ÖREBRO PADELSERIE DAMER OMGÅNG 3 (180418-180613)

Division 1
44 av 45 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Ulrica Hamrén/Ulrika Larsson - Jennie Anderbert/Anelie Arping2-0
(6-0, 7-6)
3-0
Div 1, 2018-06-13 19:00
Marlene Tivemark / Jeanette Andersson - Annelie Anderbert/Annika Lyckholm2-0
(6-2, 7-5)
3-0
Div 1, 2018-06-13 19:00
Cecilia Jinghede Nordvall/Eva Jonsborg - Marlene Tivemark / Jeanette Andersson2-0
(6-0, 6-0)
3-0
Div 1, 2018-06-13 21:00
Emma Clifford / Emilie Wiklander - Linda Meriloo/Angelica Landmark2-0
(6-2, 6-4)
3-0
Div 1, 2018-06-13 20:00
Helen Arping/Anna Zetterberg - Emma Clifford / Emilie Wiklander2-0
(6-3, 7-6)
3-0
Div 1, 2018-04-25 20:00
Helen Arping/Anna Zetterberg - Cecilia Jinghede Nordvall/Eva Jonsborg1-2
(6-1, 0-6, 11-13)
1-2
Div 1, 2018-06-13 19:00
Lotta Backau/Kicki Bolle - Rebecca Eklind/Linda Forsell2-0
(6-3, 6-1)
3-0
Div 1, 2018-06-12 19:00
Annelie Anderbert/Annika Lyckholm - Lotta Backau/Kicki Bolle2-0
(6-3, 7-5)
3-0
Div 1, 2018-06-06 20:00
Linda Meriloo/Angelica Landmark - Rebecca Eklind/Linda Forsell2-0
(6-4, 6-2)
3-0
Div 1, 2018-06-06 20:00
Helen Arping/Anna Zetterberg - Ulrica Hamrén/Ulrika Larsson1-2
(2-6, 6-4, 8-10)
1-2
Div 1, 2018-06-06 19:00
Jennie Anderbert/Anelie Arping - Lotta Backau/Kicki Bolle2-0
(6-0, 6-3)
3-0
Div 1, 2018-05-30 19:00
Jennie Anderbert/Anelie Arping - Marlene Tivemark / Jeanette Andersson2-0
(6-4, 7-5)
3-0
Tack tjejer för en toppenmatch!!❤️❤️
Div 1, 2018-06-06 19:00
Cecilia Jinghede Nordvall/Eva Jonsborg - Emma Clifford / Emilie Wiklander2-0
(6-3, 6-1)
3-0
Div 1, 2018-06-04 19:00
Cecilia Jinghede Nordvall/Eva Jonsborg - Ulrica Hamrén/Ulrika Larsson2-1
(6-3, 4-6, 10-4)
2-1
Div 1, 2018-06-04 20:00
Ulrica Hamrén/Ulrika Larsson - Emma Clifford / Emilie Wiklander2-0
(6-3, 6-2)
3-0
Div 1, 2018-06-03 19:00
Cecilia Jinghede Nordvall/Eva Jonsborg - Rebecca Eklind/Linda Forsell2-0
(6-0, 6-1)
3-0
Div 1, 2018-05-23 20:00
Cecilia Jinghede Nordvall/Eva Jonsborg - Linda Meriloo/Angelica Landmark2-0
(6-0, 6-0)
3-0
Div 1, 2018-05-30 20:00
Annelie Anderbert/Annika Lyckholm - Rebecca Eklind/Linda Forsell2-0
(6-2, 6-0)
3-0
Div 1, 2018-05-30 20:00
Helen Arping/Anna Zetterberg - Marlene Tivemark / Jeanette Andersson2-0
(6-3, 7-6)
3-0
Div 1, 2018-05-30 19:00
Emma Clifford / Emilie Wiklander - Rebecca Eklind/Linda Forsell2-0
(6-1, 6-4)
3-0
Div 1, 2018-05-26 10:00
Ulrica Hamrén/Ulrika Larsson - Linda Meriloo/Angelica Landmark2-0
(6-3, 6-0)
3-0
Div 1, 2018-05-23 19:00
Jennie Anderbert/Anelie Arping - Annelie Anderbert/Annika Lyckholm2-0
(6-0, 6-3)
3-0
Div 1, 2018-05-23 20:00
Helen Arping/Anna Zetterberg - Lotta Backau/Kicki Bolle2-0
(6-4, 7-5)
3-0
Div 1, 2018-05-23 00:00
Jennie Anderbert/Anelie Arping - Rebecca Eklind/Linda Forsell2-0
(6-0, 6-0)
3-0
Div 1, 2018-05-16 20:00
Emma Clifford / Emilie Wiklander - Lotta Backau/Kicki Bolle2-0
(6-3, 6-4)
3-0
Div 1, 2018-05-16 19:00
Marlene Tivemark / Jeanette Andersson - Linda Meriloo/Angelica Landmark2-0
(6-1, 6-1)
3-0
Div 1, 2018-05-16 19:00
Linda Meriloo/Angelica Landmark - Lotta Backau/Kicki Bolle2-0
(6-3, 7-6)
3-0
Div 1, 2018-05-09 19:00
Cecilia Jinghede Nordvall/Eva Jonsborg - Annelie Anderbert/Annika Lyckholm2-0
(6-3, 6-0)
3-0
Div 1, 2018-04-25 19:00
Cecilia Jinghede Nordvall/Eva Jonsborg - Lotta Backau/Kicki Bolle2-0
(6-2, 6-2)
3-0
Div 1, 2018-05-09 20:00
Emma Clifford / Emilie Wiklander - Annelie Anderbert/Annika Lyckholm2-0
(6-1, 7-5)
3-0
Div 1, 2018-05-09 19:00
Ulrica Hamrén/Ulrika Larsson - Rebecca Eklind/Linda Forsell2-0
(6-0, 6-0)
3-0
Div 1, 2018-05-08 08:19
Linda Meriloo/Angelica Landmark - Annelie Anderbert/Annika Lyckholm2-0
(7-5, 6-0)
3-0
Div 1, 2018-05-02 19:00
Ulrica Hamrén/Ulrika Larsson - Marlene Tivemark / Jeanette Andersson2-0
(6-1, 7-5)
3-0
Div 1, 2018-05-02 20:00
Helen Arping/Anna Zetterberg - Rebecca Eklind/Linda Forsell2-0
(6-2, 6-0)
3-0
Div 1, 2018-05-02 20:00
Jennie Anderbert/Anelie Arping - Emma Clifford / Emilie Wiklander2-1
(6-7, 6-2, 10-8)
2-1
Div 1, 2018-05-02 19:00
Helen Arping/Anna Zetterberg - Annelie Anderbert/Annika Lyckholm2-0
(6-2, 6-4)
3-0
Div 1, 2018-05-01 00:00
Ulrica Hamrén/Ulrika Larsson - Lotta Backau/Kicki Bolle2-0
(6-0, 6-0)
3-0
Div 1, 2018-04-25 19:00
Jennie Anderbert/Anelie Arping - Helen Arping/Anna Zetterberg2-0
(6-4, 6-2)
3-0
Div 1, 2018-04-25 00:00
Jennie Anderbert/Anelie Arping - Linda Meriloo/Angelica Landmark2-WO3-0
Div 1, 2018-04-25 19:00
Marlene Tivemark / Jeanette Andersson - Rebecca Eklind/Linda Forsell2-0
(6-0, 6-0)
3-0
Div 1, 2018-04-21 00:00
Ulrica Hamrén/Ulrika Larsson - Annelie Anderbert/Annika Lyckholm2-0
(6-0, 6-1)
3-0
Div 1, 2018-04-18 19:00
Marlene Tivemark / Jeanette Andersson - Lotta Backau/Kicki Bolle2-0
(6-3, 7-5)
3-0
Div 1, 2018-04-18 20:00
Cecilia Jinghede Nordvall/Eva Jonsborg - Jennie Anderbert/Anelie Arping2-0
(7-6, 6-2)
3-0
Div 1, 2018-04-18 19:00
Helen Arping/Anna Zetterberg - Linda Meriloo/Angelica Landmark2-0
(6-1, 6-4)
3-0
Div 1, 2018-04-18 19:00
Emma Clifford / Emilie Wiklander - Marlene Tivemark / Jeanette Andersson-0-0
7. Global Invest
Div 1, 2018-05-23 19:00