PADEL-LIGAN OMGÅNG 4 (180410-180524)

Resultat
176 av 178 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Team MM - ICA Supermarket Brunflo3-0
(6-1, 6-2, 4-1)
6-0
Div 6, 2018-05-24 00:00
Laglösa - Media research2-0
(6-3, 6-2, 5-5)
5-1
Div 6, 2018-05-24 19:00
Benskedens IF - PRW2-1
(2-6, 6-2, 4-1)
4-2
Div 4, 2018-05-24 22:00
Tool Team - Benskedens IF3-0
(6-2, 6-1, 6-0)
6-0
Div 4, 2018-05-24 20:00
Team Kramp - Masarna2-1
(6-2, 7-6, 1-2)
5-1
Div 6, 2018-05-24 21:00
James Harvest - Guns n Moses3-WO5-(-1)
Div 2, 2018-05-24 21:00
Ekarna - MMP2-0
(6-4, 6-3, 2-2)
5-1
Div 6, 2018-05-24 21:00
Gero PK - Tool Team1-2
(7-6, 2-6, 0-1)
3-3
Div 4, 2018-05-22 19:00
Stallbacken - Team Montagekompetens0-2
(2-6, 4-6)
1-5
Div 2, 2018-05-23 19:00
OSP - Skog, svett och tårar2-1
(6-2, 6-2, 1-4)
4-2
Grattis till Div 1 platsen Skog Svett...Vi gjorde vad vi kunde men kunde inte hålla i det bra spelet i 3e set!!!
Div 1, 2018-05-23 17:00
Team Carina - THONIC1-1
(7-6, 2-6)
3-3
Div 5, 2018-05-23 00:00
Team Carina - Inlandsbanan1-1
(4-6, 6-5)
2-4
Div 5, 2018-05-22 00:00
Jaut - 50plus3-0
(6-2, 6-2, 5-3)
6-0
Div 3, 2018-05-23 22:00
Meri - G&N2-0
(6-1, 7-5, 1-1)
5-1
Div 1, 2018-05-22 23:28
PDL Center - Batex3-0
(6-4, 6-2, 6-2)
6-0
Div 2, 2018-05-22 00:00
Team MM - Media research3-0
(6-1, 6-0, 6-0)
6-0
Div 6, 2018-05-22 00:00
Team BNI - Squadra Giovanile3-0
(7-5, 6-2, 3-2)
5-1
Div 4, 2018-05-22 19:00
The Hobbits - Lobbarna1-1
(6-2, 4-6, 2-2)
3-3
Div 5, 2018-05-22 20:00
JoVa - THONIC3-0
(6-2, 6-1, 4-3)
5-1
Div 5, 2018-05-22 20:00
Team Beli - Skog, svett och tårar2-1
(6-4, 6-2, 0-1)
5-1
Div 1, 2018-04-25 22:00
Försäkringshuset - Korroberg1-1
(6-3, 3-6, 1-1)
3-3
Delat pga ingen kan/hinner denna vecka
Div 3, 2018-05-22 00:00
Beliebers - Quality3-WO5-(-1)
Div 4, 2018-05-22 17:40
Eiresito - OSP2-1
(6-3, 2-6, 3-0)
4-2
Div 1, 2018-05-22 07:00
No Name - Team Mörten0-3
(1-6, 0-6, 0-6)
0-6
Div 5, 2018-05-21 00:00
SkrullBult - Batex1-1
(6-2, 2-6, 3-3)
3-3
Div 2, 2018-05-21 00:00
Team Beli - OSP3-0
(6-3, 6-2, 3-1)
6-0
Div 1, 2018-05-16 21:00
ICA Supermarket Brunflo - MMP3-0
(6-3, 6-4, 2-1)
5-1
Div 6, 2018-05-21 20:00
Team Carina - The Hobbits0-3
(1-6, 2-6, 0-6)
0-6
Div 5, 2018-05-21 00:00
PK Fjäder - CaTo1-1
(6-4, 5-6)
4-2
Div 1, 2018-05-20 22:11
Eiresito - G&N1-2
(2-6, 3-6, 1-0)
1-5
Bra lirat...Vi tycker att vi gör en bra match, men det räckte inte. G&N sprang som tokar och hann alla bollar. Grattis!
Div 1, 2018-05-20 19:00
Team Montagekompetens - James Harvest2-1
(6-1, 4-6, 6-1)
4-2
Div 2, 2018-05-16 18:00
SALT - Fastighetsbyrån0-3
(4-6, 2-6, 3-4)
1-5
Div 3, 2018-04-18 18:00
PDL Center - Team Upstairs1-2
(6-2, 2-6, 1-4)
2-4
Bra lir! Grattis
Div 2, 2018-05-20 11:00
Meri - Team Beli1-1
(2-6, 6-4, 1-1)
3-3
Div 1, 2018-05-09 19:00
Sixt Biluthyrning - 50plus0-3
(4-6, 4-6, 1-3)
0-6
Div 3, 2018-05-17 16:00
SALT - Korroberg0-3
(4-6, 3-6, 3-6)
0-6
Div 3, 2018-05-16 19:00
Laglösa - Masarna2-1
(6-3, 6-2, 4-5)
5-1
Div 6, 2018-05-17 20:00
Squadra Giovanile - Gero PK2-1
(6-2, 3-6, 3-2)
3-3
Div 4, 2018-05-17 18:00
JoVa - The Hobbits3-0
(7-5, 6-1, 2-1)
5-1
Div 5, 2018-05-17 18:11
Fastighetsbyrån - ClassiCula3-0
(6-3, 6-3, 3-2)
5-1
Div 3, 2018-05-16 20:00
CaTo - G&N0-3
(1-6, 1-6, 3-6)
0-6
Div 1, 2018-05-16 22:00
Meri - Skog, svett och tårar0-3
(4-6, 4-6, 0-2)
0-6
Div 1, 2018-05-16 21:00
Försäkringshuset - Jaut2-1
(6-3, 2-6, 4-2)
4-2
Div 3, 2018-05-16 19:00
SkrullBult - Team Upstairs1-2
(6-4, 3-6, 1-3)
2-4
Div 2, 2018-05-16 17:00
Batex - Guns n Moses2-0
(7-5, 6-4, 1-1)
5-1
Div 2, 2018-05-16 18:00
Eiresito - PK Fjäder0-2
(4-6, 5-6)
2-4
Div 1, 2018-05-16 18:00
PDL Center - SkrullBult2-0
(7-5, 6-1, 1-1)
5-1
Div 2, 2018-05-16 11:00
Tool Team - PRW3-0
(6-1, 6-0, 6-2)
6-0
Div 4, 2018-05-15 21:00
Ekarna - Team Kramp3-0
(6-3, 6-1, 6-1)
6-0
Div 6, 2018-05-15 22:00
Team BNI - Quality3-0
(6-2, 7-5, 2-0)
6-0
Div 4, 2018-05-15 20:00
Beliebers - Benskedens IF1-1
(5-7, 5-1)
3-3
Div 4, 2018-05-15 20:00
No Name - Inlandsbanan2-0
(6-1, 6-2, 3-3)
5-1
Div 5, 2018-05-15 19:00
Team MM - MMP3-0
(6-1, 6-1, 4-1)
6-0
Div 6, 2018-05-15 18:00
Team Mörten - Lobbarna1-2
(1-6, 5-7, 4-2)
2-4
Div 5, 2018-05-14 22:00
Lobbarna - No Name1-2
(4-6, 6-3, 0-1)
3-3
Div 5, 2018-05-08 21:00
CH - JAK2-0
(6-0, 7-5, 1-1)
5-1
Hann inte påbörja 3:e set.
Div 7, 2018-05-14 20:00
Guns n Moses - SkrullBult2-0
(6-1, 6-3, 1-1)
5-1
Div 2, 2018-04-11 20:00
Media research - Masarna2-1
(6-3, 3-6, 3-1)
4-2
Div 6, 2018-05-13 18:00
Team Montagekompetens - Guns n Moses2-1
(6-4, 3-6, 4-1)
4-2
Div 2, 2018-05-09 22:00
Team Montagekompetens - Team Upstairs2-0
(6-4, 6-2)
5-1
Tack för en bra match Team Upstairs.
Div 2, 2018-05-09 22:00
ICA Supermarket Brunflo - Team Kramp2-0
(6-2, 6-1, 1-1)
5-1
Div 6, 2018-05-10 18:00
Laglösa - Ekarna0-3
(4-6, 2-6, 2-6)
0-6
Div 6, 2018-05-10 15:00
Squadra Giovanile - Quality1-1
(5-7, 4-2)
3-3
Div 4, 2018-05-08 19:00
SALT - Jaut2-1
(7-5, 6-4, 2-5)
4-2
Div 3, 2018-05-08 17:00
CaTo - Eiresito0-2
(3-6, 5-6)
2-4
Div 1, 2018-05-09 20:00
Stallbacken - SkrullBult1-1
(7-5, 4-6)
3-3
Div 2, 2018-05-09 21:00
Stallbacken - PDL Center1-2
(2-6, 2-6, 3-0)
2-4
Div 2, 2018-05-09 22:00
James Harvest - PDL Center2-1
(6-3, 6-7, 1-0)
3-3
Div 2, 2018-05-09 21:00
G&N - Skog, svett och tårar2-1
(5-7, 6-1, 2-1)
3-3
Div 1, 2018-05-09 20:00
PK Fjäder - OSP1-0
(7-6, 4-4)
4-2
Div 1, 2018-05-09 19:00
Korroberg - ClassiCula3-0
(6-2, 6-0, 6-2)
6-0
Div 3, 2018-05-09 17:00
Inlandsbanan - THONIC0-3
(2-6, 3-6, 2-6)
0-6
Div 5, 2018-05-09 07:00
Team Mörten - JoVa2-1
(6-4, 6-4, 2-4)
4-2
Div 5, 2018-05-08 20:00
Team BNI - Benskedens IF2-1
(6-3, 6-2, 2-5)
4-2
Div 4, 2018-05-08 18:00
Gero PK - PRW1-2
(5-7, 0-6, 3-1)
2-4
Div 4, 2018-05-08 19:00
Fastighetsbyrån - Sixt Biluthyrning1-1
(6-4, 4-6, 3-3)
3-3
Div 3, 2018-05-08 21:00
Fastighetsbyrån - Korroberg0-3
(1-6, 2-6, 2-6)
0-6
Div 3, 2018-05-02 22:00
MMP - Team Kramp1-0
(6-3, 6-6)
4-2
Div 6, 2018-05-07 21:00
Tool Team - Beliebers3-0
(6-2, 6-3, 4-1)
6-0
Div 4, 2018-05-07 19:00
50plus - SALT1-2
(6-2, 4-6, 1-3)
2-4
Bra comeback grabbar! Tack för tuff match!
Div 3, 2018-05-06 21:00
50plus - Försäkringshuset1-0
(6-4, 4-4)
4-2
Tack för god match!
Div 3, 2018-05-06 20:00
James Harvest - SkrullBult3-0
(6-3, 6-2, 6-1)
6-0
Div 2, 2018-05-06 21:00
Team Lima - CH1-1
(5-7, 6-4, 2-2)
3-3
Div 7, 2018-05-06 18:00
Knäsvaga - Oasen3-0
(6-2, 6-2, 6-0)
6-0
Kul match!
Div 7, 2018-05-06 20:05
Team Montagekompetens - SkrullBult1-1
(5-7, 4-2)
3-3
Mkt bra match!
Div 2, 2018-04-25 17:00
Masarna - Team MM0-3
(1-6, 0-6, 0-6)
0-6
Div 6, 2018-05-03 21:00
Media research - Ekarna0-3
(2-6, 2-6, 2-6)
0-6
Div 6, 2018-05-03 20:00
ICA Supermarket Brunflo - Laglösa3-0
(6-1, 6-2, 6-2)
6-0
Div 6, 2018-05-03 20:00
JAK - Oasen0-3
(0-6, 0-6, 1-6)
0-6
Div 7, 2018-05-03 18:00
Jaut - ClassiCula3-0
(6-4, 6-4, 6-0)
6-0
Div 3, 2018-05-02 21:00
Team Montagekompetens - PDL Center3-0
(6-2, 6-1, 6-4)
6-0
Div 2, 2018-05-02 20:00
Team Upstairs - Guns n Moses3-0
(6-1, 7-5, 5-2)
6-0
Div 2, 2018-05-02 20:00
Batex - Stallbacken1-1
(6-4, 6-7, 1-1)
3-3
Div 2, 2018-05-02 19:00
Skog, svett och tårar - CaTo2-0
(6-4, 6-4, 3-3)
5-1
Div 1, 2018-05-02 18:00
Team Beli - Eiresito2-0
(6-4, 6-2)
5-1
Div 1, 2018-05-02 18:00
G&N - Team Beli2-0
(7-6, 2-1)
4-2
Sjukt tight och rolig match , tack böys
Div 1, 2018-05-02 17:00
Försäkringshuset - Sixt Biluthyrning0-1
(5-7, 4-4)
2-4
Div 3, 2018-05-02 00:00
Team Mörten - Team Carina3-0
(6-1, 6-1, 6-2)
6-0
Div 5, 2018-05-01 18:00
Lobbarna - JoVa3-0
(7-5, 6-2, 3-2)
5-1
Div 5, 2018-05-01 22:00
Squadra Giovanile - Benskedens IF3-0
(6-1, 7-5, 4-3)
5-1
Div 4, 2018-05-01 20:00
Gero PK - Quality3-0
(6-3, 6-0, 6-2)
6-0
Div 4, 2018-05-01 21:00
Tool Team - Team BNI0-2
(6-7, 2-5, 1-1)
1-5
Div 4, 2018-05-01 20:00
THONIC - No Name2-1
(6-2, 7-6, 1-2)
5-1
Div 5, 2018-05-01 19:00
Beliebers - PRW3-0
(6-3, 6-4, 4-0)
6-0
Div 4, 2018-05-01 19:02
PK Fjäder - Meri1-1
(4-6, 6-4, 1-1)
3-3
Slitmatch. 2 lag som kan bättre. Oavgjort rättvist till slut.
Div 1, 2018-05-01 13:12
Team Beli - CaTo2-1
(6-1, 6-3, 2-3)
5-1
Div 1, 2018-04-25 22:00
OSP - Meri2-1
(5-7, 6-4, 3-1)
4-2
Div 1, 2018-04-18 20:00
Team Lima - Knäsvaga0-3
(2-6, 0-6, 5-7)
0-6
Div 7, 2018-05-01 00:00
JAK - Team Lima1-2
(4-6, 4-6, 3-1)
2-4
Div 7, 2018-04-26 20:00
Team Kramp - Team MM0-3
(3-6, 0-6, 0-6)
0-6
Div 6, 2018-04-26 19:00
Masarna - Ekarna1-2
(6-4, 2-6, 1-6)
2-4
Div 6, 2018-04-26 19:00
SALT - ClassiCula3-0
(7-6, 6-2, 2-1)
5-1
Div 3, 2018-04-26 00:00
Media research - ICA Supermarket Brunflo0-3
(2-6, 2-6, 2-5)
0-6
Bra match. Inget att skylla på
Div 6, 2018-04-26 18:00
MMP - Laglösa3-0
(6-0, 6-3, 6-1)
6-0
Div 6, 2018-04-26 18:00
Korroberg - Sixt Biluthyrning3-0
(6-0, 6-1, 6-0)
6-0
Div 3, 2018-04-25 00:00
OSP - CaTo1-1
(6-7, 6-3, 1-1)
3-3
0-0 i 3:e, men det finns inte att lägga in.
Div 1, 2018-04-25 22:00
G&N - PK Fjäder1-1
(6-3, 5-7)
3-3
Jämn bra match - bra lir böys
Div 1, 2018-04-25 21:00
Eiresito - Meri1-1
(6-3, 3-6)
3-3
Div 1, 2018-04-25 21:00
50plus - ClassiCula2-1
(4-6, 6-3, 4-0)
4-2
Tack för god match!
Div 3, 2018-04-25 19:00
Försäkringshuset - SALT1-1
(6-7, 6-4, 2-2)
3-3
Roligt spel!
Div 3, 2018-04-25 20:00
PDL Center - Guns n Moses3-0
(6-4, 6-0, 6-2)
6-0
Tack Alee & Alex för kul match -som vanligt när vi möter er två trevliga killar!
Div 2, 2018-04-25 00:00
Team Upstairs - Stallbacken2-1
(6-4, 6-3, 1-2)
5-1
Div 2, 2018-04-25 18:00
Batex - James Harvest2-1
(6-2, 6-3, 1-3)
4-2
Div 2, 2018-04-25 17:00
Benskedens IF - Quality2-1
(6-2, 6-3, 1-2)
5-1
Div 4, 2018-04-23 20:00
Försäkringshuset - ClassiCula2-0
(6-2, 6-4, 2-2)
5-1
Div 3, 2018-04-18 17:00
JoVa - No Name3-0
(6-0, 6-1, 6-0)
6-0
Div 5, 2018-04-24 21:00
Team Carina - Lobbarna0-3
(3-6, 1-6, 2-3)
1-5
Div 5, 2018-04-24 20:00
Beliebers - Gero PK0-3
(3-6, 2-6, 0-4)
0-6
Div 4, 2018-04-24 19:00
Team BNI - PRW2-1
(6-3, 6-3, 3-4)
5-1
Div 4, 2018-04-24 18:00
Squadra Giovanile - Tool Team1-1
(4-6, 6-4, 2-2)
3-3
Div 4, 2018-04-24 18:00
Inlandsbanan - Team Mörten0-3
(2-6, 2-6, 1-6)
0-6
Div 5, 2018-04-24 17:00
The Hobbits - THONIC2-0
(6-3, 6-3, 2-2)
5-1
Div 5, 2018-04-24 21:00
Team Carina - JoVa0-3
(3-6, 1-6, 0-6)
0-6
Div 5, 2018-04-23 00:00
Fastighetsbyrån - Jaut1-1
(3-6, 6-4, 1-1)
3-3
Div 3, 2018-04-23 18:00
Fastighetsbyrån - 50plus1-1
(7-5, 2-6, 3-3)
3-3
Div 3, 2018-04-18 17:00
Masarna - MMP0-3
(3-6, 2-6, 0-6)
0-6
Div 6, 2018-04-12 18:00
Masarna - ICA Supermarket Brunflo0-3
(1-6, 3-6, 3-6)
0-6
Div 6, 2018-04-19 20:00
Inlandsbanan - Lobbarna0-3
(1-6, 1-6, 4-6)
0-6
Div 5, 2018-04-23 18:00
Beliebers - Team BNI1-0
(6-3, 5-5)
4-2
Div 4, 2018-04-17 21:00
Batex - Team Montagekompetens1-1
(0-6, 7-5, 2-2)
3-3
Div 2, 2018-04-18 21:00
Team Kramp - Laglösa0-3
(2-6, 2-6, 2-6)
0-6
Div 6, 2018-04-19 21:00
Ekarna - Team MM1-1
(6-3, 5-7)
3-3
Div 6, 2018-04-19 21:00
MMP - Media research2-0
(6-4, 6-3, 1-1)
5-1
Div 6, 2018-04-19 20:00
Oasen - Team Lima1-2
(7-6, 1-6, 0-5)
2-4
Div 7, 2018-04-19 18:00
Stallbacken - Guns n Moses2-1
(4-6, 6-1, 3-2)
3-3
Div 2, 2018-04-18 22:00
THONIC - Team Mörten0-3
(0-6, 2-6, 5-6)
1-5
Div 5, 2018-04-17 18:00
Team Upstairs - James Harvest3-0
(6-4, 6-2, 4-3)
5-1
Div 2, 2018-04-18 21:00
PK Fjäder - Skog, svett och tårar3-0
(7-5, 6-3, 3-0)
6-0
Div 1, 2018-04-18 19:00
Gero PK - Benskedens IF1-1
(6-1, 3-6, 5-5)
3-3
Div 4, 2018-04-17 21:00
Quality - Tool Team2-0
(6-2, 5-4)
4-2
Div 4, 2018-04-17 20:00
Squadra Giovanile - PRW3-0
(6-1, 6-4, 6-2)
6-0
Div 4, 2018-04-17 20:00
The Hobbits - No Name3-0
(6-2, 6-3, 6-2)
6-0
Div 5, 2018-04-17 19:00
Inlandsbanan - The Hobbits0-3
(0-6, 1-6, 0-6)
0-6
Div 5, 2018-04-17 18:00
Korroberg - Jaut2-0
(6-2, 6-3, 4-4)
5-1
Div 3, 2018-04-16 00:00
Team Carina - No Name2-1
(6-2, 6-7, 2-0)
4-2
Div 5, 2018-04-10 21:00
Knäsvaga - JAK3-0
(6-0, 6-0, 6-0)
6-0
Div 7, 2018-04-12 20:00
Oasen - CH1-1
(6-7, 5-3)
3-3
Div 7, 2018-04-12 20:00
Ekarna - ICA Supermarket Brunflo3-0
(6-4, 6-2, 6-2)
6-0
Div 6, 2018-04-12 19:00
Lobbarna - THONIC3-0
(7-5, 6-2, 2-0)
6-0
Div 5, 2018-04-10 20:00
Jaut - Sixt Biluthyrning0-1
(4-6, 4-4)
2-4
Div 3, 2018-04-11 22:00
CH - Knäsvaga0-3
(1-6, 1-6, 0-6)
0-6
Div 7, 2018-04-11 21:00
Försäkringshuset - Fastighetsbyrån2-1
(6-3, 3-6, 6-1)
4-2
Div 3, 2018-04-11 21:00
Stallbacken - James Harvest2-1
(4-6, 6-1, 2-1)
3-3
Div 2, 2018-04-11 20:00
Meri - CaTo3-0
(6-0, 6-2, 5-2)
6-0
Div 1, 2018-04-11 18:00
OSP - G&N0-3
(6-7, 0-6, 1-2)
1-5
Nykomlingarna mosar champs!! De e grym!
Div 1, 2018-04-11 17:00
Batex - Team Upstairs0-3
(4-6, 0-6, 0-1)
1-5
Div 2, 2018-04-11 19:00
Team Beli - PK Fjäder3-0
(6-1, 6-1, 6-1)
6-0
Div 1, 2018-04-11 18:00
Skog, svett och tårar - Eiresito0-2
(5-7, 2-4)
1-5
Div 1, 2018-04-11 17:00
Korroberg - 50plus3-0
(6-4, 6-0, 6-2)
6-0
Div 3, 2018-04-10 00:00
The Hobbits - Team Mörten3-0
(6-0, 6-4, 5-3)
6-0
Div 5, 2018-04-10 21:00
Team BNI - Gero PK0-2
(6-7, 2-6)
1-5
Div 4, 2018-04-10 19:00
JoVa - Inlandsbanan3-0
(6-0, 6-1, 6-0)
6-0
Div 5, 2018-04-10 20:00
Quality - PRW2-1
(6-1, 6-3, 1-2)
5-1
Div 4, 2018-04-10 18:00
Beliebers - Squadra Giovanile0-3
(3-6, 2-6, 1-6)
0-6
Div 4, 2018-04-10 18:00
Media research - Team Kramp2-1
(7-5, 1-6, 2-0)
4-2
Div 6, 2018-04-10 00:00
Laglösa - Team MM0-3
(2-6, 2-6, 2-6)
0-6
Tack för en rolig match
Div 6, 2018-04-10 00:00