LSK - CHAMPION OMGÅNG 14 (180319-180527)

Resultat
167 av 190 matcher registrerade
SpelareResultatPoäng
Kristian Karlsson - Emil Berggren0-3, 2-11-2
Div 4, 2018-06-04 08:00
Kristian Pettersson - Henrik Berg3-2, 2-13-0
Div 3, 2018-05-27 23:12
Christer Hultcrantz - Jakob Algulin3-2, 2-03-0
Div 6, 2018-05-27 23:00
Anders Björk - Håkan Gauffin0-3, 0-20-3
WO
Div 3, 2018-05-26 11:32
Anders Björk - Mikael Johansson0-3, 0-20-3
WO
Div 3, 2018-05-26 11:31
Anders Björk - Henrik Berg0-3, 0-20-3
WO
Div 3, 2018-05-26 11:31
Anders Björk - Andreas Egedal0-3, 0-20-3
WO
Div 3, 2018-05-26 11:31
Anders Björk - Rasmus Liif0-3, 0-20-3
WO
Div 3, 2018-05-26 11:31
Anders Björk - Kristian Pettersson0-3, 0-20-3
WO
Div 3, 2018-05-26 11:31
Christer Hultcrantz - Jonas Ihlström3-0, 2-03-0
Div 6, 2018-05-26 10:00
Jacob Andersson - Daniel Lönnqvist3-2, 2-03-0
Div 5, 2018-05-25 11:00
Klaus Tindholm - Jonas Ihlström3-1, 0-22-1
Div 6, 2018-05-24 12:00
Rasmus Liif - Håkan Gauffin3-1, 2-13-0
Div 3, 2018-05-24 17:00
Fabian Stämneryd - Hugo Wärner3-2, 0-02-0
Div 2, 2018-05-24 18:00
Andreas Egedal - Henrik Berg3-1, 2-13-0
Div 3, 2018-05-24 19:00
Kristian Pettersson - Mikael Johansson3-0, 2-03-0
Div 3, 2018-05-24 00:00
Tomas Seven - Petra Dryselius3-2, 0-22-1
Jämnt och jobbigt :)
Div 5, 2018-05-24 12:00
Mattias Fhürong - Fredrik Dungee3-1, 0-02-0
Div 1, 2018-05-24 00:00
Jonas Ihlström - Mattias Larsson3-0, 2-03-0
Wo
Div 6, 2018-05-24 00:00
Mikael Rehn - Richard Ekenger3-0, 0-02-0
W0
Div 2, 2018-05-24 00:33
Kristian Karlsson - Muhammad Ziad3-0, 2-03-0
Div 4, 2018-05-22 21:00
Fredrik Dungee - Mårten Lundberg3-1, 0-02-0
Div 1, 2018-05-23 20:10
Simon Fuller - Jonas Ihlström3-0, 2-13-0
Div 6, 2018-05-23 18:00
Mikael Johansson - Håkan Gauffin3-1, 1-22-1
Div 3, 2018-05-23 00:00
Björn Daremo - Mikael Wrang3-2, 0-02-0
Div 2, 2018-05-23 17:30
Jacob Andersson - Tomas Seven3-1, 2-03-0
Kul spel! :)
Div 5, 2018-05-22 17:00
Tomas Taleus - Niclas Athlöf 3-0, 2-03-0
WO
Div 4, 2018-05-22 00:00
Rasmus Liif - Henrik Berg3-2, 2-03-0
Div 3, 2018-05-22 15:00
Marcus Staaf - Mathias Magnusson3-2, 0-02-0
Div 1, 2018-05-22 17:55
Klaus Tindholm - Mattias Larsson3-0, 2-03-0
Div 6, 2018-05-21 11:30
Anders Hedliden - Per Björeqvist0-3, 0-20-3
WO
Div 4, 2018-05-22 16:37
Anders Hedliden - Muhammad Ziad0-3, 0-20-3
Div 4, 2018-05-22 16:37
Anders Hedliden - Kristian Karlsson0-3, 0-20-3
WO
Div 4, 2018-05-22 16:36
Anders Hedliden - Tomas Taleus0-3, 0-20-3
WO
Div 4, 2018-05-22 16:35
Henrik Cooke - Martin Westlund3-0, 2-03-0
Wo
Div 5, 2018-05-22 13:43
Fredrik Dungee - Markus Johansson3-0, 0-02-0
WO
Div 1, 2018-05-22 09:22
Mattias Fhürong - Fredrik Gärdeman3-2, 0-02-0
Div 1, 2018-05-21 00:00
Camilla Gyllstad - Anita Gros3-1, 0-22-1
Div 7, 2018-05-21 00:00
Tomas Seven - Daniel Lönnqvist3-2, 0-22-1
Div 5, 2018-05-21 17:00
Simon Fuller - Jakob Algulin3-0, 2-13-0
Div 6, 2018-05-21 16:00
Christer Hultcrantz - Mattias Larsson3-0, 2-03-0
WO
Div 6, 2018-05-20 00:00
Fabian Stämneryd - Richard Ekenger3-0, 0-02-0
W.O.
Div 2, 2018-05-20 12:50
Andreas Egedal - Mikael Johansson3-2, 0-22-1
Div 3, 2018-05-18 17:00
Mikael Rehn - Björn Daremo3-1, 0-02-0
Div 2, 2018-05-18 11:30
Carl Rådholm - Niclas Athlöf 3-0, 2-03-0
WO
Div 4, 2018-05-18 09:35
Carl Rådholm - Anders Hedliden3-0, 2-03-0
WO
Div 4, 2018-05-18 09:35
Håkan Gauffin - Gunnar Danielsson3-1, 2-13-0
Div 3, 2018-05-17 00:00
Stefan Short - Klaus Tindholm3-1, 2-03-0
Div 6, 2018-05-17 17:00
Simon Fuller - Mattias Larsson3-0, 2-03-0
W/O
Div 6, 2018-05-17 13:17
Simon Fuller - Christer Hultcrantz3-1, 1-22-1
Div 6, 2018-05-17 11:30
Stefan Short - Mattias Larsson3-0, 2-03-0
W/O
Div 6, 2018-05-17 12:14
Stefan Short - Jakob Algulin3-1, 2-03-0
Div 6, 2018-05-16 21:00
Richard Ekenger - Hugo Wärner3-0, 0-02-0
Div 2, 2018-05-16 00:00
Mikael Rehn - William Lange3-1, 0-02-0
Div 2, 2018-05-16 20:00
Anders Hedliden - Niclas Athlöf 3-0, 2-03-0
WO
Div 4, 2018-05-16 21:59
Johan Nyberg - Björn Daremo3-0, 0-02-0
Div 2, 2018-05-16 18:00
Jonas Ihlström - Matti Torvaldsson3-0, 2-03-0
Div 6, 2018-05-16 00:00
Carl Rådholm - Kristian Karlsson0-3, 0-20-3
Div 4, 2018-05-16 11:30
Mikael Johansson - Henrik Berg3-0, 0-22-1
Div 3, 2018-05-15 00:00
Stefan Short - Jonas Ihlström3-1, 2-13-0
Div 6, 2018-05-14 20:00
William Lange - Johan Nyberg3-1, 0-02-0
Div 2, 2018-05-14 21:27
Marcus Staaf - Fredrik Gärdeman3-0, 0-02-0
Div 1, 2018-05-14 19:16
Fabian Stämneryd - Mikael Rehn1-3, 0-00-2
Div 2, 2018-05-14 18:00
Jakob Algulin - Emma Gyllstad3-0, 2-03-0
Div 6, 2018-05-14 00:00
Jakob Algulin - Matti Torvaldsson3-0, 2-03-0
Div 6, 2018-05-14 00:00
Rasmus Liif - Andreas Egedal3-1, 2-13-0
Div 3, 2018-05-11 16:00
Gunnar Danielsson - Rasmus Liif2-3, 2-11-2
Div 3, 2018-05-13 14:30
Fredrik Gärdeman - Daniel Kullgard3-2, 0-02-0
12-10 i femte ;-)
Div 1, 2018-05-13 12:54
Stefan Short - Matti Torvaldsson3-0, 2-03-0
Div 6, 2018-05-11 11:00
Johan Nyberg - Richard Ekenger0-3, 0-00-2
Div 2, 2018-05-10 14:18
Simon Fuller - Stefan Short3-0, 2-03-0
Div 6, 2018-05-10 12:00
Fabian Stämneryd - William Lange3-0, 0-02-0
Div 2, 2018-05-09 18:00
Jakob Algulin - Jonas Ihlström3-0, 1-22-1
Div 6, 2018-05-09 00:00
Emil Berggren - Niclas Athlöf 3-0, 2-03-0
WO
Div 4, 2018-05-09 13:42
Carl Rådholm - Emil Berggren2-3, 0-20-3
Div 4, 2018-05-09 11:30
Gunnar Danielsson - Henrik Berg3-1, 2-13-0
Div 3, 2018-05-09 08:30
Mikael Rehn - Hugo Wärner3-2, 0-02-0
Div 2, 2018-05-08 20:00
Tomas Seven - Henrik Cooke3-1, 2-03-0
Div 5, 2018-05-08 17:00
Simon Fuller - Klaus Tindholm3-0, 2-03-0
Div 6, 2018-05-08 11:30
Kristian Karlsson - Tomas Taleus3-0, 0-22-1
Div 4, 2018-05-07 12:00
Richard Willborg - Niclas Athlöf 0-0, 0-00-0
Båda har lämnat WO pga skada
Div 4, 2018-05-07 15:47
Richard Willborg - Per Björeqvist0-3, 0-20-3
WO pga skada
Div 4, 2018-05-07 14:15
Richard Willborg - Kristian Karlsson0-3, 0-20-3
WO pga skada
Div 4, 2018-05-07 14:15
Richard Willborg - Anders Hedliden0-3, 0-20-3
WO pga skada
Div 4, 2018-05-07 14:15
Richard Willborg - Emil Berggren0-3, 0-20-3
WO pga skada
Div 4, 2018-05-07 14:14
Richard Willborg - Carl Rådholm0-3, 0-20-3
WO pga skada
Div 4, 2018-05-07 00:00
Per Björeqvist - Emil Berggren0-3, 2-01-2
Div 4, 2018-05-06 00:00
Håkan Gauffin - Andreas Egedal3-0, 0-22-1
Div 3, 2018-05-04 00:00
Camilla Gyllstad - Louise Petersson Gee3-1, 2-03-0
Div 7, 2018-05-04 00:00
Emma Stener - Tomas Seven0-3, 0-20-3
WO pga skada
Div 5, 2018-05-04 11:57
Terence Rogers - Emma Stener3-0, 2-03-0
WO. Emma skadad tyvärr.
Div 5, 2018-05-04 11:01
Hugo Wärner - Björn Daremo3-1, 0-02-0
Div 2, 2018-05-03 17:30
Kristian Pettersson - Rasmus Liif0-3, 2-01-2
Div 3, 2018-05-03 17:59
Per Björeqvist - Tomas Taleus3-1, 2-03-0
Div 4, 2018-05-03 00:00
William Lange - Hugo Wärner3-2, 0-02-0
Div 2, 2018-05-02 19:00
Jacob Andersson - Terence Rogers3-0, 2-13-0
Bra match! Tack vare 14 KG i skillnad. :D
Div 5, 2018-05-02 16:00
Christer Hultcrantz - Matti Torvaldsson3-0, 2-03-0
w/o i väntan på nytt matchtillfälle
Div 6, 2018-05-02 00:00
Marcus Staaf - Mårten Lundberg3-0, 0-02-0
Div 1, 2018-05-01 18:49
Terence Rogers - Daniel Lönnqvist0-3, 2-11-2
Div 5, 2018-04-30 13:00
Gunnar Danielsson - Andreas Egedal3-2, 0-22-1
Div 3, 2018-04-30 00:00
Daniel Kullgard - Markus Johansson3-0, 0-02-0
Div 1, 2018-04-29 18:23
Anita Gros - Gunnel Dryselius3-0, 2-03-0
Div 7, 2018-04-29 15:00
Johan Nyberg - Mikael Wrang3-0, 0-02-0
Div 2, 2018-04-28 12:00
Carl Rådholm - Tomas Taleus3-2, 0-22-1
Div 4, 2018-04-26 12:00
Johan Nyberg - Mikael Rehn3-2, 0-02-0
Div 2, 2018-04-26 19:30
Fabian Stämneryd - Björn Daremo3-1, 0-02-0
Div 2, 2018-04-26 17:00
Andreas Egedal - Kristian Pettersson3-2, 2-13-0
Div 3, 2018-04-25 17:00
Emma Stener - Petra Dryselius3-2, 0-02-0
Div 5, 2018-04-24 00:00
Marcus Staaf - Markus Johansson3-0, 0-02-0
Div 1, 2018-04-24 20:33
Tomas Seven - Martin Westlund3-0, 2-03-0
WO
Div 5, 2018-04-24 11:58
Louise Petersson Gee - Gunnel Dryselius3-1, 2-03-0
Div 7, 2018-04-22 00:00
Marcus Staaf - Mattias Fhürong3-1, 0-02-0
Div 1, 2018-04-22 14:43
Richard Ekenger - Mikael Wrang3-0, 0-02-0
Div 2, 2018-04-21 13:00
Christer Hultcrantz - Stefan Short3-0, 2-03-0
Div 6, 2018-04-21 10:30
Rasmus Liif - Mikael Johansson3-0, 2-13-0
Div 3, 2018-04-20 12:00
Mathias Magnusson - Fredrik Dungee3-0, 0-02-0
Div 1, 2018-04-19 00:00
Richard Ekenger - Björn Daremo3-0, 0-02-0
Div 2, 2018-04-19 17:00
Carl Rådholm - Per Björeqvist3-2, 0-22-1
Div 4, 2018-04-19 12:00
Carl Rådholm - Muhammad Ziad1-3, 0-20-3
Div 4, 2018-04-18 20:00
Hugo Wärner - Johan Nyberg3-2, 0-02-0
Div 2, 2018-04-18 19:30
Mathias Magnusson - Fredrik Gärdeman3-1, 0-02-0
Div 1, 2018-04-18 00:00
Simon Fuller - Matti Torvaldsson3-0, 2-03-0
Div 6, 2018-04-18 18:00
Emma Stener - Jacob Andersson3-0, 0-22-1
Div 5, 2018-04-18 13:30
Emma Stener - Daniel Lönnqvist3-2, 2-03-0
Jämn och kul match!
Div 5, 2018-04-17 00:00
Emil Berggren - Tomas Taleus3-1, 2-03-0
Div 4, 2018-04-17 12:00
Per Björeqvist - Niclas Athlöf 3-0, 2-03-0
Div 4, 2018-04-17 00:00
Emma Stener - Martin Westlund3-0, 2-03-0
WO
Div 5, 2018-04-17 09:10
Emma Stener - Henrik Cooke3-2, 2-03-0
Div 5, 2018-04-16 00:00
Kristian Pettersson - Håkan Gauffin3-2, 1-22-1
Div 3, 2018-04-15 18:30
Camilla Gyllstad - Gunnel Dryselius3-0, 2-03-0
Div 7, 2018-04-15 00:00
Fabian Stämneryd - Mikael Wrang3-1, 0-02-0
Div 2, 2018-04-15 12:00
Per Björeqvist - Kristian Karlsson0-3, 2-01-2
Div 4, 2018-04-14 00:00
William Lange - Mikael Wrang3-1, 0-02-0
Div 2, 2018-04-13 18:57
Tomas Taleus - Muhammad Ziad1-3, 2-01-2
Div 4, 2018-04-13 11:25
Terence Rogers - Henrik Cooke3-1, 2-03-0
Div 5, 2018-04-12 19:30
Kristian Pettersson - Gunnar Danielsson3-1, 0-22-1
Div 3, 2018-04-12 17:00
Kristian Karlsson - Niclas Athlöf 3-1, 2-03-0
Div 4, 2018-04-12 16:00
Petra Dryselius - Martin Westlund3-0, 2-03-0
wo =(
Div 5, 2018-04-12 17:11
Christer Hultcrantz - Emma Gyllstad3-0, 2-03-0
WO
Div 6, 2018-04-12 00:00
Fabian Stämneryd - Johan Nyberg3-1, 0-02-0
Div 2, 2018-04-11 20:00
Simon Fuller - Emma Gyllstad3-0, 2-03-0
W/O
Div 6, 2018-04-11 18:27
Terence Rogers - Martin Westlund3-0, 2-03-0
WO
Div 5, 2018-04-11 09:52
Matti Torvaldsson - Emma Gyllstad3-0, 2-03-0
Div 6, 2018-04-11 09:39
Stefan Short - Emma Gyllstad3-0, 2-03-0
WO
Div 6, 2018-04-11 09:18
Jacob Andersson - Martin Westlund3-0, 2-03-0
WO
Div 5, 2018-04-11 09:12
Petra Dryselius - Henrik Cooke3-2, 2-03-0
Div 5, 2018-04-11 06:40
Fredrik Gärdeman - Mårten Lundberg3-1, 0-02-0
Div 1, 2018-04-10 21:40
Jacob Andersson - Henrik Cooke3-1, 2-03-0
Div 5, 2018-04-10 11:30
Gunnar Danielsson - Anders Björk3-0, 2-03-0
Div 3, 2018-04-09 12:00
Terence Rogers - Petra Dryselius3-0, 2-13-0
Div 5, 2018-04-08 17:00
Daniel Kullgard - Fredrik Dungee3-1, 0-02-0
Div 1, 2018-04-08 19:43
William Lange - Richard Ekenger3-1, 0-02-0
Div 2, 2018-04-06 15:58
Louise Petersson Gee - Anita Gros3-1, 0-22-1
Div 7, 2018-04-06 00:00
Björn Daremo - William Lange3-2, 0-02-0
Div 2, 2018-04-04 17:00
Jacob Andersson - Petra Dryselius3-0, 2-13-0
Div 5, 2018-04-04 17:00
Hugo Wärner - Mikael Wrang3-1, 0-02-0
Div 2, 2018-04-03 21:00
Anders Hedliden - Emil Berggren3-2, 0-22-1
Div 4, 2018-04-03 00:00
Terence Rogers - Tomas Seven3-2, 1-22-1
Div 5, 2018-04-03 18:00
Fredrik Dungee - Fredrik Gärdeman3-1, 0-02-0
Div 1, 2018-04-03 20:11
Daniel Kullgard - Mårten Lundberg3-1, 0-02-0
Div 1, 2018-04-02 21:19
Gunnar Danielsson - Mikael Johansson3-2, 0-22-1
Div 3, 2018-04-02 16:00
Jonas Ihlström - Emma Gyllstad3-0, 1-22-1
Div 6, 2018-03-30 00:00
Tomas Taleus - Richard Willborg3-0, 1-22-1
Div 4, 2018-03-29 12:00
Marcus Staaf - Fredrik Dungee3-0, 0-02-0
Div 1, 2018-03-28 21:16
Emil Berggren - Muhammad Ziad3-1, 2-03-0
Div 4, 2018-03-28 17:30
Christer Hultcrantz - Klaus Tindholm3-0, 2-03-0
Div 6, 2018-03-26 11:00
Richard Willborg - Muhammad Ziad2-3, 2-01-2
Tuff & jämn match!!
Div 4, 2018-03-23 17:00