STOCKHOLM CITY SQUASH OMGÅNG 1 (170906-180613)

Resultat
593 av 652 matcher registrerade
LagResultatPoäng
ÅLARNA - IZETTLE2-22-2
Div 2, 2018-03-07 19:15
ÅLARNA - BETONGFOT4-04-0
Div 2, 2018-05-28 20:45
SIGGES SIMTRIM - INTERSQUASH JUNIOR 12-22-2
Div 1, 2018-04-25 20:45
SIGGES SIMTRIM - CROSS SPORTSWEAR2-22-2
Div 1, 2018-05-30 19:15
BALLS IN WALLS - TEAM BAKERY & SPICE4-04-0
Div 3, 2018-06-04 20:45
DR. BAHNHOF - STOCKHOLM WEST4-04-0
Div 1, 2018-06-13 19:15
NERDVANA - SCHACKMATT4-04-0
Div 1, 2018-06-13 20:45
JALLA JALLA - TEAM LOTREC2-22-2
Div 1, 2018-03-21 20:45
JALLA JALLA - 24-7 CREATING2-22-2
Div 1, 2018-03-21 20:45
TEAM LOTREC - INTERSQUASH JUNIOR 14-04-0
Div 1, 2018-06-13 20:45
24-7 CREATING - ENSKEDEKAMRATERNA4-04-0
WO
Div 1, 2018-06-13 19:15
TEXAB - JALLA JALLA2-22-2
Div 1, 2018-06-13 20:45
TEAM FSK - GOTTEGRISARNA1-31-3
Div 1, 2018-06-13 20:45
ROSLAGEN - TEAM JETTMAN4-04-0
w.o. dök inte upp .
Div 1, 2018-06-13 19:15
BAD BOYS - WE 8881-31-3
Div 1, 2018-06-13 20:45
TEAM FSK - ROSLAGEN2-22-2
Div 1, 2018-06-13 20:45
RADIOSYMFONIKERNA - SIGGES SIMTRIM4-04-0
Div 1, 2018-06-13 20:45
NYMANS EL - TEAM LOTREC3-13-1
Div 1, 2018-02-20 19:15
NYMANS EL - CROSS SPORTSWEAR4-04-0
Div 1, 2018-06-13 19:15
NYMANS EL - RADIOSYMFONIKERNA2-22-2
Div 1, 2018-06-13 19:15
NYMANS EL - RAFAS RULLE4-04-0
Div 1, 2018-06-13 19:15
TEXAB - RADIOSYMFONIKERNA4-04-0
WO
Div 1, 2018-05-30 19:15
NERDVANA - DR. BAHNHOF3-13-1
Div 1, 2017-09-20 19:15
RACKETSPECIALISTERNA - RAFAS RULLE4-04-0
Div 1, 2018-04-11 19:15
NERDVANA - CROSS SPORTSWEAR4-04-0
WO eftersom Crosswear ställde in ordinarie speltid och sen aldrig kom med förslag på en alternativ speltid och det nu inte längre finns tid kvar.
Div 1, 2018-01-10 20:45
NERDVANA - NYMANS EL2-22-2
Div 1, 2018-04-25 19:15
SIMSONSHIP - THE SQUASHERS3-13-1
Uppskjuten match
Div 3, 2018-06-07 20:15
TROGLODYTE - GOOSE4-04-0
Div 3, 2018-06-04 20:45
INTERSQUASH JUNIOR 1 - SCHACKMATT3-13-1
Div 1, 2018-06-07 18:30
RETAIL BOYS - FRENCH CONNECTION3-13-1
Div 3, 2018-06-04 19:15
INMO MEDVETEN TRÄNING - BDO REVISION4-04-0
Sorgligt nog en WO.
Div 3, 2018-06-04 19:15
BAD BOYS - ENSKEDEKAMRATERNA4-04-0
WO
Div 1, 2018-04-04 19:15
TEXAB - TEAM FSK4-04-0
WO
Div 1, 2018-05-30 19:15
TEXAB - SIGGES SIMTRIM2-22-2
Div 1, 2018-05-30 19:15
GOTTEGRISARNA - RAFAS RULLE2-22-2
Div 1, 2018-05-29 19:30
GUSTAF & CO - PASS2-22-2
Div 3, 2018-06-04 20:45
ÅRSTIDERNA - INTERSQUASH CLUB 22-22-2
Div 3, 2018-06-04 20:45
RE:ORIENT - INMO MEDVETEN TRÄNING4-04-0
WO
Div 3, 2018-06-04 19:15
SIMSONSHIP - PASS4-04-0
W.O.
Div 3, 2018-01-22 19:15
SIMSONSHIP - BALLS IN WALLS4-04-0
W.O.
Div 3, 2018-01-22 19:15
SIMSONSHIP - GOOSE4-04-0
W.O.
Div 3, 2018-03-05 20:45
WE 888 - NERDVANA2-22-2
Div 1, 2018-05-30 20:45
TRE SMÅ GRISAR - ÅLARNA2-22-2
Matchen inte spelad
Div 2, 2018-06-01 00:00
PERFECT MATCH - NAUTISKA MAGASINET4-04-0
Div 2, 2018-05-23 20:45
TEXAB - CROSS SPORTSWEAR0-40-4
Div 1, 2018-05-30 19:15
ROSLAGEN - STOCKHOLM WEST2-22-2
Div 1, 2018-05-30 20:45
24-7 CREATING - STOCKHOLM WEST3-13-1
Div 1, 2018-05-13 19:15
RACKETSPECIALISTERNA - DR. BAHNHOF2-22-2
Div 1, 2018-05-30 20:45
NYMANS EL - JALLA JALLA3-13-1
Div 1, 2018-05-30 20:45
TEAM LOTREC - TEAM FSK3-13-1
Div 1, 2018-05-30 20:45
BAD BOYS - 24-7 CREATING2-22-2
Div 1, 2018-05-30 19:15
TROGLODYTE - KTH4-04-0
Div 3, 2018-05-21 20:45
TRE SMÅ GRISAR - OUT OF BOUNCE3-13-1
Div 2, 2018-05-28 20:45
NAUTISKA MAGASINET - EKSK2-22-2
Div 2, 2018-05-28 19:15
SWEDBANK - SIPNORDIC2-22-2
Div 2, 2018-05-28 19:15
TEAM LEFANT - FGIF3-13-1
Div 2, 2018-05-28 20:45
OJOJ - RIB SCHACK BOYS4-04-0
Div 2, 2018-05-28 20:45
TEAM GABAX - OMEGAPOINT3-13-1
Div 2, 2018-05-28 20:45
PERFECT MATCH - DAGENS NYHETER3-13-1
Div 2, 2018-05-28 19:15
FGIF - RUNARS VÄNNER4-04-0
WO - enligt mejl 24/5
Div 2, 2018-04-18 19:15
KRONOBERGS SC - RA SQUASHSÄLLSKAP4-04-0
WO
Div 2, 2018-05-28 08:13
GOTTEGRISARNA - WE 8883-13-1
Div 1, 2018-05-27 19:15
OMEGAPOINT - OUT OF BOUNCE2-22-2
Div 2, 2018-05-23 20:45
SIGGES SIMTRIM - JALLA JALLA3-13-1
Div 1, 2018-04-25 20:45
SIGGES SIMTRIM - TEAM JETTMAN3-13-1
Div 1, 2018-05-16 19:15
GUSTAF & CO - Team TB4-04-0
Div 3, 2018-03-26 20:45
ÅLARNA - RA SQUASHSÄLLSKAP3-13-1
Div 2, 2018-05-23 19:15
SMASH BROS. - RUNARS VÄNNER3-13-1
Div 2, 2018-05-23 20:45
BK RAKETERNA - RUNARS VÄNNER3-13-1
Div 2, 2018-05-23 22:17
TEAM GABAX - SWEDBANK3-13-1
Div 2, 2018-05-23 20:45
FGIF - BETONGFOT4-04-0
WO
Div 2, 2018-05-23 20:45
TEAM LEFANT - TRE SMÅ GRISAR2-22-2
Div 2, 2018-05-23 19:15
KRONOBERGS SC - DAGENS NYHETER4-04-0
Div 2, 2018-05-23 19:15
RIB SCHACK BOYS - BK RAKETERNA1-31-3
Div 2, 2018-05-23 19:15
OJOJ - IZETTLE4-04-0
Div 2, 2018-05-23 19:15
GOTTEGRISARNA - DR. BAHNHOF3-13-1
Div 1, 2018-05-23 00:00
INSTITUTET - BALLS IN WALLS4-04-0
Div 3, 2018-05-21 19:15
GUSTAF & CO - GRENEHED, VAGLAND & CO4-04-0
Div 3, 2018-05-21 20:45
BDO REVISION - GOOSE2-22-2
Wo
Div 3, 2018-05-21 20:45
SIMSONSHIP - INTERSQUASH JUNIOR 24-04-0
W.O.
Div 3, 2018-03-05 20:45
SIMSONSHIP - RETAIL BOYS4-04-0
Div 3, 2018-05-21 20:45
ÅRSTIDERNA - PASS4-04-0
WO
Div 3, 2018-05-21 20:45
OJOJ - OUT OF BOUNCE4-04-0
Div 2, 2018-05-14 20:45
ÅLARNA - EKSK2-22-2
Div 2, 2018-05-21 19:15
KRONOBERGS SC - NAUTISKA MAGASINET3-13-1
Div 2, 2018-05-14 20:45
FRENCH CONNECTION - Team TB4-04-0
Div 3, 2018-05-21 18:22
FRENCH CONNECTION - KTH4-04-0
Div 3, 2018-02-19 20:45
FRENCH CONNECTION - TEAM BAKERY & SPICE4-04-0
Div 3, 2018-03-26 19:15
FRENCH CONNECTION - PASS1-31-3
Div 3, 2018-05-07 19:15
Team TB - GRENEHED, VAGLAND & CO3-13-1
Div 3, 2018-05-07 20:45
BAD BOYS - RACKETSPECIALISTERNA4-04-0
Div 1, 2018-04-25 20:45
NERDVANA - JALLA JALLA4-04-0
Div 1, 2018-05-16 19:15
TEXAB - SCHACKMATT4-04-0
WO No show
Div 1, 2018-05-13 18:00
RADIOSYMFONIKERNA - RACKETSPECIALISTERNA3-13-1
Div 1, 2018-05-13 18:00
RADIOSYMFONIKERNA - TEAM LOTREC4-04-0
Div 1, 2018-05-16 20:45
NYMANS EL - TEXAB0-40-4
Div 1, 2018-05-16 20:45
SCHACKMATT - TEAM FSK3-13-1
Div 1, 2018-05-16 20:45
ROSLAGEN - RACKETSPECIALISTERNA2-22-2
Div 1, 2018-05-16 19:15
BAD BOYS - DR. BAHNHOF3-13-1
Div 1, 2018-05-16 20:45
TEAM GABAX - EKSK2-22-2
Div 2, 2018-05-16 18:30
DAGENS NYHETER - RIB SCHACK BOYS2-22-2
Div 2, 2018-05-14 19:15
FGIF - SMASH BROS.3-13-1
Div 2, 2018-05-14 19:15
BK RAKETERNA - TRE SMÅ GRISAR3-13-1
Div 2, 2018-05-14 20:45
JALLA JALLA - CROSS SPORTSWEAR2-22-2
Div 1, 2018-05-13 19:30
TEAM LEFANT - OMEGAPOINT4-04-0
Div 2, 2018-05-14 20:45
PERFECT MATCH - SIPNORDIC1-31-3
Div 2, 2018-05-14 19:15
RA SQUASHSÄLLSKAP - SWEDBANK4-04-0
Div 2, 2018-05-14 19:15
TEAM GABAX - BETONGFOT4-04-0
Div 2, 2018-05-14 19:15
TEAM LOTREC - SIGGES SIMTRIM2-22-2
Vad skall man säga...se till att ha en opartisk domare som dömer matcherna när ni möter Simtrimmarna...
Div 1, 2018-05-13 19:30
TROGLODYTE - BDO REVISION2-22-2
Div 3, 2018-05-07 19:15
INTERSQUASH JUNIOR 1 - TEAM FSK2-22-2
Div 1, 2018-05-13 18:00
BAD BOYS - ROSLAGEN4-04-0
Div 1, 2018-05-13 18:00
ENSKEDEKAMRATERNA - NERDVANA0-40-4
Div 1, 2018-05-13 18:00
NYMANS EL - WE 8880-40-4
Div 1, 2018-05-13 18:00
BDO REVISION - GRENEHED, VAGLAND & CO4-04-0
W-O
Div 3, 2018-05-07 19:15
BK RAKETERNA - SMASH BROS.3-13-1
Div 2, 2018-05-02 20:45
RETAIL BOYS - INTERSQUASH JUNIOR 24-04-0
Div 3, 2018-05-07 20:45
ÅRSTIDERNA - RE:ORIENT4-04-0
Div 3, 2018-05-07 20:45
SIMSONSHIP - ÅRSTIDERNA2-22-2
Div 3, 2018-05-07 20:00
SIMSONSHIP - INTERSQUASH CLUB 22-22-2
Div 3, 2018-05-07 20:45
INMO MEDVETEN TRÄNING - THE SQUASHERS4-04-0
Div 3, 2018-05-07 20:45
BALLS IN WALLS - KTH4-04-0
Div 3, 2018-05-07 19:15
TEAM BAKERY & SPICE - GUSTAF & CO0-40-4
W.O.
Div 3, 2018-05-07 19:15
ÅRSTIDERNA - INMO MEDVETEN TRÄNING0-40-4
Div 3, 2018-04-23 20:45
PERFECT MATCH - ÅLARNA4-04-0
Div 2, 2018-05-05 11:15
TROGLODYTE - SIMSONSHIP2-22-2
Div 3, 2018-04-23 19:15
DAGENS NYHETER - SWEDBANK0-40-4
Div 2, 2018-05-02 19:15
OMEGAPOINT - TRE SMÅ GRISAR3-13-1
Div 2, 2018-05-02 19:15
BAD BOYS - TEXAB0-40-4
Div 1, 2018-04-25 20:45
RA SQUASHSÄLLSKAP - NAUTISKA MAGASINET3-13-1
Div 2, 2018-05-02 20:45
TEAM LEFANT - IZETTLE4-04-0
Div 2, 2018-05-02 20:45
RIB SCHACK BOYS - OUT OF BOUNCE3-13-1
Div 2, 2018-05-02 20:45
OJOJ - SIPNORDIC4-04-0
Div 2, 2018-05-02 20:45
KRONOBERGS SC - FGIF2-22-2
Div 2, 2018-05-02 19:15
GOTTEGRISARNA - 24-7 CREATING3-13-1
Div 1, 2018-04-25 19:15
BALLS IN WALLS - GOOSE4-04-0
Div 3, 2018-04-23 20:45
OJOJ - SMASH BROS.4-04-0
Div 2, 2018-04-18 20:45
OMEGAPOINT - RUNARS VÄNNER2-22-2
Div 2, 2018-04-25 19:15
DR. BAHNHOF - ENSKEDEKAMRATERNA4-04-0
Div 1, 2018-04-25 20:45
JALLA JALLA - RADIOSYMFONIKERNA2-22-2
Div 1, 2018-04-25 20:45
SCHACKMATT - JALLA JALLA4-04-0
Walkover sent återbud timmar innan match
Div 1, 2018-04-25 19:15
SCHACKMATT - TEAM LOTREC3-13-1
Div 1, 2018-04-25 19:15
ÅLARNA - SIPNORDIC2-22-2
Div 2, 2018-04-18 20:45
TEAM FSK - NYMANS EL3-13-1
Div 1, 2018-04-11 19:15
FRENCH CONNECTION - RE:ORIENT3-13-1
Div 3, 2018-04-23 20:45
OUT OF BOUNCE - IZETTLE2-22-2
MAtchen uppskjuten och ompselad den 24 April
Div 2, 2018-04-24 20:45
KRONOBERGS SC - SIPNORDIC3-13-1
Div 2, 2018-02-07 20:45
RETAIL BOYS - PASS2-22-2
Div 3, 2018-04-23 20:45
INSTITUTET - KTH2-22-2
Div 3, 2018-04-23 20:45
GUSTAF & CO - INTERSQUASH JUNIOR 23-13-1
Div 3, 2018-04-23 19:15
ÅRSTIDERNA - GRENEHED, VAGLAND & CO4-04-0
Div 3, 2018-04-23 20:45
NAUTISKA MAGASINET - ÅLARNA3-13-1
Div 2, 2018-04-16 20:45
TEAM BAKERY & SPICE - BDO REVISION0-40-4
W.O
Div 3, 2018-04-23 19:15
RETAIL BOYS - RE:ORIENT4-04-0
W.O. sjukdom
Div 3, 2018-04-09 20:45
OJOJ - TRE SMÅ GRISAR2-22-2
Div 2, 2018-04-22 21:40
BAD BOYS - RAFAS RULLE2-22-2
Div 1, 2018-04-04 19:15
JALLA JALLA - INTERSQUASH JUNIOR 13-13-1
Div 1, 2018-04-19 18:30
EKSK - KRONOBERGS SC4-04-0
Div 2, 2018-04-18 20:45
SWEDBANK - BETONGFOT2-22-2
Div 2, 2018-04-18 20:45
TRE SMÅ GRISAR - RIB SCHACK BOYS3-13-1
Div 2, 2018-04-18 20:45
BK RAKETERNA - IZETTLE3-13-1
Div 2, 2018-04-18 20:45
PERFECT MATCH - OMEGAPOINT2-22-2
Div 2, 2018-04-18 19:15
TEAM LEFANT - OUT OF BOUNCE4-04-0
Div 2, 2018-04-18 19:15
RA SQUASHSÄLLSKAP - TEAM GABAX3-13-1
Div 2, 2018-04-18 19:15
DAGENS NYHETER - NAUTISKA MAGASINET4-04-0
WO
Div 2, 2018-04-18 00:00
RIB SCHACK BOYS - IZETTLE1-31-3
Div 2, 2018-04-16 20:45
OJOJ - FGIF1-31-3
Div 2, 2018-04-16 19:15
TRE SMÅ GRISAR - SMASH BROS.2-22-2
Div 2, 2018-04-16 20:45
EKSK - SWEDBANK2-22-2
Div 2, 2018-04-16 19:15
RA SQUASHSÄLLSKAP - PERFECT MATCH3-13-1
Div 2, 2018-04-16 20:45
BK RAKETERNA - OUT OF BOUNCE3-13-1
Div 2, 2018-04-16 20:45
KRONOBERGS SC - BETONGFOT4-04-0
VO
Div 2, 2018-04-16 20:45
TEAM GABAX - DAGENS NYHETER2-22-2
Div 2, 2018-04-16 19:15
SIPNORDIC - TEAM LEFANT0-40-4
SIP Tvingas lämna sent återbud pga plötslig sjukdom!
Div 2, 2018-02-12 19:15
TRE SMÅ GRISAR - NAUTISKA MAGASINET2-22-2
Div 2, 2018-03-12 20:45
GUSTAF & CO - INTERSQUASH CLUB 21-31-3
Div 3, 2018-04-09 20:45
TEAM FSK - CROSS SPORTSWEAR2-22-2
Div 1, 2018-04-11 19:15
ROSLAGEN - 24-7 CREATING2-22-2
Div 1, 2018-04-11 20:45
DR. BAHNHOF - RAFAS RULLE3-13-1
Div 1, 2018-04-11 19:15
BAD BOYS - STOCKHOLM WEST4-04-0
Div 1, 2018-04-11 20:45
GOTTEGRISARNA - TEAM JETTMAN1-31-3
Div 1, 2018-04-11 19:15
RADIOSYMFONIKERNA - NERDVANA2-22-2
Div 1, 2018-04-11 19:15
INMO MEDVETEN TRÄNING - INTERSQUASH JUNIOR 24-04-0
Div 3, 2018-04-10 22:13
INMO MEDVETEN TRÄNING - INSTITUTET4-04-0
Div 3, 2018-02-19 19:15
INMO MEDVETEN TRÄNING - BALLS IN WALLS4-04-0
Div 3, 2018-03-19 19:15
INSTITUTET - GRENEHED, VAGLAND & CO4-04-0
Div 3, 2018-04-09 20:45
NERDVANA - INTERSQUASH JUNIOR 13-13-1
Div 1, 2018-04-09 19:00
NERDVANA - TEAM JETTMAN3-13-1
Spelad lördag 2018-04-07
Div 1, 2018-04-09 19:00
TROGLODYTE - BALLS IN WALLS3-13-1
Div 3, 2018-04-09 19:15
BDO REVISION - FRENCH CONNECTION4-04-0
WO
Div 3, 2018-04-09 20:45
SIPNORDIC - NAUTISKA MAGASINET4-04-0
Div 2, 2018-03-12 20:45
SIPNORDIC - BETONGFOT4-04-0
WO
Div 2, 2018-03-12 20:45
CROSS SPORTSWEAR - 24-7 CREATING2-22-2
Div 1, 2018-04-04 19:15
NYMANS EL - SIGGES SIMTRIM4-04-0
Div 1, 2018-04-04 19:15
RADIOSYMFONIKERNA - STOCKHOLM WEST4-04-0
Div 1, 2018-04-04 20:45
TEXAB - TEAM LOTREC4-04-0
Div 1, 2018-04-05 19:45
RACKETSPECIALISTERNA - GOTTEGRISARNA3-13-1
Div 1, 2018-04-04 19:15
DR. BAHNHOF - TEAM FSK2-22-2
Div 1, 2018-04-04 20:45
ROSLAGEN - RAFAS RULLE2-22-2
Div 1, 2018-04-04 20:45
INSTITUTET - ÅRSTIDERNA1-31-3
Div 3, 2018-03-05 19:15
GOTTEGRISARNA - ENSKEDEKAMRATERNA4-04-0
Div 1, 2018-03-21 19:15
SWEDBANK - PERFECT MATCH3-13-1
Div 2, 2018-03-28 20:45
FGIF - TRE SMÅ GRISAR3-13-1
Div 2, 2018-03-28 20:45
EKSK - OMEGAPOINT4-04-0
Div 2, 2018-03-28 20:45
KRONOBERGS SC - ÅLARNA3-13-1
Div 2, 2018-03-28 19:15
OJOJ - NAUTISKA MAGASINET2-22-2
Div 2, 2018-03-28 20:45
RA SQUASHSÄLLSKAP - BK RAKETERNA3-13-1
Div 2, 2018-03-28 19:15
TEAM GABAX - SIPNORDIC4-04-0
Div 2, 2018-03-28 19:15
DAGENS NYHETER - BETONGFOT4-04-0
Div 2, 2018-03-28 19:15
GOOSE - KTH4-04-0
WO
Div 3, 2018-03-26 20:45
RETAIL BOYS - BALLS IN WALLS4-04-0
Div 3, 2018-03-26 19:15
SIMSONSHIP - KTH2-22-2
Div 3, 2018-03-19 20:45
SIMSONSHIP - INMO MEDVETEN TRÄNING1-31-3
Div 3, 2018-03-26 20:45
TROGLODYTE - INSTITUTET1-31-3
Div 3, 2018-03-26 20:45
SMASH BROS. - TEAM LEFANT3-13-1
Div 2, 2018-03-26 00:00
ÅRSTIDERNA - THE SQUASHERS4-04-0
Div 3, 2018-03-26 19:15
NERDVANA - TEAM LOTREC4-04-0
Spelad 2018-03-25
Div 1, 2018-03-14 20:45
WE 888 - SIGGES SIMTRIM2-22-2
Div 1, 2018-03-21 20:45
BK RAKETERNA - OMEGAPOINT4-04-0
Div 2, 2018-03-12 20:45
INTERSQUASH JUNIOR 1 - RADIOSYMFONIKERNA2-22-2
Div 1, 2018-03-21 19:30
STOCKHOLM WEST - GOTTEGRISARNA0-40-4
Div 1, 2018-03-20 19:45
TEXAB - NERDVANA1-31-3
Div 1, 2018-03-21 19:15
NYMANS EL - SCHACKMATT4-04-0
Div 1, 2018-03-21 19:15
RACKETSPECIALISTERNA - STOCKHOLM WEST3-13-1
Div 1, 2018-03-21 20:45
ROSLAGEN - DR. BAHNHOF2-22-2
Div 1, 2018-03-21 19:15
RIB SCHACK BOYS - RUNARS VÄNNER1-31-3
Div 2, 2018-03-21 00:00
GUSTAF & CO - GOOSE2-22-2
Div 3, 2018-03-19 19:15
RETAIL BOYS - TEAM BAKERY & SPICE2-22-2
Div 3, 2018-03-19 20:45
INSTITUTET - INTERSQUASH CLUB 22-22-2
Div 3, 2018-03-19 20:45
FRENCH CONNECTION - INTERSQUASH JUNIOR 24-04-0
Div 3, 2018-03-19 20:45
TROGLODYTE - THE SQUASHERS3-13-1
Div 3, 2018-03-19 19:15
BDO REVISION - RE:ORIENT4-04-0
Div 3, 2018-03-19 19:15
INTERSQUASH JUNIOR 1 - STOCKHOLM WEST4-04-0
Div 1, 2018-03-14 19:30
SIGGES SIMTRIM - TEAM FSK4-04-0
Div 1, 2018-02-28 19:15
FRENCH CONNECTION - GUSTAF & CO3-13-1
Div 3, 2018-03-05 19:15
RAFAS RULLE - SIGGES SIMTRIM4-04-0
Div 1, 2018-03-14 20:45
TEAM GABAX - NAUTISKA MAGASINET2-22-2
Div 2, 2018-03-15 20:45
RADIOSYMFONIKERNA - TEAM FSK3-13-1
Div 1, 2018-03-14 20:45
WE 888 - RACKETSPECIALISTERNA3-13-1
Div 1, 2018-03-14 19:15
SCHACKMATT - 24-7 CREATING1-31-3
Div 1, 2018-03-14 19:15
ROSLAGEN - JALLA JALLA3-13-1
Div 1, 2018-03-14 20:45
TEAM LOTREC - DR. BAHNHOF1-31-3
Div 1, 2018-03-14 19:15
NYMANS EL - ENSKEDEKAMRATERNA4-04-0
Div 1, 2018-03-14 20:45
FGIF - IZETTLE3-13-1
Div 2, 2018-03-12 19:15
TEAM LOTREC - GOTTEGRISARNA2-22-2
Div 1, 2018-02-28 20:45
EKSK - PERFECT MATCH1-31-3
Div 2, 2018-03-12 19:15
SWEDBANK - ÅLARNA3-13-1
Div 2, 2018-03-12 20:45
SMASH BROS. - OUT OF BOUNCE4-04-0
Div 2, 2018-03-12 20:45
RA SQUASHSÄLLSKAP - DAGENS NYHETER1-31-3
Div 2, 2018-03-12 19:15
TEAM LEFANT - RUNARS VÄNNER2-22-2
Div 2, 2018-03-12 19:15
TEAM GABAX - KRONOBERGS SC2-22-2
Div 2, 2018-03-12 19:15
RIB SCHACK BOYS - BETONGFOT4-04-0
WO
Div 2, 2018-03-12 15:56
FGIF - DAGENS NYHETER2-22-2
Div 2, 2018-03-07 19:15
OJOJ - OMEGAPOINT4-04-0
Div 2, 2018-03-07 20:45
SMASH BROS. - PERFECT MATCH4-04-0
Div 2, 2018-03-07 20:45
SCHACKMATT - CROSS SPORTSWEAR2-22-2
Div 1, 2018-03-06 20:45
KRONOBERGS SC - RUNARS VÄNNER3-13-1
Div 2, 2018-03-07 20:45
RIB SCHACK BOYS - SWEDBANK3-13-1
Div 2, 2018-03-07 20:45
EKSK - OUT OF BOUNCE3-13-1
Div 2, 2018-03-07 19:15
TEAM LEFANT - RA SQUASHSÄLLSKAP2-22-2
Div 2, 2018-03-07 20:45
BK RAKETERNA - TEAM GABAX3-13-1
Div 2, 2018-03-07 19:15
TROGLODYTE - RE:ORIENT1-31-3
Div 3, 2018-03-05 20:45
THE SQUASHERS - BALLS IN WALLS3-13-1
Vinst squashers! :)
Div 3, 2018-03-05 20:45
BDO REVISION - RETAIL BOYS3-13-1
Div 3, 2018-03-05 20:45
TEAM GABAX - PERFECT MATCH4-04-0
Div 2, 2018-03-05 19:30
ROSLAGEN - WE 8882-22-2
Div 1, 2018-03-01 20:45
DR. BAHNHOF - 24-7 CREATING3-13-1
Div 1, 2018-02-28 19:15
BAD BOYS - TEAM JETTMAN1-31-3
Div 1, 2018-02-28 19:15
INTERSQUASH JUNIOR 1 - RACKETSPECIALISTERNA4-04-0
Div 1, 2018-02-27 18:30
RADIOSYMFONIKERNA - CROSS SPORTSWEAR4-04-0
Div 1, 2018-01-31 19:15
TEAM LEFANT - TEAM GABAX2-22-2
Div 2, 2018-01-25 19:00
GOTTEGRISARNA - TEXAB3-13-1
Div 1, 2018-02-14 20:45
BAD BOYS - GOTTEGRISARNA1-31-3
Div 1, 2018-01-10 20:45
TROGLODYTE - INTERSQUASH CLUB 24-04-0
W.O.
Div 3, 2018-02-19 20:45
DAGENS NYHETER - ÅLARNA3-13-1
Div 2, 2018-02-21 19:15
SIMSONSHIP - Team TB4-04-0
Uppskjuten från 2018-02-19 kl20:45
Div 3, 2018-02-23 17:00
FGIF - OUT OF BOUNCE4-04-0
Div 2, 2018-02-21 20:45
TRE SMÅ GRISAR - SIPNORDIC3-13-1
Div 2, 2018-02-21 20:45
SWEDBANK - KRONOBERGS SC3-13-1
Div 2, 2018-02-21 20:45
IZETTLE - OMEGAPOINT3-13-1
Div 2, 2018-02-21 19:15
OJOJ - RUNARS VÄNNER3-13-1
Div 2, 2018-02-21 20:45
RA SQUASHSÄLLSKAP - EKSK4-04-0
Div 2, 2018-02-21 19:15
BK RAKETERNA - TEAM LEFANT1-31-3
Div 2, 2018-02-21 19:15
RIB SCHACK BOYS - SMASH BROS.3-13-1
Div 2, 2018-02-21 19:15
OMEGAPOINT - SMASH BROS.2-22-2
Div 2, 2018-02-07 00:00
RETAIL BOYS - GUSTAF & CO1-31-3
Div 3, 2018-02-19 19:15
BDO REVISION - PASS2-22-2
Div 3, 2018-02-19 20:45
ÅRSTIDERNA - GOOSE4-04-0
VO
Div 3, 2018-02-19 20:45
PERFECT MATCH - BETONGFOT2-22-2
Div 2, 2018-02-19 19:00
OJOJ - ÅLARNA4-04-0
Div 2, 2018-02-19 20:45
RACKETSPECIALISTERNA - TEAM LOTREC4-04-0
Div 1, 2018-02-17 11:00
RIB SCHACK BOYS - FGIF1-31-3
Div 2, 2018-02-07 20:45
SCHACKMATT - WE 8882-22-2
Div 1, 2018-02-14 20:45
NERDVANA - 24-7 CREATING4-04-0
Div 1, 2018-02-14 20:45
BAD BOYS - RADIOSYMFONIKERNA3-13-1
Div 1, 2018-02-14 20:45
ROSLAGEN - CROSS SPORTSWEAR2-22-2
Div 1, 2018-02-14 19:15
STOCKHOLM WEST - SIGGES SIMTRIM2-22-2
Div 1, 2018-02-14 00:00
INTERSQUASH JUNIOR 1 - ENSKEDEKAMRATERNA4-04-0
Div 1, 2018-02-14 19:15
WE 888 - 24-7 CREATING1-31-3
Div 1, 2018-01-31 19:15
INTERSQUASH JUNIOR 1 - TEAM JETTMAN3-13-1
Div 1, 2018-02-13 18:30
BK RAKETERNA - OJOJ4-04-0
WO
Div 2, 2018-02-07 19:15
EKSK - SMASH BROS.2-22-2
Div 2, 2018-02-12 20:45
SWEDBANK - RUNARS VÄNNER4-04-0
Div 2, 2018-02-12 20:45
NAUTISKA MAGASINET - RIB SCHACK BOYS3-13-1
Div 2, 2018-02-12 19:15
RA SQUASHSÄLLSKAP - FGIF2-22-2
Div 2, 2018-02-12 20:45
KRONOBERGS SC - TRE SMÅ GRISAR3-13-1
Div 2, 2018-02-12 19:15
IZETTLE - TEAM GABAX3-13-1
Div 2, 2018-02-12 20:45
THE SQUASHERS - PASS1-31-3
Div 3, 2018-02-05 19:15
BK RAKETERNA - PERFECT MATCH3-13-1
Div 2, 2018-02-12 19:15
DAGENS NYHETER - OMEGAPOINT4-04-0
Div 2, 2018-02-12 19:15
TEAM LEFANT - BETONGFOT4-04-0
Div 2, 2018-01-25 19:00
RETAIL BOYS - GRENEHED, VAGLAND & CO4-04-0
Div 3, 2018-02-05 20:45
RA SQUASHSÄLLSKAP - BETONGFOT4-04-0
Div 2, 2018-02-07 19:15
NAUTISKA MAGASINET - SWEDBANK3-13-1
Div 2, 2018-02-07 20:45
TRE SMÅ GRISAR - RUNARS VÄNNER1-31-3
Div 2, 2018-01-23 00:00
TRE SMÅ GRISAR - IZETTLE3-13-1
Div 2, 2018-02-07 20:45
DAGENS NYHETER - EKSK4-04-0
Div 2, 2018-02-07 19:15
TEAM LEFANT - ÅLARNA4-04-0
Div 2, 2018-02-07 19:15
GUSTAF & CO - KTH4-04-0
wo
Div 3, 2018-02-05 20:45
BAD BOYS - SCHACKMATT4-04-0
Div 1, 2018-01-31 19:15
BALLS IN WALLS - Team TB2-22-2
Div 3, 2018-02-05 19:15
FRENCH CONNECTION - TROGLODYTE4-04-0
Div 3, 2018-02-05 19:15
SIMSONSHIP - RE:ORIENT4-04-0
Div 3, 2018-02-05 20:45
BDO REVISION - KTH4-04-0
WO
Div 3, 2017-09-25 19:15
BDO REVISION - THE SQUASHERS4-04-0
WO
Div 3, 2017-11-06 20:45
ÅRSTIDERNA - TEAM BAKERY & SPICE2-22-2
Div 3, 2018-02-05 20:45
BDO REVISION - INSTITUTET2-22-2
Div 3, 2018-02-05 20:45
SIPNORDIC - IZETTLE2-22-2
Div 2, 2017-11-15 20:45
SIPNORDIC - RUNARS VÄNNER2-22-2
Div 2, 2018-01-17 19:15
FRENCH CONNECTION - INMO MEDVETEN TRÄNING4-04-0
Div 3, 2018-01-22 20:45
GOTTEGRISARNA - ROSLAGEN3-13-1
Div 1, 2018-01-31 20:45
TEAM FSK - JALLA JALLA3-13-1
Div 1, 2018-01-31 20:45
TEAM JETTMAN - DR. BAHNHOF3-13-1
Div 1, 2018-01-31 20:45
NERDVANA - SIGGES SIMTRIM4-04-0
Div 1, 2018-01-31 20:45
RAFAS RULLE - STOCKHOLM WEST3-13-1
Div 1, 2018-01-31 19:15
TEXAB - INTERSQUASH JUNIOR 14-04-0
WO no show
Div 1, 2018-01-31 20:45
NAUTISKA MAGASINET - BETONGFOT4-04-0
W.O
Div 2, 2018-01-16 19:15
NAUTISKA MAGASINET - IZETTLE4-04-0
Div 2, 2018-01-29 19:15
RACKETSPECIALISTERNA - TEAM JETTMAN1-31-3
Div 1, 2018-01-10 19:15
RE:ORIENT - GRENEHED, VAGLAND & CO4-04-0
Div 3, 2018-01-29 20:00
NYMANS EL - TEAM JETTMAN4-04-0
Div 1, 2018-01-30 13:00
FRENCH CONNECTION - GRENEHED, VAGLAND & CO2-22-2
Div 3, 2018-01-26 15:00
GUSTAF & CO - THE SQUASHERS2-22-2
Div 3, 2018-01-22 20:45
DR. BAHNHOF - CROSS SPORTSWEAR3-13-1
Div 1, 2018-01-24 20:45
KRONOBERGS SC - OMEGAPOINT3-13-1
Div 2, 2018-01-17 19:15
BALLS IN WALLS - GRENEHED, VAGLAND & CO3-13-1
Div 3, 2018-01-22 20:45
NERDVANA - GOTTEGRISARNA4-04-0
Div 1, 2018-01-24 19:15
RADIOSYMFONIKERNA - RAFAS RULLE2-22-2
Div 1, 2018-01-24 20:45
WE 888 - TEXAB3-13-1
Div 1, 2018-01-24 20:45
BAD BOYS - SIGGES SIMTRIM2-22-2
Div 1, 2018-01-24 20:45
ROSLAGEN - TEAM LOTREC2-22-2
Div 1, 2018-01-24 19:15
STOCKHOLM WEST - SCHACKMATT0-40-4
Div 1, 2018-01-24 19:15
NYMANS EL - RACKETSPECIALISTERNA2-22-2
Div 1, 2018-01-24 19:15
WE 888 - DR. BAHNHOF3-13-1
Div 1, 2018-01-10 20:45
RA SQUASHSÄLLSKAP - OUT OF BOUNCE2-22-2
Div 2, 2018-01-22 19:00
INSTITUTET - RE:ORIENT3-13-1
Div 3, 2018-01-22 19:15
RETAIL BOYS - INTERSQUASH CLUB 24-04-0
Div 3, 2018-01-22 19:15
BDO REVISION - ÅRSTIDERNA4-04-0
Div 3, 2018-01-22 20:45
TROGLODYTE - INTERSQUASH JUNIOR 24-04-0
W.O.
Div 3, 2018-01-22 19:15
INTERSQUASH JUNIOR 1 - NYMANS EL2-22-2
Flyttad från 10/1
Div 1, 2018-01-20 11:00
FGIF - TEAM GABAX3-13-1
Div 2, 2018-01-17 20:45
SMASH BROS. - RA SQUASHSÄLLSKAP3-13-1
Div 2, 2018-01-17 20:45
IZETTLE - BETONGFOT4-04-0
Tyvärr WO
Div 2, 2018-01-17 20:45
TRE SMÅ GRISAR - DAGENS NYHETER3-13-1
Div 2, 2018-01-17 19:15
RETAIL BOYS - Team TB2-22-2
Div 3, 2018-01-08 19:15
EKSK - BK RAKETERNA3-13-1
Div 2, 2018-01-17 20:45
RAFAS RULLE - JALLA JALLA3-13-1
Div 1, 2018-01-10 19:15
RIB SCHACK BOYS - ÅLARNA3-13-1
Div 2, 2018-01-17 20:45
OJOJ - SWEDBANK3-13-1
Div 2, 2018-01-17 20:45
TEAM LEFANT - NAUTISKA MAGASINET4-04-0
Dök aldrig upp :(
Div 2, 2018-01-17 19:15
PERFECT MATCH - OUT OF BOUNCE4-04-0
Div 2, 2018-01-17 19:15
EKSK - BETONGFOT3-13-1
Div 2, 2018-01-15 20:45
DAGENS NYHETER - SIPNORDIC2-22-2
Div 2, 2018-01-15 19:15
RIB SCHACK BOYS - OMEGAPOINT1-31-3
Hårda matcher. Kul!
Div 2, 2018-01-15 19:15
INSTITUTET - SIMSONSHIP4-04-0
Div 3, 2018-01-15 19:30
SWEDBANK - SMASH BROS.4-04-0
Div 2, 2018-01-15 19:15
BK RAKETERNA - FGIF1-31-3
Div 2, 2018-01-15 20:45
PERFECT MATCH - KRONOBERGS SC3-13-1
Div 2, 2018-01-15 21:00
TEAM GABAX - ÅLARNA3-13-1
Div 2, 2018-01-15 20:45
OJOJ - TEAM LEFANT1-31-3
Div 2, 2018-01-15 20:45
TEAM LOTREC - 24-7 CREATING2-22-2
Div 1, 2018-01-10 19:15
ROSLAGEN - ENSKEDEKAMRATERNA1-31-3
Div 1, 2018-01-10 20:45
STOCKHOLM WEST - TEXAB1-31-3
Div 1, 2018-01-10 20:45
RADIOSYMFONIKERNA - SCHACKMATT3-13-1
Div 1, 2018-01-10 20:45
INSTITUTET - THE SQUASHERS2-22-2
Div 3, 2018-01-08 19:15
GUSTAF & CO - INMO MEDVETEN TRÄNING0-40-4
Div 3, 2017-12-04 20:45
GUSTAF & CO - RE:ORIENT4-04-0
Div 3, 2018-01-08 20:45
INMO MEDVETEN TRÄNING - GOOSE3-13-1
Div 3, 2018-01-08 20:45
ÅRSTIDERNA - TROGLODYTE4-04-0
Div 3, 2018-01-08 20:45
TEAM GABAX - OUT OF BOUNCE3-13-1
Div 2, 2018-01-04 19:00
OJOJ - PERFECT MATCH3-13-1
Div 2, 2017-12-13 19:15
GRENEHED, VAGLAND & CO - INTERSQUASH JUNIOR 22-22-2
Div 3, 2017-12-04 20:45
SMASH BROS. - ÅLARNA4-04-0
Div 2, 2017-12-18 19:30
RA SQUASHSÄLLSKAP - SIPNORDIC1-31-3
Div 2, 2017-12-18 20:00
SMASH BROS. - KRONOBERGS SC3-13-1
Div 2, 2017-12-13 20:45
OMEGAPOINT - FGIF1-31-3
Div 2, 2017-12-13 19:15
DAGENS NYHETER - RUNARS VÄNNER2-22-2
Div 2, 2017-12-13 19:15
EKSK - IZETTLE2-22-2
Div 2, 2017-12-13 20:45
BK RAKETERNA - SWEDBANK2-22-2
Div 2, 2017-12-13 20:45
TEAM LEFANT - RIB SCHACK BOYS3-13-1
Div 2, 2017-12-13 20:45
TEAM BAKERY & SPICE - PASS2-22-2
Div 3, 2017-12-04 19:15
INTERSQUASH CLUB 2 - BALLS IN WALLS4-04-0
Div 3, 2017-11-20 20:45
FGIF - SIPNORDIC1-31-3
Div 2, 2017-11-29 19:15
BAD BOYS - JALLA JALLA3-13-1
Div 1, 2017-11-22 19:15
KRONOBERGS SC - OUT OF BOUNCE2-22-2
Ej spelad match
Div 2, 2017-11-29 20:45
NERDVANA - TEAM FSK4-04-0
Div 1, 2017-12-06 19:15
24-7 CREATING - RACKETSPECIALISTERNA1-31-3
Div 1, 2017-12-06 20:45
SCHACKMATT - SIGGES SIMTRIM2-22-2
Div 1, 2017-12-06 20:45
STOCKHOLM WEST - WE 8882-22-2
Div 1, 2017-12-06 20:45
JALLA JALLA - ENSKEDEKAMRATERNA3-13-1
Div 1, 2017-12-06 20:45
TEXAB - DR. BAHNHOF2-22-2
Div 1, 2017-12-06 20:45
RAFAS RULLE - CROSS SPORTSWEAR4-04-0
Div 1, 2017-12-06 20:45
ROSLAGEN - RADIOSYMFONIKERNA1-31-3
Div 1, 2017-12-06 19:15
BAD BOYS - INTERSQUASH JUNIOR 12-22-2
Div 1, 2017-12-06 19:15
BK RAKETERNA - NAUTISKA MAGASINET3-13-1
Div 2, 2017-11-29 19:15
ÅRSTIDERNA - BALLS IN WALLS4-04-0
Div 3, 2017-12-04 20:45
GOOSE - FRENCH CONNECTION3-13-1
Div 3, 2017-12-04 20:45
TEXAB - RAFAS RULLE3-13-1
Div 1, 2017-11-22 20:45
BDO REVISION - INTERSQUASH CLUB 24-04-0
Div 3, 2017-12-04 20:45
TROGLODYTE - RETAIL BOYS2-22-2
Div 3, 2017-12-04 19:15
EKSK - RUNARS VÄNNER2-22-2
Div 2, 2017-11-29 20:45
NYMANS EL - 24-7 CREATING2-22-2
Div 1, 2017-12-04 14:00
NYMANS EL - DR. BAHNHOF4-04-0
Nym-Dr Bahnhof 3/12 4-0
Div 1, 2017-11-22 20:45
RA SQUASHSÄLLSKAP - RIB SCHACK BOYS3-13-1
Div 2, 2017-12-03 18:00
SWEDBANK - IZETTLE2-22-2
Div 2, 2017-11-29 20:45
STOCKHOLM WEST - CROSS SPORTSWEAR2-22-2
Div 1, 2017-11-22 19:15
OMEGAPOINT - BETONGFOT2-22-2
Div 2, 2017-11-29 20:45
PERFECT MATCH - TRE SMÅ GRISAR2-22-2
Div 2, 2017-11-29 20:45
TEAM LEFANT - DAGENS NYHETER3-13-1
Div 2, 2017-11-29 19:15
TEAM GABAX - OJOJ1-31-3
Div 2, 2017-11-29 19:15
TEAM BAKERY & SPICE - THE SQUASHERS0-40-4
Div 3, 2017-11-20 19:15
PERFECT MATCH - RUNARS VÄNNER2-22-2
Div 2, 2017-11-13 18:30
TRE SMÅ GRISAR - RA SQUASHSÄLLSKAP3-13-1
Div 2, 2017-11-15 19:15
OMEGAPOINT - ÅLARNA2-22-2
Div 2, 2017-11-22 20:45
RADIOSYMFONIKERNA - GOTTEGRISARNA3-13-1
Div 1, 2017-11-22 19:15
TEAM LOTREC - ENSKEDEKAMRATERNA0-40-4
Div 1, 2017-11-22 20:45
TEAM FSK - WE 8883-13-1
Div 1, 2017-11-22 19:15
SCHACKMATT - GOTTEGRISARNA3-13-1
Div 1, 2017-11-20 20:45
SIGGES SIMTRIM - 24-7 CREATING3-13-1
Div 1, 2017-11-22 20:45
TEAM JETTMAN - SCHACKMATT2-22-2
Div 1, 2017-11-22 20:45
ROSLAGEN - INTERSQUASH JUNIOR 13-13-1
Div 1, 2017-11-22 20:45
BDO REVISION - GUSTAF & CO2-22-2
Div 3, 2017-11-20 20:45
TROGLODYTE - INMO MEDVETEN TRÄNING3-13-1
Div 3, 2017-11-20 20:45
CROSS SPORTSWEAR - TEAM JETTMAN3-13-1
Div 1, 2017-11-08 20:45
ÅRSTIDERNA - RETAIL BOYS3-13-1
Div 3, 2017-11-20 19:15
GOOSE - Team TB3-13-1
Div 3, 2017-11-20 19:15
FRENCH CONNECTION - SIMSONSHIP4-04-0
Div 3, 2017-11-20 16:46
WE 888 - JALLA JALLA2-22-2
Div 1, 2017-11-16 20:45
TROGLODYTE - PASS4-04-0
Div 3, 2017-11-06 19:15
INSTITUTET - PASS4-04-0
WO
Div 3, 2017-11-17 00:00
NERDVANA - RACKETSPECIALISTERNA3-13-1
Spelade tidigare pga förhinder på riktiga speldagen.
Div 1, 2017-11-16 19:15
SWEDBANK - OUT OF BOUNCE3-13-1
Div 2, 2017-11-15 20:45
SMASH BROS. - BETONGFOT2-22-2
Div 2, 2017-11-15 19:15
OJOJ - EKSK3-13-1
Div 2, 2017-11-15 20:45
FGIF - NAUTISKA MAGASINET3-13-1
Div 2, 2017-11-15 19:15
BK RAKETERNA - DAGENS NYHETER1-31-3
Div 2, 2017-11-15 19:15
RIB SCHACK BOYS - KRONOBERGS SC4-04-0
Div 2, 2017-11-15 20:45
BAD BOYS - TEAM LOTREC4-04-0
Div 1, 2017-11-14 17:15
RIB SCHACK BOYS - SIPNORDIC3-13-1
Div 2, 2017-10-30 20:45
RACKETSPECIALISTERNA - TEXAB2-22-2
Div 1, 2017-11-08 20:45
ÅLARNA - RUNARS VÄNNER2-22-2
Div 2, 2017-10-03 19:15
RUNARS VÄNNER - NAUTISKA MAGASINET3-13-1
Div 2, 2017-11-09 20:45
KRONOBERGS SC - IZETTLE2-22-2
Div 2, 2017-10-30 20:45
INTERSQUASH JUNIOR 1 - 24-7 CREATING4-04-0
Div 1, 2017-11-08 19:15
NERDVANA - STOCKHOLM WEST4-04-0
Div 1, 2017-11-08 19:15
RADIOSYMFONIKERNA - DR. BAHNHOF4-04-0
Div 1, 2017-11-08 20:45
SIGGES SIMTRIM - ENSKEDEKAMRATERNA3-13-1
Div 1, 2017-11-08 20:45
BAD BOYS - TEAM FSK3-13-1
Div 1, 2017-11-08 20:45
TEAM LOTREC - RAFAS RULLE0-40-4
Div 1, 2017-11-08 19:15
NYMANS EL - ROSLAGEN1-31-3
Div 1, 2017-11-08 19:15
TEAM BAKERY & SPICE - SIMSONSHIP4-04-0
Div 3, 2017-09-11 19:15
RETAIL BOYS - INSTITUTET3-13-1
Div 3, 2017-11-06 19:15
BALLS IN WALLS - FRENCH CONNECTION0-40-4
Div 3, 2017-11-06 19:15
TEAM BAKERY & SPICE - GRENEHED, VAGLAND & CO4-04-0
Div 3, 2017-11-06 20:45
ÅRSTIDERNA - GUSTAF & CO2-22-2
Div 3, 2017-11-06 19:15
INMO MEDVETEN TRÄNING - Team TB2-22-2
Div 3, 2017-11-06 20:45
OUT OF BOUNCE - ÅLARNA0-40-4
WO av Out of Bounce
Div 2, 2017-10-30 19:15
TROGLODYTE - TEAM BAKERY & SPICE4-04-0
W.O.
Div 3, 2017-10-23 20:45
RADIOSYMFONIKERNA - TEAM JETTMAN3-13-1
Div 1, 2017-10-25 19:15
PERFECT MATCH - FGIF1-31-3
Div 2, 2017-10-30 19:15
OMEGAPOINT - RA SQUASHSÄLLSKAP3-13-1
Div 2, 2017-10-30 20:45
TEAM LEFANT - EKSK2-22-2
Div 2, 2017-10-30 20:45
SWEDBANK - TRE SMÅ GRISAR1-31-3
Div 2, 2017-10-30 19:15
OJOJ - DAGENS NYHETER3-13-1
Div 2, 2017-10-30 19:15
TEAM GABAX - SMASH BROS.2-22-2
Div 2, 2017-10-30 20:45
BK RAKETERNA - BETONGFOT3-13-1
Div 2, 2017-10-30 19:15
ROSLAGEN - NERDVANA0-40-4
Div 1, 2017-10-25 19:15
SMASH BROS. - NAUTISKA MAGASINET3-13-1
Div 2, 2017-09-27 19:15
TEAM FSK - 24-7 CREATING3-13-1
Div 1, 2017-10-25 20:45
SCHACKMATT - DR. BAHNHOF2-22-2
Div 1, 2017-10-25 20:45
Team TB - INTERSQUASH JUNIOR 23-13-1
Div 3, 2017-10-23 20:45
STOCKHOLM WEST - NYMANS EL1-31-3
Div 1, 2017-10-25 20:45
RACKETSPECIALISTERNA - SIGGES SIMTRIM2-22-2
Div 1, 2017-10-25 20:45
TEXAB - ENSKEDEKAMRATERNA2-22-2
Div 1, 2017-10-25 20:45
GOTTEGRISARNA - JALLA JALLA3-13-1
Div 1, 2017-10-24 17:45
RAFAS RULLE - INTERSQUASH JUNIOR 12-22-2
Div 1, 2017-10-25 19:15
WE 888 - CROSS SPORTSWEAR4-04-0
WO
Div 1, 2017-10-25 00:00
PASS - INMO MEDVETEN TRÄNING0-40-4
Div 3, 2017-10-24 13:00
Team TB - INTERSQUASH CLUB 22-22-2
Div 3, 2017-10-24 13:00
RETAIL BOYS - KTH1-31-3
Div 3, 2017-10-24 13:00
GUSTAF & CO - BALLS IN WALLS4-04-0
Div 3, 2017-10-23 19:15
ÅRSTIDERNA - FRENCH CONNECTION4-04-0
Div 3, 2017-10-23 20:45
GRENEHED, VAGLAND & CO - GOOSE2-22-2
Div 3, 2017-10-23 19:15
INSTITUTET - INTERSQUASH JUNIOR 24-04-0
Div 3, 2017-10-23 20:45
BDO REVISION - SIMSONSHIP3-13-1
Div 3, 2017-10-23 19:15
INSTITUTET - GUSTAF & CO0-40-4
blev tyvärr tvungna att lämna wo.
Div 3, 2017-10-02 20:45
TEAM GABAX - RIB SCHACK BOYS1-31-3
Div 2, 2017-10-09 20:45
EKSK - TRE SMÅ GRISAR1-31-3
Div 2, 2017-10-09 19:15
RA SQUASHSÄLLSKAP - RUNARS VÄNNER1-31-3
Div 2, 2017-10-10 14:00
ÅLARNA - FGIF1-31-3
Div 2, 2017-10-10 14:00
PERFECT MATCH - IZETTLE2-22-2
Div 2, 2017-10-10 14:00
DAGENS NYHETER - SMASH BROS.3-13-1
Div 2, 2017-10-09 19:15
SWEDBANK - OMEGAPOINT1-31-3
Div 2, 2017-10-09 20:45
NAUTISKA MAGASINET - OUT OF BOUNCE2-22-2
Div 2, 2017-10-09 20:45
OJOJ - BETONGFOT2-22-2
Div 2, 2017-10-09 20:45
KRONOBERGS SC - TEAM LEFANT2-22-2
Div 2, 2017-10-09 19:15
BK RAKETERNA - SIPNORDIC3-13-1
Till Raketerna
Div 2, 2017-10-09 19:15
RAFAS RULLE - TEAM FSK2-22-2
Div 1, 2017-10-09 13:00
GOTTEGRISARNA - SIGGES SIMTRIM0-40-4
Div 1, 2017-10-09 13:00
RADIOSYMFONIKERNA - WE 8884-04-0
Div 1, 2017-10-04 19:15
INTERSQUASH CLUB 2 - FRENCH CONNECTION1-31-3
Div 3, 2017-09-25 20:45
INTERSQUASH JUNIOR 1 - DR. BAHNHOF3-13-1
Div 1, 2017-10-04 19:15
OMEGAPOINT - SIPNORDIC2-22-2
Div 2, 2017-09-27 20:45
NERDVANA - BAD BOYS4-04-0
Div 1, 2017-10-04 20:45
SCHACKMATT - ENSKEDEKAMRATERNA3-13-1
Div 1, 2017-10-04 19:15
JALLA JALLA - TEAM JETTMAN3-13-1
Div 1, 2017-10-04 20:45
ROSLAGEN - TEXAB3-13-1
Div 1, 2017-10-04 19:15
STOCKHOLM WEST - TEAM LOTREC2-22-2
Div 1, 2017-10-04 20:45
FRENCH CONNECTION - THE SQUASHERS4-04-0
Div 3, 2017-10-04 15:00
KTH - TEAM BAKERY & SPICE3-13-1
Div 3, 2017-10-04 13:00
ÅRSTIDERNA - INTERSQUASH JUNIOR 22-22-2
Div 3, 2017-10-04 13:00
GOOSE - RE:ORIENT4-04-0
Div 3, 2017-10-02 20:45
RETAIL BOYS - INMO MEDVETEN TRÄNING0-40-4
Div 3, 2017-10-02 20:45
INTERSQUASH CLUB 2 - PASS4-04-0
WO
Div 3, 2017-10-02 19:15
TROGLODYTE - Team TB2-22-2
Div 3, 2017-10-02 20:45
SIMSONSHIP - GRENEHED, VAGLAND & CO4-04-0
Div 3, 2017-10-02 19:15
STOCKHOLM WEST - JALLA JALLA4-04-0
Div 1, 2017-10-02 19:30
RA SQUASHSÄLLSKAP - OJOJ2-22-2
Div 2, 2017-10-02 19:30
BK RAKETERNA - ÅLARNA4-04-0
Till Raketerna
Div 2, 2017-09-27 20:45
BDO REVISION - BALLS IN WALLS4-04-0
Div 3, 2017-10-02 20:45
TRE SMÅ GRISAR - BETONGFOT3-13-1
Tre spelare
Div 2, 2017-09-27 20:45
RAFAS RULLE - SCHACKMATT3-13-1
Div 1, 2017-09-20 20:45
EKSK - FGIF1-31-3
Div 2, 2017-09-27 19:15
DAGENS NYHETER - OUT OF BOUNCE4-04-0
Div 2, 2017-09-27 19:15
RA SQUASHSÄLLSKAP - IZETTLE2-22-2
Div 2, 2017-09-27 19:15
TEAM LEFANT - SWEDBANK4-04-0
Div 2, 2017-09-27 20:45
RIB SCHACK BOYS - PERFECT MATCH2-22-2
Skada i sista.
Div 2, 2017-09-27 20:45
GOTTEGRISARNA - NYMANS EL1-31-3
Div 1, 2017-09-20 20:45
KRONOBERGS SC - OJOJ1-31-3
Div 2, 2017-09-27 19:15
BALLS IN WALLS - PASS4-04-0
WO
Div 3, 2017-09-11 19:15
ÅRSTIDERNA - Team TB4-04-0
Div 3, 2017-09-27 15:00
BDO REVISION - INTERSQUASH JUNIOR 24-04-0
Div 3, 2017-09-27 15:00
INMO MEDVETEN TRÄNING - KTH4-04-0
Div 3, 2017-09-27 15:00
BALLS IN WALLS - RE:ORIENT2-22-2
Div 3, 2017-09-27 14:00
INSTITUTET - TEAM BAKERY & SPICE2-22-2
Div 3, 2017-09-27 14:00
GUSTAF & CO - SIMSONSHIP3-13-1
Div 3, 2017-09-25 19:15
TROGLODYTE - GRENEHED, VAGLAND & CO4-04-0
4-0 till Troglodyte.
Div 3, 2017-09-25 19:15
THE SQUASHERS - RETAIL BOYS1-31-3
Div 3, 2017-09-25 20:45
TEAM GABAX - RUNARS VÄNNER1-31-3
Div 2, 2017-09-25 20:00
INTERSQUASH CLUB 2 - RE:ORIENT4-04-0
WO
Div 3, 2017-09-11 19:15
OMEGAPOINT - NAUTISKA MAGASINET1-31-3
Uppskjuten match
Div 2, 2017-09-19 20:45
INTERSQUASH JUNIOR 1 - WE 8882-22-2
Div 1, 2017-09-21 19:00
TEXAB - 24-7 CREATING3-13-1
Div 1, 2017-09-20 19:15
TEAM LOTREC - TEAM JETTMAN3-13-1
Div 1, 2017-09-20 20:45
ROSLAGEN - SIGGES SIMTRIM2-22-2
Div 1, 2017-09-20 20:45
RACKETSPECIALISTERNA - TEAM FSK2-22-2
Div 1, 2017-09-20 19:15
RADIOSYMFONIKERNA - ENSKEDEKAMRATERNA3-13-1
Div 1, 2017-09-20 19:15
BAD BOYS - CROSS SPORTSWEAR4-04-0
Div 1, 2017-09-20 20:45
TEAM LOTREC - WE 8882-22-2
Div 1, 2017-09-14 20:15
IZETTLE - DAGENS NYHETER0-40-4
Div 2, 2017-09-13 19:15
OUT OF BOUNCE - BETONGFOT1-31-3
Div 2, 2017-09-13 20:45
SMASH BROS. - SIPNORDIC1-31-3
Div 2, 2017-09-13 20:45
BK RAKETERNA - KRONOBERGS SC1-31-3
Div 2, 2017-09-13 20:45
SWEDBANK - FGIF1-31-3
Div 2, 2017-09-13 19:15
EKSK - RIB SCHACK BOYS2-22-2
Div 2, 2017-09-13 20:45
TEAM GABAX - TRE SMÅ GRISAR4-04-0
Div 2, 2017-09-13 19:15
TEAM LEFANT - PERFECT MATCH4-04-0
Bra tryck på bollarna :)
Div 2, 2017-09-13 19:15
Team TB - BDO REVISION1-31-3
Div 3, 2017-09-11 20:45
RETAIL BOYS - GOOSE1-31-3
Div 3, 2017-09-11 19:15
GRENEHED, VAGLAND & CO - INMO MEDVETEN TRÄNING0-40-4
Div 3, 2017-09-11 20:45
GUSTAF & CO - TROGLODYTE3-13-1
Div 3, 2017-09-11 20:45
FRENCH CONNECTION - INSTITUTET1-31-3
Div 3, 2017-09-11 20:45
KTH - ÅRSTIDERNA1-31-3
Div 3, 2017-09-11 20:45
RACKETSPECIALISTERNA - JALLA JALLA3-13-1
Div 1, 2017-09-06 20:45
NERDVANA - RAFAS RULLE3-13-1
Div 1, 2017-09-06 19:15
CROSS SPORTSWEAR - ENSKEDEKAMRATERNA2-22-2
Div 1, 2017-09-06 20:45
SIGGES SIMTRIM - DR. BAHNHOF3-13-1
Div 1, 2017-09-06 20:45
ROSLAGEN - SCHACKMATT3-13-1
Div 1, 2017-09-06 19:15
TEXAB - TEAM JETTMAN1-31-3
Div 1, 2017-09-06 19:15
GOTTEGRISARNA - INTERSQUASH JUNIOR 14-04-0
Div 1, 2017-09-06 19:15
BAD BOYS - NYMANS EL3-13-1
Div 1, 2017-09-06 20:45
STOCKHOLM WEST - TEAM FSK1-31-3
Div 1, 2017-09-06 20:45
RADIOSYMFONIKERNA - 24-7 CREATING4-04-0
Wo då motståndarna inte dök upp.
Div 1, 2017-09-06 20:45