PADELLIGAN GÖTEBORG OMGÅNG 8 (190113-190228)

Bokade matcher
Visar av 303 matcher
Lag
PerStefanz - Lag PDL
Bana 8
Div 1, 2019-01-24 19:00
ToGu - Los Svenssons
Bana 1
Div 1, 2019-01-24 19:00
Team Carlobolaget - Pingispojkarna
Bana 1
Div 1, 2019-01-24 20:30
Stjerngossarna - Golden hits
Bana 8
Div 1, 2019-01-24 20:30
Fatamorgana - S*M*A*S*H
Bana 4
Div 12, 2019-01-27 16:00
Dos Duros Demonios - Natalie Nyström / Marlene Olsson
Bana 2
Div 14, 2019-01-27 16:00
H & J - Startklar
Bana 7
Div 12, 2019-01-27 16:00
Los Pollos - Pepe Allstars
Bana 3
Div 14, 2019-01-27 16:00
Andörn - Team Stavfelet
Bana 6
Div 12, 2019-01-27 16:00
50+ - Team Nätserve
Bana 5
Div 12, 2019-01-27 16:00
Resultat
101 av 420 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Urleders - Team Wolf0-2
(0-6, 0-6)
0-2
Div 11, 2019-01-23 17:00
Lunden Boys - Noses2-1
(1-6, 7-5, 7-6)
2-0
Div 15, 2019-01-23 20:30
Team Wolf - Bjöfan2-1
(3-6, 6-2, 10-3)
2-0
Div 11, 2019-01-13 16:00
Team Åberg/Rupertsson - Tennisdamerna0-2
(3-6, 4-6)
0-2
Div 3, 2019-01-21 20:30
KAMBUA Inter. - Lag Kumlin/Kunalic2-0
(6-4, 6-2)
2-0
Div 6, 2019-01-21 17:30
ÅF Number1 - Padelbea2-0
(6-4, 6-3)
2-0
Div 9, 2019-01-22 19:00
Lag Gabrielsson - Team Moveup2-1
(1-6, 6-3, 6-0)
2-0
Div 8, 2019-01-22 20:30
Team BoB - Deucebags2-0
(6-2, 6-4)
2-0
Div 8, 2019-01-22 20:30
Pedellaw - Redbull Örgryte2-1
(6-4, 4-6, 6-3)
2-0
Div 8, 2019-01-22 20:30
Utby Padel - Talcoth2-1
(4-6, 6-1, 6-4)
2-0
Div 9, 2019-01-22 19:00
Lag Hilfe - Aalborg2-1
(6-3, 4-6, 6-3)
2-0
Div 9, 2019-01-22 19:00
Sträck ut längre - Lag KKWL2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 7, 2019-01-22 17:30
Team Gummiarm - Lag Lång & Blond2-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 7, 2019-01-22 00:00
Team Helgesson & Söderman - Holst & Lindén2-0
(7-6, 6-1)
2-0
Div 7, 2019-01-22 17:30
Team Bergelin - FoF Benevent2-1
(6-3, 4-6, 7-6)
2-0
Div 4, 2019-01-21 19:00
Lag Evertz - Robbie Moor2-0
(7-5, 6-3)
2-0
Div 2, 2019-01-21 20:30
Team Mackan - Motståndarlaget1-2
(6-7, 6-4, 4-6)
0-2
Div 13, 2019-01-20 20:30
Los Guerreros - El Capitano0-2
(1-6, 2-6)
0-2
Div 2, 2019-01-21 20:30
Netlang - Pretty in Pink2-0
(7-6, 6-4)
2-0
Div 2, 2019-01-21 20:30
Lag Påblööös - To B2-0
(6-4, 6-2)
2-0
Div 2, 2019-01-21 20:30
Hans & Gabor - Martin & Co2-0
(6-2, 6-4)
2-0
Div 5, 2019-01-21 22:06
Los Amigos - Kålle & Co2-0
(6-4, 7-6)
2-0
Div 3, 2019-01-21 20:30
Fjädergubbarna - Lag Ale2-0
(6-1, 6-2)
2-0
Div 3, 2019-01-21 20:30
Team YNWA - Lag PR1-2
(6-3, 1-6, 4-6)
0-2
Div 4, 2019-01-21 19:00
Gli Azzurri - Team Slice and Dice2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 4, 2019-01-21 19:00
Huchuy Qosco - Lag GPV2-0
(6-4, 6-2)
2-0
Div 5, 2019-01-21 19:00
Snobbar som lobbar - Team Jätteslow guys2-0
(6-4, 7-5)
2-0
Div 6, 2019-01-21 00:00
Snobbar som lobbar - Lag Kumlin/Kunalic0-2
(4-6, 2-6)
0-2
Div 6, 2019-01-14 00:00
Lag PDL - Los Svenssons2-0
(7-5, 6-0)
2-0
Div 1, 2019-01-21 19:00
Team DP - Lag Cash2-1
(2-6, 6-3, 6-4)
2-0
Div 6, 2019-01-21 17:30
Team Ace - Coffe & Co2-0
(6-2, 6-3)
2-0
Div 5, 2019-01-21 17:30
JP Stoppboll - FoF Benevent1-2
(6-4, 2-6, 0-6)
0-2
Div 4, 2019-01-14 19:00
Grytanz Boys - Ångman & Co2-0
(6-4, 6-1)
2-0
Div 15, 2019-01-20 19:00
Paddeling out - NDT2-0
(6-4, 6-0)
2-0
God match
Div 13, 2019-01-20 20:30
Team JW - Sven-Olle EK2-0
(6-2, 6-3)
2-0
Div 13, 2019-01-20 20:30
Team Stavfelet - Startklar2-1
(6-1, 3-6, 6-3)
2-0
Div 12, 2019-01-20 16:00
I Love Pizza - Lag Kryss2-0
(6-1, 6-2)
2-0
Div 10, 2019-01-20 17:30
Samuel Isaksson - På Uppstuds2-0
(6-2, 6-4)
2-0
Div 15, 2019-01-20 19:00
H & J - Team Nätserve2-1
(6-2, 4-6, 6-3)
2-0
Div 12, 2019-01-20 16:00
Los reyes magos - TC Padel2-0
(6-1, 6-0)
2-0
Div 10, 2019-01-20 17:30
Säljarna - Crocodiles2-0
(6-3, 6-3)
2-0
Div 11, 2019-01-20 19:00
Red-Star BG - Ingos Hjältar2-0
(7-5, 6-2)
2-0
Div 10, 2019-01-20 17:30
STD Bros - Majorna Miracles2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 10, 2019-01-20 17:30
Pepe Allstars - Natalie Nyström / Marlene Olsson2-0
(6-2, 6-3)
2-0
Bra spel!
Div 14, 2019-01-20 17:30
S*M*A*S*H - Andörn2-1
(7-6, 4-6, 10-8)
2-0
Bra match !
Div 12, 2019-01-20 16:00
Los Pollos - Team Roadkill2-0
(6-3, 6-3)
2-0
Div 14, 2019-01-20 16:00
50+ - Fatamorgana 2-1
(7-6, 6-7, 10-8)
2-0
Tack för en riktigt rolig match!
Div 12, 2019-01-20 16:00
Lundgrens - Dos Duros Demonios2-1
(4-6, 6-3, 10-6)
2-0
Div 14, 2019-01-20 16:00
Coffe & Co - Martin & Co0-2
(4-6, 1-6)
0-2
Div 5, 2019-01-14 17:30
Lag GPV - Arsenal Padel Team2-1
(6-4, 5-7, 6-2)
2-0
Div 5, 2019-01-14 00:00
Golden hits - Los Svenssons2-0
(6-3, 6-1)
2-0
Div 1, 2019-01-17 19:00
PerStefanz - Pingispojkarna2-1
(4-6, 6-1, 6-3)
2-0
Div 1, 2019-01-17 19:00
Pingispojkarna - Los Svenssons2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 1, 2019-01-16 19:22
Deucebags - Pedellaw2-0
(7-5, 6-2)
2-0
Div 8, 2019-01-15 20:30
Team BoB - Team Floda2-1
(6-2, 4-6, 10-2)
2-0
Div 8, 2019-01-15 20:30
Lag Gabrielsson - Team Spik2-0
(6-4, 6-1)
2-0
Div 8, 2019-01-15 20:30
Holst & Lindén - Lag Bengt Glennis2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 7, 2019-01-15 17:30
Utby Padel - Padelbea2-1
(3-6, 6-4, 7-5)
2-0
Div 9, 2019-01-15 19:00
Redbull Örgryte - Team Moveup2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 8, 2019-01-15 20:30
Lag Hilfe - Team Slash2-0
(6-1, 6-0)
2-0
Div 9, 2019-01-15 19:00
Team JL - ÅF Number10-2
(4-6, 4-6)
0-2
Div 9, 2019-01-15 20:00
Lag KKWL - Team Gummiarm2-0
(6-4, 6-2)
2-0
Div 7, 2019-01-15 17:30
Telia IF Gul - Lag Lång & Blond2-1
(6-0, 3-6, 6-2)
2-0
Div 7, 2019-01-15 17:30
Sträck ut längre - Team Helgesson & Söderman2-0
(6-3, 6-1)
2-0
Div 7, 2019-01-15 17:30
Paddeling out - Motståndarlaget2-0
(6-0, 6-4)
2-0
Div 13, 2019-01-13 20:30
Gli Azzurri - Lag Nörda2-0
(6-1, 6-0)
2-0
Div 4, 2019-01-14 19:00
Lag PR - Team Bergelin2-1
(3-6, 6-3, 6-2)
2-0
Div 4, 2019-01-14 19:00
Lag Påblööös - Netlang2-1
(3-6, 7-6, 6-2)
2-0
Div 2, 2019-01-14 20:30
Team YNWA - Team Slice and Dice0-2
(3-6, 3-6)
0-2
Div 4, 2019-01-14 19:00
Fjädergubbarna - Tennisdamerna2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 3, 2019-01-14 20:30
Lag Evertz - To B2-0
(6-3, 6-4)
2-0
Div 2, 2019-01-14 20:30
Los Amigos - Aronsson / Ehrnstén2-1
(4-6, 6-3, 7-5)
2-0
Div 3, 2019-01-14 20:30
Kålle & Co - Lag Ale2-1
(6-1, 4-6, 6-3)
2-0
Div 3, 2019-01-14 20:30
Pretty in Pink - El Capitano2-0
(7-6, 7-5)
2-0
Div 2, 2019-01-14 20:30
Robbie Moor - Los Guerreros2-1
(6-3, 2-6, 6-2)
2-0
Div 2, 2019-01-14 20:30
Team Åberg/Rupertsson - Team Thyr2-1
(2-6, 7-5, 6-4)
2-0
Div 3, 2019-01-14 19:00
KAMBUA Inter. - Lag Cash2-0
(6-0, 7-5)
2-0
Div 6, 2019-01-14 17:30
Dr H Padel - Team Jätteslow guys2-1
(6-3, 3-6, 6-3)
2-0
Div 6, 2019-01-14 17:30
Sir Väss - Team DP2-0
(6-2, 6-4)
2-0
Div 6, 2019-01-14 17:30
Hans & Gabor - Huchuy Qosco2-0
(6-2, 6-4)
2-0
Div 5, 2019-01-14 17:30
Bandejas - Los Pollos2-0
(6-3, 6-1)
2-0
Div 14, 2019-01-14 11:00
H & J - Fatamorgana 2-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 12, 2019-01-13 16:00
Lunden Boys - Consilium Grå1-2
(6-3, 6-7, 5-10)
0-2
Div 15, 2019-01-13 20:30
Team WP - Urleders2-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 11, 2019-01-13 19:00
Sven-Olle EK - NDT2-0
(7-5, 6-2)
2-0
Div 13, 2019-01-13 20:30
Team Mackan - Team Dahl2-1
(7-6, 2-6, 10-6)
2-0
Div 13, 2019-01-13 20:30
Samuel Isaksson - Noses2-0
(6-4, 6-3)
2-0
Div 15, 2019-01-13 20:30
Team JW - Hedströmmarna2-0
(6-0, 6-3)
2-0
Div 13, 2019-01-13 20:30
S*M*A*S*H - Team Stavfelet2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Bra kämpat!
Div 12, 2019-01-13 16:00
Team Nätserve - Startklar2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 12, 2019-01-13 16:00
Team Kix - Crocodiles2-0
(6-3, 6-1)
2-0
Div 11, 2019-01-13 19:00
Grytanz Boys - Team Läpo2-0
(7-6, 6-2)
2-0
Div 15, 2019-01-13 19:00
På Uppstuds - Ångman & Co2-0
(6-3, 6-4)
2-0
Div 15, 2019-01-13 19:00
Säljarna - Davidsson & Frahm2-0
(6-2, 6-3)
2-0
Div 11, 2019-01-13 19:00
I Love Pizza - TC Padel2-0
(6-4, 6-0)
2-0
Div 10, 2019-01-13 17:30
Majorna Miracles - Ingos Hjältar2-1
(2-6, 6-2, 6-0)
2-0
Div 10, 2019-01-13 17:30
STD Bros - Lag Kryss2-0
(6-4, 6-3)
2-0
Div 10, 2019-01-13 17:30
Los reyes magos - Red-Star BG2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 10, 2019-01-13 17:30
50+ - Andörn2-0
(6-1, 6-2)
2-0
Tack för god match!
Div 12, 2019-01-13 16:00
Pepe Allstars - Team Roadkill2-0
(6-4, 6-1)
2-0
Tack för go match!
Div 14, 2019-01-13 16:00
Lag Nocco - Dos Duros Demonios2-1
(4-6, 7-6, 10-5)
2-0
Div 14, 2019-01-13 16:00