TOYOTA PADEL LEAGUE OMGÅNG 3 (180410-180612)

Bokade matcher
Visar av 181 matcher
Lag
J. Hermansson/T. Bertilsson - Simon Motosport
Windy-banan
Div 5, 2018-04-27 16:00
S. Detterberg/M. Östebro - JJ Love
BPV-banan
Div 10, 2018-04-28 10:00
HM - Team Kontorsspecial
Windy-banan
Div 4, 2018-04-29 21:00
S. Detterberg/M. Östebro - A-C Qvist/S.Eriksson
Monera-banan
Div 10, 2018-05-01 20:00
C.Johansson/J. Kindberg - A.Wiström/J. Dacke
Windy-banan
Div 9, 2018-05-03 17:00
Padelpappan/Mellberg - F. Jonsson/J. Fredriksson
Windy-banan
Div 2, 2018-05-03 20:00
M. Kindberg/P. Linde - G.Österberg/J.Österberg
Monera-banan
Div 7, 2018-05-03 20:00
M. Johansson/R. Johansson - S. Skaro/E. Billberg
Monera-banan
Div 6, 2018-05-05 08:00
Dallas Cowboys - M.Wirengård/T.Renström
Windy-banan
Div 6, 2018-05-05 08:00
A-C Qvist/S.Eriksson - A. Boman/L. Sätterlund
BPV-banan
Div 10, 2018-05-05 08:00
Resultat
67 av 254 matcher registrerade
LagResultatPoäng
D. Karlsson/K. Wedel - M. Nordquist/J. Kjällgren3-0
(6-3, 6-1, 2-1)
5.5-0.5
Div 3, 2018-04-25 00:00
C. Olsson/J. Strömqvist - Team Burger Shack1-2
(3-6, 6-1, 1-3)
2.5-3.5
Div 2, 2018-04-24 21:00
Team Bullpadel - Team Toyota1-0
(7-6, 3-3)
4-2
Div 1, 2018-04-24 22:00
WHAT - Hockeylegends2-1
(6-3, 6-3, 0-1)
4.5-1.5
Div 4, 2018-04-24 21:00
Team Gatorade - Jensson Hotell2-0
(6-4, 4-3)
4.5-1.5
Div 1, 2018-04-24 20:00
Team Windy - HPP3-0
(6-0, 6-2, 6-4)
6-0
Div 4, 2018-04-24 20:00
Team Vimmerby - Team Simonz3-0
(7-5, 6-3, 3-1)
5.5-0.5
Div 1, 2018-04-24 19:00
M. Lindström/H. Arkåsen - Tjust VVS Teknik1-1
(3-6, 6-4)
3-3
Div 5, 2018-04-24 19:00
M. Oskarsson/J. Nilsson - M. Lyngell/A. Jönsson3-0
(6-3, 6-1, 6-1)
6-0
Div 4, 2018-04-24 18:00
J. Hermansson/T. Bertilsson - SkandSub2-1
(5-7, 6-1, 5-2)
3.5-2.5
Div 5, 2018-04-24 19:00
Indivik - D. Karlsson/K. Wedel0-3
(2-6, 0-6, 0-6)
0-6
Div 3, 2018-04-24 14:00
Team Chrisma - Team John Late1-1
(6-4, 5-6)
3.5-2.5
Div 2, 2018-04-24 00:00
Indivik - J. Oscarsson/M. Garpenberg 3-0
(6-3, 6-1, 6-1)
6-0
Div 3, 2018-04-23 17:00
Team Monera - J. Oscarsson/M. Garpenberg 3-0
(6-1, 6-3, 3-0)
5.5-0.5
Div 3, 2018-04-23 11:00
Team Orsab - Tränarna1-2
(6-3, 3-6, 2-3)
2.5-3.5
Div 7, 2018-04-23 11:00
R.Höglund/M.Schöldquist - A.Throzell/N.Östberg3-0
(6-2, 6-0, 5-3)
5.5-0.5
Div 6, 2018-04-22 19:00
P. Lindh/A. Harrysson - Team Inflyttarna3-0
(6-4, 6-0, 6-0)
6-0
Div 8, 2018-04-21 09:00
D. Sjögren/J. Jupiter - Batman & Fotografen1-1
(5-7, 6-2, 1-1)
3-3
Div 8, 2018-04-21 08:00
Simon Motosport - C.Ström/R.Wahlin2-1
(1-6, 6-2, 5-4)
3.5-2.5
Div 5, 2018-04-21 12:00
A. Svanström/N. Heed - A. Gustafsson/J. Strand3-0
(6-2, 6-1, 6-0)
6-0
Div 5, 2018-04-21 11:00
G.Österberg/J.Österberg - J. Sköldsson/R. Johansson3-0
(6-1, 6-3, 5-0)
5.5-0.5
Div 7, 2018-04-21 10:00
Team Gnaget - Technipur3-0
(6-4, 6-0, 6-1)
6-0
Div 8, 2018-04-21 09:00
Padelpappan/Mellberg - C. Olsson/J. Strömqvist2-1
(6-4, 0-6, 1-0)
3.5-2.5
Div 2, 2018-04-21 08:00
C.Johansson/J. Kindberg - Curlinglaget3-0
(6-1, 6-2, 3-0)
5.5-0.5
Div 9, 2018-04-19 21:00
A. Krook/Å. Ljungblad - S. Hjertqvist/A-S. Vennersten2-0
(6-3, 6-3)
5-1
Div 9, 2018-04-19 20:00
Tyskland - Brand3-0
(6-0, 6-4, 6-0)
6-0
Div 3, 2018-04-19 15:00
M. Kindberg/P. Linde - M. Ulatowski/K. Östergren 3-0
(6-1, 6-0, 6-0)
6-0
Div 7, 2018-04-18 20:00
G.Österberg/J.Österberg - A. Svensson/F. Roviera2-1
(7-5, 6-0, 1-2)
4.5-1.5
Div 7, 2018-04-18 17:00
Brand - Team Monera2-0
(6-3, 6-4, 2-2)
5-1
Div 3, 2018-04-18 10:00
Team Vimmerby - Jensson Hotell0-3
(1-6, 2-6, 3-6)
0-6
Div 1, 2018-04-18 10:00
Team Burger Shack - ROJ1-1
(6-7, 2-1)
2.5-3.5
Div 2, 2018-04-17 22:00
Lagetförejaget - S. Skaro/E. Billberg3-0
(6-0, 6-1, 6-0)
6-0
Div 6, 2018-04-17 22:06
M.Wirengård/T.Renström - T. Spets/L. Sandholm 2-1
(6-3, 6-2, 1-2)
4.5-1.5
Div 6, 2018-04-17 22:00
A. Boman/L. Sätterlund - JJ Love2-1
(3-6, 6-4, 2-0)
3.5-2.5
Div 10, 2018-04-17 20:00
A.Vannerberg/I.Karlsson - A-C Qvist/S.Eriksson3-0
(6-2, 6-3, 2-0)
5.5-0.5
Div 10, 2018-04-17 20:00
C. Melbacke Rosén/A.Brändström - S. Detterberg/M. Östebro3-0
(6-4, 6-1, 5-1)
5.5-0.5
Div 10, 2018-04-17 21:00
WHAT - Team Windy2-1
(6-1, 1-6, 6-0)
4-2
Div 4, 2018-04-17 18:00
SweNor Elit - Team Gatorade0-3
(3-6, 1-6, 2-6)
0-6
Div 1, 2018-04-17 17:00
Team Bullpadel - Steffen/Krook/Svensson2-1
(6-1, 7-5, 0-1)
4.5-1.5
Div 1, 2018-04-17 17:00
M. Lyngell/A. Jönsson - Team Kontorsspecial3-0
(6-1, 7-5, 3-0)
5.5-0.5
Div 4, 2018-04-17 20:06
Hockeylegends - HM2-1
(6-3, 6-3, 2-3)
4.5-1.5
Div 4, 2018-04-17 18:00
M. Oskarsson/J. Nilsson - HPP3-0
(6-1, 6-1, 6-1)
6-0
Div 4, 2018-04-17 18:00
Team Toyota - Team Simonz2-1
(6-1, 6-3, 0-1)
4.5-1.5
Div 1, 2018-04-16 21:00
Höögs Måleri - Brand3-0
(6-2, 6-3, 6-0)
6-0
Div 3, 2018-04-16 21:00
A. Krook/Å. Ljungblad - Curlinglaget3-0
(6-2, 6-0, 6-1)
6-0
Div 9, 2018-04-15 19:00
Dallas Cowboys - M. Johansson/R. Johansson2-0
(6-4, 6-1, 3-3)
5-1
Div 6, 2018-04-15 17:00
A.Vannerberg/I.Karlsson - C. Melbacke Rosén/A.Brändström3-0
(6-4, 6-1, 3-2)
5.5-0.5
Div 10, 2018-04-15 18:00
A.Vannerberg/I.Karlsson - A. Boman/L. Sätterlund3-0
(6-1, 6-0, 6-0)
6-0
Div 10, 2018-04-15 11:00
Vikssnickarn AB - Batman & Fotografen2-0
(6-3, 7-6)
5-1
Div 8, 2018-04-14 16:00
C.Ström/R.Wahlin - A. Gustafsson/J. Strand3-0
(6-2, 6-2, 6-1)
6-0
Div 5, 2018-04-14 16:00
Tjust VVS Teknik - SkandSub3-0
(6-2, 6-0, 6-1)
6-0
Div 5, 2018-04-14 12:00
A. Svanström/N. Heed - M. Lindström/H. Arkåsen3-0
(6-1, 6-2, 2-0)
5.5-0.5
Div 5, 2018-04-14 11:00
C. Melbacke Rosén/A.Brändström - JJ Love3-0
(6-2, 6-3, 6-3)
6-0
Div 10, 2018-04-14 10:00
M. Kindberg/P. Linde - Team Orsab3-0
(6-3, 6-0, 6-0)
6-0
Div 7, 2018-04-14 08:00
Tyskland - Höögs Måleri2-0
(7-5, 6-3, 2-2)
5-1
Div 3, 2018-04-13 17:00
A.Wiström/J. Dacke - E. Lindgren/M. Larsson3-0
(6-4, 6-2, 3-0)
5.5-0.5
Div 9, 2018-04-12 20:00
N. Rehnqvist/ F. Ohlsson - Tränarna0-2
(1-6, 3-6, 3-3)
1-5
Div 7, 2018-04-11 22:00
Team Gnaget - Team Inflyttarna3-0
(6-3, 6-4, 6-0)
6-0
Div 8, 2018-04-10 22:00
J. Sköldsson/R. Johansson - M. Ulatowski/K. Östergren 3-0
(6-2, 6-0, 6-2)
6-0
Div 7, 2018-04-10 22:00
P. Andersson/D-I. Johansson - Technipur3-0
(6-0, 6-0, 6-0)
6-0
Div 8, 2018-04-10 22:00
P. Lindh/A. Harrysson - D. Sjögren/J. Jupiter3-0
(6-4, 6-2, 6-2)
6-0
Div 8, 2018-04-10 21:00
C. Olsson/J. Strömqvist - ROJ2-1
(2-6, 6-3, 1-0)
3.5-2.5
Div 2, 2018-04-10 20:00
Team John Late - Team Burger Shack2-0
(6-2, 6-2, 2-2)
5-1
Div 2, 2018-04-10 20:00
M. Johansson/R. Johansson - T. Spets/L. Sandholm 2-1
(6-3, 3-6, 1-0)
3.5-2.5
Div 6, 2018-04-10 18:00
Lagetförejaget - Dallas Cowboys1-1
(7-6, 3-5)
3.5-2.5
Div 6, 2018-04-10 19:00
R.Höglund/M.Schöldquist - M.Wirengård/T.Renström2-0
(6-1, 6-4, 2-2)
5-1
Div 6, 2018-04-10 18:00
A.Throzell/N.Östberg - S. Skaro/E. Billberg3-0
(6-0, 6-1, 6-0)
6-0
Div 6, 2018-04-10 00:00