GRAND DELIS SERIESPEL PDL CENTER LUND OMGÅNG 6 (180903-181022)

Resultat
110 av 150 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Johan Karstensson - Plocket0-2
(4-6, 3-6)
0-3
Div 8, 2018-09-19 18:00
Bringerts - Fixarna2-0
(6-1, 7-5)
3-0
Div 2, 2018-09-18 20:00
Johan Karstensson - Claes norstedt2-0
(6-2, 6-3)
3-0
Div 8, 2018-09-18 18:00
Marcus och Martinus - Sherlock Holmes1-2
(6-4, 5-7, 4-6)
1-2
Div 1, 2018-09-18 15:00
Sandskogen - Bringerts2-1
(5-7, 6-4, 7-6)
2-1
Div 2, 2018-09-17 20:00
Jönerups - C&O2-0
(6-2, 6-1)
3-0
Div 7, 2018-09-17 17:00
Danskjäveln - Bringerts2-1
(3-6, 6-3, 6-4)
2-1
Div 2, 2018-09-17 09:00
Henrik x-Berg - Gympalärarna2-0
(6-4, 6-3)
3-0
Div 3, 2018-09-16 13:00
Dreamkillers - Shotluckan 662-0
(6-1, 6-1)
3-0
Div 3, 2018-09-16 13:00
Fred-Jonnys - Lets Padel2-0
(6-4, 6-3)
3-0
Div 6, 2018-09-16 13:00
Paddla Lugnt - United2-0
(7-5, 7-6)
3-0
Div 3, 2018-09-16 13:00
Peaky Blinders - Smashing Pumpkins2-1
(7-5, 4-6, 6-4)
2-1
Div 4, 2018-09-16 13:00
Team Backspegeln - Docs2-0
(6-0, 6-0)
3-0
Div 4, 2018-09-16 13:00
PDL Lovers B - Annehem Pirates2-1
(1-6, 6-1, 6-1)
2-1
Div 4, 2018-09-16 13:00
Fixarna - Team Martin2-1
(6-3, 5-7, 6-2)
2-1
Div 2, 2018-09-16 13:00
Glidarna - Miata2-1
(6-4, 6-7, 6-2)
2-1
Div 7, 2018-09-16 13:00
Honja - Untitled #62-0
(6-4, 6-4)
3-0
Div 6, 2018-09-16 13:00
Claes norstedt - FZ2-0
(6-2, 6-1)
3-0
Div 8, 2018-09-16 13:00
Plocket - Fredrikssons2-0
(6-2, 7-5)
3-0
Div 8, 2018-09-16 13:00
Team Steiner - BTC2-0
(6-1, 6-0)
3-0
Div 9, 2018-09-16 12:00
Emmace - Fyra Kronor2-0
(6-2, 6-1)
3-0
Div 9, 2018-09-16 12:00
Team PoMi - Bros2-0
(6-3, 6-4)
3-0
Div 9, 2018-09-16 12:00
Dragonslyers - Pipechain2-0
(6-1, 6-0)
3-0
Div 10, 2018-09-16 11:00
Mårten fälads finest - Kicki & Bettan2-1
(3-6, 6-2, 6-3)
2-1
Div 10, 2018-09-16 11:00
Johan Karstensson - Agaton Lindgren2-0
(7-5, 6-4)
3-0
Div 8, 2018-09-15 08:00
Mårten fälads finest - Kajsa & Johan2-0
(6-1, 6-1)
3-0
Div 10, 2018-09-15 11:00
The Rektorz - Kicki & Bettan0-2
(6-7, 0-6)
0-3
Div 10, 2018-09-15 09:00
LPSIK - Ekedahl/Karlsson2-0
(6-2, 6-1)
3-0
Div 5, 2018-09-15 09:00
Team Backspegeln - Peaky Blinders2-0
(6-2, 6-0)
3-0
Div 4, 2018-09-13 22:00
Johan Karstensson - Fredrikssons2-0
(6-0, 6-2)
3-0
Div 8, 2018-09-13 20:32
LPSIK - Bela & Lima2-0
(6-3, 6-0)
3-0
Div 5, 2018-09-13 17:00
Smashing Pumpkins - PDL Lovers B2-0
(6-4, 7-6)
3-0
Div 4, 2018-09-11 21:56
Fredrikssons - Claes norstedt0-2
(3-6, 3-6)
0-3
Div 8, 2018-09-11 19:00
Danskjäveln - Team Martin2-0
(6-2, 6-3)
3-0
Div 2, 2018-09-11 19:00
PDL Lovers - Sandby Boys2-0
(6-4, 7-5)
3-0
Div 1, 2018-09-11 18:00
Glidarna - Jönerups2-0
(6-NS, 6-NS)
3-0
Div 7, 2018-09-10 18:00
Marcus och Martinus - Sandby Boys2-0
(7-5, 6-3)
3-0
Div 1, 2018-09-09 22:10
PDL Lovers - Sherlock Holmes2-1
(7-6, 3-6, 6-4)
2-1
Div 1, 2018-09-09 21:59
Latinpower - Maxand2-0
(6-4, 6-2)
3-0
Div 1, 2018-09-09 21:00
Krönleins padelpågar (HO) - Miata2-0
(6-3, 6-2)
3-0
Div 7, 2018-09-09 21:00
Gympalärarna - Shotluckan 662-0
(7-6, 6-2)
3-0
Div 3, 2018-09-09 20:35
Fixarna - Danskjäveln1-2
(6-2, 3-6, 0-6)
1-2
Div 2, 2018-09-09 20:00
Henrik x-Berg - Paddla Lugnt2-0
(6-2, 6-2)
3-0
Div 3, 2018-09-09 19:54
United - Dreamkillers1-2
(6-2, 4-6, 6-7)
1-2
Div 3, 2018-09-09 19:11
Annehem Pirates - Peaky Blinders2-0
(6-3, 6-4)
3-0
Div 4, 2018-09-09 19:00
Team Backspegeln - Smashing Pumpkins2-0
(6-2, 6-2)
3-0
Div 4, 2018-09-09 18:00
Klemendtsons - Ekedahl/Karlsson2-0
(6-2, 6-4)
3-0
Div 5, 2018-09-09 17:34
The Duelling Banjos - Vegalund2-0
(6-4, 7-5)
3-0
Div 5, 2018-09-09 17:31
Docs - PDL Lovers B0-2
(4-6, 3-6)
0-3
Div 4, 2018-09-09 16:00
Untitled #6 - Lets Padel2-0
(7-6, 6-4)
3-0
Div 6, 2018-09-09 16:00
C&O - Dosso1-2
(6-7, 6-3, 6-7)
1-2
Div 7, 2018-09-09 14:00
Johan Karstensson - FZ2-0
(6-1, 6-1)
3-0
Div 8, 2018-09-09 14:00
Team PoMi - Emmace2-0
(6-4, 7-5)
3-0
Div 9, 2018-09-09 11:00
Anders selins lag - Honja2-0
(6-4, 6-3)
3-0
Div 6, 2018-09-09 11:00
Kicki & Bettan - Pipechain2-0
(6-0, 6-0)
3-0
Div 10, 2018-09-09 11:00
The Rektorz - Dragonslyers2-0
(6-3, 6-3)
3-0
Div 10, 2018-09-09 11:00
BTC - Bros2-0
(6-4, 7-6)
3-0
Div 9, 2018-09-08 16:00
Team Steiner - Fyra Kronor2-0
(7-5, 6-4)
3-0
Div 9, 2018-09-08 11:00
Ekedahl/Karlsson - The Duelling Banjos0-2
(3-6, 0-6)
0-3
Div 5, 2018-09-06 21:00
C&O - Glidarna2-1
(6-2, 6-7, 7-6)
2-1
3-2 till c & o i 3e set
Div 7, 2018-09-06 20:00
Anders selins lag - Fred-Jonnys2-0
(6-1, 6-2)
3-0
Div 6, 2018-09-03 22:00
Sherlock Holmes - Sandby Boys2-0
(7-6, 7-6)
3-0
Div 1, 2018-09-02 22:03
Danskjäveln - Sandskogen2-0
(6-2, 6-4)
3-0
Div 2, 2018-09-02 22:02
Marcus och Martinus - Maxand2-0
(6-4, 6-4)
3-0
Div 1, 2018-09-02 22:01
PDL Lovers - Latinpower2-0
(6-1, 6-2)
3-0
Div 1, 2018-09-02 22:00
Annehem Pirates - Docs0-2
(NS-6, NS-6)
0-3
Div 4, 2018-09-02 21:51
Henrik x-Berg - Dreamkillers2-0
(6-3, 6-2)
3-0
Div 3, 2018-09-02 20:00
Fixarna - Perssons pack2-0
(6-3, 6-0)
3-0
Div 2, 2018-09-02 20:00
Paddla Lugnt - Gympalärarna2-0
(6-1, 7-6)
3-0
Div 3, 2018-09-03 00:00
Bringerts - Team Martin2-0
(6-1, 6-3)
3-0
Div 2, 2018-09-02 20:00
United - Shotluckan 662-0
(6-1, 6-2)
3-0
Div 3, 2018-09-02 13:00
Klemendtsons - Bela & Lima2-1
(4-6, 7-5, 6-3)
2-1
Div 5, 2018-09-02 13:00
LPSIK - Vegalund2-0
(7-5, 6-1)
3-0
Div 5, 2018-09-02 13:00
Untitled #6 - Fred-Jonnys2-0
(7-5, 7-5)
3-0
Div 6, 2018-09-02 13:00
Jugadores - Honja0-2
(4-6, 4-6)
0-3
Div 6, 2018-09-02 13:00
Jugadores - Untitled #62-1
(6-7, 6-3, 6-3)
2-1
Div 6, 2018-09-02 13:00
Dosso - Miata2-0
(6-1, 6-0)
3-0
Div 7, 2018-09-02 13:00
Plocket - FZ2-1
(6-3, 2-6, 7-5)
2-1
Div 8, 2018-09-02 13:00
Jönerups - Krönleins padelpågar (HO)2-0
(6-3, 6-3)
3-0
Div 7, 2018-09-02 13:00
Team Steiner - Bros2-0
(7-5, 6-3)
3-0
Div 9, 2018-09-02 13:00
Emmace - BTC2-1
(1-6, 6-3, 7-5)
2-1
Div 9, 2018-09-02 12:00
Agaton Lindgren - Fredrikssons2-0
(6-3, 6-4)
3-0
Div 8, 2018-09-02 12:00
Team PoMi - Fyra Kronor2-0
(6-3, 6-1)
3-0
Div 9, 2018-09-02 11:00
Dragonslyers - Kajsa & Johan2-0
(6-2, 6-2)
3-0
Div 10, 2018-09-02 11:00
Pipechain - Mårten fälads finest0-2
(0-6, 0-6)
0-3
Div 10, 2018-09-02 11:00
Anders selins lag - Lets Padel2-0
(6-1, 6-2)
3-0
Div 6, 2018-09-02 09:00
Henrik x-Berg - United1-2
(7-6, 3-6, 6-7)
1-2
Div 3, 2018-09-01 13:00
Smashing Pumpkins - Docs1-2
(1-6, 6-1, 2-6)
1-2
Div 4, 2018-08-29 20:00
Marcus och Martinus - Latinpower2-1
(6-4, 1-6, 6-3)
2-1
Div 1, 2018-08-26 19:00
Fixarna - Sandskogen2-1
(6-3, 3-6, 6-3)
2-1
Div 2, 2018-08-26 22:00
Sherlock Holmes - Maxand2-0
(6-2, 6-3)
3-0
Div 1, 2018-08-26 19:00
Paddla Lugnt - Shotluckan 662-0
(6-1, 6-3)
3-0
Div 3, 2018-09-03 00:00
Perssons pack - Bringerts2-1
(2-6, 6-4, 6-4)
2-1
Div 2, 2018-08-26 19:00
Team Backspegeln - Annehem Pirates2-0
(6-4, 6-2)
3-0
Div 4, 2018-08-26 19:00
Dosso - Glidarna0-2
(NS-6, NS-6)
0-3
Div 7, 2018-08-26 11:00
Vegalund - Klemendtsons1-2
(7-6, 2-6, 6-7)
1-2
Div 5, 2018-08-26 17:47
Ekedahl/Karlsson - Bela & Lima2-0
(6-4, 6-2)
3-0
Div 5, 2018-08-26 11:00
PDL Lovers B - Peaky Blinders2-0
(6-4, 7-5)
3-0
Div 4, 2018-08-26 11:00
LPSIK - The Duelling Banjos2-0
(6-2, 6-4)
3-0
Div 5, 2018-08-26 17:18
Honja - Lets Padel2-0
(6-4, 6-3)
3-0
Div 6, 2018-08-26 16:11
Jönerups - Miata2-0
(6-2, 6-2)
3-0
Div 7, 2018-08-26 11:00
Plocket - Claes norstedt2-0
(6-3, 6-0)
3-0
Div 8, 2018-08-26 14:05
C&O - Krönleins padelpågar (HO)2-0
(6-3, 6-3)
3-0
Div 7, 2018-08-26 13:00
Fyra Kronor - Bros2-0
(6-3, 7-6)
3-0
Div 9, 2018-08-26 11:00
Team Steiner - Emmace2-1
(6-1, 2-6, 6-4)
2-1
Div 9, 2018-08-26 11:00
Team PoMi - BTC2-0
(6-0, 6-1)
3-0
Div 9, 2018-08-26 11:00
FZ - Agaton Lindgren2-0
(6-1, 6-3)
3-0
Div 8, 2018-08-26 11:00
Mårten fälads finest - Dragonslyers2-0
(6-1, 6-0)
3-0
Div 10, 2018-08-26 11:00
Kicki & Bettan - Kajsa & Johan2-0
(6-4, 6-4)
3-0
Div 10, 2018-08-26 11:00
The Rektorz - Pipechain2-0
(6-0, 6-0)
3-0
Div 10, 2018-08-26 10:00