INTERSQUASH-LIGAN OMGÅNG 9 (180516-180630)

Resultat
104 av 131 matcher registrerade
SpelareResultatPoäng
Hans Tjernström - Dominik Henzel3-06-1
Div 6, 2018-07-01 19:00
Stefan Grass - Philip Waldenström3-WO6-0
Div 7, 2018-06-11 12:00
Simon Vikström - Henrik Schreiber3-24-3
Henrik slappnade av lite efter att enkelt ha tagit 2-0. Simon chansade lite och lyckades knipa vinsten trots minst 3 matchbollar emot sig.
Div 2, 2018-06-28 16:00
Sam Padbod - Henrik SchreiberWO-30-6
Div 2, 2018-06-29 19:07
Sam Padbod - Martin SkarphWO-30-6
Div 2, 2018-06-29 19:07
Sam Padbod - Simon VikströmWO-30-6
Div 2, 2018-06-29 19:07
Sam Padbod - Magnus EliassonWO-30-6
Div 2, 2018-06-29 19:07
Sam Padbod - Andreas EricssonWO-30-6
Div 2, 2018-06-29 19:00
Guillaume Nicoloso - Henrik Schreiber3-24-3
Div 2, 2018-06-29 18:54
Guillaume Nicoloso - Magnus Eliasson0-31-6
Div 2, 2018-06-29 18:54
Guillaume Nicoloso - Simon Vikström3-15-2
Div 2, 2018-06-29 18:53
Guillaume Nicoloso - Sam Padbod3-WO6-0
Div 2, 2018-06-29 18:53
Daniel Hultborn - Martin Bläckberg3-24-3
Div 1, 2018-06-28 09:05
Karl-Henrik Sundberg - Gabriel Safir3-WO6-0
Div 4, 2018-06-18 18:45
Jonathan Lewald - Hans Tjernström3-06-1
Div 6, 2018-06-27 00:00
Mats Carlsson - Carl Johan Emilsson3-06-1
Div 5, 2018-06-26 16:30
Carl Johan Emilsson - Patrik Sundell3-WO6-0
Div 5, 2018-06-26 00:00
Nathalie Rasmusson - Richard Nilsson3-WO6-0
Div 10, 2018-06-26 06:18
Andreas Bigner - Natalia Londono3-WO6-0
Div 4, 2018-06-25 00:00
Erik Bråkenhielm - Natalia Londono3-WO6-0
Div 4, 2018-06-25 22:04
Erik Bråkenhielm - Gabriel Safir3-24-3
Ett starkt supporterstöd lyfte Erik till segern
Div 4, 2018-06-25 19:00
Per Källberg - Carl Johan Emilsson3-15-2
Div 5, 2018-06-25 19:00
Anders Lindeberg - Lave Beck-Friis3-06-1
Div 1, 2018-06-25 18:36
Andreas Ericsson - Henrik Schreiber3-WO6-0
Div 2, 2018-06-25 00:00
Andreas Talle-Holmqvist - Per Källberg2-33-4
Bra match med många knepiga boasts
Div 5, 2018-05-16 09:00
Andreas Talle-Holmqvist - Mats CarlssonWO-30-6
Div 5, 2018-06-22 13:00
Otto Jettman - Robin Malmros0-31-6
Div 3, 2018-06-21 18:30
Jonathan Lewald - Mikael Fahlgren1-32-5
Div 6, 2018-06-21 00:00
Jörgen Friman - Niklas Sundberg3-06-1
Div 3, 2018-06-21 16:00
Andreas Bigner - Erik Bråkenhielm2-33-4
Div 4, 2018-06-21 17:17
Anders Lindeberg - Martin Bläckberg3-24-3
Div 1, 2018-06-20 20:45
Christopher Sundberg - Mårten Johansson3-24-3
Div 3, 2018-06-20 18:45
Niklas Sundberg - Christopher Sundberg3-24-3
Div 3, 2018-06-20 17:50
Mikael Utterud - Carl-Magnus Nilsson0-31-6
Next time, du var för effektiv idag :-)
Div 8, 2018-06-19 10:00
Mats Carlsson - Patrik Sundell3-15-2
Div 5, 2018-06-19 18:00
Otto Jettman - Mårten Johansson3-15-2
Div 3, 2018-06-19 18:00
Karl-Johan Grem - Stefan Grass3-24-3
Div 7, 2018-06-19 11:30
Hans Tjernström - Peter Tielman3-15-2
Div 6, 2018-06-18 20:30
Jörgen Friman - Christopher Sundberg3-06-1
Div 3, 2018-06-18 11:30
Daniel Hultborn - Mats Larsson0-31-6
Div 1, 2018-06-17 18:38
Mårten Johansson - Jörgen Friman0-31-6
Div 3, 2018-06-17 12:00
Nathalie Rasmusson - Richard Sabrie0-31-6
Div 10, 2018-06-12 00:00
Magnus Eliasson - Henrik Schreiber3-06-1
Div 2, 2018-06-12 00:00
Per Källberg - Patrik Sundell3-06-1
Div 5, 2018-06-14 18:00
Mikael Utterud - Erik Kärrlander2-33-4
Sjukt jämt sista set och hatten av till Erik som vann med 22-20 :-)
Div 8, 2018-06-14 18:15
Mårten Johansson - Niklas Sundberg2-33-4
Div 3, 2018-06-14 19:01
Robin Malmros - Niklas Sundberg3-15-2
Div 3, 2018-06-14 12:00
Christopher Sundberg - Robin Malmros2-33-4
Div 3, 2018-06-13 23:21
Dominik Henzel - Peter Tielman3-06-1
jämnt, siffror inte alltid rättvisa
Div 6, 2018-06-12 00:00
Mats Larsson - Lave Beck-Friis1-32-5
Div 1, 2018-06-03 17:00
Mats Larsson - Anders Lindeberg3-06-1
Div 1, 2018-06-12 19:00
Andreas Ericsson - Guillaume Nicoloso3-06-1
Div 2, 2018-06-12 11:30
Mårten Johansson - Robin Malmros3-WO6-0
Robin sjuk
Div 3, 2018-06-11 17:26
Andreas Ericsson - Martin Skarph2-33-4
Div 2, 2018-06-11 00:00
Jonathan Lewald - Dominik Henzel3-06-1
Div 6, 2018-06-11 14:20
Erik Bråkenhielm - Stefan Carlsson3-06-1
Div 4, 2018-06-08 00:00
René Lindberg - Anders Lindeberg3-06-1
Div 1, 2018-06-10 13:00
Andreas Bigner - Stefan Carlsson2-33-4
Div 4, 2018-06-10 18:00
Karl-Henrik Sundberg - Natalia Londono3-WO6-0
Div 4, 2018-06-08 00:00
Per Källberg - Mats Carlsson3-24-3
Div 5, 2018-06-08 07:00
Magnus Eliasson - Martin Skarph3-06-1
Div 2, 2018-06-07 19:15
Nathalie Rasmusson - Deniz Özen0-31-6
Div 10, 2018-06-07 19:15
Alexander Pfotenhauer - Erik Kärrlander2-33-4
Div 8, 2018-06-07 18:15
Karl-Henrik Sundberg - Erik Bråkenhielm3-15-2
Div 4, 2018-06-07 11:00
Robin Malmros - Jörgen Friman3-24-3
Div 3, 2018-06-07 12:45
Peter Tielman - Mikael Fahlgren3-24-3
Sjukt jämnt. Nästa gång slår vi än hårdare:)!
Div 6, 2018-06-05 21:00
Jonathan Lewald - Peter Tielman3-06-1
Div 6, 2018-05-31 00:00
Pontus Thorsson - Karl Jennings 3-24-3
Div 9, 2018-06-05 17:45
Karl Jennings - Luis Panaifo3-06-1
Div 9, 2018-06-04 00:00
Andreas Bigner - Gabriel Safir3-06-1
Div 4, 2018-06-04 19:30
Martin Skarph - Simon Vikström0-31-6
Div 2, 2018-06-03 17:00
Karl Jennings - Hjalmar Ahlberg3-06-1
Div 9, 2018-06-02 08:30
Karl-Henrik Sundberg - Stefan Carlsson2-33-4
50grader i hallen. Stefan fick kramp vid i sista game men lyckades hålla i.
Div 4, 2018-06-03 20:00
Daniel Hultborn - Anders Lindeberg3-24-3
Div 1, 2018-06-03 18:38
Johan Ronthén - Per Källberg2-33-4
Div 5, 2018-06-01 09:49
Deniz Özen - Richard Sabrie3-06-1
Tack för matchen!
Div 10, 2018-05-31 21:00
Jakob Gourie - Carl-Magnus Nilsson0-31-6
Div 8, 2018-05-31 00:00
Mikael Utterud - Jakob Gourie3-24-3
Svettigt
Div 8, 2018-05-31 20:01
Alexander Pfotenhauer - Jakob Gourie3-06-1
Div 8, 2018-05-31 19:45
Alexander Pfotenhauer - Mikael Utterud3-15-2
Div 8, 2018-05-31 18:30
Karl-Henrik Sundberg - Andreas Bigner3-24-3
Div 4, 2018-05-31 13:30
Johan Ronthén - Andreas Talle-Holmqvist2-33-4
Div 5, 2018-05-30 21:43
Carl Victor - Philip Waldenström3-15-2
Div 7, 2018-05-29 16:45
Jörgen Friman - Otto Jettman3-24-3
Kul match, 14-12 i avgörande!
Div 3, 2018-05-29 12:00
Carl Victor - Stefan Grass3-06-1
Div 7, 2018-05-29 11:30
Erik Kärrlander - Carl-Magnus Nilsson3-15-2
Div 8, 2018-05-26 00:00
Andreas Ericsson - Magnus Eliasson3-06-1
Div 2, 2018-05-28 12:00
Johan Ronthén - Patrik Sundell3-06-1
Div 5, 2018-05-28 12:48
Simon Vikström - Magnus Eliasson3-06-1
Div 2, 2018-05-25 00:00
Mikael Fahlgren - Hans Tjernström2-33-4
Div 6, 2018-05-27 00:00
Carl Victor - Karl-Johan Grem3-06-1
Div 7, 2018-05-27 18:00
Martin Skarph - Henrik Schreiber3-06-1
Div 2, 2018-05-24 19:15
Simon Vikström - Andreas Ericsson3-15-2
Varmt på banan. Bra studs. Flest vunna poäng på den andres misstag! :)
Div 2, 2018-05-25 12:30
Johan Ronthén - Carl Johan Emilsson3-15-2
Div 5, 2018-05-25 12:36
Carl Johan Emilsson - Andreas Talle-Holmqvist3-15-2
Div 5, 2018-05-24 18:30
Otto Jettman - Christopher Sundberg3-15-2
Div 3, 2018-05-24 19:00
Mattias Strauss - Carl Victor3-15-2
Div 7, 2018-05-22 00:00
Deniz Özen - Richard Nilsson3-06-1
Tack för matchen!
Div 10, 2018-05-22 19:30
Otto Jettman - Niklas Sundberg3-24-3
Div 3, 2018-05-21 19:00
Deniz Özen - Stefan Ström3-15-2
Tack för matchen!
Div 10, 2018-05-18 10:30
Erik Kärrlander - Jakob Gourie3-06-1
Div 8, 2018-05-19 10:15
Stefan Carlsson - Natalia Londono3-NS6-(-2)
Div 4, 2018-05-18 17:30
Johan Ronthén - Mats Carlsson1-32-5
Div 5, 2018-05-17 00:00
Luis Panaifo - Pontus Thorsson3-15-2
Div 9, 2018-05-17 11:30