HELSINGBORG LADIES LEAGUE OMGÅNG 9 (181126-190111)

Bokade matcher
Visar av 23 matcher
Lag
Dreamteam - Team Kidzog
Bana 2
Div 4, 2018-12-17 17:00
Kajsof - Pausa
Bana 3
Div 4, 2018-12-17 17:00
CM - Lag Ättika
Bana 1
Div 4, 2018-12-17 17:00
Padel Crew - Carlsson/Steinmann
Bana 1
Div 1, 2018-12-17 18:30
Backe kiropraktik - Balders
Bana 2
Div 1, 2018-12-17 18:30
Team Pauma - Team Växjö
Bana 3
Div 1, 2018-12-17 18:30
Team Volley - Team Paella
Bana 3
Div 2, 2018-12-17 20:00
FNF Functional Fitness - Happy Ending
Bana 2
Div 2, 2018-12-17 20:00
Team Jo-Li - Cajen
Bana 1
Div 3, 2018-12-17 21:30
Karolinerna - AnKa
Bana 2
Div 3, 2018-12-17 21:30
Resultat
36 av 60 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Team Volley - Happy Ending2-1
(5-7, 6-4, 1-0)
2-0
10-5
Div 2, 2018-12-10 20:00
Padel Crew - Team Pauma2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 1, 2018-12-10 18:30
Padel Crew - Balders2-1
(6-2, 4-6, 1-0)
2-0
Div 1, 2018-12-03 18:30
Cajen - Karolinerna2-0
(6-2, 6-3)
2-0
Div 3, 2018-12-10 21:30
Team Jo-Li - Jorme/Birkfeldt2-0
(6-3, 6-1)
2-0
Div 3, 2018-12-10 21:30
FNF Functional Fitness - Duracell2-1
(7-6, 3-6, 1-0)
2-0
Div 2, 2018-12-10 20:00
Still going strong(er) - Team Paella2-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 2, 2018-12-10 20:00
Carlsson/Steinmann - Backe kiropraktik2-0
(6-4, 6-2)
2-0
Div 1, 2018-12-10 18:30
Team Växjö - Balders2-0
(7-5, 6-2)
2-0
Div 1, 2018-12-10 18:30
Pausa - Dreamteam2-1
(6-4, 2-6, 1-0)
2-0
Div 4, 2018-12-10 17:00
Lag Ättika - Team Kidzog2-0
(6-3, 6-2)
2-0
Div 4, 2018-12-10 17:00
Kajsof - CM2-0
(7-5, 6-2)
2-0
Div 4, 2018-12-10 17:00
Team Bång - AnKa2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 3, 2018-12-10 21:30
Duracell - Still going strong(er)2-1
(6-3, 4-6, 1-0)
2-0
Div 2, 2018-12-08 13:00
FNF Functional Fitness - Team Paella2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 2, 2018-12-03 20:00
Team Pauma - Carlsson/Steinmann2-1
(6-3, 4-6, 1-0)
2-0
Supertiebreak 10-7 till oss
Div 1, 2018-12-03 18:30
Backe kiropraktik - Team Växjö2-1
(4-6, 6-3, 5-4)
2-0
Supertiebreak I set 3 (10-7)
Div 1, 2018-12-03 18:30
Team Jo-Li - AnKa2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 3, 2018-12-03 21:30
Team Bång - Karolinerna2-0
(6-1, 6-2)
2-0
Div 3, 2018-12-03 21:30
Cajen - Jorme/Birkfeldt2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 3, 2018-12-03 21:30
Still going strong(er) - Team Volley2-0
(6-2, 7-6)
2-0
Div 2, 2018-12-03 20:00
Lag Ättika - Dreamteam1-2
(5-7, 6-4, 0-1)
0-2
Div 4, 2018-12-03 17:00
Pausa - CM1-2
(7-6, 5-7, 0-1)
0-2
Div 4, 2018-12-03 17:00
Kajsof - Team Kidzog2-0
(6-2, 6-1)
2-0
Div 4, 2018-12-03 17:00
Cajen - AnKa2-0
(6-2, 6-1)
2-0
Div 3, 2018-12-01 21:30
Padel Crew - Team Växjö2-1
(6-7, 6-2, 1-0)
2-0
Div 1, 2018-11-29 18:00
Team Paella - Happy Ending2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Happy Ending lämnade WO.
Div 2, 2018-11-26 20:00
Karolinerna - Jorme/Birkfeldt2-1
(6-1, 2-6, 1-0)
2-0
6-3 i skiljeset
Div 3, 2018-11-26 21:30
Team Bång - Team Jo-Li2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 3, 2018-11-26 21:30
Duracell - Team Volley1-0
(7-5, 6-6)
1-1
Div 2, 2018-11-26 22:00
Backe kiropraktik - Team Pauma2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 1, 2018-11-26 18:30
Still going strong(er) - FNF Functional Fitness0-2
(0-6, 5-7)
0-2
Div 2, 2018-11-26 20:00
Carlsson/Steinmann - Balders2-0
(6-3, 6-1)
2-0
Div 1, 2018-11-26 18:30
Lag Ättika - Kajsof2-1
(4-6, 7-6, 1-0)
2-0
Div 4, 2018-11-26 17:00
Dreamteam - CM2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 4, 2018-11-26 17:00
Pausa - Team Kidzog2-0
(6-4, 6-1)
2-0
Div 4, 2018-11-26 17:00