MALMÖ PADEL LEAGUE OMGÅNG 4 (180115-180301)

Division 1
5 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
K-town - Hamaca Racquet Club2-03-0
6-0, 6-2
Div 1, 2018-01-15 17:30
K-town - Terrorsquad1-21-2
7-6 3-6 10-12
Div 1, 2018-01-16 22:21
MATH - Terrorsquad2-03-0
Div 1, 2018-01-15 19:00
LBTK - Juan Burrito2-12-1
Div 1, 2018-01-15 19:00
Bröderna Bryan - DreamTeam2-03-0
6-4 6-1
Div 1, 2018-01-15 00:00
Hamaca Racquet Club - Juan Burrito-0-0
Bana 3
Div 1, 2018-01-22 19:00
MATH - Bröderna Bryan-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-01-22 19:00
LBTK - DreamTeam-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-01-22 20:30
Terrorsquad - Juan Burrito-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-01-29 17:30
K-town - Bröderna Bryan-0-0
Bana 3
Div 1, 2018-01-29 19:00
Hamaca Racquet Club - LBTK-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-01-29 19:00
MATH - DreamTeam-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-01-29 20:30
Juan Burrito - Bröderna Bryan-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-02-05 17:30
Terrorsquad - LBTK-0-0
Bana 3
Div 1, 2018-02-05 19:00
K-town - MATH-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-02-05 19:00
Hamaca Racquet Club - DreamTeam-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-02-05 20:30
Bröderna Bryan - LBTK-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-02-12 17:30
Terrorsquad - Hamaca Racquet Club-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-02-12 19:00
Juan Burrito - MATH-0-0
Bana 3
Div 1, 2018-02-12 19:00
DreamTeam - K-town-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-02-12 20:30
LBTK - MATH-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-02-19 17:30
Bröderna Bryan - Hamaca Racquet Club-0-0
Bana 3
Div 1, 2018-02-19 19:00
Juan Burrito - K-town-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-02-19 19:00
DreamTeam - Terrorsquad-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-02-19 20:30
MATH - Hamaca Racquet Club-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-02-26 17:30
LBTK - K-town-0-0
Bana 3
Div 1, 2018-02-26 19:00
Bröderna Bryan - Terrorsquad-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-02-26 19:00
DreamTeam - Juan Burrito-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-02-26 20:30
Division 2
5 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Tvillingarna Cardoso - Pevaryl PK2-03-0
Div 2, 2018-01-20 00:00
Monte Carlo - Spädgrisarna2-12-1
Div 2, 2018-01-15 20:30
Flummavann - Fore!2-03-0
6-0,6-3
Div 2, 2018-01-15 17:30
Tvillingarna Cardoso - MagDan0-20-3
Div 2, 2018-01-15 20:30
Pevaryl PK - Blådårarna2-03-0
Div 2, 2018-01-15 19:00
Flummavann - Blådårarna-0-0
Bana 3
Div 2, 2018-01-22 17:30
Fore! - Monte Carlo-0-0
Bana 4
Div 2, 2018-01-22 19:00
Spädgrisarna - MagDan-0-0
Bana 3
Div 2, 2018-01-22 20:30
Blådårarna - Monte Carlo-0-0
Bana 3
Div 2, 2018-01-29 17:30
Flummavann - Tvillingarna Cardoso-0-0
Bana 4
Div 2, 2018-01-29 19:00
Pevaryl PK - MagDan-0-0
Bana 4
Div 2, 2018-01-29 20:30
Fore! - Spädgrisarna-0-0
Bana 3
Div 2, 2018-01-29 20:30
Monte Carlo - Tvillingarna Cardoso-0-0
Bana 3
Div 2, 2018-02-05 17:30
Blådårarna - Spädgrisarna-0-0
Bana 4
Div 2, 2018-02-05 19:00
Flummavann - Pevaryl PK-0-0
Bana 4
Div 2, 2018-02-05 20:30
Fore! - MagDan-0-0
Bana 3
Div 2, 2018-02-05 20:30
Tvillingarna Cardoso - Spädgrisarna-0-0
Bana 3
Div 2, 2018-02-12 17:30
Monte Carlo - Pevaryl PK-0-0
Bana 4
Div 2, 2018-02-12 19:00
Blådårarna - Fore!-0-0
Bana 4
Div 2, 2018-02-12 20:30
MagDan - Flummavann-0-0
Bana 3
Div 2, 2018-02-12 20:30
Spädgrisarna - Pevaryl PK-0-0
Bana 3
Div 2, 2018-02-19 17:30
Tvillingarna Cardoso - Fore!-0-0
Bana 4
Div 2, 2018-02-19 19:00
MagDan - Blådårarna-0-0
Bana 4
Div 2, 2018-02-19 20:30
Monte Carlo - Flummavann-0-0
Bana 3
Div 2, 2018-02-19 20:30
Pevaryl PK - Fore!-0-0
Bana 3
Div 2, 2018-02-26 17:30
Spädgrisarna - Flummavann-0-0
Bana 4
Div 2, 2018-02-26 19:00
Tvillingarna Cardoso - Blådårarna-0-0
Bana 4
Div 2, 2018-02-26 20:30
MagDan - Monte Carlo-0-0
Bana 3
Div 2, 2018-02-26 20:30
Division 3
3 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Elit - Mammas Pojkar2-12-1
4-6, 6-1, 6-3
Div 3, 2018-01-21 00:00
Nätrullarna - Team RAM1-21-2
Div 3, 2018-01-16 17:30
Ballbusters - Elit1-21-2
Div 3, 2018-01-16 20:30
Håva Skyltar - Pangara Takmontage-0-0
Bana 3
Div 3, 2018-01-16 19:00
Vinnys PK - Mammas Pojkar-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-01-16 19:00
Nätrullarna - Mammas Pojkar-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-01-23 17:30
Vinnys PK - Ballbusters-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-01-23 19:00
Team RAM - Pangara Takmontage-0-0
Bana 3
Div 3, 2018-01-23 19:00
Håva Skyltar - Elit-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-01-23 20:30
Mammas Pojkar - Pangara Takmontage-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-01-30 17:30
Nätrullarna - Ballbusters-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-01-30 19:00
Team RAM - Håva Skyltar-0-0
Bana 3
Div 3, 2018-01-30 19:00
Vinnys PK - Elit-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-01-30 20:30
Pangara Takmontage - Ballbusters-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-02-06 17:30
Mammas Pojkar - Håva Skyltar-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-02-06 19:00
Nätrullarna - Vinnys PK-0-0
Bana 3
Div 3, 2018-02-06 19:00
Team RAM - Elit-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-02-06 20:30
Ballbusters - Håva Skyltar-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-02-13 17:30
Pangara Takmontage - Vinnys PK-0-0
Bana 3
Div 3, 2018-02-13 19:00
Mammas Pojkar - Team RAM-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-02-13 19:00
Elit - Nätrullarna-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-02-13 20:30
Håva Skyltar - Vinnys PK-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-02-20 17:30
Ballbusters - Team RAM-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-02-20 19:00
Pangara Takmontage - Nätrullarna-0-0
Bana 3
Div 3, 2018-02-20 19:00
Vinnys PK - Team RAM-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-02-27 17:30
Ballbusters - Mammas Pojkar-0-0
Bana 3
Div 3, 2018-02-27 19:00
Håva Skyltar - Nätrullarna-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-02-27 19:00
Elit - Pangara Takmontage-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-02-27 20:30
Division 4
4 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Jata Cargo - Team Nielsen2-12-1
Div 4, 2018-01-16 19:00
JM Gruppen - JMG Padel2-03-0
6-4, 6-2 2 trevliga killar att spela mot!
Div 4, 2018-01-16 20:30
Team PPP - Sandbyboys2-12-1
5-7,6-2,4-3
Div 4, 2018-01-16 20:30
Team HeMi - Frickland2-03-0
6-1 6-4
Div 4, 2018-01-16 17:30
Frickland - Team Nielsen-0-0
Bana 3
Div 4, 2018-01-23 17:30
Team HeMi - Sandbyboys-0-0
Bana 4
Div 4, 2018-01-23 19:00
Team PPP - JMG Padel-0-0
Bana 4
Div 4, 2018-01-23 20:30
Jata Cargo - JM Gruppen-0-0
Bana 3
Div 4, 2018-01-23 20:30
Team Nielsen - Sandbyboys-0-0
Bana 3
Div 4, 2018-01-30 17:30
Frickland - JM Gruppen-0-0
Bana 4
Div 4, 2018-01-30 19:00
Team HeMi - Team PPP-0-0
Bana 4
Div 4, 2018-01-30 20:30
Jata Cargo - JMG Padel-0-0
Bana 3
Div 4, 2018-01-30 20:30
Sandbyboys - JM Gruppen-0-0
Bana 3
Div 4, 2018-02-06 17:30
Team Nielsen - Team PPP-0-0
Bana 4
Div 4, 2018-02-06 19:00
Frickland - Jata Cargo-0-0
Bana 3
Div 4, 2018-02-06 20:30
Team HeMi - JMG Padel-0-0
Bana 4
Div 4, 2018-02-06 20:30
JM Gruppen - Team PPP-0-0
Bana 3
Div 4, 2018-02-13 17:30
Sandbyboys - Jata Cargo-0-0
Bana 4
Div 4, 2018-02-13 19:00
Team Nielsen - Team HeMi-0-0
Bana 4
Div 4, 2018-02-13 20:30
JMG Padel - Frickland-0-0
Bana 3
Div 4, 2018-02-13 20:30
Team PPP - Jata Cargo-0-0
Bana 3
Div 4, 2018-02-20 17:30
JM Gruppen - Team HeMi-0-0
Bana 4
Div 4, 2018-02-20 19:00
JMG Padel - Team Nielsen-0-0
Bana 4
Div 4, 2018-02-20 20:30
Sandbyboys - Frickland-0-0
Bana 3
Div 4, 2018-02-20 20:30
Jata Cargo - Team HeMi-0-0
Bana 3
Div 4, 2018-02-27 17:30
Team PPP - Frickland-0-0
Bana 4
Div 4, 2018-02-27 19:00
JM Gruppen - Team Nielsen-0-0
Bana 3
Div 4, 2018-02-27 20:30
JMG Padel - Sandbyboys-0-0
Bana 4
Div 4, 2018-02-27 20:30
Division 5
3 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Al Pacino - Bredspackel0-20-3
Div 5, 2018-01-17 20:30
Sicka Kängar - TBD1-21-2
Div 5, 2018-01-17 19:00
Justgreen - Dude2-03-0
6-2 6-2
Div 5, 2018-01-17 17:30
Åkarparna - Team NJ-0-0
Bana 3
Div 5, 2018-01-17 19:00
Justgreen - Team NJ-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-01-24 17:30
Dude - TBD-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-01-24 19:00
Åkarparna - Al Pacino-0-0
Bana 3
Div 5, 2018-01-24 19:00
Al Pacino - Dude-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-01-28 16:00
Team NJ - TBD-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-01-31 17:30
Dude - Sicka Kängar-0-0
Bana 3
Div 5, 2018-01-31 19:00
Justgreen - Al Pacino-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-01-31 19:00
Åkarparna - Bredspackel-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-01-31 20:30
Al Pacino - Team NJ-0-0
Bana 5
Div 5, 2018-02-06 17:30
TBD - Al Pacino-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-02-07 17:30
Team NJ - Sicka Kängar-0-0
Bana 3
Div 5, 2018-02-07 19:00
Justgreen - Åkarparna-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-02-07 19:00
Dude - Bredspackel-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-02-07 20:30
Bredspackel - Sicka Kängar-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-02-13 17:30
Al Pacino - Sicka Kängar-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-02-14 17:30
Team NJ - Dude-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-02-14 19:00
TBD - Åkarparna-0-0
Bana 3
Div 5, 2018-02-14 19:00
Bredspackel - Justgreen-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-02-14 20:30
Sicka Kängar - Åkarparna-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-02-21 17:30
TBD - Justgreen-0-0
Bana 3
Div 5, 2018-02-21 19:00
Bredspackel - Team NJ-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-02-21 20:30
Åkarparna - Dude-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-02-28 17:30
Sicka Kängar - Justgreen-0-0
Bana 3
Div 5, 2018-02-28 19:00
Bredspackel - TBD-0-0
Bana 2
Div 5, 2018-02-28 20:30
Division 6
2 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
W.E.M - HoPe2-03-0
Div 6, 2018-01-21 11:30
Stretch - Team Hyllie2-12-1
4-6, 6-2, 7-5
Div 6, 2018-01-17 19:00
W.E.M - Lars-Agne-0-0
Bana 4
Div 6, 2018-01-17 20:30
Alla Ska Med - HoPe-0-0
Bana 3
Div 6, 2018-01-17 20:30
DX7 - Vråkarna-0-0
preliminärt - iom att Vråkarna ej kunde ordinarie tid
Bana 3
Div 6, 2018-01-22 19:00
DX7 - Team Hyllie-0-0
Bana 3
Div 6, 2018-01-24 17:30
Vråkarna - Lars-Agne-0-0
Bana 4
Div 6, 2018-01-24 19:00
Stretch - Alla Ska Med-0-0
Bana 4
Div 6, 2018-01-24 20:30
Team Hyllie - Lars-Agne-0-0
Bana 3
Div 6, 2018-01-31 17:30
DX7 - Alla Ska Med-0-0
Bana 4
Div 6, 2018-01-31 19:00
Stretch - HoPe-0-0
Bana 3
Div 6, 2018-01-31 20:30
Vråkarna - W.E.M-0-0
Bana 4
Div 6, 2018-01-31 20:30
Lars-Agne - Alla Ska Med-0-0
Bana 3
Div 6, 2018-02-07 17:30
Team Hyllie - W.E.M-0-0
Bana 4
Div 6, 2018-02-07 19:00
DX7 - Stretch-0-0
Bana 4
Div 6, 2018-02-07 20:30
Vråkarna - HoPe-0-0
Bana 3
Div 6, 2018-02-07 20:30
Alla Ska Med - W.E.M-0-0
Bana 3
Div 6, 2018-02-14 17:30
Lars-Agne - Stretch-0-0
Bana 4
Div 6, 2018-02-14 19:00
HoPe - DX7-0-0
Bana 4
Div 6, 2018-02-14 20:30
Team Hyllie - Vråkarna-0-0
Bana 3
Div 6, 2018-02-14 20:30
W.E.M - Stretch-0-0
Bana 3
Div 6, 2018-02-21 17:30
Alla Ska Med - Vråkarna-0-0
Bana 4
Div 6, 2018-02-21 19:00
Lars-Agne - DX7-0-0
Bana 3
Div 6, 2018-02-21 20:30
HoPe - Team Hyllie-0-0
Bana 4
Div 6, 2018-02-21 20:30
Stretch - Vråkarna-0-0
Bana 3
Div 6, 2018-02-28 17:30
W.E.M - DX7-0-0
Bana 4
Div 6, 2018-02-28 19:00
Alla Ska Med - Team Hyllie-0-0
Bana 4
Div 6, 2018-02-28 20:30
HoPe - Lars-Agne-0-0
Bana 3
Div 6, 2018-02-28 20:30
Division 7
1 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Tårta, roliga hattar och disco - Moonwalkers2-03-0
Div 7, 2018-01-21 16:00
Swing and miss - Team DanMic-0-0
Bana 2
Div 7, 2018-01-18 17:30
Otto III - Svensson / Johansson-0-0
Bana 2
Div 7, 2018-01-18 19:00
Team DanMic - Team Varlion-0-0
Bana 2
Div 7, 2018-01-25 17:30
Swing and miss - Svensson / Johansson-0-0
Bana 2
Div 7, 2018-01-25 19:00
Startpistolen - Tårta, roliga hattar och disco-0-0
Bana 3
Div 7, 2018-01-25 19:00
Otto III - Moonwalkers-0-0
Bana 2
Div 7, 2018-01-25 20:30
Startpistolen - Team Varlion-0-0
Div 7, 2018-01-26 19:00
Team Varlion - Svensson / Johansson-0-0
Bana 2
Div 7, 2018-02-01 17:30
Swing and miss - Otto III-0-0
Bana 3
Div 7, 2018-02-01 19:00
Team DanMic - Tårta, roliga hattar och disco-0-0
Bana 2
Div 7, 2018-02-01 19:00
Startpistolen - Moonwalkers-0-0
Bana 2
Div 7, 2018-02-01 20:30
Svensson / Johansson - Tårta, roliga hattar och disco-0-0
Bana 2
Div 7, 2018-02-08 17:30
Team Varlion - Otto III-0-0
Bana 3
Div 7, 2018-02-08 19:00
Team DanMic - Startpistolen-0-0
Bana 2
Div 7, 2018-02-08 19:00
Swing and miss - Moonwalkers-0-0
Bana 2
Div 7, 2018-02-08 20:30
Tårta, roliga hattar och disco - Otto III-0-0
Bana 2
Div 7, 2018-02-15 17:30
Team Varlion - Swing and miss-0-0
Bana 3
Div 7, 2018-02-15 19:00
Svensson / Johansson - Startpistolen-0-0
Bana 2
Div 7, 2018-02-15 19:00
Moonwalkers - Team DanMic-0-0
Bana 2
Div 7, 2018-02-15 20:30
Otto III - Startpistolen-0-0
Bana 2
Div 7, 2018-02-22 17:30
Tårta, roliga hattar och disco - Swing and miss-0-0
Bana 2
Div 7, 2018-02-22 19:00
Svensson / Johansson - Team DanMic-0-0
Bana 3
Div 7, 2018-02-22 19:00
Moonwalkers - Team Varlion-0-0
Bana 2
Div 7, 2018-02-22 20:30
Otto III - Team DanMic-0-0
Bana 2
Div 7, 2018-03-01 19:00
Tårta, roliga hattar och disco - Team Varlion-0-0
Bana 3
Div 7, 2018-03-01 19:00
Startpistolen - Swing and miss-0-0
Bana 5
Div 7, 2018-03-01 20:30
Moonwalkers - Svensson / Johansson-0-0
Bana 2
Div 7, 2018-03-01 20:30
Division 8
3 av 28 matcher registrerade
LagResultatPoäng
ESSen - Turks in Space2-WO3-0
Div 8, 2018-01-18 17:30
THE Beast - Chorizo0-20-3
Div 8, 2018-01-18 20:30
Sweetspot - Team Langebro0-20-3
1-6 3-6
Div 8, 2018-01-18 20:00
Team Färgprodukter - Salesdev-0-0
Bana 3
Div 8, 2018-01-18 20:30
Turks in Space - Sweetspot-0-0
Bana 3
Div 8, 2018-01-25 17:30
ESSen - Salesdev-0-0
Bana 4
Div 8, 2018-01-25 19:00
Team Färgprodukter - Chorizo-0-0
Bana 4
Div 8, 2018-01-25 20:30
Team Langebro - THE Beast-0-0
Bana 3
Div 8, 2018-01-25 20:30
Sweetspot - Salesdev-0-0
Bana 3
Div 8, 2018-02-01 17:30
Turks in Space - THE Beast-0-0
Bana 4
Div 8, 2018-02-01 19:00
Team Langebro - Chorizo-0-0
Bana 3
Div 8, 2018-02-01 20:30
ESSen - Team Färgprodukter-0-0
Bana 4
Div 8, 2018-02-01 20:30
Salesdev - THE Beast-0-0
Bana 3
Div 8, 2018-02-08 17:30
Sweetspot - Team Färgprodukter-0-0
Bana 4
Div 8, 2018-02-08 19:00
ESSen - Chorizo-0-0
Bana 3
Div 8, 2018-02-08 20:30
Turks in Space - Team Langebro-0-0
Bana 4
Div 8, 2018-02-08 20:30
THE Beast - Team Färgprodukter-0-0
Bana 3
Div 8, 2018-02-15 17:30
Salesdev - Team Langebro-0-0
Bana 4
Div 8, 2018-02-15 19:00
Chorizo - Turks in Space-0-0
Bana 3
Div 8, 2018-02-15 20:30
Sweetspot - ESSen-0-0
Bana 4
Div 8, 2018-02-15 20:30
Team Färgprodukter - Team Langebro-0-0
Bana 3
Div 8, 2018-02-22 17:30
THE Beast - ESSen-0-0
Bana 4
Div 8, 2018-02-22 19:00
Chorizo - Sweetspot-0-0
Bana 4
Div 8, 2018-02-22 20:30
Salesdev - Turks in Space-0-0
Bana 3
Div 8, 2018-02-22 20:30
Team Langebro - ESSen-0-0
Bana 3
Div 8, 2018-03-01 17:30
Team Färgprodukter - Turks in Space-0-0
Bana 4
Div 8, 2018-03-01 19:00
THE Beast - Sweetspot-0-0
Bana 4
Div 8, 2018-03-01 20:30
Chorizo - Salesdev-0-0
Bana 3
Div 8, 2018-03-01 20:30