ALELYCKANS SQUASHSTEGE OMGÅNG 16 (180409-180430)

Resultat
46 av 90 matcher registrerade
SpelareResultatPoäng
Mats Karlsson - Oskar Jonsson1-31-5
Div 5, 2018-04-19 09:24
Peter Söderström - Thomas Grahn3-06-0
Div 1, 2018-04-16 00:00
Emil Karlsson - Hans Bjarnehed3-06-0
Div 2, 2018-04-17 21:09
Magnus Edby - Peter Söderström3-06-0
Div 1, 2018-04-16 18:00
J-P Gardsohl - Emil Karlsson3-06-0
Jämna set. Denna gång hamnade roulettekulan i mina hål.
Div 2, 2018-04-16 00:00
Stefan Svensson - Magnus Edby3-24-2
Div 1, 2018-04-16 00:00
Lars Lundblad - Joakim Sandgren3-06-0
Div 5, 2018-04-16 00:00
Christoffer Johansson - Oskar Jonsson3-24-2
Div 5, 2018-04-16 21:30
Christoffer Johansson - Mats Karlsson1-31-5
Div 5, 2018-04-16 21:00
Carl Antti - Christoffer Johansson1-31-5
Div 5, 2018-04-16 00:00
Carl Antti - Lars Lundblad0-30-6
Div 5, 2018-04-16 00:00
Franz Bellot - Jhovanny Cruz3-24-2
Div 4, 2018-04-16 20:00
Mattias Planic - Patrik Mark3-24-2
Div 4, 2018-04-16 00:00
Stefan Blomgren - J-P Gardsohl1-31-5
Div 2, 2018-04-16 00:00
Jonas Landhage - Mattias Planic1-31-5
Div 4, 2018-04-16 00:00
Jonas Landhage - Franz Bellot0-30-6
Div 4, 2018-04-16 00:00
Samuel Westin - Mats Sällberg3-24-2
Div 3, 2018-04-16 20:00
Samuel Westin - Niklas Falk2-32-4
Div 3, 2018-04-16 19:30
Daniel Hägerlöf - Thomas Grahn3-15-1
Div 1, 2018-04-16 00:00
Mats Ödgren - Hans Bjarnehed3-24-2
Div 2, 2018-04-16 19:58
Albin Rosén - Daniel Hägerlöf2-32-4
Div 1, 2018-04-16 19:34
Albin Rosén - Stefan Svensson0-30-6
Div 1, 2018-04-16 19:34
Mats Ödgren - Stefan Blomgren3-06-0
Div 2, 2018-04-15 20:16
Michael Ekberg - Christofer österlund3-06-0
Div 6, 2018-04-10 20:00
Michael Ekberg - Jesper Karlsson3-06-0
Div 6, 2018-04-10 20:30
Hans Bjarnehed - Mathias Björk3-15-1
Div 2, 2018-04-11 09:00
Fredrik Tallroth - Michael Ekberg0-30-6
Div 6, 2018-04-10 20:00
Fredrik Tallroth - Gunnar Fast1-31-5
Div 6, 2018-04-10 20:30
Stefan Svensson - Peter Söderström3-06-0
Div 1, 2018-04-09 00:00
Niklas Falk - Fredrik Blomgren3-15-1
Div 3, 2018-04-09 00:00
Thomas Grahn - Stefan Svensson0-30-6
Div 1, 2018-04-09 18:00
Patrik Mark - Franz Bellot2-32-4
Kul ny bekantska med lite för hård forehand. Enhorabuena!
Div 4, 2018-04-09 00:00
Mattias Planic - Jhovanny Cruz3-24-2
Div 4, 2018-04-09 00:00
Carl Antti - Oskar Jonsson3-24-2
Div 5, 2018-04-09 21:00
Christoffer Johansson - Joakim Sandgren3-15-1
Div 5, 2018-04-09 00:00
Jonas Landhage - Patrik Mark3-24-2
Div 4, 2018-04-09 00:00
Jonas Landhage - Jhovanny Cruz3-15-1
Div 4, 2018-04-09 00:00
Mats Karlsson - Joakim Sandgren3-15-1
Div 5, 2018-04-09 21:27
Axel Gudmundsson - Mattias Planic2-32-4
Div 4, 2018-04-09 00:00
Axel Gudmundsson - Franz Bellot3-24-2
Div 4, 2018-04-09 00:00
Mats Karlsson - Carl Antti3-15-1
Div 5, 2018-04-09 00:00
Bert Hivell - Samuel Westin2-32-4
Div 3, 2018-04-09 21:00
Bert Hivell - Mats Sällberg1-31-5
Div 3, 2018-04-09 21:00
Samuel Westin - Fredrik Blomgren2-32-4
Div 3, 2018-04-09 19:30
Mats Ödgren - Mathias Björk3-06-0
Div 2, 2018-04-09 20:22
Mats Ödgren - J-P Gardsohl3-06-0
Div 2, 2018-04-09 20:22