-0)
6-0
Div 7, 2018-05-22 22:00
Team Orsab - N. Rehnqvist/ F. Ohlsson0-2
(6-7, 4-5)
1.5-4.5
Div 7, 2018-05-22 22:00
A. Svensson/F. Roviera - N. Rehnqvist/ F. Ohlsson3-0
(6-1, 6-3, 5-3)
5.5-0.5
Div 7, 2018-05-20 21:00
Tränarna - M. Ulatowski/K. Östergren 3-0
(6-2, 6-2, 6-2)
6-0
Div 7, 2018-05-15 20:00
JR - A. Svensson/F. Roviera1-1
(6-4, 1-6, 3-3)
3-3
Div 7, 2018-05-15 21:00
M. Kindberg/P. Linde - N. Rehnqvist/ F. Ohlsson3-0
(6-1, 6-1, 6-0)
6-0
Div 7, 2018-05-15 18:00
Team Orsab - M. Ulatowski/K. Östergren 3-0
(6-1, 6-2, 6-0)
6-0
Div 7, 2018-05-11 11:00
Tränarna - A. Svensson/F. Roviera3-0
(6-2, 6-1, 6-0)
6-0
Div 7, 2018-05-08 17:00
JR - N. Rehnqvist/ F. Ohlsson3-0
(6-4, 6-3, 2-0)
5.5-0.5
Div 7, 2018-05-05 11:00
M. Kindberg/P. Linde - G.Österberg/J.Österberg2-1
(6-3, 6-1, 2-4)
4.5-1.5
Div 7, 2018-05-03 20:00
Team Orsab - Tränarna1-2
(6-3, 3-6, 2-3)
2.5-3.5
Div 7, 2018-04-23 11:00
G.Österberg/J.Österberg - JR3-0
(6-1, 6-3, 5-0)
5.5-0.5
Div 7, 2018-04-21 10:00
M. Kindberg/P. Linde - M. Ulatowski/K. Östergren 3-0
(6-1, 6-0, 6-0)
6-0
Div 7, 2018-04-18 20:00
G.Österberg/J.Österberg - A. Svensson/F. Roviera2-1
(7-5, 6-0, 1-2)
4.5-1.5
Div 7, 2018-04-18 17:00
M. Kindberg/P. Linde - Team Orsab3-0
(6-3, 6-0, 6-0)
6-0
Div 7, 2018-04-14 08:00
N. Rehnqvist/ F. Ohlsson - Tränarna0-2
(1-6, 3-6, 3-3)
1-5
Div 7, 2018-04-11 22:00
JR - M. Ulatowski/K. Östergren 3-0
(6-2, 6-0, 6-2)
6-0
Div 7, 2018-04-10 22:00
Team Orsab - JR-0-0
Windy-banan
Div 7, 2018-05-31 20:00
Division 8
28 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
P. Lindh/A. Harrysson - Vikssnickarn AB3-0
(6-1, 6-1, 6-2)
6-0
Div 8, 2018-06-14 20:00
P. Andersson/D-I. Johansson - Team Gnaget0-3
(1-6, 3-6, 0-3)
0.5-5.5
Div 8, 2018-06-09 09:08
P. Lindh/A. Harrysson - Technipur3-0
(6-3, 6-3, 6-1)
6-0
Div 8, 2018-06-07 16:00
P. Andersson/D-I. Johansson - P. Lindh/A. Harrysson3-0
(6-3, 6-2, 2-1)
5.5-0.5
Div 8, 2018-06-07 06:00
Batman & Fotografen - Technipur1-1
(6-3, 3-6, 1-1)
3-3
Div 8, 2018-06-05 23:03
D. Sjögren/J. Jupiter - Team Inflyttarna1-1
(6-3, 2-6, 3-3)
3-3
Div 8, 2018-06-05 23:02
P. Andersson/D-I. Johansson - Batman & Fotografen3-0
(6-0, 6-1, 6-0)
6-0
Div 8, 2018-06-05 14:00
Team Inflyttarna - Vikssnickarn AB2-0
(7-5, 3-2)
4.5-1.5
Div 8, 2018-05-29 22:00
Team Gnaget - D. Sjögren/J. Jupiter2-0
(6-4, 6-1, 3-3)
5-1
Div 8, 2018-05-29 22:00
Team Inflyttarna - Technipur1-1
(6-4, 3-5)
3.5-2.5
Div 8, 2018-05-28 18:00
Vikssnickarn AB - D. Sjögren/J. Jupiter1-0
(6-2, 6-6)
4-2
Div 8, 2018-05-22 22:00
Team Gnaget - Batman & Fotografen3-0
(6-1, 6-1, 6-1)
6-0
Div 8, 2018-05-22 21:00
P. Lindh/A. Harrysson - Batman & Fotografen3-0
(6-1, 6-4, 3-1)
5.5-0.5
Div 8, 2018-05-19 10:00
Team Gnaget - Vikssnickarn AB3-0
(6-1, 6-0, 5-3)
5.5-0.5
Div 8, 2018-05-15 18:00
D. Sjögren/J. Jupiter - Technipur2-0
(7-6, 4-3)
4.5-1.5
Div 8, 2018-05-15 17:00
P. Andersson/D-I. Johansson - Team Inflyttarna3-0
(6-0, 6-0, 6-0)
6-0
Div 8, 2018-05-15 18:00
Team Gnaget - P. Lindh/A. Harrysson1-1
(7-5, 3-5)
3.5-2.5
Div 8, 2018-05-07 19:00
Batman & Fotografen - Team Inflyttarna2-0
(6-2, 7-6)
5-1
Div 8, 2018-05-06 17:00
Vikssnickarn AB - Technipur2-1
(3-6, 6-4, 3-1)
3.5-2.5
Div 8, 2018-05-06 13:00
P. Andersson/D-I. Johansson - D. Sjögren/J. Jupiter3-0
(6-0, 6-0, 6-0)
6-0
Div 8, 2018-05-05 12:00
P. Andersson/D-I. Johansson - Vikssnickarn AB3-0
(6-1, 6-3, 6-1)
6-0
Div 8, 2018-04-28 09:00
P. Lindh/A. Harrysson - Team Inflyttarna3-0
(6-4, 6-0, 6-0)
6-0
Div 8, 2018-04-21 09:00
D. Sjögren/J. Jupiter - Batman & Fotografen1-1
(5-7, 6-2, 1-1)
3-3
Div 8, 2018-04-21 08:00
Team Gnaget - Technipur3-0
(6-4, 6-0, 6-1)
6-0
Div 8, 2018-04-21 09:00
Vikssnickarn AB - Batman & Fotografen2-0
(6-3, 7-6)
5-1
Div 8, 2018-04-14 16:00
Team Gnaget - Team Inflyttarna3-0
(6-3, 6-4, 6-0)
6-0
Div 8, 2018-04-10 22:00
P. Andersson/D-I. Johansson - Technipur3-0
(6-0, 6-0, 6-0)
6-0
Div 8, 2018-04-10 22:00
P. Lindh/A. Harrysson - D. Sjögren/J. Jupiter3-0
(6-4, 6-2, 6-2)
6-0
Div 8, 2018-04-10 21:00
Division 9
15 av 15 matcher registrerade
LagResultatPoäng
S. Hjertqvist/A-S. Vennersten - Curlinglaget3-0
(6-1, 6-1, 3-0)
5.5-0.5
Div 9, 2018-05-31 20:00
C.Johansson/J. Kindberg - E. Lindgren/M. Larsson2-0
(6-0, 6-3)
5-1
Div 9, 2018-05-26 09:00
E. Lindgren/M. Larsson - S. Hjertqvist/A-S. Vennersten2-0
(6-4, 5-4)
4.5-1.5
Div 9, 2018-05-23 20:00
A.Wiström/J. Dacke - A. Krook/Å. Ljungblad 2-0
(6-3, 6-2)
5-1
Div 9, 2018-05-21 16:00
A. Krook/Å. Ljungblad - E. Lindgren/M. Larsson3-0
(6-1, 6-4, 4-3)
5.5-0.5
Div 9, 2018-05-16 17:00
C.Johansson/J. Kindberg - A. Krook/Å. Ljungblad 1-1
(7-6, 0-1)
3.5-2.5
Div 9, 2018-05-15 21:00
A.Wiström/J. Dacke - S. Hjertqvist/A-S. Vennersten3-0
(6-3, 6-1, 3-1)
5.5-0.5
Div 9, 2018-05-15 16:00
E. Lindgren/M. Larsson - Curlinglaget2-0
(6-3, 7-5, 1-1)
5-1
Div 9, 2018-05-14 18:00
S. Hjertqvist/A-S. Vennersten - C.Johansson/J. Kindberg1-1
(7-5, 1-2)
3.5-2.5
Div 9, 2018-05-08 19:00
A.Wiström/J. Dacke - Curlinglaget3-0
(6-1, 6-2, 6-1)
6-0
Div 9, 2018-05-08 20:00
A.Wiström/J. Dacke - C.Johansson/J. Kindberg2-1
(6-3, 6-3, 0-1)
4.5-1.5
Div 9, 2018-05-03 17:00
C.Johansson/J. Kindberg - Curlinglaget3-0
(6-1, 6-2, 3-0)
5.5-0.5
Div 9, 2018-04-19 21:00
A. Krook/Å. Ljungblad - S. Hjertqvist/A-S. Vennersten2-0
(6-3, 6-3)
5-1
Div 9, 2018-04-19 20:00
A. Krook/Å. Ljungblad - Curlinglaget3-0
(6-2, 6-0, 6-1)
6-0
Div 9, 2018-04-15 19:00
A.Wiström/J. Dacke - E. Lindgren/M. Larsson3-0
(6-4, 6-2, 3-0)
5.5-0.5
Div 9, 2018-04-12 20:00
Division 10
15 av 15 matcher registrerade
LagResultatPoäng
S. Detterberg/M. Östebro - JJ Love3-0
(6-0, 6-1, 6-0)
6-0
Div 10, 2018-06-28 12:00
S. Detterberg/M. Östebro - A. Boman/L. Sätterlund3-0
(6-0, 6-2, 5-2)
5.5-0.5
Div 10, 2018-06-12 13:00
A.Vannerberg/I.Karlsson - S. Detterberg/M. Östebro3-0
(6-0, 6-4, 6-0)
6-0
Div 10, 2018-05-21 18:00
C. Melbacke Rosén/A.Brändström - A. Boman/L. Sätterlund2-0
(6-0, 6-2, 5-5)
5-1
Div 10, 2018-05-19 13:05
A-C Qvist/S.Eriksson - JJ Love3-0
(6-1, 6-2, 4-1)
5.5-0.5
Div 10, 2018-05-19 13:00
A.Vannerberg/I.Karlsson - JJ Love3-0
(6-1, 6-0, 6-0)
6-0
Div 10, 2018-05-17 19:00
A-C Qvist/S.Eriksson - C. Melbacke Rosén/A.Brändström2-1
(6-3, 6-3, 1-3)
4.5-1.5
Div 10, 2018-05-13 18:00
A-C Qvist/S.Eriksson - A. Boman/L. Sätterlund2-1
(6-2, 7-5, 0-1)
4.5-1.5
Div 10, 2018-05-05 09:06
S. Detterberg/M. Östebro - A-C Qvist/S.Eriksson2-0
(6-4, 5-4)
4.5-1.5
Div 10, 2018-05-02 10:00
A. Boman/L. Sätterlund - JJ Love2-1
(3-6, 6-4, 2-0)
3.5-2.5
Div 10, 2018-04-17 20:00
A.Vannerberg/I.Karlsson - A-C Qvist/S.Eriksson3-0
(6-2, 6-3, 2-0)
5.5-0.5
Div 10, 2018-04-17 20:00
C. Melbacke Rosén/A.Brändström - S. Detterberg/M. Östebro3-0
(6-4, 6-1, 5-1)
5.5-0.5
Div 10, 2018-04-17 21:00
A.Vannerberg/I.Karlsson - C. Melbacke Rosén/A.Brändström3-0
(6-4, 6-1, 3-2)
5.5-0.5
Div 10, 2018-04-15 18:00
A.Vannerberg/I.Karlsson - A. Boman/L. Sätterlund3-0
(6-1, 6-0, 6-0)
6-0
Div 10, 2018-04-15 11:00
C. Melbacke Rosén/A.Brändström - JJ Love3-0
(6-2, 6-3, 6-3)
6-0
Div 10, 2018-04-14 10:00