MALMÖ PADEL LEAGUE OMGÅNG 6 (180423-180614)

Resultat
220 av 224 matcher registrerade
LagResultatPoäng
JM Gruppen - Mammas Pojkar2-12-1
Div 2, 2018-06-16 09:00
Mammas Pojkar - Team HeMi2-12-1
Div 2, 2018-06-16 09:00
DVC - Salesdev2-03-0
6-3 6-1 Vinst DVC
Div 8, 2018-06-14 20:30
Ballbusters - Team HeMi0-20-3
Div 2, 2018-06-14 20:30
Pangara Takmontage - Elit2-03-0
Div 2, 2018-06-04 20:30
Håva Skyltar - JM Gruppen2-03-0
Div 2, 2018-04-23 17:30
Team Jocke & Emil - Svitt2-03-0
Div 6, 2018-05-23 19:00
Team RAM - Vinnys PK2-12-1
Div 1, 2018-06-12 19:00
Pangara Takmontage - Team HeMi2-03-0
Div 2, 2018-06-04 20:30
Flummavann - Team RAM2-03-0
Div 1, 2018-06-13 20:30
Fore! - Vinnys PK2-03-0
Div 1, 2018-06-11 19:00
Flummavann - Fore!2-03-0
Div 1, 2018-06-12 20:30
Pangara Takmontage - Ballbusters2-03-0
Div 2, 2018-06-04 20:30
Team NJ - Stretch2-WO3-0
Div 4, 2018-06-11 18:00
MATH - Fore!2-03-0
Div 1, 2018-05-21 17:30
Rockys pojkar - Team Langebro2-WO3-0
Div 6, 2018-06-06 20:30
W.E.M - Bokaa Top Spin2-03-0
Div 4, 2018-06-07 22:00
Team Färgprodukter - Moonwalkers1-21-2
7-6 3-6 2-1
Div 8, 2018-06-07 19:00
Ballbusters - JM Gruppen2-03-0
7-6 7-6
Div 2, 2018-06-07 20:30
Enkel Match - Los Antonio2-03-0
Div 7, 2018-06-07 17:30
ESSen - Simply Smashing2-03-0
6-3, 6-2
Div 8, 2018-06-07 20:30
Jeep - Kampradklanen2-03-0
6-4 6-4
Div 7, 2018-06-07 20:30
FMK - THE Beast2-12-1
3-6,6-4,6-1
Div 7, 2018-06-07 19:00
Pangara Takmontage - JM Gruppen2-03-0
Div 2, 2018-06-04 20:30
Sweetspot - M&M2-03-0
6-0, 6-0
Div 8, 2018-06-07 17:30
TYKarna - Alla Ska Med2-03-0
6-2, 6-1
Div 5, 2018-06-06 20:30
DX7 - Vråkarna0-20-3
Div 5, 2018-06-06 19:00
Svitt - Team Varlion2-12-1
2-6,6-3,7-5
Div 6, 2018-06-06 17:30
Sicka Kängar - Bredspackel2-WO3-0
Div 3, 2018-06-05 20:30
Sypnievski - Team JAM2-03-0
6-1 6-3
Div 5, 2018-06-06 17:30
Lars-Agne - Startpistolen2-03-0
Div 6, 2018-06-06 19:13
Flummavann - Vinnys PK2-03-0
Div 1, 2018-06-06 16:00
Justgreen - Team Nielsen2-WO3-0
WO för Team Nielsen
Div 3, 2018-05-29 17:30
Monte Carlo - Team RAM2-03-0
Div 1, 2018-05-14 19:00
Monte Carlo - MATH0-20-3
Div 1, 2018-06-04 19:00
Al Pacino - Team NJ1-21-2
Div 4, 2018-06-05 20:30
Team Hyllie - Åkarparna2-03-0
6-1, 7-5
Div 4, 2018-06-05 20:30
Vråkarna - Swing and miss2-WO3-0
Div 5, 2018-05-09 19:00
Chorizo - Team Lomma2-03-0
6-3 6-3
Div 7, 2018-06-05 00:00
Vråkarna - Alla Ska Med2-03-0
Div 5, 2018-05-30 19:00
Team PPP - HoPe2-12-1
6-4,4-6,6-3
Div 3, 2018-06-05 19:00
Justgreen - Frickland2-03-0
Vinst Justgreen 2-0
Div 3, 2018-06-05 19:00
Utvandrarna - Team Nielsen2-WO3-0
Div 3, 2018-06-05 17:30
Otto III - Swing and miss2-WO3-0
Div 5, 2018-06-05 08:46
Flummavann - Blådårarna2-03-0
Div 1, 2018-06-04 20:30
JMG Padel - Mammas Pojkar2-03-0
6-2, 6-3
Div 2, 2018-06-04 20:30
Salesdev - Simply Smashing2-03-0
Div 8, 2018-06-04 20:30
Ballbusters - Mammas PojkarWO-20-3
Div 2, 2018-05-28 17:30
Ballbusters - Håva Skyltar0-20-3
3-6 1-6
Div 2, 2018-06-04 19:00
Fore! - Team RAM2-03-0
Div 1, 2018-06-04 19:00
JM Gruppen - Team HeMi2-03-0
Div 2, 2018-06-04 17:30
Vinnys PK - Juan Burrito2-12-1
4-6, 6-2, 6-4.
Div 1, 2018-06-04 17:30
Salesdev - Moonwalkers2-WO3-0
Div 8, 2018-05-31 20:30
Sweetspot - Simply Smashing2-03-0
6-2, 6-3
Div 8, 2018-06-03 20:30
Team HeMi - JMG Padel2-12-1
Div 2, 2018-05-28 17:30
DVC - M&MWO-20-3
DVC lämnar WO. Problem med tåg som gjorde att vi inte hann till matchen i tid.
Div 8, 2018-06-03 19:00
Startpistolen - Team Varlion2-12-1
Div 6, 2018-06-03 10:00
Startpistolen - Rockys pojkar2-03-0
Div 6, 2018-05-30 20:30
Bredspackel - HoPe1-21-2
Div 3, 2018-05-29 20:30
DX7 - Team JAM2-03-0
6-4, 6-0
Div 5, 2018-05-30 17:30
Al Pacino - TBD2-12-1
Div 4, 2018-06-02 14:30
W.E.M - Team NJ2-03-0
Div 4, 2018-06-02 11:30
W.E.M - Stretch2-WO3-0
Div 4, 2018-05-29 17:30
Al Pacino - W.E.M2-12-1
Div 4, 2018-06-01 16:00
Team Lomma - Kampradklanen2-12-1
6-4 3-6 7-6
Div 7, 2018-05-31 20:30
Team Jocke & Emil - Team DanMic2-03-0
6-3, 6-1
Div 6, 2018-05-23 19:00
Chorizo - Enkel Match2-03-0
6-3 6-2
Div 7, 2018-05-31 19:00
THE Beast - Jeep1-21-2
7-6 5-7 7-5
Div 7, 2018-05-31 19:00
Sweetspot - ESSen2-03-0
6-1, 6-4
Div 8, 2018-05-31 19:00
Team Färgprodukter - DVC2-03-0
7-5 6-3
Div 8, 2018-05-30 20:30
JMG Padel - Ballbusters2-WO3-0
Ballbusters tvingades lämna WO
Div 2, 2018-05-14 19:00
Lars-Agne - Team Varlion2-12-1
Div 6, 2018-05-30 19:00
TYKarna - Otto III2-03-0
6-4, 6-2
Div 5, 2018-05-30 20:30
Bokaa Top Spin - Åkarparna2-03-0
Div 4, 2018-05-29 20:30
THE Beast - Team Lomma2-03-0
6-2 6-3
Div 7, 2018-05-03 17:30
Otto III - Alla Ska Med2-03-0
Div 5, 2018-05-29 20:30
Team Hyllie - Al Pacino2-03-0
7-5, 6-1
Div 4, 2018-05-29 20:30
TBD - Team NJ2-03-0
Div 4, 2018-05-29 19:00
Utvandrarna - Team PPP2-03-0
Div 3, 2018-05-29 19:00
Justgreen - Bredspackel2-12-1
Vinst Justgreen 2-1
Div 3, 2018-05-29 19:00
Sicka Kängar - Frickland2-03-0
Div 3, 2018-05-29 19:00
Bokaa Top Spin - Team Hyllie2-03-0
Div 4, 2018-05-22 20:30
Sypnievski - Swing and miss2-WO3-0
Div 5, 2018-05-29 19:39
Team Färgprodukter - M&M2-03-0
6-0 6-0
Div 8, 2018-05-17 20:30
MATH - Vinnys PK2-03-0
Div 1, 2018-05-28 17:30
Blådårarna - Team RAM2-03-0
Div 1, 2018-05-28 20:30
Elit - Håva Skyltar1-21-2
3-6, 6-2, 1-6
Div 2, 2018-05-28 20:30
FMK - Los Antonio2-03-0
6-0,6-2
Div 7, 2018-05-28 00:00
Pangara Takmontage - JMG Padel2-03-0
6-3 6-4
Div 2, 2018-05-28 20:30
Justgreen - Sicka Kängar2-03-0
Vinst Justgreen 2-0
Div 3, 2018-05-01 20:30
Flummavann - Monte Carlo2-12-1
Div 1, 2018-05-28 19:00
Juan Burrito - Fore!2-03-0
6-2 6-4
Div 1, 2018-05-28 19:00
Alla Ska Med - Team JAM2-03-0
6-4 7-5
Div 5, 2018-05-23 19:00
Simply Smashing - M&M2-03-0
6-1 6-1
Div 8, 2018-05-27 20:30
TBD - Team Hyllie2-03-0
Div 4, 2018-05-22 20:30
HoPe - Sicka Kängar2-03-0
Div 3, 2018-05-08 17:30
Al Pacino - Åkarparna1-21-2
Div 4, 2018-05-22 20:30
Team Färgprodukter - Salesdev2-03-0
6-4 6-3
Div 8, 2018-05-24 20:30
THE Beast - Kampradklanen2-03-0
7-6 6-3
Div 7, 2018-05-24 20:30
Jeep - Los Antonio2-WO3-0
WO
Div 7, 2018-05-24 19:00
Utvandrarna - Justgreen2-03-0
Tack för kul match ! Rematch ?
Div 3, 2018-05-08 19:00
Enkel Match - Team Lomma2-03-0
Div 7, 2018-05-24 19:00
FMK - Chorizo2-03-0
6-4,7-5
Div 7, 2018-05-24 17:30
ESSen - Moonwalkers2-12-1
4-6, 6-4, 7-4
Div 8, 2018-05-24 17:30
Sypnievski - Otto III2-03-0
6-2 6-3
Div 5, 2018-05-23 19:00
Lars-Agne - Team Langebro2-WO3-0
Div 6, 2018-05-16 17:30
Lars-Agne - Team Jocke & Emil2-03-0
Div 6, 2018-05-23 17:30
Flummavann - Juan Burrito2-03-0
6-2,6-1
Div 1, 2018-05-23 20:30
Justgreen - HoPe2-03-0
Vinst 2-0 Justgreen
Div 3, 2018-05-23 20:30
TYKarna - Vråkarna2-03-0
7-6 (7-4), 6-4
Div 5, 2018-05-23 20:30
Svitt - Team Langebro2-WO3-0
Div 6, 2018-05-23 19:00
Team DanMic - Team Langebro2-WO3-0
Div 6, 2018-05-23 21:38
Team DanMic - Lars-Agne2-WO3-0
Div 6, 2018-05-09 19:00
Team DanMic - Rockys pojkar2-03-0
Div 6, 2018-05-23 20:30
DX7 - Swing and miss2-12-1
6-7, 7-5, 10-8 (tb)
Div 5, 2018-05-23 17:30
Åkarparna - Stretch2-WO3-0
Div 4, 2018-05-22 19:00
JM Gruppen - JMG Padel2-03-0
Div 2, 2018-05-21 20:30
Startpistolen - Team Langebro2-WO3-0
Div 6, 2018-05-09 17:30
HoPe - Utvandrarna2-03-0
Div 3, 2018-05-22 19:00
Bredspackel - Frickland1-21-2
Div 3, 2018-05-22 20:30
Justgreen - Team PPP2-03-0
Vinst Justgreen
Div 3, 2018-05-22 17:30
Sicka Kängar - Team Nielsen2-WO3-0
Div 3, 2018-05-08 17:30
Åkarparna - Team NJ2-12-1
Tack för trevlig match.
Div 4, 2018-05-15 20:30
Blådårarna - Monte Carlo2-12-1
Div 1, 2018-05-21 20:30
Pangara Takmontage - Håva Skyltar2-12-1
Div 2, 2018-05-21 20:30
Elit - Team HeMi2-12-1
6-3, 4-6, 6-1
Div 2, 2018-05-21 19:00
Juan Burrito - Team RAM2-03-0
6-3 6-2
Div 1, 2018-05-21 19:00
Håva Skyltar - JMG Padel2-03-0
Div 2, 2018-04-30 17:30
Håva Skyltar - Team HeMi2-03-0
Div 2, 2018-05-14 20:30
Vråkarna - Team JAM2-03-0
Div 5, 2018-05-16 19:00
Blådårarna - Fore!2-03-0
Div 1, 2018-05-20 20:30
TBD - Stretch2-03-0
WO
Div 4, 2018-05-15 20:30
Otto III - DX72-12-1
3-6, 6-1, 6-4
Div 5, 2018-05-20 14:30
Kampradklanen - Enkel Match2-03-0
6-2, 7-6
Div 7, 2018-05-17 20:30
TYKarna - Sypnievski2-03-0
6-0, 6-2
Div 5, 2018-05-16 20:30
Otto III - Team JAM2-03-0
Div 5, 2018-05-17 20:30
DVC - ESSen2-03-0
6-2 6-1
Div 8, 2018-05-17 17:30
Sweetspot - Salesdev2-03-0
6-4, 6-2
Div 8, 2018-05-17 20:30
FMK - Team Lomma2-03-0
6-4,6-2
Div 7, 2018-05-17 19:00
THE Beast - Los Antonio2-03-0
6-2 6-2
Div 7, 2018-05-17 19:00
Simply Smashing - Moonwalkers0-20-3
3-6 6-7
Div 8, 2018-05-17 19:00
Jeep - Chorizo1-21-2
6-1, 4-6, 4-6
Div 7, 2018-05-17 17:30
Team Varlion - Rockys pojkar2-03-0
6-0 6-0
Div 6, 2018-05-16 20:30
Svitt - Team DanMic2-12-1
6-2,3-6,6-4
Div 6, 2018-05-16 20:30
Startpistolen - Team Jocke & Emil0-20-3
Div 6, 2018-05-16 19:00
Swing and miss - Alla Ska Med2-03-0
6-1, 6-2
Div 5, 2018-05-16 17:30
MATH - Team RAM1-21-2
Div 1, 2018-05-14 19:00
Bokaa Top Spin - Stretch2-WO3-0
Bokaa Top Spin vann på WO
Div 4, 2018-05-15 20:30
Bredspackel - Utvandrarna2-03-0
6-2 6-3
Div 3, 2018-05-15 20:30
Blådårarna - Juan Burrito2-12-1
Div 1, 2018-05-14 20:30
Frickland - Team Nielsen2-WO3-0
Div 3, 2018-05-15 19:00
Team PPP - Sicka Kängar2-03-0
6-4,6-2
Div 3, 2018-05-15 19:00
Otto III - Vråkarna0-20-3
Div 5, 2018-05-02 17:30
DVC - Simply Smashing2-03-0
6-2 6-1
Div 8, 2018-05-14 19:00
ESSen - M&M2-03-0
6-2, 6-1
Div 8, 2018-05-03 20:30
Elit - Mammas Pojkar1-21-2
7-6, 6-3, 5-10
Div 2, 2018-05-14 17:30
Team Färgprodukter - ESSen2-03-0
6-2, 6-2
Div 8, 2018-05-10 19:00
Salesdev - M&M2-03-0
Div 8, 2018-05-13 16:00
MATH - Juan Burrito2-12-1
Div 1, 2018-05-07 19:00
Chorizo - THE Beast2-12-1
7-6 5-7 7-6
Div 7, 2018-05-11 22:00
Los Antonio - Kampradklanen0-20-3
2-6,6-7
Div 7, 2018-05-10 20:30
Svitt - Rockys pojkar2-03-0
6-1,6-3
Div 6, 2018-05-09 20:30
Sweetspot - Moonwalkers2-WO3-0
Div 8, 2018-05-10 20:30
FMK - Enkel Match2-12-1
6-4,5-7,6-2
Div 7, 2018-05-10 19:00
Jeep - Team Lomma2-03-0
6-3 7-6
Div 7, 2018-05-10 17:30
Team Varlion - Team Jocke & Emil0-20-3
5-7 4-6
Div 6, 2018-05-09 20:30
Sypnievski - DX72-12-1
3-6 6-4 6-4
Div 5, 2018-05-09 19:00
TYKarna - Team JAM2-03-0
6-1, 6-3
Div 5, 2018-05-09 20:30
Blådårarna - Vinnys PK2-12-1
Div 1, 2018-05-07 20:30
Bokaa Top Spin - Team NJ2-12-1
Div 4, 2018-05-08 19:00
TBD - W.E.M2-12-1
Div 4, 2018-05-08 20:30
Ballbusters - Elit0-20-3
1-6 2-6
Div 2, 2018-05-08 17:30
Bredspackel - Team Nielsen2-03-0
7-5, 7-5
Div 3, 2018-05-08 20:30
Team Hyllie - Stretch2-WO3-0
Div 4, 2018-05-08 20:30
Team PPP - Frickland2-03-0
7-6,6-4
Div 3, 2018-05-08 19:00
Håva Skyltar - Mammas Pojkar2-12-1
4-6, 6-3, 6-1
Div 2, 2018-05-07 19:00
Monte Carlo - Fore!2-03-0
Div 1, 2018-05-07 19:00
Team Hyllie - Team NJ1-21-2
Div 4, 2018-05-06 11:30
Team PPP - Bredspackel2-03-0
6-3,7-5
Div 3, 2018-05-07 20:30
TBD - Åkarparna2-03-0
Div 4, 2018-05-06 19:00
JMG Padel - Elit2-12-1
6-3, 1-6, 6-2
Div 2, 2018-05-06 13:00
HoPe - Frickland2-12-1
Div 3, 2018-05-01 17:30
Utvandrarna - Frickland1-21-2
Div 3, 2018-04-24 17:30
DVC - Sweetspot0-20-3
1-6 6-7
Div 8, 2018-05-03 19:00
Chorizo - Los Antonio2-03-0
6-4 6-4
Div 7, 2018-05-03 19:00
FMK - Kampradklanen2-03-0
6-4,6-3
Div 7, 2018-05-03 20:30
Enkel Match - Jeep1-21-2
6-4, 3-6, 0-6
Div 7, 2018-05-03 19:00
Team Färgprodukter - Sweetspot2-03-0
Div 8, 2018-05-01 17:30
Team Färgprodukter - Simply Smashing2-03-0
6-1 6-1
Div 8, 2018-05-03 17:30
Team Jocke & Emil - Team Langebro2-03-0
6-0, 6-0
Div 6, 2018-04-25 20:30
Team Jocke & Emil - Rockys pojkar2-03-0
6-1, 6-0
Div 6, 2018-05-02 20:30
Swing and miss - Team JAM2-03-0
6-2, 7-5
Div 5, 2018-05-02 19:00
Sypnievski - Alla Ska Med2-12-1
6-3 5-7 6-1
Div 5, 2018-05-02 19:00
Lars-Agne - Svitt2-03-0
Div 6, 2018-05-02 20:30
Team DanMic - Startpistolen2-12-1
Div 6, 2018-05-02 17:30
Team Varlion - Team Langebro2-WO3-0
Div 6, 2018-05-02 19:00
TYKarna - DX72-03-0
6-2, 6-3
Div 5, 2018-05-01 00:00
Team PPP - Team Nielsen2-03-0
6-1,6-3
Div 3, 2018-05-01 19:00
Utvandrarna - Sicka Kängar2-12-1
Div 3, 2018-05-01 19:00
W.E.M - Team Hyllie2-12-1
Div 4, 2018-05-01 17:30
Al Pacino - Bokaa Top Spin2-03-0
Div 4, 2018-05-01 17:30
W.E.M - Åkarparna2-12-1
Div 4, 2018-04-30 14:30
TBD - Bokaa Top Spin2-12-1
Div 4, 2018-04-24 17:30
Chorizo - Kampradklanen2-03-0
6-3 7-6
Div 7, 2018-04-26 20:30
ESSen - Salesdev1-21-2
2-6, 6-3, 2-6
Div 8, 2018-04-26 20:30
DVC - Moonwalkers2-03-0
6-1 6-4
Div 8, 2018-04-26 20:30
FMK - Jeep1-21-2
4-6, 6-3, 1-6
Div 7, 2018-04-26 19:00
Team Lomma - Los Antonio2-03-0
Div 7, 2018-04-26 19:00
THE Beast - Enkel Match2-03-0
6-1 6-4
Div 7, 2018-04-26 17:30
HoPe - Team Nielsen2-12-1
4-6, 6-1, 6-4
Div 3, 2018-04-24 19:00
Lars-Agne - Rockys pojkar2-03-0
6-0 6-0
Div 6, 2018-04-25 20:30
TYKarna - Swing and miss2-03-0
6-1, 6-4
Div 5, 2018-04-25 20:30
DX7 - Alla Ska Med2-12-1
6-1, 5-7, 7-6
Div 5, 2018-04-25 19:00
Svitt - Startpistolen0-20-3
2-6,4-6
Div 6, 2018-04-25 19:00
Team Varlion - Team DanMic2-03-0
6-4 6-1
Div 6, 2018-04-25 17:30
Sypnievski - Vråkarna2-12-1
6-7 6-2 7-6
Div 5, 2018-04-25 17:30
Pangara Takmontage - Mammas Pojkar2-03-0
6-2 6-3
Div 2, 2018-04-23 20:30
Monte Carlo - Juan Burrito2-03-0
Div 1, 2018-04-23 17:30
JM Gruppen - Elit2-03-0
Div 2, 2018-04-23 17:30
Al Pacino - Stretch2-WO3-0
Div 4, 2018-04-24 07:51