PADEL-LIGAN OMGÅNG 4 (180410-180524)

Division 1
5 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
PK Fjäder - Skog, svett och tårar3-0
(7-5, 6-3, 3-0)
6-0
Div 1, 2018-04-18 19:00
Meri - CaTo3-0
(6-0, 6-2, 5-2)
6-0
Div 1, 2018-04-11 18:00
OSP - G&N0-3
(6-7, 0-6, 1-2)
1-5
Nykomlingarna mosar champs!! De e grym!
Div 1, 2018-04-11 17:00
Team Beli - PK Fjäder3-0
(6-1, 6-1, 6-1)
6-0
Div 1, 2018-04-11 18:00
Skog, svett och tårar - Eiresito0-2
(5-7, 2-4)
1-5
Div 1, 2018-04-11 17:00
Eiresito - G&N-0-0
Bana 1
Div 1, 2018-04-18 19:00
Team Beli - CaTo-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-04-18 20:00
OSP - Meri-0-0
Bana 1
Div 1, 2018-04-18 20:00
Eiresito - Meri-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-04-25 21:00
G&N - PK Fjäder-0-0
Bana 1
Div 1, 2018-04-25 21:00
Skog, svett och tårar - Team Beli-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-04-25 22:00
OSP - CaTo-0-0
Bana 1
Div 1, 2018-04-25 22:00
G&N - Team Beli-0-0
Bana 1
Div 1, 2018-05-02 17:00
PK Fjäder - Meri-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-05-02 17:00
Skog, svett och tårar - CaTo-0-0
Bana 1
Div 1, 2018-05-02 18:00
Eiresito - OSP-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-05-02 18:00
Meri - Team Beli-0-0
Bana 1
Div 1, 2018-05-09 19:00
PK Fjäder - OSP-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-05-09 19:00
G&N - Skog, svett och tårar-0-0
Bana 1
Div 1, 2018-05-09 20:00
CaTo - Eiresito-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-05-09 20:00
Meri - Skog, svett och tårar-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-05-16 21:00
Team Beli - OSP-0-0
Bana 1
Div 1, 2018-05-16 21:00
CaTo - G&N-0-0
Bana 1
Div 1, 2018-05-16 22:00
PK Fjäder - Eiresito-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-05-16 22:00
OSP - Skog, svett och tårar-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-05-23 17:00
Team Beli - Eiresito-0-0
Bana 1
Div 1, 2018-05-23 17:00
Meri - G&N-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-05-23 18:00
CaTo - PK Fjäder-0-0
Bana 1
Div 1, 2018-05-23 18:00
Division 2
4 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Stallbacken - Guns n Moses2-1
(4-6, 6-1, 3-2)
3-3
Div 2, 2018-04-18 22:00
Team Upstairs - James Harvest3-0
(6-4, 6-2, 4-3)
5-1
Div 2, 2018-04-18 21:00
Stallbacken - James Harvest2-1
(4-6, 6-1, 2-1)
3-3
Div 2, 2018-04-11 20:00
Batex - Team Upstairs0-3
(4-6, 0-6, 0-1)
1-5
Div 2, 2018-04-11 19:00
PDL Center - Batex-0-0
Bana 2
Div 2, 2018-04-11 19:00
Team Upstairs - Team Montagekompetens-0-0
Bana 1
Div 2, 2018-04-11 19:00
SkrullBult - Guns n Moses-0-0
Bana 2
Div 2, 2018-04-11 20:00
Team Montagekompetens - Batex-0-0
Bana 1
Div 2, 2018-04-18 21:00
PDL Center - SkrullBult-0-0
Bana 1
Div 2, 2018-04-18 22:00
Batex - James Harvest-0-0
Bana 1
Div 2, 2018-04-25 17:00
Team Montagekompetens - SkrullBult-0-0
Bana 2
Div 2, 2018-04-25 17:00
PDL Center - Guns n Moses-0-0
Bana 1
Div 2, 2018-04-25 18:00
Team Upstairs - Stallbacken-0-0
Bana 2
Div 2, 2018-04-25 18:00
Batex - Stallbacken-0-0
Bana 2
Div 2, 2018-05-02 19:00
James Harvest - SkrullBult-0-0
Bana 1
Div 2, 2018-05-02 19:00
Team Montagekompetens - PDL Center-0-0
Bana 2
Div 2, 2018-05-02 20:00
Team Upstairs - Guns n Moses-0-0
Bana 1
Div 2, 2018-05-02 20:00
James Harvest - PDL Center-0-0
Bana 1
Div 2, 2018-05-09 21:00
SkrullBult - Stallbacken-0-0
Bana 2
Div 2, 2018-05-09 21:00
Guns n Moses - Team Montagekompetens-0-0
Bana 2
Div 2, 2018-05-09 22:00
SkrullBult - Team Upstairs-0-0
Bana 1
Div 2, 2018-05-16 17:00
Stallbacken - PDL Center-0-0
Bana 2
Div 2, 2018-05-16 17:00
James Harvest - Team Montagekompetens-0-0
Bana 1
Div 2, 2018-05-16 18:00
Guns n Moses - Batex-0-0
Bana 2
Div 2, 2018-05-16 18:00
Stallbacken - Team Montagekompetens-0-0
Bana 1
Div 2, 2018-05-23 19:00
PDL Center - Team Upstairs-0-0
Bana 2
Div 2, 2018-05-23 19:00
SkrullBult - Batex-0-0
Bana 2
Div 2, 2018-05-23 20:00
Guns n Moses - James Harvest-0-0
Bana 1
Div 2, 2018-05-23 20:00
Division 3
4 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Korroberg - Jaut2-0
(6-2, 6-3, 4-4)
5-1
Div 3, 2018-04-16 00:00
Jaut - Sixt Biluthyrning0-1
(4-6, 4-4)
2-4
Div 3, 2018-04-11 22:00
Försäkringshuset - Fastighetsbyrån2-1
(6-3, 3-6, 6-1)
4-2
Div 3, 2018-04-11 21:00
Korroberg - 50plus3-0
(6-4, 6-0, 6-2)
6-0
Div 3, 2018-04-10 00:00
SALT - ClassiCula-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-04-11 22:00
Försäkringshuset - ClassiCula-0-0
Bana 1
Div 3, 2018-04-18 17:00
Fastighetsbyrån - 50plus-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-04-18 17:00
SALT - Sixt Biluthyrning-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-04-18 18:00
50plus - ClassiCula-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-04-25 19:00
Fastighetsbyrån - Jaut-0-0
Bana 1
Div 3, 2018-04-25 19:00
Korroberg - Sixt Biluthyrning-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-04-25 20:00
Försäkringshuset - SALT-0-0
Bana 1
Div 3, 2018-04-25 20:00
ClassiCula - Jaut-0-0
Bana 1
Div 3, 2018-05-02 21:00
50plus - SALT-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-05-02 21:00
Fastighetsbyrån - Korroberg-0-0
Bana 1
Div 3, 2018-05-02 22:00
Försäkringshuset - Sixt Biluthyrning-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-05-02 22:00
Jaut - SALT-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-05-09 17:00
ClassiCula - Korroberg-0-0
Bana 1
Div 3, 2018-05-09 17:00
Sixt Biluthyrning - Fastighetsbyrån-0-0
Bana 1
Div 3, 2018-05-09 18:00
50plus - Försäkringshuset-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-05-09 18:00
Jaut - Försäkringshuset-0-0
Bana 1
Div 3, 2018-05-16 19:00
SALT - Korroberg-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-05-16 19:00
Sixt Biluthyrning - 50plus-0-0
Bana 1
Div 3, 2018-05-16 20:00
ClassiCula - Fastighetsbyrån-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-05-16 20:00
SALT - Fastighetsbyrån-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-05-23 21:00
Korroberg - Försäkringshuset-0-0
Bana 1
Div 3, 2018-05-23 21:00
Jaut - 50plus-0-0
Bana 1
Div 3, 2018-05-23 22:00
Sixt Biluthyrning - ClassiCula-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-05-23 22:00
Division 4
6 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Gero PK - Träningstid/inget lag1-1
(6-1, 3-6, 5-5)
3-3
Div 4, 2018-04-17 21:00
Quality - Tool Team2-0
(6-2, 5-4)
4-2
Div 4, 2018-04-17 20:00
Squadra Giovanile - PRW3-0
(6-1, 6-4, 6-2)
6-0
Div 4, 2018-04-17 20:00
Team BNI - Gero PK0-2
(6-7, 2-6)
1-5
Div 4, 2018-04-10 19:00
Quality - PRW2-1
(6-1, 6-3, 1-2)
5-1
Div 4, 2018-04-10 18:00
Beliebers - Squadra Giovanile0-3
(3-6, 2-6, 1-6)
0-6
Div 4, 2018-04-10 18:00
Tool Team - Träningstid/inget lag-0-0
Bana 2
Div 4, 2018-04-10 19:00
Beliebers - Team BNI-0-0
Bana 1
Div 4, 2018-04-17 21:00
PRW - Team BNI-0-0
Bana 2
Div 4, 2018-04-24 18:00
Squadra Giovanile - Tool Team-0-0
Bana 1
Div 4, 2018-04-24 18:00
Quality - Träningstid/inget lag-0-0
Bana 2
Div 4, 2018-04-24 19:00
Beliebers - Gero PK-0-0
Bana 1
Div 4, 2018-04-24 19:00
Squadra Giovanile - Träningstid/inget lag-0-0
Bana 2
Div 4, 2018-05-01 20:00
Tool Team - Team BNI-0-0
Bana 1
Div 4, 2018-05-01 20:00
PRW - Beliebers-0-0
Bana 2
Div 4, 2018-05-01 21:00
Quality - Gero PK-0-0
Bana 1
Div 4, 2018-05-01 21:00
Tool Team - Beliebers-0-0
Bana 1
Div 4, 2018-05-08 18:00
Team BNI - Träningstid/inget lag-0-0
Bana 2
Div 4, 2018-05-08 18:00
Squadra Giovanile - Quality-0-0
Bana 2
Div 4, 2018-05-08 19:00
Gero PK - PRW-0-0
Bana 1
Div 4, 2018-05-08 19:00
Team BNI - Quality-0-0
Bana 2
Div 4, 2018-05-15 20:00
Beliebers - Träningstid/inget lag-0-0
Bana 1
Div 4, 2018-05-15 20:00
Tool Team - PRW-0-0
Bana 2
Div 4, 2018-05-15 21:00
Gero PK - Squadra Giovanile-0-0
Bana 1
Div 4, 2018-05-15 21:00
PRW - Träningstid/inget lag-0-0
Bana 1
Div 4, 2018-05-22 18:00
Beliebers - Quality-0-0
Bana 2
Div 4, 2018-05-22 18:00
Team BNI - Squadra Giovanile-0-0
Bana 1
Div 4, 2018-05-22 19:00
Gero PK - Tool Team-0-0
Bana 2
Div 4, 2018-05-22 19:00
Division 5
7 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
THONIC - Team Mörten0-3
(0-6, 2-6, 5-6)
1-5
Div 5, 2018-04-17 18:00
The Hobbits - No Name3-0
(6-2, 6-3, 6-2)
6-0
Div 5, 2018-04-17 19:00
Inlandsbanan - The Hobbits0-3
(0-6, 1-6, 0-6)
0-6
Div 5, 2018-04-17 18:00
Team Carina - No Name2-1
(6-2, 6-7, 2-0)
4-2
Div 5, 2018-04-10 21:00
Lobbarna - THONIC3-0
(7-5, 6-2, 2-0)
6-0
Div 5, 2018-04-10 20:00
The Hobbits - Team Mörten3-0
(6-0, 6-4, 5-3)
6-0
Div 5, 2018-04-10 21:00
JoVa - Inlandsbanan3-0
(6-0, 6-1, 6-0)
6-0
Div 5, 2018-04-10 20:00
JoVa - Team Carina-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-04-17 19:00
Inlandsbanan - Lobbarna-0-0
Bana 1
Div 5, 2018-04-23 18:00
Inlandsbanan - Team Mörten-0-0
Bana 1
Div 5, 2018-04-24 17:00
Lobbarna - Team Carina-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-04-24 20:00
THONIC - The Hobbits-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-04-24 21:00
JoVa - No Name-0-0
Bana 1
Div 5, 2018-04-24 21:00
Team Mörten - Team Carina-0-0
Bana 1
Div 5, 2018-05-01 18:00
THONIC - No Name-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-05-01 19:00
Lobbarna - JoVa-0-0
Bana 1
Div 5, 2018-05-01 19:00
Team Carina - The Hobbits-0-0
Bana 1
Div 5, 2018-05-08 20:00
Team Mörten - JoVa-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-05-08 20:00
No Name - Lobbarna-0-0
Bana 1
Div 5, 2018-05-08 21:00
Inlandsbanan - THONIC-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-05-08 21:00
The Hobbits - JoVa-0-0
Bana 1
Div 5, 2018-05-15 18:00
Team Carina - THONIC-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-05-15 18:00
Team Mörten - Lobbarna-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-05-15 19:00
No Name - Inlandsbanan-0-0
Bana 1
Div 5, 2018-05-15 19:00
JoVa - THONIC-0-0
Bana 1
Div 5, 2018-05-22 20:00
The Hobbits - Lobbarna-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-05-22 20:00
No Name - Team Mörten-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-05-22 21:00
Team Carina - Inlandsbanan-0-0
Bana 1
Div 5, 2018-05-22 21:00
Division 6
6 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Team Kramp - Laglösa0-3
(2-6, 2-6, 2-6)
0-6
Div 6, 2018-04-19 21:00
Ekarna - Team MM1-1
(6-3, 5-7)
3-3
Div 6, 2018-04-19 21:00
MMP - Media research2-0
(6-4, 6-3, 1-1)
5-1
Div 6, 2018-04-19 20:00
Ekarna - ICA Supermarket Brunflo3-0
(6-4, 6-2, 6-2)
6-0
Div 6, 2018-04-12 19:00
Media research - Team Kramp2-1
(7-5, 1-6, 2-0)
4-2
Div 6, 2018-04-10 00:00
Laglösa - Team MM0-3
(2-6, 2-6, 2-6)
0-6
Tack för en rolig match
Div 6, 2018-04-10 00:00
Masarna - MMP-0-0
Bana 1
Div 6, 2018-04-12 18:00
Masarna - ICA Supermarket Brunflo-0-0
Bana 2
Div 6, 2018-04-19 20:00
Media research - ICA Supermarket Brunflo-0-0
Bana 1
Div 6, 2018-04-26 18:00
MMP - Laglösa-0-0
Bana 2
Div 6, 2018-04-26 18:00
Masarna - Ekarna-0-0
Bana 2
Div 6, 2018-04-26 19:00
Team Kramp - Team MM-0-0
Bana 1
Div 6, 2018-04-26 19:00
ICA Supermarket Brunflo - Laglösa-0-0
Bana 2
Div 6, 2018-05-03 20:00
Media research - Ekarna-0-0
Bana 1
Div 6, 2018-05-03 20:00
Masarna - Team MM-0-0
Bana 2
Div 6, 2018-05-03 21:00
MMP - Team Kramp-0-0
Bana 1
Div 6, 2018-05-03 21:00
Laglösa - Ekarna-0-0
Bana 1
Div 6, 2018-05-10 18:00
ICA Supermarket Brunflo - Team Kramp-0-0
Bana 2
Div 6, 2018-05-10 18:00
Team MM - MMP-0-0
Bana 2
Div 6, 2018-05-10 19:00
Media research - Masarna-0-0
Bana 1
Div 6, 2018-05-10 19:00
Ekarna - Team Kramp-0-0
Bana 2
Div 6, 2018-05-17 20:00
Laglösa - Masarna-0-0
Bana 1
Div 6, 2018-05-17 20:00
ICA Supermarket Brunflo - MMP-0-0
Bana 2
Div 6, 2018-05-17 21:00
Team MM - Media research-0-0
Bana 1
Div 6, 2018-05-17 21:00
Ekarna - MMP-0-0
Bana 2
Div 6, 2018-05-24 18:00
Team Kramp - Masarna-0-0
Bana 1
Div 6, 2018-05-24 18:00
Laglösa - Media research-0-0
Bana 2
Div 6, 2018-05-24 19:00
Team MM - ICA Supermarket Brunflo-0-0
Bana 1
Div 6, 2018-05-24 19:00
Division 7
4 av 10 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Oasen - Team Lima1-2
(7-6, 1-6, 0-5)
2-4
Div 7, 2018-04-19 18:00
Knäsvaga - JAK3-0
(6-0, 6-0, 6-0)
6-0
Div 7, 2018-04-12 20:00
Oasen - CH1-1
(6-7, 5-3)
3-3
Div 7, 2018-04-12 20:00
CH - Knäsvaga0-3
(1-6, 1-6, 0-6)
0-6
Div 7, 2018-04-11 21:00
JAK - Team Lima-0-0
Bana 2
Div 7, 2018-04-26 20:00
Team Lima - Knäsvaga-0-0
Bana 1
Div 7, 2018-05-03 18:00
JAK - Oasen-0-0
Bana 2
Div 7, 2018-05-03 18:00
Team Lima - CH-0-0
Bana 1
Div 7, 2018-05-10 20:00
Knäsvaga - Oasen-0-0
Bana 2
Div 7, 2018-05-10 20:00
CH - JAK-0-0
PDL center Östersund
Div 7, 2018-05-14 20:00