PADELLIGAN GÖTEBORG OMGÅNG 5 (180506-180619)

Division 1
28 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Lag Påblööös - Pingispojkarna2-0
(6-0, 6-0)
2-0
W.o
Div 1, 2018-06-27 00:00
Pingispojkarna - Lag PDL2-1
(6-7, 6-4, 12-10)
2-0
Div 1, 2018-06-18 20:30
Los Svenssons - Adielsson/Wikström2-0
(6-3, 6-2)
2-0
Div 1, 2018-06-11 20:30
Team Carlobolaget - Los Svenssons2-1
(5-7, 6-1, 6-1)
2-0
Div 1, 2018-06-18 20:30
Lag Påblööös - Adielsson/Wikström2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 1, 2018-06-18 20:30
Lag Påblööös - Los Svenssons2-1
(5-7, 6-3, 6-4)
2-0
Div 1, 2018-06-13 17:00
Lag PDL - Lag Carlström2-0
(6-4, 7-6)
2-0
Div 1, 2018-06-13 19:00
Team Carlobolaget - Lag Påblööös2-0
(7-6, 6-4)
2-0
Div 1, 2018-05-14 20:30
Team Carlobolaget - Los Amigos1-2
(6-3, 5-7, 3-6)
0-2
Div 1, 2018-06-11 20:30
Pingispojkarna - Lag Carlström2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 1, 2018-06-04 20:30
Team Carlobolaget - Lag PDL2-0
(6-1, 6-2)
2-0
Div 1, 2018-06-04 20:30
Los Amigos - Adielsson/Wikström2-1
(6-2, 2-6, 6-3)
2-0
Div 1, 2018-06-04 20:30
Lag Påblööös - Lag Carlström2-1
(6-2, 2-6, 6-2)
2-0
Div 1, 2018-06-03 16:00
Los Amigos - Lag Carlström2-1
(3-6, 6-2, 6-0)
2-0
Div 1, 2018-05-30 20:17
Los Svenssons - Los Amigos1-2
(6-7, 6-2, 8-10)
0-2
Grattis Los Amigos. Otroligt kul match trots den bittra förlusten. Riktig padel
Div 1, 2018-05-28 20:30
Team Carlobolaget - Pingispojkarna2-0
(6-1, 6-3)
2-0
Div 1, 2018-05-28 20:30
Lag PDL - Adielsson/Wikström2-0
(6-1, 6-0)
2-0
Div 1, 2018-05-28 21:00
Pingispojkarna - Adielsson/Wikström2-1
(6-2, 4-6, 6-2)
2-0
Div 1, 2018-05-21 20:30
Lag Påblööös - Los Amigos2-0
(6-3, 6-4)
2-0
Div 1, 2018-05-21 00:00
Los Svenssons - Lag PDL2-1
(5-7, 6-3, 6-4)
2-0
Div 1, 2018-05-21 20:30
Lag Carlström - Adielsson/Wikström2-0
(6-4, 6-3)
2-0
Div 1, 2018-05-14 20:30
Los Amigos - Lag PDL2-1
(3-6, 6-3, 6-4)
2-0
Div 1, 2018-05-14 20:30
Los Svenssons - Pingispojkarna1-2
(1-6, 6-2, 2-6)
0-2
Div 1, 2018-05-14 20:30
Team Carlobolaget - Lag Carlström2-0
(6-2, 6-4)
2-0
Div 1, 2018-05-14 20:30
Lag PDL - Lag Påblööös2-0
(6-3, 6-4)
2-0
Div 1, 2018-05-07 20:30
Los Svenssons - Lag Carlström2-0
(7-6, 6-4)
2-0
Div 1, 2018-05-07 20:30
Team Carlobolaget - Adielsson/Wikström2-0
(7-6, 6-1)
2-0
Div 1, 2018-05-07 20:30
Pingispojkarna - Los Amigos2-0
(6-1, 7-5)
2-0
Div 1, 2018-05-07 20:30
Division 2
28 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Team Arvidsson / Larsson - To B0-2
(4-6, 4-6)
0-2
Div 2, 2018-06-11 20:30
FoF Benevent - To B0-2
(5-7, 4-6)
0-2
Div 2, 2018-06-26 20:30
To B - Lag Gubbarna2-0
(6-4, 6-3)
2-0
Div 2, 2018-06-25 20:30
Team Åberg/West - Team Arvidsson / Larsson2-0
(6-2, 6-1)
2-0
Div 2, 2018-06-18 20:30
Lag Evertz - Lag Gubbarna2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 2, 2018-06-18 20:30
Tennisdamerna - Los Guerreros2-0
(7-6, 6-3)
2-0
Div 2, 2018-06-17 00:00
Lag Evertz - To B2-1
(6-3, 6-7, 6-3)
2-0
Div 2, 2018-06-16 00:00
FoF Benevent - Lag Evertz2-0
(7-5, 6-2)
2-0
Div 2, 2018-06-11 20:30
Los Guerreros - Lag Gubbarna2-0
(6-3, 6-1)
2-0
Div 2, 2018-06-11 20:30
Team Åberg/West - Tennisdamerna2-0
(6-1, 6-3)
2-0
Div 2, 2018-06-11 19:00
Tennisdamerna - To B2-1
(6-1, 3-6, 6-3)
2-0
Div 2, 2018-06-04 20:30
Team Åberg/West - Lag Gubbarna2-0
(6-1, 6-2)
2-0
Div 2, 2018-06-04 19:00
Team Arvidsson / Larsson - FoF Benevent2-1
(6-7, 7-6, 10-2)
2-0
Div 2, 2018-06-04 20:30
Los Guerreros - Lag Evertz2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 2, 2018-06-04 20:30
Lag Evertz - Team Åberg/West2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 2, 2018-05-28 00:00
Tennisdamerna - Team Arvidsson / Larsson2-1
(4-6, 6-3, 7-6)
2-0
Div 2, 2018-05-28 20:30
Los Guerreros - FoF Benevent2-0
(6-0, 6-4)
2-0
Div 2, 2018-05-28 20:30
Tennisdamerna - FoF Benevent2-1
(6-1, 4-6, 6-4)
2-0
Div 2, 2018-05-21 20:30
Los Guerreros - Team Åberg/West2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 2, 2018-05-21 20:30
Team Arvidsson / Larsson - Lag Gubbarna2-0
(7-6, 6-2)
2-0
Div 2, 2018-05-21 20:30
FoF Benevent - Team Åberg/West2-0
(6-4, 6-2)
2-0
Div 2, 2018-05-14 20:30
Los Guerreros - To B2-0
(6-2, 6-1)
2-0
Div 2, 2018-05-14 00:00
Tennisdamerna - Lag Gubbarna2-0
(6-3, 6-4)
2-0
Div 2, 2018-05-14 20:30
Team Arvidsson / Larsson - Lag Evertz2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 2, 2018-05-14 19:00
To B - Team Åberg/West2-0
(6-4, 7-6)
2-0
Div 2, 2018-05-07 20:30
FoF Benevent - Lag Gubbarna2-1
(3-6, 7-6, 10-6)
2-0
Div 2, 2018-05-07 20:30
Tennisdamerna - Lag Evertz2-0
(6-3, 6-3)
2-0
Div 2, 2018-05-07 20:30
Los Guerreros - Team Arvidsson / Larsson2-0
(7-6, 6-3)
2-0
Div 2, 2018-05-07 00:00
Division 3
28 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Robbie Moor - Lag Kumlin/Kunalic2-0
(6-0, 6-0)
2-0
WO
Div 3, 2018-07-12 22:00
Huchuy Qosco - Lag Kumlin/Kunalic2-0
(6-0, 6-0)
2-0
WO
Div 3, 2018-06-28 21:00
Team YNWA - Huchuy Qosco2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 3, 2018-06-24 19:00
Huchuy Qosco - Lag Nörda2-1
(2-6, 6-4, 6-1)
2-0
Div 3, 2018-06-18 19:00
Team Thyr - Lag Ale2-1
(6-3, 4-6, 6-4)
2-0
Div 3, 2018-06-18 19:00
Robbie Moor - Team Bergelin2-0
(6-4, 6-3)
2-0
Div 3, 2018-06-14 19:00
Lag Nörda - Lag Ale2-1
(6-0, 2-6, 10-8)
2-0
Div 3, 2018-06-14 20:00
Team Thyr - Team YNWA2-0
(6-4, 6-2)
2-0
Div 3, 2018-06-11 19:00
Team YNWA - Team Bergelin2-1
(6-2, 3-6, 6-4)
2-0
Div 3, 2018-06-10 19:00
Team YNWA - Lag Nörda0-2
(3-6, 6-7)
0-2
Div 3, 2018-06-04 19:00
Lag Ale - Huchuy Qosco2-0
(7-6, 7-5)
2-0
Div 3, 2018-06-04 21:17
Team Bergelin - Lag Kumlin/Kunalic2-0
(6-3, 6-2)
2-0
Div 3, 2018-06-04 20:00
Robbie Moor - Team Thyr2-0
(6-4, 6-1)
2-0
Div 3, 2018-06-04 19:00
Team Bergelin - Team Thyr2-0
(6-4, 6-4)
2-0
Div 3, 2018-05-28 19:00
Lag Kumlin/Kunalic - Lag Ale2-1
(6-2, 3-6, 6-3)
2-0
Div 3, 2018-05-28 19:00
Robbie Moor - Lag Nörda2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 3, 2018-05-27 00:00
Team Bergelin - Lag Nörda2-0
(7-6, 6-3)
2-0
Div 3, 2018-05-21 19:00
Team Bergelin - Huchuy Qosco2-1
(6-3, 1-6, 6-1)
2-0
Div 3, 2018-05-21 19:00
Team Thyr - Lag Kumlin/Kunalic1-2
(3-6, 7-5, 3-6)
0-2
Div 3, 2018-05-21 19:00
Team YNWA - Lag Ale1-2
(6-3, 5-7, 4-6)
0-2
Div 3, 2018-05-21 19:00
Robbie Moor - Huchuy Qosco2-0
(6-0, 6-2)
2-0
Div 3, 2018-05-21 19:00
Team Thyr - Lag Nörda1-2
(4-6, 7-6, 8-10)
0-2
Div 3, 2018-05-14 19:00
Lag Kumlin/Kunalic - Lag Nörda2-0
(6-4, 7-5)
2-0
Div 3, 2018-05-07 19:00
Robbie Moor - Lag Ale2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 3, 2018-05-20 19:00
Team YNWA - Lag Kumlin/Kunalic2-0
(6-2, 6-4)
2-0
Div 3, 2018-05-14 19:00
Huchuy Qosco - Team Thyr2-0
(6-4, 7-6)
2-0
Div 3, 2018-05-10 17:00
Lag Ale - Team Bergelin2-0
(6-3, 7-5)
2-0
Div 3, 2018-05-07 19:00
Robbie Moor - Team YNWA2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 3, 2018-05-07 20:00
Division 4
28 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Hans & Gabor - Lag Lång & Blond2-0
(6-2, 7-6)
2-0
Div 4, 2018-06-26 21:00
Lag Lång & Blond - Redbull Örgryte2-0
(6-3, 6-4)
2-0
Div 4, 2018-06-11 17:30
PCW-PadelClub - Lag GPV2-0
(6-4, 6-2)
2-0
Div 4, 2018-06-17 16:00
Lag Landvetter - Redbull Örgryte2-0
(6-2, 6-4)
2-0
Div 4, 2018-06-18 19:00
Lag Landvetter - Hans & Gabor2-1
(5-7, 6-4, 12-10)
2-0
Div 4, 2018-05-14 19:00
PCW-PadelClub - Lag Landvetter2-0
(6-3, 6-4)
2-0
Div 4, 2018-06-11 19:00
Lag GPV - Snobbar som lobbar2-0
(6-4, 6-3)
2-0
Div 4, 2018-06-11 17:30
Hans & Gabor - Lag Cash2-0
(6-2, 6-3)
2-0
Div 4, 2018-06-11 17:30
Lag Lång & Blond - Lag Landvetter2-1
(7-6, 2-6, 10-8)
2-0
Div 4, 2018-06-04 19:00
PCW-PadelClub - Snobbar som lobbar2-1
(6-1, 4-6, 6-3)
2-0
Div 4, 2018-06-04 17:30
Lag Cash - Redbull Örgryte2-1
(7-6, 6-7, 10-8)
2-0
Div 4, 2018-06-04 19:00
Hans & Gabor - Lag GPV2-1
(6-3, 3-6, 10-6)
2-0
Div 4, 2018-06-04 19:00
Lag GPV - Lag Lång & Blond2-0
(6-4, 6-2)
2-0
Div 4, 2018-06-03 17:30
Lag GPV - Lag Cash2-0
(6-4, 7-6)
2-0
Div 4, 2018-06-01 17:30
Lag Landvetter - Lag GPV2-1
(6-7, 6-3, 10-7)
2-0
Div 4, 2018-05-14 19:00
Lag Landvetter - Snobbar som lobbar2-0
(6-4, 6-3)
2-0
Div 4, 2018-05-28 19:00
Lag Cash - Snobbar som lobbar2-0
(6-1, 6-2)
2-0
Div 4, 2018-05-27 19:00
Lag Cash - Lag Lång & Blond2-1
(6-3, 3-6, 10-7)
2-0
Div 4, 2018-05-28 19:00
Lag GPV - Redbull Örgryte2-1
(4-6, 6-2, 6-2)
2-0
Div 4, 2018-05-28 17:30
Hans & Gabor - PCW-PadelClub2-0
(6-0, 6-4)
2-0
Div 4, 2018-05-28 17:30
Lag Landvetter - Lag Cash2-0
(7-5, 6-3)
2-0
Div 4, 2018-05-21 19:00
PCW-PadelClub - Redbull Örgryte2-0
(6-3, 6-3)
2-0
Div 4, 2018-05-21 17:30
Hans & Gabor - Snobbar som lobbar2-0
(6-1, 7-5)
2-0
Div 4, 2018-05-21 19:00
PCW-PadelClub - Lag Lång & Blond2-0
(6-3, 6-2)
2-0
Div 4, 2018-05-17 18:00
Snobbar som lobbar - Redbull Örgryte2-0
(6-2, 6-1)
2-0
Div 4, 2018-05-14 17:30
PCW-PadelClub - Lag Cash2-1
(6-3, 1-6, 6-4)
2-0
Div 4, 2018-05-07 17:30
Snobbar som lobbar - Lag Lång & Blond2-1
(4-6, 6-1, 6-3)
2-0
Div 4, 2018-05-07 17:30
Hans & Gabor - Redbull Örgryte2-0
(6-2, 6-1)
2-0
Div 4, 2018-05-07 17:30
Division 5
28 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Team Slash - Telia IF Gul0-2
(0-6, 0-6)
0-2
wo
Div 5, 2018-07-04 20:39
Team Slash - Lag Bengt Glennis0-2
(0-6, 0-6)
0-2
wo
Div 5, 2018-07-04 20:38
Fjollan_måbrink - Team Ace2-1
(4-6, 6-3, 6-4)
2-0
Div 5, 2018-06-20 19:00
Lag Bengt Glennis - Telia IF Gul2-1
(2-6, 6-2, 6-3)
2-0
Div 5, 2018-06-19 00:00
Sir Väss - Team P&P2-0
(6-0, 6-0)
2-0
WO
Div 5, 2018-06-18 17:30
Team Slowguys - Lag Bengt Glennis2-0
(6-2, 6-0)
2-0
Div 5, 2018-06-18 17:30
Team P&P - Team Slash2-1
(4-6, 6-0, 6-3)
2-0
Div 5, 2018-06-13 17:30
Team Ace - Telia IF Gul2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 5, 2018-06-13 19:00
Team Ace - Sir Väss2-0
(6-2, 6-0)
2-0
Div 5, 2018-06-11 17:30
Team Slowguys - Team P&P2-0
(6-4, 6-1)
2-0
Div 5, 2018-06-11 17:30
Fjollan_måbrink - Team Slash2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 5, 2018-06-11 17:30
Fjollan_måbrink - Sir Väss2-0
(6-3, 6-3)
2-0
Flyttad, igen =). /AV
Div 5, 2018-06-05 19:00
Telia IF Gul - Team P&P2-1
(2-6, 7-5, 6-4)
2-0
Div 5, 2018-06-04 17:30
Team Slowguys - Team Ace2-1
(6-0, 2-6, 7-5)
2-0
Div 5, 2018-06-04 17:30
Sir Väss - Team Slash2-0
(7-6, 7-5)
2-0
Div 5, 2018-05-28 17:30
Lag Bengt Glennis - Team P&P2-0
(6-2, 6-4)
2-0
Div 5, 2018-05-28 17:30
Fjollan_måbrink - Team Slowguys2-1
(6-3, 5-7, 6-3)
2-0
Div 5, 2018-05-28 17:30
Lag Bengt Glennis - Team Ace2-0
(6-3, 7-6)
2-0
Div 5, 2018-05-21 17:30
Sir Väss - Team Slowguys2-0
(7-6, 6-4)
2-0
Div 5, 2018-05-21 17:30
Fjollan_måbrink - Telia IF Gul2-0
(6-2, 7-5)
2-0
Div 5, 2018-05-21 17:30
Sir Väss - Telia IF Gul2-0
(6-2, 6-4)
2-0
Div 5, 2018-05-15 20:30
Team Slowguys - Team Slash2-0
(6-4, 6-3)
2-0
Div 5, 2018-05-14 17:30
Fjollan_måbrink - Lag Bengt Glennis2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 5, 2018-05-14 17:30
Team Ace - Team P&P2-0
(6-4, 6-2)
2-0
Div 5, 2018-05-14 17:30
Telia IF Gul - Team Slowguys2-0
(6-4, 7-6)
2-0
Div 5, 2018-05-07 17:30
Sir Väss - Lag Bengt Glennis2-1
(7-6, 4-6, 6-3)
2-0
Div 5, 2018-05-07 17:30
Team Ace - Team Slash2-0
(6-3, 6-2)
2-0
Div 5, 2018-05-07 17:30
Fjollan_måbrink - Team P&P2-0
(6-2, 6-4)
2-0
Div 5, 2018-05-07 17:30
Division 6
28 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Onepartnergroup - Lag DJEJ2-1
(6-3, 3-6, 10-5)
2-0
Div 6, 2018-07-02 00:00
Gli Azzurri - Gödegybbarna2-0
(6-3, 6-2)
2-0
Div 6, 2018-06-22 08:47
Lag Ordning - Gödegybbarna2-0
(7-6, 6-4)
2-0
Div 6, 2018-06-20 20:30
Utby Padel - Onepartnergroup2-1
(5-7, 7-5, 10-7)
2-0
Div 6, 2018-06-19 17:30
Gli Azzurri - Dr. Hauneken2-1
(6-4, 2-6, 10-6)
2-0
Div 6, 2018-06-19 17:30
Gödegybbarna - Lag DJEJ2-0
(6-3, 6-1)
2-0
Div 6, 2018-06-19 17:30
Fischer & Duvsund - Lag Ordning2-0
(6-0, 6-3)
2-0
Div 6, 2018-06-19 18:00
Fischer & Duvsund - Gli Azzurri2-0
(6-0, 6-3)
2-0
Div 6, 2018-06-18 17:30
Utby Padel - Dr. Hauneken2-1
(6-2, 4-6, 12-10)
2-0
Div 6, 2018-06-12 17:30
Fischer & Duvsund - Dr. Hauneken2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 6, 2018-06-11 20:00
Gli Azzurri - Onepartnergroup2-0
(6-0, 6-4)
2-0
Div 6, 2018-05-29 17:30
Dr. Hauneken - Lag DJEJ2-0
(7-5, 6-2)
2-0
Div 6, 2018-06-07 17:30
Utby Padel - Lag DJEJ2-0
(6-2, 6-3)
2-0
Div 6, 2018-06-05 17:30
Lag Ordning - Onepartnergroup2-0
(6-3, 6-4)
2-0
Div 6, 2018-06-05 17:30
Gödegybbarna - Dr. Hauneken2-0
(6-2, 6-4)
2-0
Div 6, 2018-06-04 17:30
Gödegybbarna - Onepartnergroup2-0
(6-4, 6-2)
2-0
Div 6, 2018-05-22 17:30
Lag Ordning - Utby Padel2-0
(6-3, 6-4)
2-0
Div 6, 2018-05-29 17:30
Fischer & Duvsund - Gödegybbarna0-2
(4-6, 4-6)
0-2
Div 6, 2018-05-29 17:30
Gli Azzurri - Utby Padel2-0
(6-0, 6-2)
2-0
Div 6, 2018-05-22 17:30
Lag Ordning - Lag DJEJ2-0
(6-4, 6-3)
2-0
Div 6, 2018-05-22 17:30
Fischer & Duvsund - Onepartnergroup2-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 6, 2018-05-21 19:00
Gli Azzurri - Lag DJEJ2-0
(6-2, 7-6)
2-0
Div 6, 2018-05-15 17:30
Fischer & Duvsund - Utby Padel2-0
(6-3, 7-5)
2-0
Div 6, 2018-05-15 17:30
Dr. Hauneken - Lag Ordning2-0
(6-3, 6-3)
2-0
Div 6, 2018-05-15 17:30
Fischer & Duvsund - Lag DJEJ2-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 6, 2018-05-09 19:00
Gli Azzurri - Lag Ordning2-0
(6-3, 6-2)
2-0
Div 6, 2018-05-08 17:30
Gödegybbarna - Utby Padel2-1
(5-7, 6-1, 11-9)
2-0
Div 6, 2018-05-08 17:30
Dr. Hauneken - Onepartnergroup2-0
(6-4, 6-1)
2-0
Div 6, 2018-05-08 17:30
Division 7
28 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Lag Lysekil - Derome Killerz0-2
(0-6, 0-6)
0-2
Wo
Div 7, 2018-07-02 00:00
Team Gummiarm - Derome Killerz2-0
(6-0, 6-0)
2-0
”WO”
Div 7, 2018-06-30 06:10
Lag Lysekil - Ingos Hjältar2-0
(6-0, 6-3)
2-0
Div 7, 2018-06-12 20:30
Team Gummiarm - Ingos Hjältar2-1
(4-6, 7-5, 6-2)
2-0
Div 7, 2018-06-26 16:22
Team Pollex - Derome Killerz2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Wo
Div 7, 2018-06-19 20:30
Lag Lysekil - Team Nätrull2-0
(7-5, 7-5)
2-0
Div 7, 2018-06-19 20:30
Team Gummiarm - Lag Hilfe2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 7, 2018-06-19 00:00
KAMBUA Inter. - Ingos Hjältar2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 7, 2018-06-19 20:30
Team Nätrull - Lag Hilfe2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 7, 2018-06-12 20:30
Team Pollex - Ingos Hjältar2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 7, 2018-06-12 20:30
KAMBUA Inter. - Team Gummiarm2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 7, 2018-06-12 21:00
Derome Killerz - Lag Hilfe2-0
(7-6, 6-3)
2-0
Div 7, 2018-06-05 20:30
Team Pollex - Lag Hilfe2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 7, 2018-05-20 18:00
KAMBUA Inter. - Lag Lysekil2-0
(6-1, 6-0)
2-0
Div 7, 2018-06-06 10:00
Team Nätrull - Team Gummiarm1-2
(3-6, 6-4, 3-6)
0-2
Div 7, 2018-06-05 20:30
Team Gummiarm - Lag Lysekil2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Enl ökl med fransson
Div 7, 2018-06-03 20:30
Lag Hilfe - Ingos Hjältar2-0
(6-3, 7-5)
2-0
Div 7, 2018-05-29 20:30
KAMBUA Inter. - Team Nätrull2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 7, 2018-05-29 20:30
Team Pollex - Lag Lysekil2-0
(6-0, 6-2)
2-0
Div 7, 2018-05-29 20:30
Team Pollex - KAMBUA Inter.2-0
(6-2, 6-4)
2-0
Div 7, 2018-05-24 20:30
Team Nätrull - Derome Killerz2-0
(6-3, 6-2)
2-0
Div 7, 2018-05-22 20:30
KAMBUA Inter. - Derome Killerz2-0
(6-3, 6-1)
2-0
Div 7, 2018-05-15 20:30
Team Pollex - Team Gummiarm2-0
(6-4, 6-1)
2-0
Div 7, 2018-05-16 19:00
Team Nätrull - Ingos Hjältar2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 7, 2018-05-15 20:30
Lag Lysekil - Lag Hilfe2-1
(6-7, 6-3, 10-8)
2-0
Div 7, 2018-05-15 20:30
Derome Killerz - Ingos Hjältar2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 7, 2018-05-08 00:00
KAMBUA Inter. - Lag Hilfe2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 7, 2018-05-08 20:30
Team Pollex - Team Nätrull2-0
(6-0, 6-2)
2-0
Div 7, 2018-05-08 20:30
Division 8
28 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Holst & Lindén - Rönneklev & Johansson2-0
(6-2, 6-3)
2-0
Div 8, 2018-06-12 19:00
Lag KKWL - Team Floda2-0
(6-3, 6-2)
2-0
Div 8, 2018-05-22 19:00
Lag KKWL - Holst & Lindén2-1
(6-7, 7-6, 10-8)
2-0
Div 8, 2018-06-19 19:00
Holst & Lindén - Deucebags2-1
(3-6, 6-4, 10-0)
2-0
Div 8, 2018-06-19 20:00
Team Moveup - TC Padel2-0
(7-6, 6-0)
2-0
Div 8, 2018-06-19 19:00
Deucebags - Rönneklev & Johansson2-0
(6-0, 6-2)
2-0
Div 8, 2018-06-19 19:00
Team Floda - Fatamorgana 2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 8, 2018-06-19 19:00
Holst & Lindén - TC Padel2-0
(6-1, 6-2)
2-0
Div 8, 2018-06-12 19:00
Deucebags - Team Floda2-0
(6-2, 6-4)
2-0
Div 8, 2018-06-18 20:30
Deucebags - TC Padel2-0
(6-3, 6-3)
2-0
Div 8, 2018-06-13 20:30
TC Padel - Fatamorgana 2-0
(6-4, 7-5)
2-0
Div 8, 2018-06-12 19:00
Lag KKWL - Team Moveup2-0
(7-6, 7-6)
2-0
Div 8, 2018-06-12 19:00
Holst & Lindén - Team Moveup2-1
(6-2, 4-6, 6-2)
2-0
Div 8, 2018-06-06 19:00
Lag KKWL - Fatamorgana 2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 8, 2018-06-05 19:00
Team Floda - Rönneklev & Johansson2-0
(6-2, 7-6)
2-0
Div 8, 2018-06-05 19:00
Team Floda - TC Padel2-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 8, 2018-05-29 19:00
Holst & Lindén - Fatamorgana 2-0
(6-2, 6-3)
2-0
Div 8, 2018-05-29 00:00
Deucebags - Lag KKWL2-1
(3-6, 6-4, 10-8)
2-0
Div 8, 2018-05-29 19:00
Team Moveup - Rönneklev & Johansson2-1
(6-3, 1-6, 11-9)
2-0
Div 8, 2018-05-29 20:00
Team Moveup - Fatamorgana 2-0
(6-1, 6-0)
2-0
Div 8, 2018-05-22 19:00
Rönneklev & Johansson - TC Padel2-0
(6-2, 7-5)
2-0
Div 8, 2018-05-22 19:00
Lag KKWL - TC Padel2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 8, 2018-05-17 21:00
Holst & Lindén - Team Floda2-0
(7-5, 6-0)
2-0
Div 8, 2018-05-15 19:00
Deucebags - Team Moveup2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 8, 2018-05-15 19:00
Rönneklev & Johansson - Fatamorgana 2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 8, 2018-05-15 20:00
Deucebags - Fatamorgana 2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 8, 2018-05-09 21:00
Lag KKWL - Rönneklev & Johansson2-0
(6-4, 6-1)
2-0
Div 8, 2018-05-08 19:00
Team Floda - Team Moveup2-0
(7-5, 6-0)
2-0
Div 8, 2018-05-08 19:00
Division 9
28 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Team Ryggskott - Tuve Bad Boys2-0
(6-3, 6-4)
2-0
Div 9, 2018-07-01 08:00
Tuve Bad Boys - Billingen Hills2-0
(6-0, 6-0)
2-0
WO
Div 9, 2018-06-17 17:30
Dr H Padel - Ventoux2-1
(6-3, 4-6, 6-4)
2-0
Div 9, 2018-06-19 21:00
Los Seniores - Billingen Hills2-0
(6-0, 6-0)
2-0
w.o.
Div 9, 2018-06-17 17:30
Team BoB - Sträck ut längre2-0
(7-6, 6-4)
2-0
Div 9, 2018-06-17 17:30
Los Seniores - Team BoB2-0
(6-3, 6-3)
2-0
Div 9, 2018-06-16 15:30
Sträck ut längre - Team Ryggskott2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 9, 2018-06-10 17:30
Sträck ut längre - Billingen Hills2-0
(6-0, 6-0)
2-0
W.o
Div 9, 2018-06-12 08:15
Dr H Padel - Tuve Bad Boys2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 9, 2018-06-10 17:30
Ventoux - Billingen Hills2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 9, 2018-06-10 17:47
Team BoB - Team Ryggskott2-1
(6-1, 6-7, 6-2)
2-0
Div 9, 2018-06-04 20:30
Los Seniores - Ventoux2-0
(6-2, 6-3)
2-0
Div 9, 2018-06-03 17:30
Dr H Padel - Sträck ut längre2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 9, 2018-05-30 20:30
Los Seniores - Tuve Bad Boys2-0
(6-1, 6-2)
2-0
Div 9, 2018-05-27 17:30
Team BoB - Ventoux2-0
(6-2, 6-1)
2-0
Div 9, 2018-05-27 17:30
Dr H Padel - Team Ryggskott2-0
(7-5, 6-2)
2-0
Div 9, 2018-05-27 17:30
Ventoux - Tuve Bad Boys2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 9, 2018-05-20 17:30
Team Ryggskott - Billingen Hills2-0
(6-0, 6-0)
2-0
WO
Div 9, 2018-05-20 17:30
Sträck ut längre - Los Seniores2-1
(6-4, 2-6, 7-5)
2-0
Div 9, 2018-05-20 17:30
Team BoB - Dr H Padel2-0
(6-4, 7-5)
2-0
Div 9, 2018-05-20 17:30
Los Seniores - Team Ryggskott2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 9, 2018-05-16 20:30
Sträck ut längre - Ventoux2-0
(7-5, 6-1)
2-0
Div 9, 2018-05-13 17:30
Team BoB - Tuve Bad Boys2-0
(6-0, 6-2)
2-0
Div 9, 2018-05-13 17:30
Billingen Hills - Dr H Padel2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 9, 2018-05-13 18:08
Ventoux - Team Ryggskott2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 9, 2018-05-06 17:30
Sträck ut längre - Tuve Bad Boys2-0
(6-2, 6-0)
2-0
Div 9, 2018-05-06 17:30
Los Seniores - Dr H Padel2-0
(7-6, 7-5)
2-0
Div 9, 2018-05-06 17:30
Team BoB - Billingen Hills2-0
(6-0, 6-0)
2-0
WO
Div 9, 2018-05-06 00:00
Division 10
28 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Säljarna - ÅF Number12-1
(6-4, 4-6, 10-8)
2-0
Div 10, 2018-06-26 19:00
Talcoth/Nygren - Team Turtles2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 10, 2018-06-25 19:00
Los Broccolis - Säljarna2-0
(6-3, 7-6)
2-0
Div 10, 2018-06-21 13:00
ÅF Number1 - Pedellaw2-0
(6-4, 6-3)
2-0
Div 10, 2018-06-18 19:00
Team Släggan - Säljarna2-0
(6-1, 6-2)
2-0
Div 10, 2018-06-17 19:00
Team Släggan - Talcoth/Nygren2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 10, 2018-06-10 19:00
Pedellaw - Team Turtles2-0
(6-4, 6-4)
2-0
Div 10, 2018-06-10 19:00
ÅF Number1 - Sundell/Eriksson2-0
(6-4, 6-3)
2-0
Div 10, 2018-06-10 19:00
Team Släggan - ÅF Number12-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 10, 2018-05-20 19:00
Los Broccolis - Team Släggan0-2
(6-7, 6-7)
0-2
Div 10, 2018-06-04 15:00
Team Turtles - Sundell/Eriksson2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 10, 2018-06-03 19:00
Pedellaw - Talcoth/Nygren2-1
(6-4, 5-7, 6-2)
2-0
Div 10, 2018-06-03 19:00
Talcoth/Nygren - Säljarna2-0
(6-3, 7-5)
2-0
Div 10, 2018-05-28 19:00
Säljarna - Team Turtles1-2
(6-4, 4-6, 6-7)
0-2
Div 10, 2018-05-27 19:00
Los Broccolis - ÅF Number12-0
(6-3, 7-5)
2-0
Div 10, 2018-05-27 19:00
Sundell/Eriksson - Talcoth/Nygren2-1
(2-6, 6-2, 6-2)
2-0
Div 10, 2018-05-27 19:00
Pedellaw - Team Släggan2-0
(6-3, 7-5)
2-0
Div 10, 2018-05-27 19:00
Los Broccolis - Sundell/Eriksson2-1
(6-7, 6-0, 6-2)
2-0
Div 10, 2018-05-24 20:00
ÅF Number1 - Team Turtles2-0
(6-2, 6-3)
2-0
Div 10, 2018-05-23 19:00
Säljarna - Sundell/Eriksson2-1
(6-2, 3-6, 6-1)
2-0
Div 10, 2018-05-20 19:00
Team Turtles - Los Broccolis2-1
(6-3, 3-6, 6-3)
2-0
Div 10, 2018-05-20 19:00
Pedellaw - Sundell/Eriksson2-0
(6-2, 7-6)
2-0
Div 10, 2018-05-20 19:00
Talcoth/Nygren - ÅF Number12-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 10, 2018-05-16 20:00
Los Broccolis - Talcoth/Nygren2-0
(6-4, 7-6)
2-0
Div 10, 2018-05-13 19:00
Team Släggan - Sundell/Eriksson2-0
(6-1, 6-3)
2-0
Div 10, 2018-05-13 19:00
Pedellaw - Säljarna2-0
(7-6, 6-2)
2-0
Div 10, 2018-05-13 20:00
Los Broccolis - Pedellaw2-1
(6-4, 6-7, 11-9)
2-0
Div 10, 2018-05-06 19:00
Team Släggan - Team Turtles2-1
(1-6, 7-6, 10-8)
2-0
Div 10, 2018-05-06 19:00
Division 11
28 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Los Pescadores - Team WP2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 11, 2018-07-12 22:00
Juntog - Team WP0-2
(3-6, 3-6)
0-2
Div 11, 2018-07-04 20:43
Lag Kryss - Juntog2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Wo
Div 11, 2018-07-02 00:02
Lag Kryss - Team WP1-2
(6-3, 3-6, 5-10)
0-2
Div 11, 2018-07-02 00:00
Golf Teamet - Powerpuffpinglorna2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 11, 2018-06-17 16:00
50+ - Powerpuffpinglorna2-0
(6-3, 6-4)
2-0
Div 11, 2018-06-25 19:00
Powerpuffpinglorna - Juntog2-0
(6-1, 10-5)
2-0
Div 11, 2018-06-24 19:00
Team Nätserve - Los Pescadores2-0
(6-3, 6-3)
2-0
Div 11, 2018-06-17 16:00
50+ - Team WP2-1
(2-6, 7-5, 6-0)
2-0
Div 11, 2018-06-17 16:00
50+ - Juntog2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 11, 2018-06-10 16:00
Team Nätserve - Team WP2-0
(6-3, 6-4)
2-0
Div 11, 2018-06-10 16:00
Powerpuffpinglorna - Lag Kryss2-1
(6-1, 5-7, 6-3)
2-0
Div 11, 2018-06-10 16:00
Golf Teamet - Los Pescadores2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 11, 2018-06-10 16:00
Golf Teamet - Lag Kryss2-1
(6-4, 6-7, 6-2)
2-0
Div 11, 2018-06-08 17:30
Team Nätserve - Juntog2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 11, 2018-05-27 16:00
Lag Kryss - Los Pescadores2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 11, 2018-06-03 16:00
Golf Teamet - Team WP2-0
(6-4, 6-0)
2-0
Div 11, 2018-06-03 16:00
50+ - Team Nätserve2-1
(4-6, 7-6, 10-3)
2-0
Div 11, 2018-06-03 16:00
Golf Teamet - 50+2-0
(6-1, 6-0)
2-0
Div 11, 2018-05-27 16:00
Los Pescadores - Powerpuffpinglorna2-0
(6-1, 6-2)
2-0
Div 11, 2018-05-27 16:00
Golf Teamet - Team Nätserve2-0
(6-0, 6-2)
2-0
Div 11, 2018-05-22 21:00
Powerpuffpinglorna - Team WP2-0
(6-1, 6-0)
2-0
Div 11, 2018-05-20 16:00
Los Pescadores - Juntog2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 11, 2018-05-20 16:00
50+ - Lag Kryss1-2
(2-6, 6-4, 2-6)
0-2
Div 11, 2018-05-20 16:00
Team Nätserve - Lag Kryss0-2
(1-6, 4-6)
0-2
Div 11, 2018-05-13 16:00
Golf Teamet - Juntog2-0
(6-4, 6-4)
2-0
Div 11, 2018-05-13 17:00
Powerpuffpinglorna - Team Nätserve0-2
(3-6, 1-6)
0-2
Div 11, 2018-05-06 16:00
Los Pescadores - 50+2-0
(6-3, 7-5)
2-0
Div 11, 2018-05-06 16:00
Division 12
28 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Los Pollos - Team Wolf2-0
(6-0, 6-0)
2-0
wo
Div 12, 2018-07-04 18:00
Davidsson & Frahm - I Love Pizza2-0
(6-4, 6-2)
2-0
Div 12, 2018-07-02 18:00
Startklar - Andörn2-0
(7-5, 6-3)
2-0
Div 12, 2018-06-17 20:30
Davidsson & Frahm - Los Pollos2-0
(6-1, 6-2)
2-0
Div 12, 2018-06-17 20:30
I Love Pizza - Team Wolf2-0
(6-1, 6-3)
2-0
Div 12, 2018-06-14 21:00
H & J - Los Pollos2-1
(4-6, 6-1, 10-4)
2-0
Div 12, 2018-06-14 19:00
Svahn - H & J2-0
(7-5, 6-3)
2-0
Div 12, 2018-06-13 19:00
Davidsson & Frahm - Andörn2-1
(5-7, 6-4, 6-3)
2-0
Div 12, 2018-06-13 22:58
Svahn - Los Pollos2-0
(6-3, 7-5)
2-0
Div 12, 2018-06-10 20:30
Team Wolf - Startklar2-0
(7-5, 6-2)
2-0
Div 12, 2018-06-10 20:30
I Love Pizza - Svahn2-1
(2-6, 7-5, 7-5)
2-0
Div 12, 2018-06-10 10:00
I Love Pizza - H & J2-0
(7-5, 7-5)
2-0
Div 12, 2018-05-24 20:00
I Love Pizza - Los Pollos2-0
(6-1, 6-2)
2-0
Div 12, 2018-06-06 20:30
Andörn - Svahn2-0
(6-0, 6-0)
2-0
WO
Div 12, 2018-06-03 20:30
I Love Pizza - Startklar2-1
(6-4, 4-6, 6-2)
2-0
Div 12, 2018-06-03 20:30
Davidsson & Frahm - Team Wolf2-0
(6-2, 6-1)
2-0
Div 12, 2018-06-03 20:30
Andörn - Los Pollos2-1
(6-1, 4-6, 6-2)
2-0
Div 12, 2018-06-02 10:00
Svahn - Team Wolf2-0
(6-3, 6-1)
2-0
Div 12, 2018-05-27 20:30
H & J - Andörn2-0
(6-4, 7-5)
2-0
Div 12, 2018-05-27 20:30
Davidsson & Frahm - Startklar2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 12, 2018-05-27 20:30
I Love Pizza - Andörn2-0
(6-2, 6-1)
2-0
Div 12, 2018-05-21 20:30
Team Wolf - Andörn2-1
(5-7, 7-5, 6-2)
2-0
Div 12, 2018-05-23 20:00
H & J - Team Wolf2-1
(5-7, 6-4, 6-2)
2-0
Spelar gärna igen :)
Div 12, 2018-05-20 00:00
Svahn - Startklar2-0
(7-5, 6-4)
2-0
Div 12, 2018-05-20 20:30
Davidsson & Frahm - H & J2-0
(6-4, 6-4)
2-0
Div 12, 2018-05-16 17:00
Davidsson & Frahm - Svahn2-1
(6-0, 4-6, 7-6)
2-0
Div 12, 2018-05-13 20:30
Startklar - H & J2-1
(6-2, 6-7, 6-3)
2-0
Div 12, 2018-05-13 20:30
Los Pollos - Startklar2-0
(6-2, 6-4)
2-0
Div 12, 2018-05-06 20:30
Division 13
28 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Spetsnaz - Karantän2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 13, 2018-05-27 17:30
Karantän - Consilium Grå2-0
(6-0, 6-3)
2-0
Div 13, 2018-06-19 21:00
Team Kix - Grinding Gringos2-0
(6-4, 6-2)
2-0
Div 13, 2018-06-19 20:00
Dos Duros Demonios - Team Läsk0-2
(3-6, 3-6)
0-2
En riktigt kul jämn match, tråkigt bara att det inte var originalet Team Läsk : )
Div 13, 2018-06-17 17:30
Team Kix - S*M*A*S*H2-0
(6-3, 6-2)
2-0
Div 13, 2018-06-17 16:00
Spetsnaz - Grinding Gringos2-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 13, 2018-06-17 16:00
Team Läsk - S*M*A*S*H2-0
(6-3, 6-3)
2-0
Div 13, 2018-06-13 20:30
Dos Duros Demonios - Spetsnaz0-2
(0-6, 0-6)
0-2
Suck! : )
Div 13, 2018-06-10 16:00
Consilium Grå - Grinding Gringos2-1
(4-6, 6-4, 10-5)
2-0
Div 13, 2018-06-03 16:00
Team Läsk - Karantän2-1
(6-3, 4-6, 6-0)
2-0
Div 13, 2018-06-10 17:30
S*M*A*S*H - Consilium Grå2-1
(0-6, 6-2, 6-4)
2-0
Div 13, 2018-06-10 17:30
S*M*A*S*H - Karantän2-0
(6-4, 6-4)
2-0
Div 13, 2018-06-03 17:30
Spetsnaz - Team Läsk2-0
(6-1, 6-0)
2-0
Div 13, 2018-06-03 17:30
Dos Duros Demonios - Team Kix0-2
(4-6, 3-6)
0-2
Jävla ungdomar ; )
Div 13, 2018-05-31 22:09
Team Kix - Consilium Grå2-0
(6-1, 6-0)
2-0
Div 13, 2018-05-29 21:00
Grinding Gringos - S*M*A*S*H2-0
(7-5, 6-4)
2-0
Bra och jämn match!
Div 13, 2018-05-27 17:30
Dos Duros Demonios - Consilium Grå2-0
(6-2, 6-4)
2-0
Div 13, 2018-05-27 16:00
Team Kix - Team Läsk2-0
(6-2, 6-0)
2-0
Div 13, 2018-05-27 16:00
Team Kix - Karantän2-0
(6-2, 6-1)
2-0
Div 13, 2018-05-22 20:30
Dos Duros Demonios - Grinding Gringos2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Kul match med långa jämna game
Div 13, 2018-05-13 17:30
Dos Duros Demonios - S*M*A*S*H2-1
(6-1, 1-6, 6-1)
2-0
Riktigt kul match : )
Div 13, 2018-05-20 20:30
Spetsnaz - Team Kix2-1
(6-4, 6-7, 10-8)
2-0
Div 13, 2018-05-20 17:30
Karantän - Grinding Gringos2-1
(4-6, 6-3, 10-8)
2-0
Div 13, 2018-05-20 17:30
Team Läsk - Consilium Grå2-1
(6-7, 6-4, 10-6)
2-0
Div 13, 2018-05-20 16:00
Spetsnaz - Consilium Grå2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 13, 2018-05-13 16:00
Grinding Gringos - Team Läsk2-0
(6-4, 7-5)
2-0
Div 13, 2018-05-08 19:00
Dos Duros Demonios - Karantän0-2
(3-6, 2-6)
0-2
Riktigt kul kämpar match
Div 13, 2018-05-06 17:30
Spetsnaz - S*M*A*S*H2-0
(6-3, 6-1)
2-0
Div 13, 2018-05-06 16:00
Division 14
28 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Team ESNY - Fernados0-2
(0-6, 0-6)
0-2
Wo
Div 14, 2018-07-02 14:00
Ångman & Co - Team ESNY2-0
(6-0, 6-2)
2-0
Div 14, 2018-07-01 09:00
Ångman & Co - På Uppstuds2-1
(6-0, 5-7, 10-4)
2-0
Div 14, 2018-06-24 13:00
På Uppstuds - Team ESNY2-1
(2-6, 6-1, 6-1)
2-0
Div 14, 2018-06-21 19:00
Team Dahl - På Uppstuds2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 14, 2018-06-17 11:30
Team Nilsson/Heeringson - Ångman & Co2-0
(6-2, 6-1)
2-0
Div 14, 2018-06-14 19:00
Fernados - På Uppstuds2-1
(6-4, 2-6, 10-5)
2-0
Div 14, 2018-06-14 19:00
Team Idnet - Jambo2-0
(7-5, 6-1)
2-0
Div 14, 2018-06-11 20:30
Team Idnet - Fernados2-0
(6-1, 6-0)
2-0
Div 14, 2018-06-10 20:30
Jambo - Ångman & Co2-1
(6-2, 4-6, 10-8)
2-0
Div 14, 2018-06-10 20:30
Team Dahl - Team Nilsson/Heeringson2-0
(6-4, 6-4)
2-0
Div 14, 2018-06-10 19:00
Jambo - Team ESNY2-0
(6-0, 6-2)
2-0
Div 14, 2018-06-06 19:00
Team Idnet - På Uppstuds2-0
(6-4, 6-2)
2-0
Div 14, 2018-06-03 19:00
Jambo - Fernados2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 14, 2018-06-03 20:30
Team Nilsson/Heeringson - Team ESNY2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 14, 2018-06-03 19:00
Team Dahl - Ångman & Co2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 14, 2018-06-03 20:30
Team Dahl - Team ESNY2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 14, 2018-05-30 21:00
Team Nilsson/Heeringson - Team Idnet2-0
(7-5, 6-4)
2-0
Div 14, 2018-05-30 19:00
Team Dahl - Jambo2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 14, 2018-05-27 20:30
Ångman & Co - Team Idnet2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 14, 2018-05-24 22:00
Team Nilsson/Heeringson - Fernados2-0
(6-3, 6-3)
2-0
Div 14, 2018-05-23 20:30
Jambo - På Uppstuds2-0
(6-1, 6-2)
2-0
Div 14, 2018-05-21 19:00
Team Nilsson/Heeringson - På Uppstuds2-0
(6-0, 6-2)
2-0
Div 14, 2018-05-14 19:00
Team Idnet - Team Dahl2-0
(6-3, 6-2)
2-0
Div 14, 2018-05-13 19:00
Ångman & Co - Fernados2-0
(7-6, 6-4)
2-0
Div 14, 2018-05-13 19:00
Team Nilsson/Heeringson - Jambo2-0
(6-1, 6-2)
2-0
Div 14, 2018-05-10 17:30
Team Idnet - Team ESNY2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 14, 2018-05-06 20:30
Team Dahl - Fernados2-0
(6-1, 6-0)
2-0
Div 14, 2018-05-06 19:00