PADELLIGAN GÖTEBORG OMGÅNG 4 (180311-180424)

Bokade matcher
Visar av 55 matcher
Lag
Lag Kryss - HAJJ
Bana 5
Div 11, 2018-04-22 16:00
Ventoux - Team Wolf
Bana 4
Div 11, 2018-04-22 16:00
Sundell/Eriksson - Sträck ut längre
Bana 7
Div 11, 2018-04-22 16:00
H & J - Team Idnet
Bana 3
Div 13, 2018-04-22 16:00
Los Pollos - Consilium Orange
Bana 2
Div 13, 2018-04-22 16:00
50+ - Holst & Co
Bana 6
Div 11, 2018-04-22 16:00
Team BoB - Fisher & Duvsund
Bana 5
Div 9, 2018-04-22 17:30
Team Meysson - Team Ryggskott
Bana 4
Div 9, 2018-04-22 17:30
Team Kix - Talcoth/Nygren
Bana 3
Div 13, 2018-04-22 17:30
ÅF Number1 - Sillen & Bosse
Bana 2
Div 13, 2018-04-22 17:30
Resultat
316 av 392 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Lag Laget - Onepartnergroup2-0
(6-2, 6-4)
2-0
Div 6, 2018-04-21 15:00
Fjollan_måbrink - Lag Lysekil2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Wo
Div 7, 2018-04-21 12:11
Adielsson/Wikström - Team Slice and Dice2-0
(6-1, 6-3)
2-0
Div 2, 2018-04-09 20:30
Team Bergelin - PCW-PadelClub2-0
(6-4, 6-2)
2-0
Div 4, 2018-04-16 17:30
Team Pollex - Team Gummiarm2-0
(6-4, 6-3)
2-0
Div 9, 2018-04-19 20:00
Onepartnergroup - Ingos Hjältar2-0
(6-2, 7-5)
2-0
Div 6, 2018-04-19 20:00
Golf Teamet - Säljarna2-0
(6-4, 6-4)
2-0
Div 10, 2018-04-19 19:00
Derome Killerz - Fatamorgana 2-0
(6-1, 6-0)
2-0
Div 7, 2018-04-17 20:30
Deucebags - Golf Teamet2-0
(6-0, 6-0)
2-0
WO
Div 10, 2018-04-15 19:00
Lag Lång & Blond - Telia IF Gul2-1
(6-4, 2-6, 6-2)
2-0
Div 4, 2018-04-16 17:30
Svahn - Startklar2-0
(6-0, 6-4)
2-0
Div 12, 2018-04-18 23:00
Dr H Padel - KAMBUA Inter.2-0
(6-4, 6-2)
2-0
Div 10, 2018-04-18 20:30
Team Meysson - Prefabsystem Syd2-0
(6-3, 6-0)
2-0
Div 9, 2018-04-17 21:00
Team Floda - Lag KKWL2-1
(7-6, 6-7, 10-6)
2-0
Div 8, 2018-04-17 19:00
ÅF Number1 - Talcoth/Nygren2-1
(7-6, 6-7, 11-9)
2-0
Div 13, 2018-04-18 20:00
Lag Carlström - Lag Gubbarna2-0
(6-3, 6-0)
2-0
Div 1, 2018-04-16 20:30
Team K.K. - Team Slice and Dice2-0
(6-4, 6-3)
2-0
Div 2, 2018-04-04 20:30
Lag Hilfe - Lag Lysekil2-1
(5-7, 7-6, 10-2)
2-0
Div 7, 2018-04-17 20:30
Team Nätrull - TC Padel2-0
(6-2, 7-5)
2-0
Div 7, 2018-04-17 00:00
Gli Azzurri - Rönneklev & Johansson2-0
(6-3, 6-3)
2-0
Div 8, 2018-04-17 19:00
Lag Ordning - Telia IF Blå2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 8, 2018-04-17 19:00
Lag KKWL - Tuve Bad Boys2-0
(6-1, 6-0)
2-0
Div 8, 2018-04-17 19:00
Team Fors - Utby Padel2-1
(5-7, 7-6, 10-3)
2-0
Div 6, 2018-04-17 17:30
Dr. Hauneken - Team P&P2-0
(6-0, 6-0)
2-0
wo
Div 6, 2018-04-17 19:12
Ingos Hjältar - La Familia0-2
(0-6, 1-6)
0-2
Div 6, 2018-04-17 18:00
Wienerbrödssidan - Ångman & Co2-0
(6-2, 7-5)
2-0
Div 14, 2018-04-15 19:00
Tennisdamerna - Snobbar som lobbar2-0
(7-5, 6-3)
2-0
Div 3, 2018-04-16 19:00
Karantän - Grinding Gringos2-0
(7-6, 6-4)
2-0
Div 14, 2018-04-08 19:00
Pingispojkarna - To B2-0
(6-3, 6-4)
2-0
Div 1, 2018-04-16 20:30
Lag Bengt Glennis - Lag DJEJ2-0
(6-3, 6-3)
2-0
Div 5, 2018-04-16 17:30
Los Amigos - Los Svenssons2-0
(6-3, 7-6)
2-0
Div 1, 2018-04-16 20:30
Team Carlobolaget - Lag Påblööös2-0
(6-4, 7-6)
2-0
Div 1, 2018-04-16 20:30
Los Guerreros - Team Åberg/West2-0
(7-6, 6-3)
2-0
Div 2, 2018-04-16 20:30
Lag PDL - Adielsson/Wikström2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 2, 2018-04-16 21:00
Team Bergelin - Lag GPV2-1
(6-1, 3-6, 6-4)
2-0
Div 4, 2018-04-16 17:30
Lag Nörda - Snobbar som lobbar2-0
(6-4, 6-1)
2-0
Div 3, 2018-04-09 21:00
Lag Nörda - Team YNWA2-1
(7-5, 2-6, 10-8)
2-0
Div 3, 2018-04-16 21:00
I Love Pizza - Eva´s Schnitzlar2-1
(6-4, 4-6, 6-3)
2-0
Div 12, 2018-04-16 19:00
Huchuy Qosco - Lag Landvetter2-0
(6-4, 6-4)
2-0
Div 3, 2018-04-16 19:00
Team Flåren - Team Slash2-0
(6-2, 6-3)
2-0
Div 5, 2018-04-16 17:30
Redbull Örgryte - Team Ace2-1
(6-7, 7-5, 10-8)
2-0
Div 5, 2018-04-16 17:30
Hans & Gabor - Lag Jidegren/Bäck2-0
(6-2, 6-0)
2-0
Div 5, 2018-04-16 18:00
Team Turtles - Nord & Co2-0
(6-0, 6-2)
2-0
Div 12, 2018-04-15 10:00
Nonames - Team WP0-2
(0-6, 0-6)
0-2
Var tvungna att lämna walk over pga sjukdom
Div 10, 2018-04-01 19:00
Karantän - Skorpsidan2-0
(6-4, 6-3)
2-0
Div 14, 2018-04-15 20:30
I Love Pizza - Startklar2-1
(6-2, 5-7, 6-2)
2-0
Div 12, 2018-04-15 20:30
Holst & Co - HAJJ2-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 11, 2018-04-15 16:00
Stridh & Co - Grinding Gringos2-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 14, 2018-04-15 19:00
Team Pollex - Team Ryggskott2-0
(6-2, 6-1)
2-0
Div 9, 2018-04-15 17:30
Eva´s Schnitzlar - Powerpuffpinglorna2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 12, 2018-04-15 20:30
Säljarna - KAMBUA Inter.0-2
(1-6, 5-7)
0-2
Div 10, 2018-04-15 19:00
Team Gummiarm - Team Släggan2-0
(6-3, 6-2)
2-0
Div 9, 2018-04-15 17:30
Billingen Hills - Team WP2-0
(7-5, 6-0)
2-0
Div 10, 2018-04-15 19:00
Sillen & Bosse - Consilium Orange2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 13, 2018-04-15 17:30
Ventoux - Sträck ut längre2-0
(6-2, 7-6)
2-0
Div 11, 2018-04-15 16:00
Fisher & Duvsund - Team Meysson2-0
(6-4, 7-5)
2-0
Div 9, 2018-04-15 17:30
Team BoB - Prefabsystem Syd2-0
(6-4, 6-4)
2-0
Div 9, 2018-04-15 17:30
Los Pollos - H & J2-0
(6-3, 6-4)
2-0
Div 13, 2018-04-15 16:00
Team Kix - Team Idnet2-0
(6-3, 6-2)
2-0
Div 13, 2018-04-15 16:00
50+ - Team Wolf2-0
(6-2, 6-0)
2-0
Div 11, 2018-04-15 16:00
Lag Påblööös - To B2-1
(3-6, 6-3, 6-3)
2-0
Div 1, 2018-04-15 14:00
To B - Lag Gubbarna2-0
(6-4, 6-4)
2-0
Div 1, 2018-04-15 16:00
Los Amigos - Lag Påblööös2-1
(6-7, 6-3, 11-9)
2-0
Div 1, 2018-04-15 13:00
Dr H Padel - Nonames2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 10, 2018-04-15 19:00
Adielsson/Wikström - Team Åberg/West2-0
(6-0, 6-3)
2-0
Div 2, 2018-04-15 14:00
Pingispojkarna - Lag Påblööös2-0
(6-0, 6-2)
2-0
Div 1, 2018-04-15 11:00
Gli Azzurri - Lag KKWL2-0
(6-4, 7-5)
2-0
Go match!
Div 8, 2018-04-14 18:45
Sundell/Eriksson - Lag Kryss2-0
(6-1, 7-6)
2-0
Div 11, 2018-04-14 00:00
Onepartnergroup - Team P&P2-0
(6-0, 6-0)
2-0
WO. Motstånd dök inte upp.
Div 6, 2018-04-10 17:30
Lag PDL - Team Åberg/West2-1
(6-4, 3-6, 6-4)
2-0
Div 2, 2018-04-13 09:00
Team Fors - La Familia2-0
(7-5, 6-3)
2-0
Div 6, 2018-04-12 17:30
Lag PDL - Team Slice and Dice2-0
(6-4, 7-6)
2-0
Div 2, 2018-04-12 17:00
Powerpuffpinglorna - Svahn2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 12, 2018-04-11 20:30
Team Ryggskott - Prefabsystem Syd2-1
(6-4, 4-6, 6-1)
2-0
Div 9, 2018-04-11 20:30
Sträck ut längre - Team Wolf2-0
(6-2, 6-1)
2-0
Div 11, 2018-04-08 16:00
Eva´s Schnitzlar - Startklar2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 12, 2018-04-11 19:00
Lag Landvetter - Lag Ale2-0
(7-6, 6-2)
2-0
Div 3, 2018-04-02 19:00
Lag Hilfe - Fatamorgana 2-1
(6-3, 1-6, 6-1)
2-0
Div 7, 2018-04-10 20:30
Sillen & Bosse - Team Kix2-0
(7-6, 6-1)
2-0
Div 13, 2018-04-10 20:30
Gödegybbarna - TC Padel2-0
(6-2, 6-4)
2-0
Div 7, 2018-04-10 20:30
Gli Azzurri - Tuve Bad Boys2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 8, 2018-04-10 19:00
Lag Ordning - Rönneklev & Johansson2-1
(6-4, 3-6, 6-3)
2-0
Div 8, 2018-04-10 19:00
Team Moveup - Telia IF Blå2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 8, 2018-04-10 20:00
Dr. Hauneken - Utby Padel2-1
(4-6, 6-3, 6-2)
2-0
Div 6, 2018-04-10 17:30
Lag Laget - Team P&P2-0
(6-4, 6-3)
2-0
Div 6, 2018-04-10 17:30
Svahn - Eva´s Schnitzlar2-1
(7-5, 1-6, 6-4)
2-0
Div 12, 2018-04-09 19:00
Team Carlobolaget - Pingispojkarna2-1
(4-6, 6-3, 6-4)
2-0
Div 1, 2018-04-09 20:30
Lag PDL - Team K.K.2-0
(6-1, 6-2)
2-0
Div 2, 2018-04-09 20:30
PCW-PadelClub - Lag GPV2-0
(6-3, 7-5)
2-0
Div 4, 2018-04-09 17:30
Los Svenssons - Lag Carlström1-2
(6-4, 3-6, 6-7)
0-2
Div 1, 2018-04-09 20:30
Lag Evertz - Team Åberg/West2-0
(7-6, 6-4)
2-0
Div 2, 2018-04-09 00:00
Team YNWA - Lag Landvetter2-0
(7-5, 6-3)
2-0
Div 3, 2018-04-09 19:00
Los Guerreros - FoF Benevent0-2
(3-6, 1-6)
0-2
Div 2, 2018-04-09 20:30
Lag Lång & Blond - Team Slowguys2-0
(7-5, 6-4)
2-0
Div 4, 2018-04-09 17:30
Team Läsk - Ångman & Co2-1
(6-0, 3-6, 12-10)
2-0
Div 14, 2018-04-08 20:30
Lag Bengt Glennis - Lag Jidegren/Bäck2-0
(6-4, 6-3)
2-0
Div 5, 2018-04-09 17:30
Team Thyr - Lag Cash2-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 4, 2018-04-09 19:00
Telia IF Gul - Team Bergelin2-1
(6-3, 2-6, 6-3)
2-0
Div 4, 2018-04-09 17:30
Huchuy Qosco - Lag Ale2-1
(7-6, 2-6, 6-3)
2-0
Div 3, 2018-04-09 19:00
Team Arvidsson / Larsson - Tennisdamerna2-1
(5-7, 6-4, 6-0)
2-0
Div 3, 2018-04-09 19:00
Hans & Gabor - Redbull Örgryte2-0
(6-0, 6-2)
2-0
Div 5, 2018-04-09 17:30
Team Flåren - Lag DJEJ2-0
(6-3, 7-5)
2-0
Div 5, 2018-04-09 17:30
Billingen Hills - Nonames2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 10, 2018-04-08 19:00
Team Ace - Team Slash2-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 5, 2018-04-09 17:30
Stridh & Co - Wienerbrödssidan2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 14, 2018-04-08 19:00
Team Turtles - Andörn2-0
(6-0, 7-5)
2-0
Div 12, 2018-04-08 20:30
ÅF Number1 - Consilium Orange2-0
(6-2, 6-0)
2-0
Div 13, 2018-04-08 17:30
Team Thyr - Lag Lång & Blond2-1
(4-6, 6-1, 6-2)
2-0
Div 4, 2018-03-26 19:00
Powerpuffpinglorna - Nord & Co2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 12, 2018-04-08 20:30
Skorpsidan - Consilium Grå0-2
(4-6, 3-6)
0-2
Div 14, 2018-04-08 20:30
Dr H Padel - Deucebags2-1
(3-6, 7-5, 10-8)
2-0
Div 10, 2018-04-08 00:00
Säljarna - Team WP2-0
(7-5, 6-2)
2-0
Div 10, 2018-04-08 19:00
Team Ace - Hans & Gabor2-1
(1-6, 6-4, 6-3)
2-0
Div 5, 2018-04-02 17:30
Talcoth/Nygren - Team Idnet2-0
(6-2, 6-1)
2-0
Div 13, 2018-04-08 17:30
HAJJ - 50+2-0
(6-3, 6-4)
2-0
Div 11, 2018-04-08 00:00
Team Pollex - Team Meysson2-0
(6-3, 6-1)
2-0
Div 9, 2018-04-08 17:30
Fisher & Duvsund - Prefabsystem Syd2-0
(6-3, 6-1)
2-0
Div 9, 2018-04-08 17:30
Holst & Co - Sundell/Eriksson2-0
(6-3, 7-5)
2-0
Div 11, 2018-04-08 16:00
Ventoux - Lag Kryss2-0
(6-3, 6-4)
2-0
Div 11, 2018-04-08 16:00
Team Kix - Los Pollos2-0
(6-3, 6-1)
2-0
Div 13, 2018-04-08 16:00
Team Arvidsson / Larsson - Lag Ale2-1
(6-3, 1-6, 6-4)
2-0
Div 3, 2018-04-08 15:45
Nonames - Deucebags2-0
(6-3, 6-0)
2-0
Div 10, 2018-04-01 19:00
Nonames - Säljarna2-0
(6-2, 6-4)
2-0
Div 10, 2018-04-01 19:00
Lag Laget - La Familia2-1
(4-6, 6-3, 6-4)
2-0
Div 6, 2018-04-07 11:00
Sundell/Eriksson - HAJJ2-0
(6-2, 7-6)
2-0
Div 11, 2018-04-01 16:00
Holst & Co - Ventoux2-0
(7-6, 7-6)
2-0
Div 11, 2018-04-06 20:00
Ventoux - HAJJ2-0
(6-3, 6-2)
2-0
Div 11, 2018-03-25 16:00
La Familia - Dr. Hauneken2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 6, 2018-04-05 19:00
H & J - Consilium Orange2-0
(6-1, 7-5)
2-0
Trevliga killar vi spelade mot :)
Div 13, 2018-04-05 16:00
Andörn - Powerpuffpinglorna1-2
(7-5, 5-7, 4-6)
0-2
Div 12, 2018-04-04 21:00
Lag Carlström - To B2-0
(7-6, 6-0)
2-0
Div 1, 2018-04-02 20:30
Los Svenssons - To B2-0
(7-6, 6-3)
2-0
Div 1, 2018-03-26 20:30
Team Thyr - Lag GPV2-1
(6-0, 4-6, 6-1)
2-0
Div 4, 2018-04-04 19:00
Consilium Grå - Ångman & Co2-0
(6-3, 6-1)
2-0
Div 14, 2018-04-01 20:30
Derome Killerz - TC Padel2-0
(6-3, 6-2)
2-0
Div 7, 2018-04-03 20:30
Team Nätrull - Lag Hilfe2-1
(2-6, 6-2, 6-2)
2-0
Div 7, 2018-04-03 20:30
Lag Lysekil - Gödegybbarna2-1
(4-6, 6-2, 6-3)
2-0
Div 7, 2018-04-03 20:30
Rönneklev & Johansson - Tuve Bad Boys2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 8, 2018-04-03 19:00
Telia IF Blå - Lag KKWL2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 8, 2018-04-03 20:00
Gli Azzurri - Team Floda2-0
(6-4, 6-2)
2-0
Div 8, 2018-04-03 19:00
Lag Ordning - Team Moveup2-0
(6-2, 6-3)
2-0
Div 8, 2018-04-03 19:00
Lag Laget - Utby Padel2-0
(6-3, 7-6)
2-0
Div 6, 2018-04-03 17:30
Team Thyr - PCW-PadelClub2-0
(6-0, 6-3)
2-0
Div 4, 2018-04-02 19:00
Team Fors - Ingos Hjältar0-2
(2-6, 2-6)
0-2
Div 6, 2018-04-03 18:00
Derome Killerz - Lag Hilfe2-0
(6-2, 6-4)
2-0
Div 7, 2018-03-27 20:30
Stridh & Co - Team Läsk2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 14, 2018-04-01 19:00
Nord & Co - I Love Pizza2-1
(1-6, 6-3, 6-1)
2-0
Div 12, 2018-04-02 20:30
ÅF Number1 - Team Idnet2-0
(6-4, 6-0)
2-0
Div 13, 2018-04-01 17:30
Team Carlobolaget - Lag Carlström1-2
(6-1, 6-7, 1-6)
0-2
Div 1, 2018-03-26 20:30
Team Carlobolaget - Lag Gubbarna2-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 1, 2018-04-02 20:30
Team YNWA - Snobbar som lobbar2-0
(6-2, 6-4)
2-0
Div 3, 2018-04-02 19:00
Los Svenssons - Lag Påblööös2-0
(6-4, 6-3)
2-0
Div 1, 2018-04-02 20:30
Tennisdamerna - Huchuy Qosco2-0
(6-3, 7-5)
2-0
Div 3, 2018-04-02 19:00
Team Arvidsson / Larsson - Lag Nörda2-1
(7-5, 6-7, 10-5)
2-0
Div 3, 2018-04-02 19:00
Team Bergelin - Team Slowguys2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 4, 2018-04-02 17:30
Team Gummiarm - Team Ryggskott2-0
(6-1, 7-5)
2-0
Div 9, 2018-04-02 17:30
Lag DJEJ - Team Slash2-0
(7-5, 6-0)
2-0
Div 5, 2018-04-02 17:30
Lag Cash - Lag Lång & Blond2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 4, 2018-04-02 18:00
Utby Padel - Ingos Hjältar2-0
(6-4, 6-2)
2-0
Div 6, 2018-04-02 16:00
Talcoth/Nygren - Los Pollos2-0
(6-3, 6-0)
2-0
Div 13, 2018-04-02 10:00
Lag GPV - Telia IF Gul2-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 4, 2018-03-19 17:30
Lag Kryss - Team Wolf2-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 11, 2018-04-02 11:00
Skorpsidan - Wienerbrödssidan2-0
(6-3, 6-2)
2-0
Div 14, 2018-04-01 19:30
Karantän - Wienerbrödssidan2-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 14, 2018-04-01 19:00
Team Turtles - Svahn2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 12, 2018-04-01 20:30
Fisher & Duvsund - Team Släggan2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 9, 2018-04-01 17:30
Sträck ut längre - 50+1-2
(6-4, 3-6, 3-6)
0-2
Div 11, 2018-04-01 16:00
Team Turtles - Startklar2-0
(7-5, 6-0)
2-0
Div 12, 2018-03-29 17:00
Huchuy Qosco - Lag Nörda2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 3, 2018-03-30 09:00
Deucebags - Billingen Hills2-1
(5-7, 6-1, 6-2)
2-0
Div 10, 2018-03-29 16:00
La Familia - Onepartnergroup2-1
(6-2, 0-6, 6-3)
2-0
Div 6, 2018-03-27 17:30
Prefabsystem Syd - Team Pollex2-0
(6-1, 6-3)
2-0
Div 9, 2018-03-28 21:00
Fjollan_måbrink - Fatamorgana 2-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 7, 2018-03-28 20:30
Hans & Gabor - Team Flåren2-0
(6-3, 6-0)
2-0
Div 5, 2018-03-28 19:00
Gli Azzurri - Telia IF Blå2-0
(6-1, 6-2)
2-0
Div 8, 2018-03-27 19:00
Lag Lysekil - TC Padel2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 7, 2018-03-27 20:30
Fjollan_måbrink - Team Nätrull2-0
(6-1, 6-2)
2-0
Div 7, 2018-03-27 20:30
Team Fors - Dr. Hauneken2-1
(6-4, 6-7, 10-7)
2-0
Div 6, 2018-03-27 17:30
Gödegybbarna - Fatamorgana 2-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 7, 2018-03-27 20:30
Utby Padel - Onepartnergroup2-0
(6-1, 6-0)
2-0
Div 6, 2018-03-27 17:30
Team Moveup - Rönneklev & Johansson2-1
(6-1, 1-6, 10-4)
2-0
Div 8, 2018-03-27 20:00
Lag KKWL - Lag Ordning2-1
(4-6, 6-2, 7-6)
2-0
Div 8, 2018-03-27 19:00
Team Floda - Tuve Bad Boys2-0
(6-3, 6-2)
2-0
Div 8, 2018-03-27 19:00
Team BoB - Team Gummiarm2-0
(7-5, 6-4)
2-0
Div 9, 2018-03-27 17:00
Team P&P - Ingos Hjältar2-0
(6-2, 6-0)
2-0
Div 6, 2018-03-27 17:30
Los Amigos - Lag Gubbarna2-1
(6-3, 6-7, 6-1)
2-0
Div 1, 2018-03-26 20:30
Los Guerreros - Lag Evertz2-1
(6-7, 6-4, 10-7)
2-0
Div 2, 2018-03-26 20:30
Tennisdamerna - Lag Landvetter2-0
(6-4, 6-4)
2-0
Div 3, 2018-03-26 19:00
PCW-PadelClub - Telia IF Gul2-0
(6-0, 6-4)
2-0
Div 4, 2018-03-26 17:30
Powerpuffpinglorna - I Love Pizza2-1
(6-4, 1-6, 6-4)
2-0
Div 12, 2018-03-26 20:30
Team Bergelin - Lag Cash2-0
(6-1, 6-0)
2-0
Div 4, 2018-03-26 17:30
Lag Ale - Team YNWA2-1
(5-7, 6-3, 6-4)
2-0
Div 3, 2018-03-26 19:00
Adielsson/Wikström - FoF Benevent2-1
(3-6, 7-6, 10-8)
2-0
Div 2, 2018-03-26 20:00
Team Arvidsson / Larsson - Snobbar som lobbar2-0
(6-0, 6-3)
2-0
Div 3, 2018-03-26 19:00
Dr. Hauneken - Ingos Hjältar2-0
(6-4, 6-2)
2-0
Div 6, 2018-03-26 19:00
Redbull Örgryte - Team Flåren2-1
(5-7, 7-6, 10-8)
2-0
Div 5, 2018-03-26 17:30
Lag GPV - Team Slowguys2-0
(6-1, 6-0)
2-0
Div 4, 2018-03-26 17:30
Hans & Gabor - Team Slash2-0
(6-4, 6-1)
2-0
Div 5, 2018-03-26 17:30
Team Ace - Lag Bengt Glennis2-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 5, 2018-03-26 17:30
Deucebags - Team WP2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 10, 2018-03-25 19:00
Stridh & Co - Ångman & Co2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 14, 2018-03-25 20:30
Team Turtles - Powerpuffpinglorna2-1
(4-6, 6-0, 6-3)
2-0
Div 12, 2018-03-25 20:30
ÅF Number1 - H & J2-1
(3-6, 7-6, 6-1)
2-0
Div 13, 2018-03-25 17:30
I Love Pizza - Andörn2-0
(6-1, 7-5)
2-0
Div 12, 2018-03-25 20:30
Grinding Gringos - Consilium Grå1-2
(6-3, 2-6, 4-6)
0-2
Div 14, 2018-03-25 20:30
Karantän - Team Läsk2-0
(6-3, 6-1)
2-0
Div 14, 2018-03-25 19:00
Fisher & Duvsund - Team Ryggskott2-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 9, 2018-03-25 20:30
Startklar - Nord & Co2-0
(6-3, 6-4)
2-0
Div 12, 2018-03-25 20:30
KAMBUA Inter. - Billingen Hills2-1
(7-5, 5-7, 6-2)
2-0
Div 10, 2018-03-25 19:00
Dr H Padel - Golf Teamet2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 10, 2018-03-25 19:00
Sträck ut längre - Lag Kryss2-1
(6-2, 1-6, 7-6)
2-0
Div 11, 2018-03-25 16:00
Los Pollos - Team Idnet2-0
(6-2, 6-1)
2-0
Div 13, 2018-03-25 17:30
Team Gummiarm - Team Meysson2-0
(6-3, 6-3)
2-0
Div 9, 2018-03-25 17:30
Team Pollex - Team BoB2-1
(6-0, 5-7, 6-3)
2-0
Div 9, 2018-03-25 17:30
Prefabsystem Syd - Team Släggan2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 9, 2018-03-25 17:30
50+ - Sundell/Eriksson2-1
(4-6, 6-4, 6-4)
2-0
Div 11, 2018-03-25 16:00
Team Bergelin - Lag Lång & Blond2-0
(6-3, 6-3)
2-0
Div 4, 2018-03-19 17:30
Holst & Co - Team Wolf2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 11, 2018-03-25 16:00
Talcoth/Nygren - Sillen & Bosse2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 13, 2018-03-25 16:00
Team Kix - Consilium Orange2-0
(7-6, 6-1)
2-0
Div 13, 2018-03-24 14:00
Stridh & Co - Karantän2-0
(6-2, 6-1)
2-0
Div 14, 2018-03-22 17:30
H & J - Team Kix2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 13, 2018-03-22 16:00
Team Turtles - I Love Pizza0-2
(5-7, 4-6)
0-2
Div 12, 2018-03-22 14:00
Nord & Co - Eva´s Schnitzlar2-0
(6-3, 6-4)
2-0
Div 12, 2018-03-18 20:30
Fisher & Duvsund - Team Pollex2-0
(6-2, 6-3)
2-0
Div 9, 2018-03-21 21:00
Los Svenssons - Team Carlobolaget1-2
(3-6, 6-4, 3-6)
0-2
Div 1, 2018-03-21 20:30
Lag Lysekil - Fatamorgana 2-1
(3-6, 6-1, 6-2)
2-0
Div 7, 2018-03-20 20:30
Los Amigos - Lag Carlström2-1
(4-6, 6-3, 6-2)
2-0
Div 1, 2018-03-19 20:30
TC Padel - Lag Hilfe2-0
(6-3, 6-2)
2-0
Div 7, 2018-03-20 20:30
Gödegybbarna - Team Nätrull2-0
(6-0, 6-3)
2-0
Div 7, 2018-03-20 20:30
Fjollan_måbrink - Derome Killerz2-0
(6-1, 6-0)
2-0
Div 7, 2018-03-20 20:30
Team Floda - Rönneklev & Johansson2-0
(6-3, 6-2)
2-0
Div 8, 2018-03-20 19:00
Lag Ordning - Gli Azzurri2-0
(6-4, 6-3)
2-0
Div 8, 2018-03-20 20:40
Tuve Bad Boys - Telia IF Blå0-2
(2-6, 5-7)
0-2
Div 8, 2018-03-20 20:00
Lag KKWL - Team Moveup2-1
(5-7, 6-4, 6-1)
2-0
Div 8, 2018-03-20 19:00
Team P&P - Utby Padel2-1
(3-6, 7-5, 10-5)
2-0
Div 6, 2018-03-20 17:30
Pingispojkarna - Los Svenssons2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 1, 2018-03-19 20:30
Lag Evertz - Team K.K.2-0
(6-4, 6-2)
2-0
Div 2, 2018-03-19 00:00
Team Åberg/West - Team Slice and Dice2-1
(6-3, 2-6, 6-3)
2-0
Div 2, 2018-03-19 20:30
Team Carlobolaget - To B2-1
(4-6, 6-2, 7-5)
2-0
Div 1, 2018-03-19 20:30
Adielsson/Wikström - Los Guerreros2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 2, 2018-03-19 20:30
Team Thyr - Telia IF Gul2-0
(6-4, 7-6)
2-0
Div 4, 2018-03-19 19:00
Lag Ale - Tennisdamerna2-0
(6-3, 6-3)
2-0
Div 3, 2018-03-19 19:00
PCW-PadelClub - Team Slowguys2-1
(6-7, 6-4, 10-6)
2-0
Div 4, 2018-03-19 17:30
Huchuy Qosco - Snobbar som lobbar2-0
(7-6, 6-1)
2-0
Div 3, 2018-03-19 19:00
Dr. Hauneken - Lag Laget2-0
(6-1, 7-5)
2-0
Div 6, 2018-03-19 19:00
Lag Nörda - Lag Landvetter2-0
(7-5, 6-1)
2-0
Div 3, 2018-03-19 20:00
Team Arvidsson / Larsson - Team YNWA2-1
(6-3, 6-7, 7-6)
2-0
Div 3, 2018-03-19 19:00
Lag PDL - FoF Benevent2-1
(7-6, 6-7, 10-6)
2-0
Div 2, 2018-03-19 20:00
Hans & Gabor - Lag Bengt Glennis2-0
(6-3, 6-3)
2-0
Div 5, 2018-03-19 19:00
Redbull Örgryte - Lag DJEJ2-1
(4-6, 6-3, 7-6)
2-0
Div 5, 2018-03-19 17:30
Team Flåren - Team Ace2-0
(6-0, 6-3)
2-0
Div 5, 2018-03-19 17:30
ÅF Number1 - Los Pollos2-0
(6-2, 6-3)
2-0
Div 13, 2018-03-18 17:30
Startklar - Andörn2-0
(7-5, 6-3)
2-0
Div 12, 2018-03-18 20:30
Stridh & Co - Consilium Grå2-0
(6-0, 6-2)
2-0
Div 14, 2018-03-18 20:30
Team Meysson - Team Släggan2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 9, 2018-03-18 17:30
Sillen & Bosse - Team Idnet2-0
(6-2, 6-1)
2-0
Div 13, 2018-03-18 16:00
Lag Kryss - 50+2-0
(6-2, 6-0)
2-0
Div 11, 2018-03-18 21:00
KAMBUA Inter. - Team WP2-0
(6-2, 6-1)
2-0
Div 10, 2018-03-18 20:00
Karantän - Ångman & Co2-1
(2-6, 6-4, 10-8)
2-0
Div 14, 2018-03-18 20:00
Skorpsidan - Team Läsk1-2
(6-4, 1-6, 8-10)
0-2
Div 14, 2018-03-18 20:00
Billingen Hills - Golf Teamet2-0
(6-2, 6-0)
2-0
Div 10, 2018-03-18 19:00
Sundell/Eriksson - Ventoux0-2
(4-6, 1-6)
0-2
Div 11, 2018-03-18 16:00
Dr H Padel - Säljarna2-0
(6-3, 6-4)
2-0
Div 10, 2018-03-18 19:00
Team WP - Golf Teamet2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 10, 2018-03-18 18:00
Sträck ut längre - Holst & Co0-2
(0-6, 4-6)
0-2
Div 11, 2018-03-18 16:00
HAJJ - Team Wolf2-1
(7-5, 6-7, 10-8)
2-0
Div 11, 2018-03-18 17:00
Talcoth/Nygren - Consilium Orange2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 13, 2018-03-18 16:00
Team Slowguys - Telia IF Gul2-0
(6-3, 6-3)
2-0
Div 4, 2018-03-12 17:30
Lag Påblööös - Lag Carlström1-2
(6-3, 6-7, 3-6)
0-2
Div 1, 2018-03-12 00:00
Lag Bengt Glennis - Team Slash1-2
(6-4, 2-6, 4-6)
0-2
Div 5, 2018-03-12 00:00
Andörn - Eva´s Schnitzlar2-1
(6-3, 1-6, 6-4)
2-0
Div 12, 2018-03-11 20:30
Lag Laget - Team Fors2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 6, 2018-03-14 20:30
Team Meysson - Team BoB2-0
(6-4, 6-2)
2-0
Div 9, 2018-03-14 19:00
ÅF Number1 - Team Kix2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 13, 2018-03-13 21:00
Team Nätrull - Lag Lysekil2-1
(6-2, 4-6, 6-2)
2-0
Div 7, 2018-03-13 00:00
Gli Azzurri - Team Moveup2-0
(6-1, 6-2)
2-0
Div 8, 2018-03-13 19:00
Fjollan_måbrink - Lag Hilfe2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 7, 2018-03-13 20:30
Gödegybbarna - Derome Killerz2-0
(6-4, 6-4)
2-0
Div 7, 2018-03-13 20:30
Fatamorgana - TC Padel2-0
(7-5, 6-4)
2-0
Div 7, 2018-03-13 20:30
Lag Ordning - Tuve Bad Boys2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 8, 2018-03-13 19:00
Team Floda - Telia IF Blå2-0
(6-1, 6-2)
2-0
Div 8, 2018-03-13 19:00
Lag KKWL - Rönneklev & Johansson2-0
(6-2, 6-1)
2-0
Div 8, 2018-03-13 19:00
Team Fors - Onepartnergroup2-0
(6-3, 6-4)
2-0
Div 6, 2018-03-13 17:30
Team P&P - La Familia2-0
(7-6, 7-6)
2-0
Div 6, 2018-03-13 17:30
Los Guerreros - Lag PDL0-2
(2-6, 5-7)
0-2
Div 2, 2018-03-12 19:00
Los Amigos - To B2-0
(6-0, 6-3)
2-0
Div 1, 2018-03-12 20:30
Lag Ale - Lag Nörda2-0
(6-4, 7-5)
2-0
Div 3, 2018-03-13 10:14
Pingispojkarna - Lag Gubbarna2-0
(6-2, 6-0)
2-0
Div 1, 2018-03-12 20:30
Tennisdamerna - Team YNWA2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 3, 2018-03-12 19:00
PCW-PadelClub - Lag Cash0-2
(1-6, 2-6)
0-2
Div 4, 2018-03-12 17:30
FoF Benevent - Team Slice and Dice2-0
(7-5, 6-1)
2-0
Div 2, 2018-03-12 20:30
Team Åberg/West - Team K.K.2-1
(7-5, 0-6, 6-1)
2-0
Div 2, 2018-03-12 20:30
Adielsson/Wikström - Lag Evertz2-0
(7-6, 7-5)
2-0
Div 2, 2018-03-12 20:30
Dr H Padel - Billingen Hills2-1
(6-3, 1-6, 10-8)
2-0
Div 10, 2018-03-12 21:00
Wienerbrödssidan - Consilium Grå0-2
(0-6, 1-6)
0-2
Div 14, 2018-03-12 21:00
Lag Landvetter - Snobbar som lobbar2-1
(2-6, 6-3, 7-6)
2-0
Div 3, 2018-03-12 19:00
Team Arvidsson / Larsson - Huchuy Qosco2-0
(6-1, 6-2)
2-0
Div 3, 2018-03-12 19:00
Lag GPV - Lag Lång & Blond2-0
(6-2, 6-1)
2-0
Div 4, 2018-03-12 17:30
Team Ace - Lag DJEJ2-0
(6-3, 6-3)
2-0
Div 5, 2018-03-12 17:30
Redbull Örgryte - Lag Jidegren/Bäck2-0
(6-3, 6-4)
2-0
Div 5, 2018-03-12 17:30
KAMBUA Inter. - Nonames2-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 10, 2018-03-12 17:00
Nord & Co - Svahn2-0
(6-4, 6-2)
2-0
Div 12, 2018-03-12 17:00
Ångman & Co - Skorpsidan2-0
(6-2, 7-5)
2-0
Div 14, 2018-03-12 14:00
Deucebags - Säljarna2-0
(6-4, 6-1)
2-0
Div 10, 2018-03-11 19:00
Grinding Gringos - Team Läsk2-0
(6-3, 6-3)
2-0
Div 14, 2018-03-11 19:00
Team Ryggskott - Team Släggan2-0
(6-2, 6-3)
2-0
Tack för en trevlig match gôbbar!
Div 9, 2018-03-11 17:30
Sundell/Eriksson - Team Wolf2-0
(6-4, 6-3)
2-0
Div 11, 2018-03-11 16:00
Los Pollos - Sillen & Bosse2-1
(7-5, 3-6, 6-1)
2-0
Goa gubbar!
Div 13, 2018-03-11 17:30
Team Gummiarm - Fisher & Duvsund2-1
(3-6, 6-1, 6-4)
2-0
Div 9, 2018-03-11 17:30
Sträck ut längre - HAJJ2-1
(7-5, 2-6, 6-3)
2-0
Div 11, 2018-03-11 16:00
Talcoth/Nygren - H & J2-1
(6-3, 5-7, 6-4)
2-0
Div 13, 2018-03-11 16:00
Consilium Orange - Team Idnet2-1
(6-1, 3-6, 6-1)
2-0
Div 13, 2018-03-11 16:00
Ventoux - 50+2-1
(6-3, 0-6, 6-3)
2-0
Div 11, 2018-03-11 16:00
Holst & Co - Lag Kryss2-0
(6-2, 6-1)
2-0
Div 11, 2018-03-11 16:00
Team Thyr - Team Bergelin2-1
(3-6, 7-6, 10-3)
2-0
Div 4, 2018-03-11 00:00