KALMAR PADELLIGA OMGÅNG 5 (180905-181015)

Division 1
4 av 15 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Enlund/Malmgren - Göransson/Börjesson1-1
(4-6, 6-2, 1-1)
4.5-4.5
Div 1, 2018-09-19 19:00
Göransson/Börjesson - Wimmergren/Härström2-0
(6-1, 6-3)
7.5-1.5
Div 1, 2018-09-18 20:00
Brinkefors/Olander/Wahlgren - Wimmergren/Härström2-0
(6-1, 6-3)
7.5-1.5
Div 1, 2018-09-12 19:00
Johansson/Karlsson/Börjesson - Wimmergren/Härström2-0
(6-3, 6-2)
7.5-1.5
Div 1, 2018-09-05 19:00
Brinkefors/Olander/Wahlgren - Göransson/Börjesson-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-09-05 20:00
Johansson/Karlsson/Börjesson - Björklund/Holm-0-0
Bana 1
Div 1, 2018-09-12 19:00
Björklund/Holm - Brinkefors/Olander/Wahlgren-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-09-19 19:00
Johansson/Karlsson/Börjesson - Enlund/Malmgren-0-0
Bana 1
Div 1, 2018-09-19 19:00
Björklund/Holm - Wimmergren/Härström-0-0
Blev fel i förra mailet. Matchen är bokad 25/9 kl 21.00
Bana 1
Div 1, 2018-09-25 21:00
Brinkefors/Olander/Wahlgren - Enlund/Malmgren-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-09-26 19:00
Göransson/Börjesson - Johansson/Karlsson/Börjesson-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-09-26 20:00
Björklund/Holm - Göransson/Börjesson-0-0
Nu får ni tillbaka er ordinarie tid, valde fel namn
Bana 1
Div 1, 2018-10-03 19:00
Enlund/Malmgren - Wimmergren/Härström-0-0
Bana 2
Div 1, 2018-10-03 19:00
Brinkefors/Olander/Wahlgren - Johansson/Karlsson/Börjesson-0-0
Bana 1
Div 1, 2018-10-03 19:00
Björklund/Holm - Enlund/Malmgren-0-0
Bana 1
Div 1, 2018-10-07 17:00
Division 2
4 av 15 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Niklasson/Karlsson - Garnman/Sonesson2-0
(6-0, 6-4)
7.5-1.5
Div 2, 2018-09-18 20:00
Niklasson/Karlsson - Nyblom/Williamsson1-1
(7-6, 0-1)
5.5-3.5
Div 2, 2018-09-16 18:00
Nyblom/Williamsson - Garnman/Sonesson2-0
(7-6, 4-2)
6.5-2.5
Div 2, 2018-09-16 08:00
Conde/Ivarsson - Niklasson/Karlsson0-1
(6-7, 1-1)
3-6
Div 2, 2018-09-09 18:00
Gustafsson/Storm - Lidheim/Carlsson-0-0
Bana 1
Div 2, 2018-09-09 19:00
Garnman/Sonesson - Lidheim/Carlsson-0-0
Bana 1
Div 2, 2018-09-16 19:00
Conde/Ivarsson - Gustafsson/Storm-0-0
Bana 1
Div 2, 2018-09-20 20:00
Nyblom/Williamsson - Gustafsson/Storm-0-0
Bana 2
Div 2, 2018-09-23 18:00
Conde/Ivarsson - Lidheim/Carlsson-0-0
Bana 1
Div 2, 2018-09-23 19:00
Gustafsson/Storm - Garnman/Sonesson-0-0
Bana 1
Div 2, 2018-09-30 18:00
Nyblom/Williamsson - Conde/Ivarsson-0-0
Bana 2
Div 2, 2018-09-30 18:00
Lidheim/Carlsson - Niklasson/Karlsson-0-0
Bana 1
Div 2, 2018-09-30 19:00
Gustafsson/Storm - Niklasson/Karlsson-0-0
Bana 2
Div 2, 2018-10-07 18:00
Garnman/Sonesson - Conde/Ivarsson-0-0
Bana 1
Div 2, 2018-10-07 18:00
Lidheim/Carlsson - Nyblom/Williamsson-0-0
Bana 1
Div 2, 2018-10-07 19:00
Division 3
3 av 15 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Hasselgren/Svensson - Nyrén/Nilsson/Mineur2-0
(6-3, 6-3)
7.5-1.5
Div 3, 2018-09-12 18:00
Georgsson/Svanfeldt - Gyllensten/Mosén/Ohlsson2-0
(6-3, 6-3)
7.5-1.5
Div 3, 2018-09-10 18:00
Alriksson/Carlson - Nyrén/Nilsson/Mineur2-0
(7-6, 4-3)
6.5-2.5
Div 3, 2018-09-05 20:00
Hasselgren/Svensson - Jeansson/Ivelid/Carlsson-0-0
Bana 1
Div 3, 2018-09-05 20:00
Alriksson/Carlson - Georgsson/Svanfeldt-0-0
Bana 1
Div 3, 2018-09-12 18:00
Gyllensten/Mosén/Ohlsson - Jeansson/Ivelid/Carlsson-0-0
Bana 1
Div 3, 2018-09-12 20:00
Georgsson/Svanfeldt - Hasselgren/Svensson-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-09-19 18:00
Alriksson/Carlson - Gyllensten/Mosén/Ohlsson-0-0
Bana 1
Div 3, 2018-09-19 18:00
Nyrén/Nilsson/Mineur - Jeansson/Ivelid/Carlsson-0-0
Bana 1
Div 3, 2018-09-19 20:00
Georgsson/Svanfeldt - Nyrén/Nilsson/Mineur-0-0
Bana 1
Div 3, 2018-09-26 18:00
Hasselgren/Svensson - Gyllensten/Mosén/Ohlsson-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-09-26 18:00
Jeansson/Ivelid/Carlsson - Alriksson/Carlson-0-0
Bana 1
Div 3, 2018-09-26 20:00
Gyllensten/Mosén/Ohlsson - Nyrén/Nilsson/Mineur-0-0
Bana 2
Div 3, 2018-10-03 18:00
Hasselgren/Svensson - Alriksson/Carlson-0-0
Bana 1
Div 3, 2018-10-03 18:00
Jeansson/Ivelid/Carlsson - Georgsson/Svanfeldt-0-0
Bana 1
Div 3, 2018-10-03 20:00
Division 4
4 av 21 matcher registrerade
LagResultatPoäng
Alickovic/Nilsson - Korch/Roosling2-0
(6-2, 6-3)
7.5-1.5
Div 4, 2018-09-18 21:00
Berggren/Slöjdare - Gustavsson/Tysper2-0
(6-2, 6-3)
7.5-1.5
Div 4, 2018-09-09 20:00
Berggren/Slöjdare - Alickovic/Nilsson1-1
(7-6, 3-4)
5.5-3.5
Div 4, 2018-09-10 23:51
Dahl/Nilsson - Alickovic/Nilsson2-0
(6-2, 7-5)
7.5-1.5
Div 4, 2018-09-08 10:00
Dahl/Nilsson - Bobeck/Ivarsson-0-0
Bana 1
Div 4, 2018-09-16 10:00
Korch/Roosling - Dahl/Nilsson-0-0
Bana 2
Div 4, 2018-09-23 20:00
Alickovic/Nilsson - Gustavsson/Tysper-0-0
Bana 1
Div 4, 2018-09-23 20:00
Berggren/Slöjdare - Dahl/Nilsson-0-0
Bana 2
Div 4, 2018-09-30 19:00
Korch/Roosling - Bobeck/Ivarsson-0-0
Bana 2
Div 4, 2018-09-30 20:00
Dahl/Nilsson - Gustavsson/Tysper-0-0
Bana 2
Div 4, 2018-10-07 19:00
Berggren/Slöjdare - Bobeck/Ivarsson-0-0
Bana 2
Div 4, 2018-10-07 20:00
Bobeck/Ivarsson - Alickovic/Nilsson-0-0
Bana 2
Div 4, 2018-10-14 18:00
Gustavsson/Tysper - Korch/Roosling-0-0
Bana 1
Div 4, 2018-10-14 18:00
Gustavsson/Tysper - Bobeck/Ivarsson-0-0
Bana 2
Div 4, 2018-10-14 19:00
Berggren/Slöjdare - Korch/Roosling-0-0
Bana 2
Div 4, 2018-10-14 20:00
Andersson/Klinth - Gustavsson/Tysper-0-0
Berggren/Slöjdare - Andersson/Klinth-0-0
Andersson/Klinth - Korch/Roosling-0-0
Alickovic/Nilsson - Andersson/Klinth-0-0
Andersson/Klinth - Bobeck/Ivarsson-0-0
Dahl/Nilsson - Andersson/Klinth-0-0