MALMÖ PADEL LEAGUE OMGÅNG 4 (180115-180301)

Bokade matcher
Visar av 183 matcher
Lag
Frickland - Team Nielsen
Bana 3
Div 4, 2018-01-23 17:30
Nätrullarna - Mammas Pojkar
Bana 2
Div 3, 2018-01-23 17:30
Vinnys PK - Ballbusters
Bana 2
Div 3, 2018-01-23 19:00
Team RAM - Pangara Takmontage
Bana 3
Div 3, 2018-01-23 19:00
Team HeMi - Sandbyboys
Bana 4
Div 4, 2018-01-23 19:00
Team PPP - JMG Padel
Bana 4
Div 4, 2018-01-23 20:30
Jata Cargo - JM Gruppen
Bana 3
Div 4, 2018-01-23 20:30
Håva Skyltar - Elit
Bana 2
Div 3, 2018-01-23 20:30
DX7 - Team Hyllie
Bana 3
Div 6, 2018-01-24 17:30
Justgreen - Team NJ
Bana 2
Div 5, 2018-01-24 17:30
Resultat
32 av 224 matcher registrerade
LagResultatPoäng
MagDan - Spädgrisarna2-03-0
Div 2, 2018-01-22 20:30
Flummavann - Blådårarna2-12-1
Div 2, 2018-01-22 17:30
LBTK - DreamTeam2-03-0
Div 1, 2018-01-22 20:30
Juan Burrito - Hamaca Racquet Club2-12-1
4-6 6-4 7-6
Div 1, 2018-01-22 19:00
DX7 - Vråkarna0-20-3
Div 6, 2018-01-22 19:00
Otto III - Svensson / Johansson0-20-3
Div 7, 2018-01-21 14:30
Tårta, roliga hattar och disco - Moonwalkers2-03-0
Div 7, 2018-01-21 16:00
Elit - Mammas Pojkar2-12-1
4-6, 6-1, 6-3
Div 3, 2018-01-21 00:00
W.E.M - HoPe2-03-0
Div 6, 2018-01-21 11:30
ESSen - Turks in Space2-WO3-0
Div 8, 2018-01-18 17:30
Tvillingarna Cardoso - Pevaryl PK2-03-0
Div 2, 2018-01-20 00:00
THE Beast - Chorizo0-20-3
Div 8, 2018-01-18 20:30
Sweetspot - Team Langebro0-20-3
1-6 3-6
Div 8, 2018-01-18 20:00
K-town - Hamaca Racquet Club2-03-0
6-0, 6-2
Div 1, 2018-01-15 17:30
Al Pacino - Bredspackel0-20-3
Div 5, 2018-01-17 20:30
Stretch - Team Hyllie2-12-1
4-6, 6-2, 7-5
Div 6, 2018-01-17 19:00
Sicka Kängar - TBD1-21-2
Div 5, 2018-01-17 19:00
Justgreen - Dude2-03-0
6-2 6-2
Div 5, 2018-01-17 17:30
Jata Cargo - Team Nielsen2-12-1
Div 4, 2018-01-16 19:00
Nätrullarna - Team RAM1-21-2
Div 3, 2018-01-16 17:30
JM Gruppen - JMG Padel2-03-0
6-4, 6-2 2 trevliga killar att spela mot!
Div 4, 2018-01-16 20:30
Team PPP - Sandbyboys2-12-1
5-7,6-2,4-3
Div 4, 2018-01-16 20:30
K-town - Terrorsquad1-21-2
7-6 3-6 10-12
Div 1, 2018-01-16 22:21
Ballbusters - Elit1-21-2
Div 3, 2018-01-16 20:30
Team HeMi - Frickland2-03-0
6-1 6-4
Div 4, 2018-01-16 17:30
Monte Carlo - Spädgrisarna2-12-1
Div 2, 2018-01-15 20:30
MATH - Terrorsquad2-03-0
Div 1, 2018-01-15 19:00
Flummavann - Fore!2-03-0
6-0,6-3
Div 2, 2018-01-15 17:30
LBTK - Juan Burrito2-12-1
Div 1, 2018-01-15 19:00
Tvillingarna Cardoso - MagDan0-20-3
Div 2, 2018-01-15 20:30
Pevaryl PK - Blådårarna2-03-0
Div 2, 2018-01-15 19:00
Bröderna Bryan - DreamTeam2-03-0
6-4 6-1
Div 1, 2018-01-15 00:00