THE CLUB MALMOE GRUPPSPEL OMGÅNG 21 (180605-180621)

Resultat
87 av 105 matcher registrerade
SpelareResultatPoäng
Erik Ekström - Johan Kallerman2-33-4
Div 3, 2018-06-19 19:30
Ian Flawn Orpana - Ola Larsson3-15-2
Div 14, 2018-06-21 20:37
Göran Löwenberg - Ola Svensson3-WO3-0
Div 5, 2018-06-05 18:45
Alexander Roth - Mateusz Słomiński3-06-1
Div 15, 2018-06-20 19:30
Jonas Engelmann - Niclas Löwendahl3-06-1
Div 13, 2018-06-21 17:00
Rickard Johansson - Göran Löwenberg3-24-3
Div 5, 2018-06-19 18:45
Mattias Wallin - Petter Säwen3-15-2
Div 2, 2018-06-12 18:00
Jonny Adolfsson - Sam Foot3-WO3-0
Div 8, 2018-06-21 16:22
Hugo Ekman - Per Brantmark3-06-1
Div 10, 2018-06-18 18:00
Hugo Ekman - Niklas Olsson2-33-4
Div 10, 2018-06-19 17:15
Anton Blomgren - Anders Garvars3-06-1
Div 14, 2018-06-20 22:40
Mattias Wallin - Primus Sjösten3-15-2
Div 2, 2018-06-12 18:00
Mattias Wallin - Emil Gunnarsson3-15-2
Div 2, 2018-06-19 18:00
Jeffrey Hillgrund - Jesper Nilsson3-06-1
Div 9, 2018-06-20 18:00
Karl Bundy - Ylan Mathieu3-WO3-0
Div 3, 2018-06-19 19:30
Karl Bundy - Johan Kallerman3-24-3
Div 3, 2018-06-12 19:30
Anders Nilsson - Niclas Löwendahl3-WO3-0
Div 13, 2018-06-20 18:00
Jonas Engelmann - Anders Nilsson3-06-1
Div 13, 2018-06-20 18:00
Erik Fredriksen - Damir Wettbo3-15-2
Div 6, 2018-06-06 17:15
Erik Fredriksen - Jim Henderson1-32-5
Div 6, 2018-06-20 17:15
Anders Walle - Sam Foot3-WO3-0
Div 8, 2018-06-13 18:45
Lars Lindell - Thomas Larsson3-15-2
Div 17, 2018-06-13 18:45
Henric Fischer - Jerry Ahlström2-33-4
Div 16, 2018-06-13 17:15
Hugo Svenstedt - Lars LindellWO-30-3
Div 17, 2018-06-20 03:52
Anders Lundh - Christian Bexéus3-24-3
Div 11, 2018-06-19 20:15
Jonas Malmsten - Patrik Olsson3-15-2
Div 7, 2018-06-19 17:15
Dennis Leander - Jerry Ahlström3-06-1
Div 16, 2018-06-19 18:00
Matilda Ravn-Holm - Jens Johansson3-24-3
Div 7, 2018-06-19 18:39
Petter Säwen - Primus Sjösten3-15-2
Div 2, 2018-06-19 18:00
Johan Uldall-Jörgensen - Thomas Larsson3-06-1
Div 17, 2018-06-19 15:44
Johan Uldall-Jörgensen - Hugo Svenstedt3-15-2
Div 17, 2018-06-19 15:00
Pontus Bulow - Anders Falk3-WO3-0
Div 15, 2018-06-19 06:45
Göran Löwenberg - Viktor Olivemark3-24-3
Div 5, 2018-06-12 18:45
Stellan Petersen - Peter Magnusson3-06-1
Div 11, 2018-06-17 18:00
Bengt Götrick - Niclas Lundgren3-15-2
Div 12, 2018-06-13 17:15
Hugo Svenstedt - Thomas Larsson3-24-3
Div 17, 2018-06-18 12:30
Erik Ekström - Ylan Mathieu3-WO3-0
Div 3, 2018-06-12 19:30
Jonas Engelmann - Peter Friberg3-15-2
Div 13, 2018-06-06 18:00
Peter Friberg - Anders Nilsson3-24-3
Div 13, 2018-06-13 18:00
Niclas Löwendahl - Peter Friberg3-06-1
Div 13, 2018-06-17 19:28
Johan Kallerman - Ylan Mathieu3-06-1
Div 3, 2018-06-17 16:00
Johan Hektor - Fabian Löfgren3-06-1
Div 19, 2018-06-13 19:30
Ian Flawn Orpana - Anton Blomgren3-15-2
Div 14, 2018-06-15 17:15
Matilda Ravn-Holm - Patrik Olsson3-06-1
Div 7, 2018-06-12 17:15
Ola Larsson - Anders Garvars3-15-2
Div 14, 2018-06-14 18:00
Isak Ulfson - Jacob Johannesson3-24-3
Div 18, 2018-06-14 19:00
Christian Bexéus - Stellan Petersen3-06-1
Div 11, 2018-06-12 20:15
Pontus Bulow - Alexander Roth3-24-3
Div 15, 2018-06-13 19:30
Anders Lundh - Peter Magnusson3-24-3
Div 11, 2018-06-12 20:15
Mattias Alhem - Dennis Leander0-31-6
Div 16, 2018-06-13 20:15
Henric Fischer - Mattias Alhem3-15-2
Div 16, 2018-06-13 19:30
Damir Wettbo - Jim Henderson1-32-5
Div 6, 2018-06-13 17:15
Jeffrey Hillgrund - Samuel Lundberg3-24-3
Div 9, 2018-06-13 19:42
Kristian Ingers - Jeffrey HillgrundWO-30-3
Div 9, 2018-06-13 19:30
Kristian Ingers - Jesper Nilsson3-15-2
Div 9, 2018-06-13 19:00
Rickard Johansson - Ola Svensson3-24-3
Div 5, 2018-06-12 18:45
Erik Fredriksen - Jonas Hedlid3-15-2
Div 6, 2018-06-13 17:15
Mateusz Słomiński - Anders Falk3-15-2
Div 15, 2018-06-12 00:00
Anton Blomgren - Ola Larsson3-24-3
Div 14, 2018-06-07 18:00
Jens Johansson - Jonas Malmsten3-24-3
Div 7, 2018-06-12 20:15
Lars Lindell - Johan Uldall-Jörgensen 3-15-2
Div 17, 2018-06-12 20:00
Douglas Hillgrund - Hugo Ekman3-WO3-0
Div 10, 2018-06-12 11:07
Douglas Hillgrund - Niklas Olsson2-33-4
Div 10, 2018-06-05 17:15
Rabbe Falenius - Isak Ulfson3-24-3
Div 18, 2018-06-07 18:45
Samuel Lundberg - Kristian Ingers2-33-4
Div 9, 2018-06-11 22:34
Ian Flawn Orpana - Anders Garvars3-06-1
Div 14, 2018-06-11 18:00
Matilda Ravn-Holm - Jonas Malmsten3-24-3
Div 7, 2018-06-05 17:15
Dennis Leander - Henric Fischer3-24-3
Div 16, 2018-06-07 18:45
Damir Wettbo - Jonas Hedlid3-15-2
Div 6, 2018-06-10 18:00
Viktor Olivemark - Ola Svensson3-24-3
Div 5, 2018-06-09 11:39
Jonas Hedlid - Jim Henderson3-06-1
Div 6, 2018-06-08 07:30
Karl Andersson - Bengt Götrick3-15-2
Div 12, 2018-06-05 19:30
Emil Gunnarsson - Petter Säwen3-06-1
Div 2, 2018-06-05 18:00
Pontus Bulow - Mateusz Słomiński3-24-3
Div 15, 2018-06-06 19:30
Peter Magnusson - Christian Bexéus3-15-2
Div 11, 2018-06-07 17:15
Rickard Johansson - Viktor Olivemark3-06-1
Div 5, 2018-06-05 18:45
Anders Falk - Alexander Roth3-15-2
Div 15, 2018-06-06 19:30
Samuel Lundberg - Jesper Nilsson3-06-1
Div 9, 2018-06-06 18:00
Anders Walle - Jonny Adolfsson3-15-2
Div 8, 2018-06-06 18:45
Anders Lundh - Stellan Petersen3-15-2
Div 11, 2018-06-05 18:45
Mattias Alhem - Jerry Ahlström3-24-3
Div 16, 2018-06-06 09:00
Jonathan Edwardsson - Andreas Persson3-15-2
Div 4, 2018-06-05 20:44
Erik Ekström - Karl Bundy0-31-6
Div 3, 2018-06-05 19:30
Tommy Öman - Fabian LöfgrenWO-30-3
Div 19, 2018-06-05 19:04
Tommy Öman - Martin AlmquistWO-30-3
Div 19, 2018-06-05 19:04
Tommy Öman - Johan HektorWO-30-3
Div 19, 2018-06-05 19:00
Karl Andersson - Niclas Lundgren3-15-2
Div 12, 2018-06-05 00:00