HELSINGBORG LADIES LEAGUE OMGÅNG 5 (180423-180525)

Division 1
15 av 15 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Backe kiropraktik - Team Växjö2-0
(7-6, 6-2)
2-0
Div 1, 2018-05-28 18:00
Backe kiropraktik - Duracell2-0
(6-3, 6-4)
2-0
Div 1, 2018-05-28 20:00
Padel Crew - Duracell2-0
(6-0, 6-2)
2-0
Div 1, 2018-05-28 18:00
Team Pauma - Team Bjuv0-2
(0-6, 5-7)
0-2
Div 1, 2018-04-30 18:00
Padel Crew - Team Bjuv2-0
(6-4, 7-5)
2-0
Div 1, 2018-05-21 18:00
Team Pauma - Team Växjö2-0
(7-6, 6-0)
2-0
Div 1, 2018-05-21 18:00
Team Bjuv - Duracell2-0
(6-4, 7-5)
2-0
Div 1, 2018-05-15 13:00
Backe kiropraktik - Team Pauma1-1
(4-6, 7-6)
1-1
4-6,6-6 (5-1)
Div 1, 2018-05-14 18:00
Padel Crew - Team Växjö2-0
(7-5, 6-2)
2-0
Div 1, 2018-05-14 18:00
Team Bjuv - Backe kiropraktik2-1
(6-2, 4-6, 1-0)
2-0
Div 1, 2018-05-09 14:00
Padel Crew - Team Pauma2-0
(6-3, 6-3)
2-0
Div 1, 2018-05-07 18:00
Duracell - Team Växjö2-1
(7-6, 4-6, 1-0)
2-0
STB 10-6
Div 1, 2018-05-01 13:00
Padel Crew - Backe kiropraktik2-1
(6-1, 4-6, 1-0)
2-0
Div 1, 2018-04-23 18:00
Duracell - Team Pauma1-1
(2-6, 6-4)
1-1
hann ej spela STB då tiden va slut
Div 1, 2018-04-23 18:00
Team Växjö - Team Bjuv2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 1, 2018-04-23 18:00
Division 2
15 av 15 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Balders - Zlatan2-1
(6-1, 6-7, 1-0)
2-0
Div 2, 2018-05-31 21:00
Happy Ending - Team Valhall2-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 2, 2018-05-31 21:00
Happy Ending - Zlatan2-0
(6-4, 7-6)
2-0
Div 2, 2018-05-31 21:00
Team Lucia - Happy Ending0-2
(0-6, 0-6)
0-2
Div 2, 2018-05-31 11:00
Balders - Team Jo-Li2-0
(6-3, 6-4)
2-0
Div 2, 2018-05-28 19:30
Zlatan - Team Valhall2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 2, 2018-05-28 19:30
Team Jo-Li - Team Lucia2-0
(6-4, 6-1)
2-0
Div 2, 2018-05-21 19:30
Team Jo-Li - Zlatan0-2
(3-6, 6-7)
0-2
Tiebreak 3-7
Div 2, 2018-05-17 21:18
Team Jo-Li - Team Valhall2-0
(6-3, 6-0)
2-0
Div 2, 2018-05-14 19:30
Balders - Team Lucia2-0
(6-0, 6-3)
2-0
Div 2, 2018-05-14 19:30
Happy Ending - Balders2-0
(6-3, 6-1)
2-0
Div 2, 2018-05-07 19:30
Team Valhall - Team Lucia2-0
(7-6, 6-1)
2-0
Div 2, 2018-05-07 19:30
Zlatan - Team Lucia2-0
(7-6, 7-5)
2-0
Div 2, 2018-04-23 19:30
Happy Ending - Team Jo-Li2-0
(6-1, 6-2)
2-0
Div 2, 2018-04-23 19:30
Team Valhall - Balders0-2
(1-6, 3-6)
0-2
Div 2, 2018-04-23 19:30
Division 3
15 av 15 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Team CC - Team PS2-0
(6-4, 6-3)
2-0
Div 3, 2018-04-30 21:00
WeTo - Karolinerna2-0
(6-3, 7-6)
2-0
Div 3, 2018-04-30 21:00
Team CC - Karolinerna2-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 3, 2018-05-21 21:00
Carlsson/Steinmann - WeTo2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 3, 2018-05-21 21:00
Dreamteam - Team PS2-0
(6-2, 6-1)
2-0
Div 3, 2018-05-21 21:00
Team PS - WeTo2-0
(6-3, 6-2)
2-0
Div 3, 2018-05-14 21:00
Carlsson/Steinmann - Karolinerna2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 3, 2018-05-14 21:00
Team CC - Dreamteam2-0
(6-2, 6-0)
2-0
Div 3, 2018-05-14 21:00
Dreamteam - Karolinerna2-0
(6-1, 6-2)
2-0
Div 3, 2018-05-07 21:00
Team CC - WeTo2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 3, 2018-05-07 21:00
Carlsson/Steinmann - Team PS2-0
(6-1, 6-0)
2-0
Div 3, 2018-05-07 21:00
Dreamteam - Carlsson/Steinmann0-2
(4-6, 1-6)
0-2
Ändrat darum
Div 3, 2018-05-01 21:00
Team PS - Karolinerna2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 3, 2018-04-23 21:00
Team CC - Carlsson/Steinmann2-1
(6-2, 6-7, 1-0)
2-0
Div 3, 2018-04-23 21:00
Dreamteam - WeTo2-0
(6-2, 6-1)
2-0
Div 3, 2018-04-23 21:00