HELSINGBORG PADEL LEAGUE OMGÅNG 7 (180917-181018)

Bokade matcher
Visar av 140 matcher
Lag
Team DEM - Team Linde
Bana 3
Div 3, 2018-09-20 18:00
Lager / Lundgren - Fragglarna
Bana 1
Div 3, 2018-09-20 18:00
Oscar Månsson - Liljas
Bana 3
Div 2, 2018-09-20 19:30
Rospart.se - Morberg Plast AB
Bana 2
Div 2, 2018-09-20 19:30
GROSSMANNS - Restaurang Bryggan
Bana 1
Div 2, 2018-09-20 19:30
Björkhagen - Jimmy & Jocke
Bana 3
Div 1, 2018-09-20 21:00
Fred&Zeb - Padel Crew
Bana 1
Div 1, 2018-09-20 21:00
Drygt Hundra! - Bankabukarna
Bana 2
Div 1, 2018-09-20 21:00
Perstorp - Dan Ekman
Bana 4
Div 8, 2018-09-24 18:00
Lindhelöf - Hbg Tak
Bana 8
Div 8, 2018-09-24 18:00
Resultat
20 av 165 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Jan Månsson - Jesus älskar dig2-1
(6-7, 6-3, 1-0)
2-0
Div 6, 2018-09-18 18:00
Helsingborgs Byggplåt - Smunkarna2-1
(4-6, 6-4, 6-2)
2-0
Div 5, 2018-09-18 19:30
Mander - Hbg Tak 22-1
(7-6, 4-6, 6-2)
2-0
Div 4, 2018-09-18 21:00
Det kommer vi till :) - Måleri & Interiör2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Tack för en trevlig match
Div 4, 2018-09-18 21:00
Monaco - The Svågers2-1
(6-4, 6-7, 1-0)
2-0
Div 4, 2018-09-18 21:00
Cedergren mfl - Rödlökarna1-1
(3-6, 6-4, 5-5)
1-1
6-6 i sista
Div 5, 2018-09-18 19:30
Bäckbom/Hagwell - The Pretenders2-0
(7-5, 6-0)
2-0
Div 5, 2018-09-18 19:30
P2s - Infrapadel2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Dom lämnade WO. P2S vann.
Div 11, 2018-09-18 18:00
Rydberg-Nilsson - Cháng Qīng Shù2-0
(6-2, 7-5)
2-0
Div 6, 2018-09-18 20:00
Flygstolen.se - Team Solar2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 6, 2018-09-18 18:00
Stenbocken - Volleyballers2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 3, 2018-09-18 18:00
Team Däckia - Woodys2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 11, 2018-09-18 18:00
Team Lottenlund - Padelpojkarna2-0
(6-4, 6-4)
2-0
Div 11, 2018-09-18 18:00
Slice Is Nice - Birchvalley Padel2-0
(7-6, 6-2)
2-0
Div 9, 2018-09-17 23:34
Toth/Stickan - Team Top Gun2-1
(6-2, 5-7, 1-0)
2-0
Div 10, 2018-09-17 18:00
Team S*M*A*S*H - Everfresh2-0
(6-0, 6-3)
2-0
Div 7, 2018-09-17 21:00
Sweet Spot - Harlyckan1-1
(6-4, 1-6, 5-5)
1-1
5-4 i sista när tiden rann ut
Div 9, 2018-09-17 19:30
Dan Ekman - Lag Dvärgen2-0
(6-0, 6-2)
2-0
Div 8, 2018-09-17 19:30
Perstorp - Lindhelöf2-1
(4-6, 6-2, 1-0)
2-0
Div 8, 2018-09-17 18:00
Mats the King - Lergökarna2-0
(6-2, 6-3)
2-0
Div 10, 2018-09-17 18:00