HELSINGBORG PADEL LEAGUE OMGÅNG 2 (180108-180208)

Bokade matcher
Visar av 88 matcher
Lag
Våningen & Villan - Lergökarna
Bana 9
Div 10, 2018-01-22 18:00
Helsingborgs Byggplåt - Team Solar
Bana 7
Div 8, 2018-01-22 18:00
Team S*M*A*S*H - Billströms
Bana 10
Div 10, 2018-01-22 18:00
Total Produce - Dan Ekman
Bana 8
Div 8, 2018-01-22 18:00
Morell/Erlandsson - Smunkarna
Bana 8
Div 7, 2018-01-22 19:30
Birchvalley Padel - La Rouge
Bana 7
Div 8, 2018-01-22 19:30
OG Helsingborg - Perstorp
Bana 9
Div 10, 2018-01-22 19:30
Saba - Mander
Bana 10
Div 9, 2018-01-22 19:30
Cedergren mfl - Slice Is Nice
Bana 7
Div 7, 2018-01-22 21:00
Flygstolen.se - BendrothBrothers
Bana 10
Div 9, 2018-01-22 21:00
Resultat
56 av 150 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Game of Padel - HedBerg2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 7, 2018-01-22 00:00
The Pretenders - Bäckbom/Hagvell2-0
(6-3, 7-5)
2-0
Div 6, 2018-01-20 00:00
Liljas - Lager / Lundgren2-1
(4-6, 6-4, 1-0)
2-0
Div 2, 2018-01-18 19:30
Team DEM - Stenbocken 22-0
(6-4, 7-5)
2-0
Div 3, 2018-01-18 18:00
Restaurang Bryggan - Maconcha2-0
(6-3, 6-3)
2-0
Div 1, 2018-01-18 21:00
J.Nilsson / A.Jerez - Björkhagen2-1
(4-6, 6-3, 1-0)
2-0
6-4 i sista
Div 2, 2018-01-18 19:30
Morberg Plast AB - Perslöv2-0
(7-5, 6-3)
2-0
Div 2, 2018-01-18 19:30
LiljaLunk - Christer Olsson0-2
(1-6, 2-6)
0-2
Div 3, 2018-01-18 18:00
Oscar Månsson - Team Mount Flower2-0
(6-2, 6-3)
2-0
Div 3, 2018-01-18 18:00
Lergökarna - OG Helsingborg2-0
(6-2, 6-3)
2-0
Div 10, 2018-01-15 18:00
Ystad - Jan Månsson2-1
(5-7, 6-2, 6-0)
2-0
Div 6, 2018-01-16 18:00
Rospart.se - Rödlökarna2-0
(6-3, 6-2)
2-0
Div 4, 2018-01-16 21:00
Olof Stridh - Volleyballers2-0
(6-4, 6-1)
2-0
Div 4, 2018-01-16 21:00
Team Linde - Lord Pong2-0
(6-1, 6-0)
2-0
Div 5, 2018-01-16 19:30
Fragglarna - Motståndarlaget2-0
(6-3, 7-5)
2-0
Div 4, 2018-01-16 21:00
Måleri & Interiör - Monaco2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 5, 2018-01-16 19:30
Hengrell - Jesus älskar dig0-2
(4-6, 4-6)
0-2
Div 5, 2018-01-16 19:30
The Pretenders - Everfresh2-0
(6-4, 6-4)
2-0
Div 6, 2018-01-16 18:00
Game of Padel - Slice Is Nice2-0
(6-1, 7-5)
2-0
Div 7, 2018-01-15 21:00
Cedergren mfl - Smunkarna2-0
(6-4, 6-4)
2-0
Div 7, 2018-01-15 21:00
Jan Månsson - Strawberry fiesta2-0
(6-2, 6-4)
2-0
Ersättare Mats Hyllander istället för skadade Jan Månsson.
Div 6, 2018-01-09 18:00
Team S*M*A*S*H - Våningen & Villan2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 10, 2018-01-15 18:00
Mander - Singolawäeh2-0
(6-0, 6-3)
2-0
Div 9, 2018-01-15 21:00
Morell/Erlandsson - HedBerg2-0
(6-2, 6-4)
2-0
Div 7, 2018-01-15 19:30
BendrothBrothers - Harlyckan2-0
(6-3, 6-0)
2-0
Div 9, 2018-01-15 21:00
Flygstolen.se - Saba2-1
(4-6, 6-4, 1-0)
2-0
Div 9, 2018-01-15 19:30
Team Solar - La Rouge2-0
(6-2, 6-1)
2-0
Div 8, 2018-01-15 19:30
Perstorp - Billströms2-1
(4-6, 6-3, 6-2)
2-0
Div 10, 2018-01-15 19:30
Total Produce - Helsingborgs Byggplåt2-0
(6-0, 6-0)
2-0
W.O
Div 8, 2018-01-15 00:00
Team Mount Flower - LiljaLunk2-0
(6-4, 7-5)
2-0
Div 3, 2018-01-11 18:00
Svenska Skydd - Fred&Zeb2-1
(6-4, 5-7, 6-4)
2-0
Div 1, 2018-01-11 21:00
Liljas - Morberg Plast AB2-1
(7-5, 0-6, 7-5)
2-0
Div 2, 2018-01-11 19:30
Oscar Månsson - Stenbocken 22-0
(6-3, 6-1)
2-0
Div 3, 2018-01-11 18:00
Stenbocken - Maconcha1-2
(6-4, 2-6, 5-7)
0-2
Div 1, 2018-01-11 21:00
Björkhagen - Perslöv2-1
(4-6, 6-2, 6-4)
2-0
Div 2, 2018-01-11 19:30
J.Nilsson / A.Jerez - Lager / Lundgren2-0
(7-5, 6-1)
2-0
Div 2, 2018-01-11 19:30
Rödlökarna - Motståndarlaget0-2
(3-6, 4-6)
0-2
Div 4, 2018-01-09 21:00
Rospart.se - Volleyballers2-0
(6-1, 6-4)
2-0
Div 4, 2018-01-09 21:00
Hengrell - Monaco2-1
(2-6, 6-2, 6-3)
2-0
Div 5, 2018-01-09 19:30
The Pretenders - Ystad2-0
(6-2, 7-5)
2-0
Div 6, 2018-01-09 18:00
Fragglarna - Olof Stridh0-2
(3-6, 1-6)
0-2
Div 4, 2018-01-09 21:00
Bäckbom/Hagvell - Everfresh2-0
(6-4, 6-2)
2-0
Div 6, 2018-01-09 18:00
Team Linde - Jesus älskar dig2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 5, 2018-01-09 19:30
Måleri & Interiör - Lord Pong2-0
(6-1, 6-1)
2-0
Div 5, 2018-01-09 19:30
Cedergren mfl - HedBerg2-0
(6-3, 7-5)
2-0
Div 7, 2018-01-08 19:30
Mander - Harlyckan2-0
(6-0, 6-0)
2-0
Div 9, 2018-01-08 21:00
BendrothBrothers - Saba2-1
(5-7, 6-3, 6-0)
2-0
Div 9, 2018-01-08 21:00
Smunkarna - Slice Is Nice2-0
(7-5, 6-2)
2-0
Div 7, 2018-01-08 21:00
Game of Padel - Morell/Erlandsson2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 7, 2018-01-08 21:00
La Rouge - Dan Ekman2-0
(6-4, 6-1)
2-0
Div 8, 2018-01-08 19:30
Perstorp - Lergökarna2-0
(6-2, 6-2)
2-0
Div 10, 2018-01-08 19:30
Billströms - Våningen & Villan2-0
(6-0, 6-1)
2-0
Div 10, 2018-01-08 18:00
Flygstolen.se - Singolawäeh2-1
(6-2, 6-7, 6-0)
2-0
Div 9, 2018-01-08 19:30
Team Solar - Total Produce2-0
(6-3, 6-4)
2-0
Div 8, 2018-01-08 18:00
Team S*M*A*S*H - OG Helsingborg2-0
(6-4, 6-1)
2-0
Div 10, 2018-01-08 18:00
Birchvalley Padel - Helsingborgs Byggplåt2-0
(6-0, 6-0)
2-0
WO
Div 8, 2018-01-08 00:00